LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 14 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mokslai
Akvariuminiai augalai: Ranunculus limosella

2003-08-08 | Mažų priekinio vaizdo akvariumo augalų pasiūla yra maža ir Ranunculus limosella yra nauja galimybė. Povandeninė forma turi trumpus apvalius lapų stiebelius su ovaliais lapais virš jų, atskiriančius juos nuo Lilaeopsis rūšies. Kai kurie akvariumų laikytojai turi problemų su šiuo augalų, bet tikslios to priežastys neaiškios. Dauguma atvejų CO2 papildymas smarkiai sustiprina augimą. Sodindami, padalinkite kupstą į kelis mažsenius gabalėlius sodinimui dugne keli centimetrai vienas nuo kito.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Pellia endiviaefolia

2003-08-08 | Charakteristikos:
Regionas: Azija
Aukštis: 0-1+ cm
Plotis: 0-3+ cm
Apšvietimas: nuo labai silpno iki labai stipraus
Temperatūra: 15-30° C
Vandens kietumas: nuo labai minkšto iki labai kieto
pH: 5.5-8.5 pH
Augimo greitis: greitas
Reiklumas: labai nereiklus

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Nymphaea pubescens

2003-08-08 | Jei nenorit, kad šis augalas suformuotų plūduriuojančius lapus, genėkite lapus ir šaknis, tai leis šaim auglaui išlikti jaunu. Kaip ir visoms vandens lelijoms, trąšus dugnas gerina augimą. Geriausias kaip atskiras augalas dideliuose akvariumuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Nymphaea lotus (zenkeri)

2003-08-08 | Graži ir įvairiaspalvė rūšis su lapais nuo žalios iki raudonai - rudos spalvos ir įvairiu skaičium purpurinių dėmių. Prieš išaugindama plūduriuojančius lapus, suformuoja daug povandeninių lapų. Jei jūs nenorit plūduriuojančių lapų, nugenėkit šaknis ir lapus. Gražūs, kvapnūs žiedai glai būti labai vertinami atviruose akvariumuose. Trąšus dugnas paskatina jų augimą. Jų būna ir raudonų ir žalių atmainų. Rekomenduojama kaip atskiras augalas dideliems akvariumams.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Lysimachia nummularia

2003-08-08 | Lysimachia nummularia 'Aurea' yra graži Lysimachia nummularia atmaina, kurios auksinė spalva gali sudaryti gerą kontrastą su kitais augalais akvariume. Jam taip pat reikia gero apšvietimo, bet kitiems dalykams jis nereiklus. Labiausiai dekoratyvus kai susodinamas mažomis grupėmis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Limnophila aquatica

2003-08-08 | Ypatingai gražus akvariumo augalas, apsuptas šviesiai žalių ir gražiai šakotų lapų. Geromis augimo sąlygomis, kai papildomai tiekiama CO2 ir yra trąšus dugnas, šis augalas greitai auga. Esant geram apšvietimui jis suformuoja horizontalius šoninius daigeliusira tampa labai patraukliu krūminiu augalu. Gražiausiai atrodo, kai keli stiebeliai susodinti vienoje grupelėje. Atviruose akvariumuose, jis kartais išaugina stiebelius į vandens paviršių, kur suformuoja mažus mėlynus žiedelius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Lilaeopsis mauritiana

2003-08-08 | Ši Lilaeopsis rūšis reikalauja mažiau šviesos nei Lilaeopsis brasiliensis Tropica firmos savininkas, Holger Windelov, rado jį Mauritanijoj 1992 metais. Augalo aukštis ir atstumas priklauso nuo apšvietimo intensyvumo. Kuo daugiau šviesos gauna, tuo žemesnis ir tankesniais lapais būna. Ūsai sklinda po akvariumą ir jo augimas tankesnis, jei jie susodinti į vazonėlius ar tarp akmenų arba panašių daiktų. Turi būti sodinamas kaip Lilaeopsis brasiliensis

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Lilaeopsis brasiliensis

2003-08-08 | Lilaeopsis brasiliensis gali būti labai tankus, bet "pievelės" efektas pasiekiamas tik esant intensyviam apšvietimui. Sodinant juos į akvariumą, maži kupsteliai turėtų būti išdėlioti keli centimetrai vienas nuo kito, tam, kad augalai kuo greičiau suaugtų vienas su kitu. Sodinkit juos į atviroje vietoje, ne kitų augalų šešėlyje, kad būtų užtikrintas geras apšvietimas. L. brasiliensis gali būti naudojamas dekoratyviniuose tvenkiniuose, taip pat toleruoja žemą druskos koncentraciją sūrokuose akvariumuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Hygrophila guianensis

2003-08-08 | Su savo dideliais, ilgais lapais Hygrophila guianensis yra tinkamiausia sodinti grupėmis į didelius akvariumus. Ji reikli šviesai ir veši geriausiai, kai tiekiama CO2 ir yra trąšus dugnas. Jei ji negenima, tai lengvai užauga virš vandens paviršiaus, dėl to yra tinkama atviriems akvariumams.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Hygrophila corymbosa "Stricta"

2003-08-08 | Tai - originali Hygrophila corymbosa. Nereiklus augalas dideliems akvariumams, vešintis beveik visose sąlygose. Jei jis negenimas, jis laisvai išauga virš vandens paviršiaus, kur suformuoja tamsiai žalius lapus ir gražius mėlynus žiedus. Tai daro jį ypatingai tinkamą atviriems akvariumams. Jis gražiausiai atrodo grupėse, bet daigai neturi būti susodinti per arti, nes tai trukdys apatiniams lapams gauti šviesos.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!