LT   EN   RU  
2021 m. vasario 27 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mokslai
Akvariuminiai augalai: Echinodorus subalatus

2003-08-08 | Echinodorus subalatus geriausia auginti dideliuose akvariumuose, kur jis gali turėti daug atviros erdvės. Tai reiklus augalas, kuriam reikia daug šviesos ir geriausiai auga, kai papildomai tiekiama CO2 ir tręšiamas dugnas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Echinodorus schlueteri "Leopard"

2003-08-08 | Ši Echinodorus schlueteri atmaina taip pat žinoma, kaip "žaliasis leopardas", buvo išvesta Deasu Hanso Bartho. Jis turi išskirtines juodas dėmes ant jaunesnių lapų, kurios matomos ir ant vyresnių lapų, nors ne tokios aiškios. Jis auga žemas ir platus, tinka mažiems akvariumams. Trąšus dugnas skatina jų augimą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Siauralapis Echinodorus "Rubin"

2003-08-08 | Maža ir siauralapė Echinodorus "Rubin" atmaina, tinkama auginti vieną mažame akvariume. Permatomi, rubino raudonumo lapai su šviesiom lapų gyslelėm suteikia ypatingą spindesį. Augalui augant, senesni lapai linksta į šonus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Echinodorus "Rubin"

2003-08-08 | Echinodorus "Rubin" yra dekoratyvus Echinodorus horemanii "rot" ir Echinodorus x barthii hibridas. Peršviečiami, rubino raudonumo lapai su šviesiom gyslelėm suteikia ypatingai intensyvų žvilgesį. Nereiklus augalas, kurio augimas yra stimuliuojamas CO2 tiekimu ir trąšiu dugnu. Geras augalas auginimui po vieną dideliuose akvariumuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Echinodorus "Rose"

2003-08-08 | Šis gražus augalas yra Echinodorus horemanii "Rot" ir E. horizontalis hibridas. Pirmą kartą jis buvo išvestas Desau 1986 m. H. Barth'o. Nauji povandeniniai lapai būna gražiai rožiniai ir iš prasžių lapai turi raudonai-rudas dėmeles. Trąšus dugnas skatina augimą, bet šiaip Echinodorus 'Rose' yra nereiklus ir todėl puikus augalas pradedantiesiems.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Echinodorus "Ozelot" (žalias)

2003-08-08 | Echinodorus "Ozelot" (žalias) yra graži, tamsiai žalia Echinodorus "Ozelot" atmaina. Tamsios dėmės sudaro didesnį kontrastą ant šviesių lapų. Trąšus dugnas skatina jų augimą. Tai nereiklus ir labai rekomenduojamas augalas, vešintis beveik visose sąlygose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Echinodorus martii (maior)

2003-08-08 | Echinodorus martii išskirtinis ilgais, šviesiai žaliais lapais rantytu kršteliu, kurie labai patrauklūs dideliuose akvariumuose. Jis tinkamas kietam vandeniui, koks yra daugelyje Europos akvariumų. Trąšus dugnas skatina jų augimą. Yra tam tikras neaiškumas su šių augalų pavadinimu, nes kai kas juos vadina E. martii, o kai kas E. maior

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Echinodorus macrophyllus

2003-08-08 | Echinodorus macrophyllus yra vienas iš didelių pusapvalių - kardinių lapų augalų, kurie geromis augimo sąlygomis išauga net virš didelių akvariumų. Jei įmanomą šviesą laikyti įjungtą trumpiau nei 11 valandų per parą, tada lengviau išlaikyti jį žemai akvariume. Jis tinkamas atviriems akvariumamas, kur suformuoja dekoratyvius širdelės formos lapus virš vandens paviršiaus. Gerai yra apipurkšti augalus apsaugant juos nuo išdžiūvimo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Echinodorus grandiflorus ssp. aureus

2003-08-08 | Echinodorus grandiflorus ssp. aureus išskiritnis tuo, kad nauji lapai gelsvi, o senesni - auksiniai. Po vandeniu jis suformuoja didelius, širdies formos lapus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Echinodorus cordifolius "Tropica Marble Queen"

2003-08-08 | Echinodorus cordifolius "Tropica Marble Queen" yra atmaina, išvesta "Oriental Auarium" Singapūre. Augalai, augę pelkių sąlygose, turi gražų marmurinį raštą, kuris kartais išblykšta po vandeniu. Augalas reikalauja gana daug šviesos, o CO2 tiekimas yra rekomenduojamas norint paskatinti augimą. Jis labai tinka žemiems atviriems akvariumams, kur lapai virš vandens turi aiškesnį marmurinį raštą. Lapai taip pat atsparūs išdžiūvimui.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!