LT   EN   RU  
2021 m. birželio 15 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Meilė
Masinės Šv. Valentino dienos sužadėtuvės

2006-02-13 | Vasario 15 dieną Vilnių sukrės iki šiol dar neregėtas reiškinys - Masinės Šv. Valentino dienos sužadėtuvės. Pirmą kartą Lietuvoje, sostinėje įsikūrusiame "RingBar'e" (Didžioji g. 28) įvyks masinės sužadėtuvės, kur apie pusė tūkstančio kviestinių svečiu turės progą ypatingai praleisti vakarą. (dvidešimt stilingiausių susižadėjusių porų bus apdovanotos vertingomis dovanomis). Vestuvių planuotojai "Kokos" pristato originalų ir linksmą teminį vakarą "Global Engagement 2006: Tokyo-Vilnius-Paris", kuriame kiekvienas svečias taps šventės dalimi. Masinių sužadėtuvių dalyviai bus pasitinkami samurajų ir geišų, vaišinami japoniškais skanėstais, įtraukiami į specialią renginio programą, kuri kol kas neviešinama. Organizatoriai pažymi tik specialias programos detales, kurios tęsis iki paryčių. Anot Global Engagement 2006: Tokyo-Vilnius-Paris" režisieriaus Manto Maldeikio, masinėse sužadėtuvėse, be japoniškų ir Paryžiaus akcentų, bus ir visiems gerai žinomų lietuviškų vestuvių atributų. Bus pristatytas specialus muzikinis projektas "Vorchestrados". "Tai bus - šokas. Pamatysite tikrąjį, primirštą "Wedding mix show", - pasakojo M.Maldeikis. "Kökos" rengiamą šventę papildys "Auksaburnis Šventikas" (Gytis Balčiūnas), kuris lemiamą jų gyvenime akimirką bus kartu su sužadėtiniais. "Global Engagement 2006" ypatingieji jaunieji bus Fumito Tomoi ir jo mylimoji, kurie kartu su DJ's Kunigu ir Sacrament'u padrąsins lūkuriuojančius apsispręsti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naudingų patarimų seifas

2006-02-11 | Ilgame egzistencinių klausimų sąraše klausimas “Kaip prisipažinti, kad myli?” turėtų užimti garbingą prizinę vietą. Šis galvosūkis banalus tik iš pirmo žvilgsnio. Kai imi gilintis, pradedi prisiminti visus Holivudo filmus su prisipažinimais skęstančiuose laivuose, sprogdinamuose biuruose, antrankiais surakintomis rankomis ir net užkimštomis burnomis. “Štai kaip reikia tarti tuos žodžius”, - galvoji draskomas ryžto ir nevilties. Bet ar neatrodysi juokingai? Tai irgi rimtas klausimas: kaip neapsikvailinti, artėjant Vasario 14-ajai. Patarimo kreipėmės į tris ekspertus iš arčiausiai romantikos esančių meno sferų. Stasys ŽIRGULIS, skulptorius: “Oi, aš nieko neišmanau. Tikrai nesu meilės prisipažinimų meistras. Prisipažinau, regis, tik vieną kartą. Ir viskas. Tai koks iš manęs žinovas? Tai buvo seniai... Šiandien aš manau, kad tikėti žmogumi - tai ir yra meilė. Ir jokių ypatingų prisipažinimų tada nereikia. Ar reikia? Jei taip, tai nežinau, ką patarti, rimtai. Neišmanau. Bėda ta, kad mano didžiausia meilė yra kūryba”. Doloresa KAZRAGYTĖ, aktorė: Jėzaumarija, aš visai užmiršau, kaip prisipažinti, kad myli... Manęs jau nedomina nei ta meilė, nei tie prisipažinimai. Aš tiesiog nežinau... Atsimenu tik tiek, kad to prisipažinimo visai lyg ir nebūdavo. Ne, tikrai. Tokio, kad “aš tave myliu”, atrodo, nesakydavom. Iš kažko, gal iš akių, būdavo, supranti, kad jau jau... Bet tie žodžiai tiesiai šviesiai nebūdavo pasakomi. Bent jau ne iš karto.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

„Vienkartinės“ meilės taisyklės

2006-01-21 | Daugelyje interneto pažinčių tinklalapių gausu skelbimų apie seksą be įsipareigojimų. Dažniausiai rašo vyrai. Tačiau pastaruoju metu atsiranda ir merginų anketų, kuriose minimas „seksas be įsipareigojimų“. Pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje įkurtas tinklalapis, kuriame galima susirasti „vienkartinį“ partnerį. Nuo pat pirmos dienos portalą atakavo laisvosios meilės mėgėjai. Didžiąją dalį lankytojų sudarė moterys. Tikriausiai nebesitikėdamos rasti „savo svajonių vyrą“, jos vis dažniau ieško sveiko patino, galinčio paįvairinti pilkus namų šeimininkių ar verslininkių šiokiadienius. Pačiam procesui skiriama nevienodai laiko – naktis, pora valandų prieš grįžtant vyrui, pietų pertrauka... Viena lankytoja, kalbėdama apie tokiam egzotiškam nuotykiui paskatinusias priežastis, sakė, kad vyras jai seniai nusibodo, seksas su juo nebeteikia malonumo ir virto nuobodžia pareiga. „Visada svajojau atsidurti lovoje su tvirtu juodaodžiu vaikinu, kuris mane paimtų jėga. Todėl ir pasiskelbiau tinklalapyje. Išsamiai aprašiau, kaip jis turi atrodyti – aukštas, tamsiaodis, atletiškai sudėtas, temperamentingas vaikinas su gera potencija ir peniu.“ „Baltajai moteriai sudėtinga susipažinti su tamsiaodžiu vaikinu, - sakė ji. - O internetas suteikia unikalią galimybę rasti tinkamą partnerį. Seksas su juo buvo puikus. Gal todėl, kad žinojau, jog daugiau niekada nebesusitiksime. Nesigėdijau ir leidau sau viską.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyrai mėgsta moteris bučiuoti į lūpas

2006-01-03 | Apklausos duomenimis, vyrai mėgsta moteris bučiuoti į lūpas (60 proc. apklaustųjų), kaklą ir nugarą (po 14 proc.). O štai mėgėjų bučiuoti krūtis atsirado nedaug. 95 proc. apklaustųjų mano, kad dirbtinai padidintos lūpos atstumia ir bučiuoti jas nėra malonu. O lūpų dažai, nors reklama ir teigia priešingai, bučiuotis neskatina: 63 proc. vyrų pareiškė, kad mieliau bučiuoja nedažytas lūpas. Taip pat vyrai nepamiršta ir sielos. Kad ir kokios gražios būtų moters lūpos, 54 proc. vyrų tvirtina, jog bučiuoti jas malonu tik tuomet, kai jų savininkė sukelia jiems švelnius jausmus...

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Sumaitota meilė

2005-11-15 | Prieš savaitę sutikau Mindaugą, vyrą, kurį visą laiką laikiau savo gyvenimo meile. Jis, kaip visuomet, buvo su moterimi. Šalia jo buvo dar viena moteris net tuomet, kai mes gyvenome drauge ir auginome mūsų dukrą. Mylėjau jį beprotiškai, todėl atleisdavau kaskart, kai pagaudavau esant neištikimą. Iš pradžių tikėdavau, kad jis laikysis man duotos priesaikos, paskui stengdavausi negalvoti, kur jis vakarais dingsta. Galiausiai turėjau pripažinti, kad jis negali gyventi kitaip. Jis man buvo tai sakęs, bet aš netikėjau ir kovojau su tuo. Buvau jauna, graži, seksuali, visiškai jam atsidavusi, o jis dar ieškojo kitų. Nežinau, kiek metų dar būčiau jį mylėjusi ir kentėjusi jo nežmonišką elgesį su manimi, jei nebūčiau sutikusi Ričardo. Jis buvo naujasis mano viršininkas. Kartą užėjo į kabinetą ir pamatė mane ašarojant. Pajutusi jo nuoširdų rūpestį, papasakojau viską kaip kunigui. Jis pašiurpo ir paskatino kovoti už savo orumą. Ne iš karto ryžausi palikti butą, kuriame mes gyvenome. Tačiau kai pamačiau savo žmogų su vyresne ir visai negražia moterimi, supratau, kad jis yra ligonis. Ričardas paprašė, kad jo mama priglaustų mane savo name. Jis nieko iš manęs nenorėjo, nemėgino rodyti dėmesio, nereikalavo dėkingumo, tik padėjo visuomet, kai tik prireikdavo. Ričardas skatino mane baigti nutrauktas studijas, padėjo gauti vietą dukrai darželyje, kai tik būdavo įmanoma, paaukštindavo pareigas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nuo ko prasideda neištikimybė

2005-11-15 | Kas yra neištikimybė? Atsakyti į šį klausimą ne taip paparasta: vieni neranda sau vietos susapnavę erotinį sapną, kiti po audringos nakties pabunda nekalti lyg kūdikiai… Patyrinėkime kintamą „ištikimybės“ sąvoką istorijoje, kultūroje ir atskirų žmonių gyvenimuose. Pamenate sceną, kur miuziklo „Čikaga“ herojė teisme prisipažįsta turėjusi keletą meilužių. „Iš mano vyro lovoje nieko gero. Ir, be to, aš su jais tik miegojau, mes niekada nevakarieniavome! Ar gi tai galima vadinti neištikimybe?“ Pati to nežinodama, naivioji Roksi uždavė vieną iš pačių paslaptingiausių būties klausimų. Nuo ko prasideda neištikimybė? Nuo minties, erotinės fantazijos, bučinių? Nuo miegamojo scenos ar pasisėdėjimo kavinėje? Net žodynas atsisako mums ką nors paaiškinti. „Ištikimybė – pastovus jausmas, prisirišimas“. „Neištikimybė – ištikimybės nebuvimas jausmuose, draugystėje, meilėje“. Vienas iš dviejų: arba aiškinamojo žodžių žodyno autoriai neturi supratimo apie sekso egzistavimą, kas mažai tikėtina. Arba ši plati sąvoka daugelį tenkina, nes labai tinka tiems, kas apsiputoję įrodinėja: būti neištikimu galima tik dvasiškai. Kaip ten bebūtų, kai suaugę ir rimti žmonės atsakinėja į keblų klausimą, kur prasideda neištikimybė, pasirodo, kad kiekvienas tai supranta savaip. Kaip ir laimę. Pagal skirtingus sociologinius tyrinėjimus, nuo 10 iki 40 proc. moterų prisipažįsta, kad yra neištikimos pastoviam partneriui reguliariai ar kartas nuo karto, tarp vyrų pasiskirstymas kur kas platesnis: nuo 20 iki 60 proc.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Prancūziškas bučinys" ir "prancūziška meilė"

2005-11-08 | Tik prancūzų tautos dėka mes žinome, kas yra "prancūziškas bučinys" ir "prancūziška meilė". Seksualinio prancūzių elgesio ypatumus geriausiai apibūdina statistika, kuri tvirtina, jog 65 proc. seksualiai aktyvių prancūzių labiausiai sekse vertina įvairovę. Apklausą surengę seksologai šią išvadą aiškina vangiai, tačiau mano, kad kalbama ne tik apie pozų įvairovę arba prancūzių mėgstamą kunilingą. Teigiama, kad būdas keistis vyrais ir žmonomis taip pat atsirado iš Prancūzijos. Kita vertus, prancūzai vyrai turi pasidarbuoti, kad gautų "gražiausią pasaulyje moterišką grožį", nes prancūzė moteris atidžiai apžiūrinės vyro raumenis ir batus, rankų nagus ir "šerių" ilgį, spėlios, kiek galėtų kainuoti jo tualetinis vanduo ir kaip jis atrodytų jos draugų kompanijoje. Beje, dėl prancūzų kalbos melodingumo ir seksualių artikuliavimo savybių net ir nekalčiausios frazės šioje šalyje skamba karščiau ir atviriau.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Iš meilės norėčiau numirti

2005-11-05 | Nelaiminga meilė. Jausmas, kurio nebegali ištverti. Būsena, kai nebenori gyventi. Kalbėjomės su trimis skirtingo amžiaus moterimis, išgyvenančiomis nelaimingą meilę. "Kai širdis taip sužeista, nebenori nieko, tik padėti tašką. Nežinai, kaip pabėgti nuo savęs. Savižudybė tuomet atrodo išeitis", - savo jausmus aiškina viena iš mūsų pašnekovių 26-erių metų Renata. Ir šiandien, tai prisiminusi, ji grąžo rankas. Su Sandra, 19-os metų studente, kalbėjomės Skulptūrų parke. Šiame parke ji mėgdavo susitikti su Vytu. Draugavo trejus metus, pažįstami buvo nuo vaikystės. "Kartą pajutau, kad Vytas į mane žiūri kažkaip kitaip... Tada ir aš pagalvojau: o jis visai nieko... Prirėmiau prie sienos, pabučiavau, ir daugiau nebepaleidau. Mes buvome puiki pora. Kartu kūrėme ateities planus, svajojome apie vaikus. Jis - mano žmogus. Nesvarbu, kad kai kurių jo savybių tiesiog negalėjau pakęsti: pavyzdžiui, smulkmeniškumo, kai jis iš bet kokio menkniekio padarydavo didžiulę problemą, arba pesimizmo, kuris jam buvo tiesiog įaugęs į kraują. Tuo labiausiai ir skyrėmės. Mes pasipykdavome, juk reikia pasakyti, kas tau nepatinka. Tačiau kai pradėjome pyktis vis dažniau, aš, žinoma, supratau, kad kažkas atsitiko. Kad ir ką darydavau, jam nepatikdavo. Širsdavau, nes buvau įsitikinusi, kad jis nuo manęs kažką slepia. Kartą vos jam netrenkiau, kai pastebėjau, kad jis atsisukęs nužvelgė pro šalį einančią merginą. "Matai, kokia graži, o tu šiandien į ką panaši?" - pasakė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nesidangstykite meile

