LT   EN   RU  
2020 m. birželio 6 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Moteriški kvepalai
Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (91 dalis) Yves Saint Laurent

2010-06-14 | Kupinas džiaugsmo ir madingas, 2007-aisiais sukurtas kvapas Young Sexy Lovely skirtas jaunoms, dievinančioms madą, pasitikinčioms savo skoniu moterims. Tai gaivus ir skanus aromatas pasižymintis sultingų, prinokusių kriaušių, mandarinų ir juodųjų serbentų kvapų deriniu apsuptu vyšnių žiedų aromatu. Baby Doll sukurti moteriai, kuri širdyje išsaugojo jaunystę – patyrusiai, tačiau jaunatviškai nerūpestingai. Moteriai, kurios anksti subrendęs grožis ir jausmingumas traukia visų dėmesį, ir kuri yra vakarėlių siela. Baby Doll slypi nuostabiame briaunotame sukučio formos krištolo flakone auksiniu kamšteliu. Kvepalai Nu skirti paslaptingai ir visada gebančiai valdyti moteriai. Tiek jų kvapas, tiek stulbinančiai neįprastas flakonas yra šiuolaikiška dizainerio Tomo Fordo vizija. Kontrastingos Nu kvapo spalvos atsiskleidžia pamažu, jis prašmatnus ir besąlygiškai moteriškas. Nepataisomas romantikas Yves'as Saint Laurent'as kvepalus Paris sukūrė 1983 m. ir dedikavo juos įkvėpimo bei meilės miestui Paryžiui. Paris skirti kiekvienai moteriai, kad ir kur ji gyventų. Tai romantiška simfonija, tobula 232 kvapų „orkestruotė", sukurta nepaprastai meniškai. Tarsi didžiulė rožių puokštė Paris skleidžia nepaprastą šilumą ir švelnumą. Nenuspėjamas ir unikalus kvapas Elle skirtas moterims mėgstančioms kontrastus, atsiduodančioms aistrai ir troškimams, šiuolaikiškoms ir žinančioms, ko nori. „Elle" moteris drąsi, ryžtinga, įkūnija moteriškumą, išskirtinį stilių ir prabangą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (46 dalis) J. Lo

2010-06-13 | Sukurti Glow After Dark įkvėpė draugus siejantis ryšys, ir naktines linksmybes dievinančių merginų nuotykiai bei joms atsiveriančios galimybės. Rytietiško ir gėlių kvapo kvepalai Live skleidžia svaiginančią energiją, žadina geismą ir intymumą. Apie flakoną žaismingai besivejantys „kaspinai” simbolizuoja šokį – jo energiją ir judesį. Švęsdama penkmetį savo pirmųjų kvepalų Glow by J. Lo žymi dainininkė Jennifer Lopez pristatė savo gerbėjams ribotos serijos kvapą J. Lo Shimmer. Nors naujame kvepalų buteliuke slypi pirmųjų kvepalų Glow by J. Lo aromatas, J. Lo Shimmer išsiskiria tuo, jog suteikia odai spindesio. Kvepalų buteliukas sukurtas iš matinio švelnaus kreminio atspalvio stiklo papuoštas žymiuoju užrašu su „Swarovski“ kristalais. Prabangūs kvepalai Live Luxe slypi ryškiame dekadentiškai atrodančiame flakone. Iš pradžių pasklidęs skanus viliojantis sultingų kriaušių ir persikų aromatas susilieja su žaviu pakalnučių ir egzotišku frezijų dvelksmu. Jennifer Lopez kvapo Deseo pavadinimas reiškia „norą“, „svajonę“, t.y. tai, ko trokštate. „Šis žodis labai tinkamas apibūdinti dabartinį mano gyvenimo periodą. Aš noriu bendrauti su žmonėmis, įkvėpti juos, siekti daugiau ir niekada nesustoti. Štai kas slypi šiame žodyje”, - teigia Jennifer. Šie kvepalai, kaip teigia pati žvaigždė, primena kvapus, tvyrančius jos sode, o kvepalų buteliuko forma simbolizuoja almazą. Jennifer Lopez gimė 1969 m. Niujorke emigrantų šeimoje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (67 dalis) Moschino

2009-06-18 | Ryškios, drąsios spalvos ir aistra gyvenimui. Hippy Fizz tarsi geros nuotaikos užtaisas. Tai kvapas, kuris įkūnija permainas ir jausmą, užplūstantį artėjant pavasariui. Energijos kupinas gėlių aromatas Hippy Fizz skirtas aistringoms ir kiekviena gyvenimo akimirka besidžiaugiančioms moterims. Moschino Cheap n Chic I Love Love - šis kvapas sukurtas įsimylėjusiai, žaismingai, provokuojančiai, seksualiai ir koketiškai moteriai. Šiek tiek ironiškas, gundantis, paslaptingas kvapas Cheap & Chic I Love Love tarsi stebuklingas kokteilis, suteiks Jums ypatingo žavesio ir padės suprasti meilės kalbą. Dizainerio Franco Moschino provokuojantis, ironiškas stilius tapo tarsi pasipriešinimo klasikinės mados diktatui simboliu. Net ir tie kritikai, kurie manė, kad Franco Moschino sukurtų drabužių stilius yra tarsi provokacija be ateities, pripažino dizainerio išskirtinumą ir unikalumą. Franco Moschino gimė 1950 m. netoli Milano. Sulaukęs 33 metų Franco Moschino 1983 m. pristatė moteriškų drabužių kolekciją ir įregistravo savo prekės ženklą, taip prasidėjo kelias į šlovę. 1985 m. dizaineris pristatęs moteriškų drabužių kolekciją „Cheap and Chic" privertė į madą pažvelgti kitu kampu. Nuolat kovodamas su stereotipais, nusistovėjusiomis taisyklėmis, nepakęsdamas „aklo sekimo" mada, jis mados pasaulyje buvo pramintas „infant terrible" („sunkus vaikas"). Pirmuosius kvepalus „Moschino" sukūrė po dviejų metų po kolekcijos „Cheap and Chic" pristatymo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

„Spring in Provence“ – nauji žymios dainininkės Celine Dion kvepalai

2009-05-05 | Celine Dion turi viską - sėkmę, talentą, stilių, spontaniškumą, šilumą... Nepaprastu talentu apdovanota žymi dainininkė atrodo rimtai susidomėjo parfumerija. Ji jau išleido daugiau nei septynis savo vardo kvepalus, o visai neseniai pristatė ir naują kvapą „Spring in Provence". Tai ribotos serijos vaisių ir gėlių kvepalai, kurie buvo neatsitiktinai pavadinti vieno Prancūzijos regiono vardu. Istorinė Prancūzijos vieta jau daugelį metų žavi ir įkvepia išskirtinius žmones - dailininkus, poetus, rašytojus. Provanso regionas pavasarį tiesiog užburiantis - tai spalvota pražystančių žiedų jūra, kalvos, nušviestos auksinių saulės spindulių. Nepaprastas įkvėpimo šaltinis tiek naujų Celine Dion dainų, tiek šio neseniai pasirodžiusio aromato. Teigiama, kad Provanso regionas pavasarį taip sužavėjo žymiąją dainininkę Celine Dion, jog ji nusprendė savo naujus kvepalus dedikuoti būtent šiam regionui. Kvapą „Spring in Provence", įkūnijantį jausmingas Celine Dion dainas ir jos asmenybę, sukūrė parfumeris Ilias Ermenidis, kurio darbų sąraše puikuojasi kvepalai sukurti mados namams „Gucci", „Givenchy" ir „Victoria's Secret". Kvapo „Spring in Provence" sudedamosios dalys: pasifloros, bergamotės, kalendros, našlaitės, mimozos, ambra, muskusas ir kvapieji auksabarzdžiai. Tai kvapas sukurtas moterims tarsi švytinčioms iš vidaus ir užburiančioms savo natūraliu grožiu.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Guerlain “Chant D’Aromes” arba Kvepalai, kuriais galėjo kvepėti mano Mama

