LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 8 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Meilė
Įstabioji ir gražioji bučinio istorija

2010-08-01 | Jeigu žmogus galėtų suskaičiuoti, kiek kartų per gyvenimą bučiavosi, rezultatas pritrenktų. Juk bučiniai - labai svarbi ne tik intymių santykių, bet ir bendravimo dalis. Ar kas nors uždavė sau klausimą: „Kas yra bučinys? Kokia jo kilmė? Ir išvis - kodėl bučiuotis taip malonu?" Kadaise italas Lambrozo pasiūlė teoriją, kad bučinys atsirado Ugnies žemėje. Neva tenykščiai gyventojai neturėjo jokių rakandų ar indų vandeniui. Jie arba pasilenkdavo ir burna gerdavo, arba siurbdavo vandenį per nendrinį vamzdelį. Vaikams taip gerti buvo pernelyg sudėtinga, tad motinos prisisemdavo burnas vandens ir girdydavo mažylius tiesiai į burną. Taip atsirado bučinys. Romėnai bučinio kilmę aiškino originaliau: vyrai prisiliesdami lūpomis galėdavo patikrinti, ar žmona negėrė, kai jų nebuvo namie. Ne mums spręsti, kuri iš šių teorijų teisinga, bet bučiniai sparčiai plito. Tiesa, galiojo galybė taisyklių. Viduramžiais daugelyje Europos šalių merginos pabučiavimas reiškė pasiūlymą tuoktis. Tai atsispindėjo net įstatymuose. Romoje nuotaka, kurią pabučiavęs jaunikis netikėtai mirdavo vestuvių išvakarėse, įgydavo teisę į pusę jo turto. O jaunuoliai, pabučiavę merginą ir vėliau atsisakę ją vesti, turėdavo sumokėti milžinišką baudą. Ispanijoje, kuri buvo pati griežčiausia moralės sergėtoja Europoje, XVII amžiuje moters pabučiavimas prieš jos valią buvo prilyginamas išprievartavimui.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kaip ir kur bučiuoti merginas? Bučiniai, bučiavimasis, kaip bučiuotis?

2010-07-23 | KAS PASAKĖ, kad „bučinys yra tik bučinys", manau, gerokai suklydo. Bučiniai gali reikšti daug daugiau – jei tik jūs to norite, juk bučiavimasis puikiai gydo nuo susilpnėjusio libido, pakelia seksualinį tonusą, tais kartais, kai jus nuvilia erekcija, puikiai atstato susvyravusį ego, o neretai ir „prikelia iš numirusiųjų". Paslaptis čia tik viena – bučiuokitės, nesustokite! Juk neretai žmonės po kokio „trečio karto" nebeteikia reikšmės bučiniams arba iš viso nustoja bučiavęsi. Taigi – karštai apsikabinkite, įsisiurbkite lūpomis, darykite tai nuoširdžiai, galvokite, kaip seksualiai jums tai pavyksta ir iš tikrųjų mėgaukitės. Jokiu būdu netramdykite garsų – dejuokite, jei tik norisi. Įsikibkite pirštais į partnerio (-ės) nugarą, slyskite delnais aukštyn žemyn, lieskite pečius, kaklą, sėdmenis. Nesustokite 30 minučių – po tiek laiko jūsų smegenys bus prisotintos laimės hormonų – endorfinų, o galbūt užsinorėsite ir ko nors daugiau... JEI NORITE įgyti nepaprastai seksualaus meilužio titulą, atkreipkite dėmesį ne tik į tai, kaip, bet ir kur bučiuojate. Nebūtina prekiauti nekilnojamuoju turtu, kad atmintumėte: vieta – ypač svarbi.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pasiektas prancūziško bučinio rekordas

2010-07-03 | Pasaulio rekordų knygoje galime rasti įvairiausių ir netikėčiausių rekordų. Tačiau vienas maloniausių – priklauso ilgiausiam bučiniui. Kasmet ilgiausio bučinio akcija vyksta įvairiose šalyse – Amerikoje, Italijoje, Izraelyje. Siūlome pasižiūrėti Niujorke, Valentino dienos proga pasiektą ilgiausio prancūziško bučinio rekordą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ar mokate bučiuotis?

2010-05-25 | Greičiausiai iš jūsų niekas neatkreipė dėmesio į tai, kad eame pripratę bučiuotis gal net keletą kartų per dieną. Nuo pat ankstyvos vaikystės iki gyvenimo pabaigos. Bučiavo mus, bučiuojame savo tėvus, kitus artimus žmones, net gyvūnus. Juk bučiniu galima išreikšti savo meilę, aistrą, prisirišimą, švelnumą, dėkingumą, susitaikymą. Tačiau šį kartą pakalbėsime apie suaugusių žmonių bučinius. Sutikite, dažnai norisi pasirodyti savo partneriui tik iš pačios geriausios pusės. Parodyti, ką sugebi, net nustebinti. Net jei ir patyręs Kazanova, pasitaikius menkiausiai progai, mėgo pagilinti savo meistriškumą, tai ką jau kalbėti apie mus, eilinius mirtinguosius, nuolat trokštančius švelnumo ir glamonių. Juk žmonės bučiuojasi dėl to, kad suteiktų ne tik sau malonumą, bet ir kitam žmogui. Poreikis prisiliesti prie to, kas brangu ir artima, nugrimzti mylimo žmogaus glėbyje lygiai toks pats, kaip ir poreikis pavalgyti, gerti, mylėti ir būti mylimiems. Neseniai atliktas tyrimas suteikė galimybę mokslininkams išsiaiškinti kai kuriuos įdomius faktus apie bučinius ir besibučiuojančių įpročius. Paaiškėjo, kad daug žmonių bučiuojasi du kartus per dieną. O štai 10 proc. žmonių apskritai nesibučiuoja. Be to, dauguma prisiminė savo aistringiausią bučinį, kai jiems buvo 17 metų. O kas trečias įsitikinęs, kad bučinys geriau už seksą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Bučiavimosi technika ir ne tik :)

2010-05-22 | Liežuvio technika: ar žinojote, kad liežuvis – stipriausias žmogaus kūno raumuo, o jame išsidėstę tiek nervinių galūnėlių, kiek neturi joks kitas organas. Tad nenuostabu, kad jis yra viena jautriausių kūno vietelių, kuria abipusiai maloniai galite sužadinti geismą partneriui. Nagi, pasipraktikuokite. Pradėkite nuo ilgo, lėto bučinio. Liežuviu praskirkite partnerio (-ės) lūpas ir braukite liežuvio galiuku per apatinę lūpą ir apatinius dantis, po to – per viršutinės lūpos apačią, per viršutinius dantis ir dantenas (nors dauguma dievina tokį bučiavimo būdą, tačiau yra ir nemėgstančių, tad stebėkite, ar partneriui tai teikia malonumą, ar ne). Iškiškite liežuvį smarkiau ir braukykite juo viršutinę vidinę burnos dalį. Kai kuriems vyrukams nuo to tiesiog apmiršta širdis, taigi, mergaitės – atsargiai. Labai jautrūs liežuvio prisilietimams yra akių vokai. Lyžčiokite nuo išorinio akies voko krašto link vidinio, ir atvirkščiai. Būkite švelnūs – juk nenorite, kad partneriui imtų dvejintis akyse. Po akių masažo pereikite prie ausy – jos dabar trokšte trokšta, kad į jas kuo greičiau įsiskverbtų švelnus ir slidus liežuvio galiukas. Bus nepaprastai malonu, jei liežuvio galiuku patrinsite kitus labai jautrius taškus – lūpų kampučius. Juos laižydami, įsivaizduokite liežuvį glamonėjant pačias intymiausias vieteles ir imkite lūpomis čiulpti taip, lyg atliktumėte oralinį. Sitai netruks suprasti ir partneris. O vaizduotė – galingas dalykas…

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyrai, bučiuokitės kaip mergaitės

2010-05-15 | Moterys niekada vyrui nepasakys šios paslapties: geriausia bučiuojasi tie vyrai, kurie bučiuojasi kaip mergaitės. Perprasti šią techniką vyrams reikia laiko. Tačiau tai nereiškia, kad vyrams reikia liautis būti vyrišku - tiesiog nebūkite visiška moters priešingybė. Kaip rašo mensfitness.com, svarbiausia tinkamai pasirinkti laiką. Vyrai turėtų lyžtelėti savo lūpas likus 60 sekundžių iki bučinio. Vertėtų prisiminti, kad joks lūpų balzamas taip nedrėkina lūpų kaip seilės. Lyžtelėjus, papildoma drėgmė neleis lūpoms atrodyti sausoms. Būkite atsargus. Jeigu moters veidą bučiuosite pernelyg drėgnomis lūpomis, ji jausis tarsi laižoma apsiseilėjusio šuns. Kai kurios moterys mėgsta tvirtumą: „pačiupk mane ir įsiurbk į lūpas". Tačiau vyrai turėtų natūraliai eksperimentuoti ir susigalvoti savo spontanišką bučiavimo būdą, tarkim galite netikėtai savo partnerę pabučiuoti jai kalbant, vidurį sakinio. Priverskite moteris laukti netikėto bučinio. Kur dėti rankas, kai bučiuojiesi? Viena ranka apglėbkite dalį moters veido, nykštį ir smilių laikykite po moters ausimi, o likusius pirštus laikykite netoli moters sprando. Toks būdas moterims signalizuoja: vyras visai nesikėsina verstis mus į lovą. Vyrų rankos neturėtų būti užimtos, bučiuodamas moterį negrabaliokite tai vienos, tai kitos moters kūno vietos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ar žinai, kokia tavo meilės rūšis?

2010-05-14 | О, meilė, meilė – kiek visko daug telpa į šį žodį, o dar daugiau jausmų! Kas tik nebandė jo paaiškinti, suvokti ir suprasti. Graikų filosofas ir tyrinėtojas Aristotelis atrado šešis meilės tipus. Nuo to laiko daug kas pasikeitė, bet meilė – nepakeičiama! Apžvelgdami kiekvieną meilės tipą, apibūdinsime ir vyro elgesį bei ko galima iš jo tikėtis. „Аgape“. Tai – pasiaukojanti meilė. Vyras, kuris supranta šį jausmą kaip atsidavimą ir pasiaukojimą, padarys viską, kad jo mylimai moteriai būtų gerai. Kaip jis elgiasi? Greičiausiai jis gana ilgai draugavo su moterimi, kol prisipažino, kad myli. Moteris turėjo pastebėti, kad jis nieko ir niekada jos neprašė ir juo labiau nereikalavo, kad būtų atsakyta į jo jausmus. Akivaizdu, kad tai – nesavanaudiška meilė. Toks vyras gali pasakyti moteriai: „Dėl tavęs aš galiu padaryti viską.“ Ko tikėtis iš jo? Žinoma, tokia meilė turi daug pliusų. Vyras, aukojantis save ir savo interesus dėl moters, kelia pagarbą ir pasitikėjimą. Bet nieko daugiau. Mat ilgainiui begalinis rūpestis ir atsidavimas gali pradėti įkyrėti. Norisi aistros, tačiau, deja, vyras ir toliau puikiai atlieka „rūpestingo tėvelio“ vaidmenį. Aišku, tai – malonu, bet tikrai nekelia „pavojaus“ seksualiniams pojūčiams. O kadangi vyras nereikalauja iš moters atsilyginti tuo pačiu, ji pradeda jį vertinti vis mažiau ir mažiau. Kitaip tariant, vyras rūpinasi moterimi tarsi prieš jos valią, be to, nori žinoti jos mintis, ją kontroliuoti.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Kuo kvepia meilė?

2010-05-05 | Seniai pastebėta, kad egzistuoja glaudus ryšys tarp žmogaus kūno skleidžiamo kvapo ir jo seksualinio potraukio. Lytiškai subrendusios moters organisme gaminasi atraktantų - veikliųjų medžiagų, stimuliuojančių vyrų seksualinį instinktą. Biologai seniai pastebėjo, kad daugelis gyvūnų savo porą susiranda pagal kvapą. Kai kurių rūšių drugiai nuskrenda apie šimtą kilometrų, kol randa patelę, su kuria nori poruotis. Kažkas panašaus vyksta ir tarp žmonių. Kai kurie mokslininkai linkę manyti, kad meilė - tai biocheminė reakcija, vykstanti žmonių smegenyse. Jie išsiaiškino, kad žmogaus oda išskiria nedideles dozes ypatingos substancijos, kuri veikia aplinkinių elgesį. Ta substancija vadinama feromonais, kurie skirstomi i dvi grupes: atraktantus - priešingą lytį traukiančias medžiagas, ir repelentus - atstumiančias, keliančias nerimą medžiagas. Taigi mes vieni kitus išsirenkame visiškai neatsitiktinai: tiesiog užuodžiame, su kuo būsime laimingi ir susilauksime sveikų palikuonių. Beje, mokslininkai pastebėjo įdomų dėsningumą: vaikų negali susilaukti dažniausiai tos poros, kurios tuokėsi ne iš meilės, o iš išskaičiavimo ar dėl kitų priežasčių. Vadinasi, jei vyras veda ne "savo kvapo" moterį, pastojimo tikimybė gerokai sumažėja.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Bučiuotis ne tik malonu, bet ir sveika

2010-04-17 | Ar žinojote, kad bučiavimasis stiprina imuninę sistemą? Be to, ne ką blogiau bučiavimasis degina kolorijas. Taigi, sužinokite tai, ko dar nežinojote apie bučinius! Bučnio metu susitraukinėja daugiau nei 29 (kiti šaltiniai teigia, kad net 34) veido raumenys. Taigi, kam leisti krūvą pinigų kremams nuo raukšlių, jei galima kiauras dienas bučiuotis? Bučiuodamiesi partneriai vienas kitam perduoda kompleksą įvairių medžiagų (riebalus, druskas, baltymus). Visos šios medžiagos sustiprina žmogaus imunitetą. Kažin, ar ne Palangos pliaže prie čeburekų kiosko buvo atliktas šis tyrimas? Amerikiečių atlikti tyrimai teigia, kad moteriai, prieš ištekant, tenka laimė pasibučiuoti maždaug su 80 vyrų. Dabar supratau, kodėl aš tokia nelaiminga! Bučinio metu sudeginamos 26 kalorijos per minutę. Antireklama sporto klubams. Lūpų jautrumas 200 kartų viršija rankų jautrumą. Statistika teigia, kad vyras, kuris ryte prieš išeidamas į darbą, pabučiuoja savo partnerę, prailgina savo gyvenimą 5 metais. Kadangi vyrų amžius vidurkis yra trumpesnis nei moterų, nuo šiol reikės rinktis kokiais 10 metų jaunesnius vyrus. Tik viena bėda, nežinia, ar jie mane pasirinks. Aistringas bučinys, kuris statistiškai tęsiasi apie 90 sekundžių, skatina širdies plakimą, padidina pulsą ir hormonų kiekį kraujyje, o tai pasirodo, sutrumpina gyvenimą viena minute. Keista, visada galvojau, kad aistringas bučinys tai tik pliusas?

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Meilės reikalai sovietiniais metais ir dabar

2010-04-13 | Jei prieš keturiasdešimt metų vestuvėms besiruošiančios poros būtume paklausę: „Kokia jūsų partnerio savybė jums svarbiausia: seksualumas, atsakingumas ar jautrumas?“, porelė, tikėtina, būtų kaip reikiant sutrikusi. Seksualumas?! Tokio žodžio nei žodyne, nei bendrinėje kalboje tuomet nebuvo! O štai šiais laikais Lietuvoje seksualumas, pasirodo, yra labiausiai pageidautina mylimojo savybė. Ji tapo tokia svarbi, kad beveik sunku įsivaizduoti, kaip be šios sąvokos apskritai įmanoma kalbėti apie vyro ir moters santykius. Tačiau akivaizdu, kad įmanoma (na, bent jau buvo). Laikai keičiasi. Kažin, o kaip laikui bėgant žmonių meilė keičiasi (jei apskritai keičiasi)? Turiu omenyje ne kurio nors konkretaus žmogaus gyvenimą, o bendražmogišką sugebėjimą mylėti. Patį jausmą apčiuopti, sulaikyti ir įvertinti kažin ar įmanoma, tačiau požiūrį į meilę patyrinėti galima. Straipsnyje pabandysiu palyginti požiūrį į vyro ir moters meilę (bei su ja susijusius padarinius, tokius kaip gyvenimas kartu, santuoka) tarybiniais laikais ir šiandien. Per paskutinį dešimtmetį įvyko labai svarbus visuomenės santvarkos ir ideologijos lūžis. Kas žino, galbūt panašus lūžis įvyko ir meilės sampratoje? Beje, reikia paminėti, kad tarybiniais laikais tokie psichologiniai ir socialiniai tyrimai, kokie atliekami dabar, buvo neįmanomi. Akademinius tyrimus valdė ir varžė tarybinė ideologinė propaganda ir cenzūra. Gaila, bet objektyvaus vaizdo, ką žmonės galvojo, susidaryti neišeina.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!