LT   EN   RU  
2021 m. birželio 22 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Moteriški kvepalai
Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (6 dalis) Calvin Klein

2010-06-14 | Natūraliai tyras ir šiuolaikiškas, CK One kvapas atskleidžia įdomų naują požiūrį. Šis švelnaus padedančio atsipalaiduoti kvapo tualetinis vanduo naudojamas gausiai – juo šlakstomas visas kūnas, nes išties intymų jo kvapą galima užuosti tik esant labai arti. Calvin Klein Be – tai universalus, harmoningas, kvapas skirtas tiems, kurie nori bet kurioje gyvenimo situacijoje išlikti savimi, neprarasti savo individualumo. Kvapas Calvin Klein Be skirtas Jai ir Jam, tinka naudoti visus metus – bet kuriuo jų laiku. Šis kvapas toks subtilus, kad aplinkiniai turi prieiti arčiau, kad pajustų Calvin Klein Be skleidžiamą aromatą. Gaivūs gėliniai moteriški CK IN2U kvepia rausvaisiais greipfrutais, randenėmis ir ambra – šis gaivus, šiltas ir seksualus kvapas nepaprastai veikia jusles ir sukelia įtampą, kuri teikia seksualumo. Gaivinamo, rytietiško ir gėlių kvapo Contradiction buvo pristatyti 1997 m. Šie moterims skirti kvepalai skleidžia kapsaicino, rožių, švelniųjų murėjų ir santalų kvapą. Idealiai tinka kvėpintis dieną. 1991-aisiais mados namų CALVIN KLEIN pristatyti kvepalai Escape išsiskiria prabangiu vandens gaiva dvelkiančiu aromatu. Romantiško gėlių kvapo Eternity sukurti įkvėpė ilgai išliekančios meilės ir draugystės idealas. Tobulas klasikinių ir šiuolaikiškų kvapų derinys atspindi laikui nepavaldžią kokybę ir šiuolaikišką stilių, sukuria romantikos ir nesibaigiančios prabangos įspūdį. „Kol tęsis draugystė, tol išliks ir Eternity",– sako Calvinas Kleinas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (1 dalis)

2010-06-14 | Skandalinga reputacija garsėjanti Londono apatinio trikotažo „imperija", siejama su gundymu, malonumu ir jausmų provokavimu, pristato kvepalus Agent Provocateur. Šie kvepalai, kuriuos sukūrė Joseph'as Corré ir Serena Rees, įkūnija kvepalų – priemonės žadinti seksualinį potraukį – fenomeną. Absoliučiai moteriški Agent Provocateur sukurti priminti mums, koks galingas gali būti geismą žadinantis nepamirštamas kvapas. „Norime pasiūlyti tobulą kvapo ir vilionės „sąjungą", kad patirtumėte nepaprastą jaudulį",– sako jų kūrėjas Joseph'as Corré. Alexander McQueen – tai vienas ekscentriškiausių ir talentingiausių mados pasaulio atstovų, dažnai vadinamas tiesiog mados genijumi. Alexander McQueen gimė 1969 – aisiais Londone. Būdamas tik šešiolikos po nuolatinių konfliktų su šeima ryžosi mesti mokyklą ir įsidarbino pameistriu ateljė „Anderson & Shepherd". Dar jaunystėje būsimasis dizaineris visus stebino kontraversiška kūryba: baigdamas „Cental St Martin's" menų mokyklą pristatė kelnes „bamsterius", kurių liemuo buvo taip stipriai pažemintas, kad aplinkiniai galėjo matyti kelnes dėvinčiojo „sėdynę". 1992 – aisiais įkūręs savo mados namus iki šių dienų Alexander McQueen dėl teatralizuotų kolekcijų pristatymų sulaukia daug žiniasklaidos dėmesio. Negyvais skėriais aplipusios purvinos manekenės, skrybėlėse plazdantys drugiai – tik maža dalis šių šou elementų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (2 dalis) Britney Spears

