LT   EN   RU  
2020 m. birželio 6 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Moteriški kvepalai
Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (20 dalis) Davidoff

2010-06-14 | Įsivaizduokite savaitgalį paplūdimyje kaitriai šviečiant saulei: iš pradžių Jus apgaubia gaivus žalių obuolių ir sultingų citrinų kvapas, po to užplūsta skanus sultingų egzotiškų vaisių aromatas, lydimas vaiskaus vandens lelijų ir subtilaus frezijų dvelksmo. Galiausiai pajuntate gundantį santalų, šiltą kedrų ir vos juntamą muskuso kvapą. Kerintis Cool Water Game aromatas – nuostabus lyg svajonė. Moterims skirtų Cool Water kvapas apgaubia geismą žadinančia gaiva ir maloniai vėsina tarsi švelnus vėjo dvelksmas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (21 dalis) Diesel

2010-06-14 | Gyvenimas nuostabus. Ženk juo drąsiai, palikdama paskui save seksualaus veržlumo šleifą. Fuel For Life - kvepalai aistringai asmenybei, gyvenančiai geidulingai pilnavertį, jausmingai intensyvų gyvenimą. Eliksyras moteriai, trokštančiai gundyti ir būti gundomai. Gėlių ir medienos aromatas iškelia tarp dangaus ir žemės. Nekalto jazmino ir brandžios pačiulės natų kontrastuojanti harmonija pribloškia ir sujaudina. Fuel For Life griauna kliūtis ir nustatytas laisvės ribas, žadina dar didesnį gyvenimo geismą. Diesel tęsia istoriją. Įkvėptas praėjusio šimtmečio triukšmingų dvidešimtųjų metų, prabangių buduarų ir jų puikių savininkių, Diesel pristatė naują „gyvenimo eliksyrą" – kvapą Fuel for Life Unlimited. Atėjo metas pradėti naują etapą. Pasinerkite į nevaržomas linksmybes, neatsisakykite malonumų ir leiskite sau daugiau. Fuel for Life Unlimited aromatas sugriaus visas kliūtis ir nustatytas laisvės ribas, pažadins dar didesnį gyvenimo geismą ir pakvies atsiduoti nevaržomiems malonumams. Fuel for Life Unlimited – tai kvapas moterims, svajojančioms apie naujus aštrius potyrius ir kvapą gniaužiantį romaną. Visame pasaulyje žinomam prekės ženklui „DIESEL" šiais metais sukanka 30 metų. Ta proga kompanija sukūrė Fuel For Life kvepalus. Mes parduodame ne prekę, mes parduodame gyvenimo stilių, – sako Renco Rocco „DIESEL " savininkas. – Mano manymu, mes sukūrėme visuomeninį judėjimą... „DIESEL" ideologija sujungia visus gyvenimo aspektus – gyvenimo būdą, aprangos stilių, realybės suvokimą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (22 dalis) Dior

2010-06-14 | Iš prašmatnaus albicijų, geismą žadinančio cestrų, kvapiųjų vanilių, santalų ir tongapupių kvapo išaustas šydas, kuriuo apgaubia ADDICT, žadina jausmus ir skatina jais pasikvėpinusios moters aistrą. Geismu spinduliuojantys rafinuoti kvepalai J'adore akcentuoja ypatingo moteriškumo renesansą ir spontaniško jausmo galią – tai perteikia nuostabi kvapų puokštė: orchidėjų, vos juntamų damaskinių slyvų ir sodriai, bet švelniai kvepiančio amaranto. Miss Dior – tai elegancija nepavaldi laikui. Klasika tapę kvepalai pirmą kartą pasirodę dar 1947 – aisiais ir iki šių dienų išlikę vienais populiariausių. Pats Christian Dior kalbėdamas apie šiuos kvepalus yra pasakęs: „ Tik atidarius kvepalų Miss Dior buteliuką vienas po kito dienos šviesą išvysta visi mano sumanymai. O kiekviena moteris, vilkinti mano kurtą suknelę, apgaubiama šių kvepalų skleidžiamos išskirtinės moteriškumo auros". Miss Dior – tai aukštosios mados aromatas. Išskirtinis įvykis kvepalų pasaulyje. Legendinis aromatas kupinas nesibaigiančių pagundų. Jis drąsus, provokuojantis ir paslaptingas. Tarsi uždraustas „vaisius", nepaliekantis abejingų. Poison - tai kvepalai, kurie žavi, šiek tiek šokiruoja, bet kartu ir nenusakomai vilioja. CHRISTIAN DIOR mados namų 1944 m. pristatytiems kvepalams Tendre Poison būdingas nuostabus ryškus gėlių kvapas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (23 dalis) DKNY

2010-06-14 | DKNY Be Delicious Woman - šiuolaikiška jausmų šventė! Šie įdomūs kvepalai, glūdintys obuolio formos flakone iš žvilgančio metalo ir stiklo, kvepia obuoliais, rafinuotai dvelkia egzotiškomis gėlėmis ir skleidžia geismą žadinantį medienos kvapą. Kaip ir juos sukurti įkvėpęs miestas, Be Delicious pakyli dvasią ir aukština savitumą. Kvapas Delicious Night atspindi naktinio Niujorko dvasią. Jame vykstančias linksmybes ir nuotykius, ore tvyrančias emocijas ir paslaptis – visa tai taip traukia, jog sunku atsispirti. Skirti jaunoms merginoms, dievinančioms pašėlusius vakarėlius ir prabangą. Šį kvapą sukūrė parfumerė Trudi Loren kartu su kitais parfumeriais iš IFF. Kvapui Delicious Night tiesiog sunku atsispirti: jis toks nepaprastai kerintis, gundantis, užburiantis ir šiek tiek paslaptingas. Pajuskite naktinio Niujorko dvasę...! DKNY pristato dar vieną pagundos pliūpsnį. DKNY Red Delicious - šie itin vykusį pavadinimą turintys seksualūs kvepalai truputį „drąsesni", truputį labiau viliojantys – tokie, kokiems tiesiog neįmanoma atsispirti. Iš pradžių juntamas viliojantis šampano dvelksmas, sumišęs su egzotišku ličių kvapu, ir miško aviečių kvapas, žaismingai susiliejantis su traškių obuolių kvapų. Po to kartu pasklinda sodrus rožių ir nuo lietaus šlapių žibuoklių žiedlapių kvapas, pereinantis į geismą žadinantį vanilės ankščių, šiltą pačiulių ir ambros dvelksmą. Ir viską vainikuoja ne mažiau geismą žadinantis odos kvapas bei švelnus saldus aviečių „bučinys".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (24 dalis) Dolce & Gabbana

2010-06-14 | Dolce & Gabbana Light Blue - stulbinantis, nepakartojamas ir žavus, kaip gyvenimo teikiamas džiaugsmas. Tai nepaprastas kvapas moterims, sukurtas talentingų dizainerių dueto, pirmą kartą pasirodęs 2001 – aisiais. Light Blue - tai ypatingas kvapas, kuris įkūnija saulėtas dienas, akinančios mėnulio šviesos nušviestas naktis, Viduržemio jūros alsavimą ir užburiantį jos grožį. Dolce & Gabbana The One - šiltam rytų ir gėlių kvapui būdingas šiuolaikiškas geismingumas – jis stiprus ir tuo pat metu švelnus. Ypatingai moteriai sukurti The One tuo pat metu yra ir viliojantys, ir šiuolaikiški, ir kerintys, ir šiek tiek klasikiniai. Aistros kupinas jų kvapas puikiai atskleidžia moteriškumą ir jį išryškina. Šiai italų „saldžiajai porelei" – dizaineriui Domenico Dolce ir dizaineriui Stephano Gabbana – pavyko padaryti beveik neįmanomą. Jiems prireikė mažiau nei dešimt metų tam, kad savo mažą ateljė paverstų į tarptautinę mados imperiją, atnešančią milijonus dolerių. Su dizaineriais Domenico Dolce ir Stephano Gabbana svajoja draugauti (arba bent jau būti jų klientėmis) pačios gražiausios ir žymiausios pasaulio moterys. Jų modeliai – Nicole Kidman, Demi Moore ir kt., jie kūrė kostiumus Whitney Houston ir Maddonos pasauliniams turams. Domenico Dolce ir Stephano Gabbana savo bendrą veiklą pradėjo 1982 m. Pirma jų kolekcija pristatyta 1985 m., o 1994 m. jie užregistravo prekės ženklą D&G. Dolce ir Gabbana figūruoja ryškiausių dizainerių sąrašuose, o jų nuotraukos nuolat spausdinamos žurnaluose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (25 dalis) Ed Hardy

2010-06-14 | Garsaus dizainerio, tatuiruočių meistro Christiano Audigerio, išsiskiriančio charizmatiška asmenybe ir neįtikėtina naujų mados krypčių nuojauta, moterims skirtas kvapas dvelkia gėlėmis ir vaisiais. Išskirtinių ir seksualių kvepalų buteliuko ir pakuotės dizainas primena „crayzy-punk" stilių, o nuostabiai patrauklus aromatas tiesiog užburia. Ed Hardy Love & Luck - meilė ir sėkmė kvepalų buteliuke. Intriguojantis kvapas įkvėptas Sakės, japonų kultūros ir azijietiškos mados. Jis tarsi svaiginantis eliksyras, kupinas gyvybės, spalvingas, sukurtas iš bergamočių, apelsinų, unikalios raudonosios Sakės, slyvų, nektarinų ir jazminų žiedų, kuriuos puikiai papildo rausvieji pipirai, muskusas, kedras, santalai ir pačiuliai. Love & Luck – tai kvapas, verčiantis susimąstyti apie nenuspėjamą fortūną ir lydinčią sėkmę. Svaiginantis ir viliojantis aromatas, slypintis žaismingame kvepalų buteliuke su paslaptinga geiša, slepiančia užkoduotą žinutę: „Kiekvienam iš mūsų suteiktas svarbiausias dalykas gyvenime – šansas būti laimingu. O meilė ir sėkmė – tai svarbiausia, ką gali padovanoti gyvenimas!". Džiaukitės sėkme, vertinkite meilę ir jokiu būdu nepaleiskite fortūnos... Prekės ženklą „Ed Hardy", pavadintą tatuiruočių krikštatėvio Don Ed Hardy garbei, sukūrė ir 2004 m. pasauliui pristatė žymus ir charizmatiškas dizaineris Christian Audigier, kuris garsėja neįtikėtina naujų mados krypčių nuojauta.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (27 dalis) Elizabeth Taylor

2010-06-14 | White Diamonds – turtingas ir žadinantis jausmus gėlių aromatas. Užburiantis ir „daugiabriaunis" kvapas White Diamonds – tikras brangakmenis Elizabeth Taylor parfumerijos karūnoje. White Diamonds aromatas apgaubia jausmingu gėlių dvelksmu, žaižaruojančiu tarsi spindintis ir prabangus vėrinys. Gaivūs ir žavūs, gėlių kvapo Elizabeth Taylor kvepalai Diamonds and Saphires kartu šiuolaikiški ir elegantiški. Kvapą Diamonds and Saphires mados namai Elizabeth Taylor pristatė 1993 metais. Diamonds and Saphires – tai aromatas žavingoms, stiprioms ir savarankiškoms moterims. Kvepalus Diamonds and Rubies mados namai Elizabeth Taylor pristatė 1993 metais. Itin naujoviško gėlių ir rytietiško kvapo Elizabeth Taylor kvepalai Diamonds and Rubies žadina jausmus, uždega ir spinduliuoja ypatingą moteriškumą. Elizabeth Taylor gimė 1932 m. Londone. Debiutavusi scenoje vos dešimties metų, ji išgyveno smegenų auglį, alkoholio priklausomybę, Vatikano pyktį ir aštuonias santuokas. „Gyventi su Elizabeth Taylor, tai tas pats, kaip gyventi su uraganu", – sakė vienas iš jos buvusių vyrų. Ji suvaidino daug vaidmenų kine, vieni iš jų kino juostose: „Kleopatra", „Komediantai", „Kas bijo Virginijos Vulf", ir buvo įvertinta dviem Oskarais. Elizabeth Taylor garsėja savo aistra greit įsimylėti ir dažnai keisti meilužius. Galima teigti, kad jai gyvenime deimantai daug svarbiau nei vyrai, kurie netrukus suprasdavo, kad kelias į Elizabeth Taylor širdį smaragdais ir deimantais grįstas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (26 dalis) Elizabeth Arden

2010-06-14 | Kiekviena moteris savaip graži, kiekviena moteris apdovanota ypatingais kerais: yra šiuolaikiškų moterų ir dievinančių klasiką, yra tokių, kurios mėgsta ledus, ir tokių, kurios klauso romansus. Visos jos nuostabios ir nepakartojamos. Kvapas Elizabeth Arden Beauty – tai dar vienas būdas moters grožiui pabrėžti ir tarsi atsakymas į klausimą, kas yra moters grožis. Gaivų, lengvą kvapą Blue Grass Elizabeth Arden mados namai pirmą kartą pristatė dar 1934 m., o 1989 m. pasirodė atnaujinta šio kvapo versija. Kvepalus Blue Grass sukurti įkvėpė mėlynas Grasse'o dangus ir nuostabūs gėlių laukai. Elizabeth Arden Fifth Avenue - dar vienas lemtingu penktuoju numeriu pažymėtas aromatas yra vienos iš mados istoriją formavusių damų Elizabeth Arden, kvepalus pradėjusios gaminti 1915-aisiais, mados namų palikimas. 1996-aisiais kvapą sukūrė parfumerė Ann Gottlieb. Šiame bulgariškų rožių, jazminų, žibuoklių, persikų, muskatų aromatų puokštėje atsispindi Manheteno prabangos simbolio - Penktosios aveniu dinamika. Kvepalai, tapę Elizabeth Arden simboliu, dešimt metų laikosi įvairiausių topų viršūnėse. Jų pavadinimas taip pat išskirtinis - tai pirmasis kartas, kai kvapas pakrikštytas gatvės, kurioje buvo atidarytas pirmasis „raudonųjų durų" (visi Arden salonai yra raudonomis durimis) salonas, pavadinimu. 1999 - aisiais pirmą kartą pasirodžiusio kvapo Green Tea aromatas tiesiog užlieja kvapnia gaiva, pažadina jausmus ir suteikia energijos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (28 dalis) Emanuel Ungaro

2010-06-14 | Į pokylių salę įžengia moteris ir visų žvilgsniai nukrypsta į ją... Tai nepaprasta ir magiška akimirka. Kvapas Apparition, kaip ir Emanuel Ungaro suknelės, pakeičia moterį, suteikia jai žavesio ir priverčia aplinkinius atsisukti. „Kibirkščiuojantys" ir švelnūs, gėlių ir vaisių kvepalai Apparition – tai neišdildomų įspūdžių aromatas, provokuojantys ir moteriški. Emanuelis Ungaro (Emanuel Ungaro) gimė 1933 m. Prancūzijoje. Mokytis būsimos profesijos Emanuelis Ungaro išvažiavo į Paryžių. 1956 m. jis buvo priimtas į „Cristobal Balenciaga" mados namus, kuriuose dirbo beveik šešerius metus. Dar du metus Emanuelis Ungaro praleido „Courreges" mados namuose, kol pagaliau ryžosi pradėti savarankišką veiklą ir atidaryti mados namus. