LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 17 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mokslai
Akvariuminiai augalai: Hydrocotyle verticillata

2003-08-08 | Skirtingai nuo kitų Hydrocotyle rūšių, šis augalas išlaiko savo vijoklinę augimo formą. Geras augimas pasiekiamas tik stiprioje šviesoje ir minkštame, švelniai rūgštiniame vandenyje. Jo nebūtina įsodinti, galima leisti plūduriuoti. Hydrocotyle verticillata yra priekinio vaizdo augalas, jis taip pat gali būti naudojamas dekoratyviniuose tvenkiniuose. Taip pat gali būti auginamas kaip kambarinis augalas, jei žemė laikoma drėgna.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Hydrocotyle sibthorpioides (maritima)

2003-08-08 | Hydrocotyle sibthorpioides yra gražus augalas, kuris, deja, gali būti sunkiai auginamas. Intensyvi šviesa yra gyvybiškai būtina. Gamtoje jis randamas labai sausose vietose, kurios retai užtvindomos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Heteranthera zosterifolia

2003-08-08 | Heteranthera zosterifolia yra ypatingai gražus augalas, kuris suformuoja daug šoninių ūglių ir taip greitai suformuoja krūmingą augalų grupę. Stiprioje šviesoje auga intensyviai ir turi būti genimas anksčiau, nei lapai suauga taip tankiai, kad apatiniai nebegauna šviesos. Pridėtinės šaknys dažnai susiformuoja ant stiebelių. Atviruose akvariumuose suformuoja mažus mėlynus žiedelius jei kai kurieks ūgliams leidžiama pasklisti po paviršių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Hemianthus micranthemoides

2003-08-08 | Hemianthus micranthemoides yra dailus augalas, kurio maži, arkiniai lapai daro jį panašų į miniatiūrinę Egeria versiją. Intensyvioje šviesoje jam būdingas vijoklinis augimas, todėl jis tinka kaip priekinio vaizdo augalas. Glausta H. micranthemoides grupė yra labai graži savo smulkiais šviesiai žaliais lapais. Terariumuose augalai suformuoja glaustus krūmelius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Hemianthus callitrichoides

2003-08-08 | Charakteristikos:
Šeima: Scrophulariaceae
Regionas: Pietų Amerika, Šiaurės Amerika
Šalis: Kuba
Aukštis: 1-2 cm
Plotis: 0-3 cm
Apšvietimas: nuo vidutinio iki labai stipraus
Temperatūra: 20-28° C
Vandens kietumas: nuo labai minkšto iki labai kieto
pH: 5-8 pH
Augimo greitis: vidutinis
Reiklumas: vidutinis

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Glossostigma elatinoides

2003-08-08 | Glossostigma elatinoides yra paklausi Japoniško stiliaus akvariumuose. Tai - vienas iš smulkiausių akvariumo augalų, todėl labai tinkamas priekiniam vaizdui. Tai yra reiklus augalas, reikalaujantis daug šviesos. Jei apšvietimas prastas, auga į viršų. Įsitikinkite, kad dideli augalai neužstoja jiems šviesos. Sodinant į akvariumą, maži kupsteliai turėtų būti išdėlioti kelių centimetrų intervalais, kad augalai galėtų greičiau suaugti vieni su kitais. Papildomas CO2 tiekimas ir minkštas vanduo smarkiai pagerina šių augalų augimą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Eleocharis acicularis

2003-08-08 | Eleocharis acicularis yra žemas augalas, panašus į žolę, su smulkiais, siaurais lapais, jei augimo sąlygos yra geros. Vienas iš naujų jo naudojimo būdų yra kaip inkaras, laikantis Riccia žemai. Pirmiausia, prilaikykite Riccia akmenukais, tada į ją įsodinkite Eleocharis. Yra daugiau nei 100 Eleocharisrūšių ir jas yra sunku atskirti vieną nuo kitos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Eichhornia diversifolia

2003-08-08 | Savo vandenine forma Eichhornia diversifolia primena Eichhornia azurea. Bet jis mažesnis ir lapai dažniausiai labiau pasiskirstę aplink kamieną. Kai jis užauga iki vandens paviršiaus, suformuoja plūduriuojančius lapus ir gražius mėlynus žiedus. Tuo pačiu, daug šoninių ūglių dažnai atsiranda ant povandeninio stiebo. Jis reikalauja daug apšvietimo, o geras augimas priklauso nuo trąšaus dugno.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Echinodorus osiris

2003-08-08 | Aštuntame dešimtmetyje spalvoti akvariuminiai augalai buvo reti, todėl Echinodorus osiris su savo raudona spalva tapo labai populiarus. Trąšus dugnas skatina jų augimą, ir kai trūksta microelementų, nauji lapai tampa išblyškę, tai reiškia, kad būtinas tręšimas. Bendrai tai yra nereiklus augalas, tinkantis ir minkštam ir kietam vandeniui. Lapai būna raudonesni esant stipresniam apšvietimui. Augalėdės žuvys šio augalo nevalgo.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Echinodorus uruguayensis

2003-08-08 | Echinodorus uruguaensis turi ilgus, siaurus, permatomus, tamsiai žalius lapus, kurie daro jį labai gražiu vienetiniu augalu dideliems akvariumams. Lapų ilgis ir plotis gali būti įvairus. Esant geroms augimo sąlygoms, jis suformuoja nepaprastai daug lapų, o trąšus dugnas, CO2 tiekimas ir lengvai rūgštinis vanduo skatina augimą. Daugybė rūšių, anksčiau laikomų išnykusiomis, dabar vadinamos šiuo pavadinimu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!