2010-06-14 | Kiekvienos moters širdyje slypi nuotykių ir nežinomybės troškimas. Curious Britney Spears kvapas skirtas moteriai, pulsuojančiai gyvenimo aistra, ir kiekvieną moterį skatina būti laisvesnę bei išbandyti savo galią pasitelkus su vanile sumišusį seksualų muskuso kvapą. Fantasy – tai stebuklingas saldžios pagundos eliksyras, paliekantis kankinamą geidulingumo šleifą. Kerinčio kvapo Fantasy slypi žaismingo dizaino pakuotėje, kurią atvėrus pasirodo nuostabus fuksijų spalvos flakonas. Jį puošiantys Swarovski kristalais simbolizuoja siekį rasti amžiną meilę. Midnight Fantasy sugundo, kai laikrodis ima mušti dvylika kartų. Šie kvepalai pakvies Jus į magišką kelionę iš dienos į naktį. Svaiginantis sultingų vaisių aromatas nuneš į slėpiningą pagundos ir slaptų meilės nuotykių karalystę. Gundantis gėlių kvapas susilieja su jausmingu muskuso ir ambros dvelksmu, kad sukurtų nepamirštamą vidurnakčio fantaziją. Penktieji Britney Spears kvepalai Believe buvo išleisti 2007 m. Nėra neįmanomo, jei tiki savimi. Daugelis popmuzikos dievaitės gerbėjų kvepalų Believe išleidimą vertino kaip ženklą apie Britney Spears bandymą sugrįžti į įprastines gyvenimo vėžias. Apie tai byloja ir kvepalų Believe reklaminės kompanijos šūkis: „Didžiausia laisvė – tikėti savimi". Tam, kad gyventume ir mylėtume, mums reikia įkvėpimo, tad mes privalome tikėti. Šis kvapas tarsi atspindi Britney Spears norą atverti savo širdį ir pasidalinti savo tikėjimu. Gėlių ir vaisių kvapas Believe idealiai tinka esant rūškanam orui.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (3 dalis) Burberry

2010-06-14 | Brit mergina įkūnija žaismingą britų savitumą. Ji piktinanti, tačiau visada žavi ir nenuspėjamai seksuali. Gaivus ir žaismingas Brit kvapas – tai klasikinis žalumynų ir rytietiškų kvapų derinys: sodraus vaisių, švelnaus riešutų ir raminamo ambros, vanilės bei kvapiųjų tongapupių. Brit Red – tai specialios serijos kvepalai, kuriems būdingas smagus ir jaudinantis britiškas žaismingumas. Nuotaikingame raudoname flakone slypi nuostabus rytietiškų vaisių ir geismą žadinantis gėlių kvapas. Burberry Classic - gaivūs, sukuriantys efemerišką harmoniją tarp žaižaravimo ir ramybės. London aromatas leido man pabėgti nuo realybės ir pasinerti į malonius atsiminimus apie mano pirmąją kelionę į Londoną. Pamenu nuostabias raudonas telefono būdeles ir gatvėmis plūstančius žmones, dviaukščius autobusus ir juodus taksi, zujančius šiame gyvame metropolyje, ir mano nuostabą, kai supratau, jog šis miestas turi keistą gebėjimą kas valandą keistis. Prašmatnus elegantiškas London kvapas nunešė mane atgal į tą romantišką dieną žvakių apšviestoje kavinėje, įsikūrusioje mažytėje gatvelėje, užtvindytoje restoranų, barų ir nuoširdaus juoko. Rožių, mandarininių citrinmedžių ir sausmedžių aromatas primena nuo gėlių krautuvėlių plūstantį vibruojantį gėlių kvapą, o švelnus taitinių gardenijų, bijūnų bei jazminų dvelksmas suteikia romantikos, kurią jaučiau, kai vaikštinėjome palei Temzę susikibę rankomis. Tradiciniu languotu audiniu apvilktas grynų linijų London flakonas tobulai įkūnija Londono dvasią.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (4 dalis) Bvlgari

2010-06-14 | Ledas ir ugnis. Aistra ir jausmų slėpimas. Bvlgari BLV – tai netikėtų kontrastų ir neįtikėtinos harmonijos kvapas. BLV aromatas iš pradžių užburia ledine gaiva ir palaipsniui tampa vis šiltesnis ir švelnesnis. Išskirtinio BLV aromato tiesiog neįmanoma pamiršti. Kvapą Omnia Amethyste sukurti įkvėpė prabangus ametisto spindesys. Prašmatnus, elegantiškas ir gaivus kvapas skirtas jaunoms moterims. Tyros ir gaivios natos atspindi vidinį moters pasaulį, o ametistas, harmonijos simbolis, pažadina taurius jausmus ir gerąsias savybes. Švytinčią ir skaidrią lyg krištolas šviesą skleidžiantys Omnia Crystalline išryškina unikalų moters spindesį, jos moteriškumą, jos grožį – neapsakomą jos būties lengvumą, kuriam neįmanoma atsispirti. Lengvi šiuolaikiški rytietiški kvepalai – žavi jaudinančiu mandarinų, ciberžolių, indiškos arbatos su prieskoniais bei baltojo šokolado deriniu. Jų kvapas toks skanus, jog netgi norisi paragauti. Nekaltas ir moteriškas, subtiliai rafinuotas ir jausmingas kvapas Voile de Jasmin – tai nauja ir gaivi kvepalų Bvlgari pour Femme interpretacija. Tarsi duoklė moterims ir atsakas į jų troškimą iš naujo atrasti prabangą – kitokią, santūrią, pasižyminčią absoliučia kokybe. Voile de Jasmin – tai kvepalai, kurie išlaisvina nuo kasdienybės. Kvepalai sukurti moterims, vertinančioms laisvę, lengvumą ir santūrią prabangą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (5 dalis) Cacharel

2010-06-14 | Svaiginantis, vasariškas kvapas Amor Amor, kurio pavadinimas skamba tarsi meilės prisipažinimas, simbolizuoja ryškiai raudoną rožę, neatsiejamą pasimatymų atributiką. Amor Amor aromatas tarsi įtraukia į meilės sūkurį ir apsupa vaisių bei gėlių aura. 1978 m. pasirodę Anais Anais žavi gaivinamu gėlių kvapu. Iš pradžių apgaubia kedrų, odos ir ką tik nuskintų žydinčių gėlių aromatas, po to pasklinda gardenijų, jazminų ir pakalnučių dvelksmas. Anais Anais skirti kvėpintis dieną. Švelnus tarsi angeliškas dvelksmas, moteriškas gėlių kvapas Anais Anais buvo pristatytas 1978 m. Anais Anais aromatas tapo klasika, kuri niekada nesensta ir nepalieka abejingų. Dominuojanti šio aromato sudedemoji dalis – baltosios lelijos, kurias senovės graikai ir romėnai laikė nekaltumo simboliu. Anais Anais sugrąžins Jus į senus gerus laikus ir leis pasijusti vėl jauna. Viliojantis moteriškas kvapas Eden tarsi Rojaus vaisius. Gėlių ir vaisių natos šiam aromatui suteikia ypatingą jausmingumą. Ryškų, vėjavaikišką kvapą Liberte sukūrė žymūs parfumeriai Domitille Bertier ir Olivier Polge. Kvepalų Liberte reklaminiu veidu tapo garsus modelis Giselle Bundeschen. Šis kvapas primena nepakartojamo skonio prancūzišką apelsinų pyragą. Liberte aromatas slypi oranžinės spalvos kvepalų buteliuke, kurio forma primena gėlę. Šiltas, švelnus, jausmingas, bet kartu ryškus ir gilus kvapas Lou Lou skirtas jaunatviškai, patraukliai, nerūpestingai moteriai, kuri pasiryžusi avantiūroms ir naujovėms.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (16 dalis) Clarins

2010-06-14 | Moterims patinka CLARINS, nes CLARINS myli jas, stengiasi išgirti jų norus ir gerbia. Ir viską daro su didele meile. Par Amour – tai pirmieji CLARINS kvepalai. Kvepalai, kurių vardas atspindi visus šios kompanijos įsitikinimus. Argi būtų įmanoma sukurti kvepalus moterims negalvojant apie jaunystės įsikūnijimą, šių dienų dukteris – tas, kurios yra mūsų ateitis, kurios kurs rytdienos pasaulį? Nuostabiame širdies formos flakone slypintys Par Amour išreiškia CLARINS meilę. Jų kvapas elegantiškas ir stulbinantis, nes Par Amour – tai tikra meilė. Ir savo antruosius kvepalus CLARINS sukūrė toms, kurios vis dar auga ir turi visas teises naudotis savo amžiaus teikiamais pranašumais. Par Amour Toujours skirti visoms dukroms – jų pirmai pažinčiai su kvepalų pasauliu. Par Amour ir Par Amour Toujours sukurti visoms moterims, jie nėra skirti tik dukroms ar tik mamoms. Galbūt moterims labiau patiktų Par Amour Toujours, mergaitėms – Par Amour, o kai kurios jų galbūt norėtų kvėpintis abejais. Par Amour Toujours pasakoja istoriją apie meilę. Flakonas turi širdies formos purkštuką – rožių pumpurų spalvos, kvepalai taip pat rausvos spalvos – tai reiškia, jog meilė yra brangakmenis, tačiau iš kitų brangakmenių skiriasi tuo, jog yra gyva. Pakuotę puošiantis rausvos spalvos – gaivios ir spindinčios, tokios, kokia patinka visoms mergaitėms – žiedais apsipylęs medis yra gyvenimo simbolis, o gyvenimą suteikia meilė. Par Amour Toujours žadina džiaugsmą, nes sukurti su meile.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (17 dalis) Clinique

2010-06-14 | Clinique Aromatics Elixir Eau de Toilette - išties originalūs Clinique kvepalai. Kur kas daugiau nei kvepalai. Clinique Happy Heart Eau de Parfum - gėlių gausa. Truputis šilumos. Jausmų gelmė. Kvėpinkitės, ir Jūsų širdį užplūs laimė! 1960 metų pabaigoje žurnalistė Carol Philips atkreipė dėmesį į tai, kad kai kurių amerikiečių moterų oda yra nuostabi. Ji atliko tyrimą, kurio dėka paaiškėjo, kad visos šios moterys lankėsi viename ir tame pačiame kosmetologo kabinete ir naudojo tas pačias kosmetikos priemones. Netrukus žurnale „Vogue" buvo išspausdintas straipsnis pavadinimu „Ar galima turėti nuostabią odą?". Atsakymas į šį klausimą buvo „Taip, galima". Šį straipsnį perskaitė kompanijos Estee Lauder savininkai ir Carol Philips pasiūlė vadovauti naujai kompanijai, kuri būtent ir gamins tokias kosmetikos priemones. Taip 1968 m. JAV rinkoje atsirado kompanija CLINIQUE LABORATORIES. Nuo daugelio kitų kosmetikos kompanijų CLINIQUE skiriasi tuo, kad siekia patenkinti individualius odos priežiūros poreikius ir nesiūlo vienos odos priežiūros priemonės visų tipų odai. CLINIQUE odos priežiūros produktų linijos skirtos individualioms odos priežiūros problemoms spręsti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (18 dalis) Dana

2010-06-14 | Kvapą Chantilly, pirmą kartą pasirodžiusį dar 1941 – aisiais, sukūrė parfumeris Paul Parquet. Svajingas ir moteriškas kvapas Chantilly - lyg prancūziški nėriniai. Užburia ir nepaliaujamai žavi. Kvapas Tabu tarsi uždraustas vaisius. Kiekviename žingsnyje provokuoja, gundo ir intriguoja. Pirmą kartą pasirodęs dar 1932 – aisiais kvapas Tabu sukurtas, kad sužadintų jausmus ir skirtas moterims, jaučiančioms slaptą aistrą gyvenimui. Galvojate, kad tai Jūsų kaltė, jog suartėjote taip greit ir leidote žaviam nepažįstamajam per daug? Nesikankinkite! Tiesiog suverskite kaltę kvapui Tabu! Kompanija „Dana Classic Fragrances" buvo įkurta dar 1932 – aisiais Ispanijoje. Tais pačiais metais pasaulį išvydo ir pirmasis „Dana Classic Fragrances" kvapas „Tabu". Klasika tapę kvepalai tik pasirodę netrukus išgarsėjo dėka drąsių reklaminių plakatų, kurie tiesiog nepaliko abejingų. Daugelis piktinosi plakatuose išvydę aistrai atsidavusius apsinuoginusį vyrą ir moterį, o reklaminis kvepalų šūkis, kuris skelbė: „Apkaltinkite kvapą Tabu", dar labiau pakurstė kalbas. Visa „Tabu" reklaminė kampanija įkūnijo pagrindinę mintį: „Galvojate, kad tai Jūsų kaltė, jog suartėjote taip greit ir leidote žaviam nepažįstamajam per daug? Nesikankinkite! Tiesiog suverskite kaltę kvapui Tabu!". Nors ir rizikuodama, „Dana Classic Fragrances" nepabūgo tokio drąsaus žingsnio ir nepaisydama tiems laikams būdingo konservatyvaus požiūrio, išdrįso šokiruoti visuomenę ir išsiskirti iš kitų to meto kvepalus gaminančių kompanijų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (19 dalis) David Beckham

2010-06-14 | Moterims skirti kvepalai Intimately įkūnija Viktoriją – tokią, kokią pažįsta tik jos artimiausi žmonės. Daugiaspalvis aromatas spinduliuoja eleganciją ir intymumą, žadina pasitikėjimą savimi ir įkvepia. Briaunotas flakonas krištolo skaidrumo dangteliu mėgdžioja savo vyrišką partnerį, bet yra subtiliai rafinuotas ir moteriškas, simbolizuoja intymumą ir prabangą. Pakuotę puošia Deivido ir Viktorijos monograma. Moterims skirtas kvapas Intimately Night spinduliuoja intymumą ir įkūnija kvepalų – priemonės žadinti seksualinį potraukį – fenomeną. Sukurtas, kad perteiktų bendro gyvenimo rafinuotumą, tarpusavio ryšį, artumą ir primintų mums, koks galingas gali būti kvapas žadinantis geismą. Tik Intimately Night kvapas skirtas vyrams ir Intimately Night kvapas skirtas moterims gali taip Jus suartinti... Elegantiška ir žavi Viktorija yra mados pasaulio ambasadorė ir stiliaus simbolis. Pagundos kupinas rytietiškas, vaisių ir gėlių kvapas „Beckham Signature" įkūnija jos įgimtą mados jausmą, rafinuotą stiprybę ir moteriškumą. Pirmiausia užplūsta saldus anyžių žiedų ir cukruotų obuolių kvapas. Po to išsiskleidžia gundanti gėlių - egzotinių orchidėjų ir heliotropų - kvapų puokštė, kurią nuostabiai papildo šiltas vanilės dvelksmas.Šią nuostabią kvapų puokštę vainikuojantis geismą žadinantis pačiulių, ambros ir muskuso dvelksmas suteikia elegantiško rafinuotumo, kuris yra neatsiejama Viktorijos Beckham stiliaus dalis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!