2005-10-30 | Po galais, "meilė" yra žmonių sugalvotas žodis, ant kurio žmonės sukaria visus šunis, ir kiekvienas ją įsivaizduoja kitaip. Kol nesutariame bendrai, kas ta meilė - tik aušiname burnas naudodami šį žodį, nes vienas šneka apie batus, kitas - apie ratus. "Meilė" yra patogus žodis. O aš sakau, nesidangstykite meile, sakykite taip, kaip yra. Nesidangstykite "meile" aiškindami, kitų veiksmus. Kaip paprasta pasakyti "jie viską ištvėrė, nes mylėjo vienas kitą". Greičiausiai jūs nė nežinote, kodėl jie viską ištvėrė. Galbūt todėl, kad palaikė vienas kitą. Galbūt todėl, kad kartu darydami tai, ką darė, buvo laimingi. Ir dar galėjo būti begalės priežasčių, kurių jūs nežinote, bet taip paprasta visa tai įvardinti kaip "meilė". Kaip paprasta pasakyti "jis laukė jos, nes mylėjo ją". Argi ne tiksliau būtų pasakyti "jis laukė jos, nes norėjo būti kartu su ja". Kai sakai, jog "jis neskiria man pakankamai dėmesio, nes nemyli manęs", galbūt pagalvok, kokia tikroji priežastis. Religija moko, jog visos problemos kyla tik dėl to, jog nemylime Dievo ir vieni kitų. Jie siūlo paprastą sprendimą visoms problemoms - meilė. O jei paklausi, kas tai yra ir kaip tai įgyvendinti, tada suprasi, kad po tuo jų siūlomu sprendimu visko paslėpta daugiau nei po rudeniniais lapais. Nesidangstykite "meile" aiškindami savo veiksmus ar teisindamiesi. Argi ne teisingiau yra sakyti "aš teku, nes noriu kurti šeimą su juo", nei sakyti "aš teku, nes myliu jį".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Grąžink man sparnus

2005-10-14 | Mes susitikome atsitiktinai per draugės gimtadienį. Buvai panašus į svečią nei iš šio pasaulio. Gerąja prasme. Toks tylus, pablyškęs, visą vakarą sėdėjai su vyno taure rankoje ir kartkartėmis tarstelėdavai žodį kuriai pernelyg įkyriai kiek padauginusiai damai, kviesdavusiai šokti. Žiūrėjau į tave iš tolo ir bijojau prieiti, kad nedingtum. Jam nesiseka su moterimis, paaiškino viena pažįstama, kažkodėl nesiseka. O galėčiau būti ta vienintele. Kuri tau reikalinga, pamaniau. Bet neisiu ir nelįsiu į akis. Priėjai pats. Prisėdai šalia. Pasiūlei vynuogę ir vyno. Mes kalbėjomės visą vakarą. Turėjome apie ką. Tu, kaip ir aš, mėgai (ir mėgsti) Kingą, Bulgakovą, Tarantino filmus ir naująjį rusų kiną. Nekenti rudens ir ne į žiemą panašios žiemos, šuolių parašiutu, treninguotų skustagalvių su šlepetėmis kavinėse bei gatvėse. Kiek daug turėjome vienas kitam pasakyti. Po to buvo pusė metų pasakos. Kai laukdavau tavęs lyjant po stogeliu, buvo gera žinoti, kad tu žinai, jog laukiu. Visa švytėjau, nes buvau tavo svajonės išsipildžiusi dalis. Bent man taip sakei. Už tai, kad gyvenau, gaudavau gėlių. Kuri to nenorėtų? Nesuprantu, kaip jam galėjai taip apsukti galvą, kalbėjo pažįstamos. Juk jis moteris meta po poros savaičių. Šypsojausi. Nemeta jis moterų, nemeta. Jam tiesiog iki šiol nebuvo pavykę rasti savo vienintelės. Dalies savo gyvenimo. Savo svajonės dalies. Gal tu persikelk pas mane, pasakei vieną vakarą. Nebegaliu be tavęs. Man per sunku laukti kitos dienos, kai vėl tave pamatysiu. O paskui susituoksime.

Lankomumo reitingasKomentarų: 5

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!