2009-04-16 | Kai pradėjau domėtis parfumerija, ne kartą klausiau savo Mamos, kuo ji kvėpinosi savo vestuvių dieną. Atsakymas buvo labai paprastas - nebuvo kuo kvėpintis, nes pasiūla buvo itin nedidelė, o ir finansinė situacija nebuvo pati geriausia. Nuo ankstyvosios jaunystės bandydavau įsivaizduoti, kuo savo vestuvių dieną galėjo kvepėti mano Mama - kokie tai galėjo būti kvepalai, kokios gėlės galėjo juose dominuoti, kokią nuotaiką galėjo tie kvepalai išreikšti. Ilgus metus galvojau, kad tai turėtų būti jazmininiai kvepalai, tačiau nuotraukose įamžintas Mamos išdidumas niekaip nederėjo šalia jazminų aromato. Šiandien aš jau turiu atsakymą: jeigu man reikėtų parinkti kvepalus savo Mamai tą speiguotą sausį, tai neabejotinai būtų Guerlain "Chant d'Aromes". "Chant d'Aromes" buvo sukurti 1962 metais jauno Guerlain dinastijos atstovo Jean Paul Guerlain, kurio sužadėtinė, pasak parfumerinės legendos, nepripažino jokių Guerlain kvepalų, nes buvo įsimylėjusi tuomet itin populiarius Carven "Ma Griffe", taigi, jaunasis kvepalų kūrėjas sukūrė kvepalus savo išrinktajai. Chant d'Aromes - fantastiški baltomis gėlėmis kvepiantys klasikiniai Guerlain kvepalai, paprastai priskiriami gėlių-šipro kategorijai. (Pradinės natos - mandarinai, bergamotė, sausmedis; vidurinės - gardenija, jazminas, kvapioji kananga; bazinės - santalmedis, vanilė, ąžuolo kerpės.) Gardenija ir jazminai dominuoja nuo pirmojo aromato dvelktelėjimo ir išlieka iki pat bazinių natų atsiskleidimo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Thais – aromatas moterims

2004-09-22 | Thais aromatas skirtas elegantiškoms ir sumanioms moterims. Grynumas, sumanumas, autentiškumas ir elegancija – pagrindinės savybės, apibūdinančios Thais aromatą. Thais siūlo 4 skirtingus aromatus įvairiai nuotaikai. Thais de Puig – gaivusis augmenijos kvapas. Skirtas šiuolaikiškai moteriai, besidominčiai mada bei norinčiai pakerėti pasaulį savo energija ir pasitikėjimu savimi. Thais Life – rytietiškas paslaptingumas ir gaivus žalumos dvelksmas.
Kvepalai skirti jausmingai, švelniai ir tuo pat metu savo vidumi stipriai moteriai. Thais Dreams – gaivus, lengvas ir ilgai išliekantis aromatas. Skirtas jaunai, romantiškai bei svajingai moteriai. Thais Feeling – švelnus ir šiltas aromatas elegantiškai, jausmingai ir itin moteriškai moteriai, turinčiai gyvenimo tikslą. Ji mėgsta aiškumą visose gyvenimo situacijose, ji pasitiki savimi.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Torrente

2004-09-22 | Oro lengvumo siluetai, ramios formos, lengvai krintantys tauriausi natūralūs audiniai: kailis, šilkas, nėriniai… amžina moters vizija, nuspalvinta hedonizmo, rafinuotumo, modernumo ir amžinumo. “Negalima kurti moteriai, kuri neegzistuoja, vien dėl to, kad suteiktum pramogą sensacijų besivaikantiems žurnalistams. Aš kuriu nešiojamus drabužius, kad moteris būtų žavi ir gundanti. Klaidinga išsižadėti jos žavesio ir paslapties” – tvirtina lietuvių kilmės dizainerė Torrente, vienintelė moteris, sugebėjusi atidaryti savo elitinius aukštosios mados namus pačiame Paryžiaus centre. Kai 1968 gegužę studentų sukilimo pabaigoje ant šaligatvio dar tebekrito plytos, prestižinėje Matignon aveniu Torrente atidarė tokio naujoviško stiliaus prestižinę parduotuvę, kad visos tuometinės žvaigždės išsirikiavo prie jos durų. Kokia puiki reklama verslui! Čia susitikdavo Francoise Hardy ir Romy Schneider, Veronique Jeannot, Marlene Jobert, Marlene Dietrich, pasirodydavo Nathalie Wood ir Claudia Cardinale. Visi, kuriems šypsojosi sėkmė, ėjo apsipirkti į Torrente!

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Sonia Rykiel

2004-09-22 | Ji diena dienon kuria naują madą. Jai patinka kasdienybė ir puošnumas, teatras, poezija, literatūra, tapyba ir šeima. Ji domisi pasauliu ir viskuo, kas jame vyksta. Jai patinka drabužiai, kurie harmoningai dera tarpusavyje, kaip ir tie, kurie nesiderina ir rėžia akį. Jai patinka rašyti. Rašyti ant savo kuriamų megztinių, diržų ir rankinių. Ji dievina aksesuarus. Ją įkvepia pasaulis, kuriame ji gyvena. Šį įkvėpimą Sonia Rykiel perteikia savo kūriniuose. 1967-aisiais Sonia Rykiel nustebino pasaulį paprastu, dryžuotu nertiniu ir per vieną naktį tapo “Megztinių karaliene”. Nuo to laiko “megztinis” gana ryškiai dominuoja jos kūryboje: kuriami įvairiausių raštų ir formų megztiniai, kvepalų buteliukai… Jos kuriami aromatai natūraliai papildo Rykiel stilių ir dvasią. “Kvepalai - lyg antra oda po megztiniu apgaubia Tavo kūną. Jų dvelksmas seka paskui Tave, driekiasi iš paskos lyg šleifas. Aromatas - Tavo savitumo ženklas. Jis prakalbina tylą”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Agatha Ruiz De La Prada

2004-09-22 | Agatha Ruiz de la Prada – viena kūrybingiausių ir garsiausių Ispanijos dizainerių. Jos kūriniai linksmi ir žaismingi. Agatha Ruiz de la Prada savo kūryba nori mums priminti, jog kiekvieno mūsų viduje slypi vaikas, kurio valiūkiška dvasia ir laki vaizduotė kuria neįmanomas formas ir spalvas. Atsigaivinkite keliais FLOR lašeliais ir džiaukitės jausmingu, spinduliuo-jančiu gėlių aromatu! Jis prisitaikys prie Jūsų nuotaikos ir suteiks nenumaldomos laisvės pojūtį. Kvėpindamiesi FLOR Jūs ne tik išreiškiate save, bet ir linksmai bei spalvingai pradedate dieną. Neįprastas buteliuko dizainas – AGATHA stiliaus gėlė. Linksma ir originali, apelsino ir citrinos spalvų. Tai tarsi Jūsų kosmetikos stalelio dekoracija ir gaivus bei švelnus gėlių prisilietimas. Kompanija „Perfumeria GAL” sukūrė provokuojantį, ilgai išliekantį aromatą, kuris išskirs Jus iš pilkos minios. Pagrindiniai kompozicijos elementai – žaliasis Kalabrijos mandarinas, Damasko rožė, pakalnutė ir sandalmedis – suteikia kvepalams neabejotiną išskirtinumą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Céline Dion

2004-09-22 | Ji yra BALSAS, toks išraiškingas ir nuoširdus, kad pakyla virš skirtingų kultūrų ir kartų, kad prabiltų tavo siela. Balsas, kuris emociškai sujungia moterį su pasauliu. Jos istorija, tai svajonė, kuri išsipildė. Tai stiprybės ir užsispyrimo istorija apie tai kaip drąsiai ir ryžtingai sekti širdimi. Jos stimulas – aistra gyvenimui. Ji instinktyviai žino, kad laimė ateina tada, kai žmogus atsidavęs ir pasišventęs kitiems. Ji graži išore ir vidumi. O jos siela, ypatinga šviesa, sklinda iš jos vidaus kitiems žmonėms. Ji gyvena gyvenimą, kuriame harmoningai persipina meilė, motinystė ir sėkmė, kur neįmanoma tampa pasiekiamu ir vyrauja viltis ir džiaugsmas. Celine Dion turi viską – sėkmę, talentą, stilių, spontaniškumą, šilumą… Dabar Celine Dion charizmatiška asmenybė perteikiame aromate… viso pasaulio moterims, kurios gyvena pilnavertišką gyvenimą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!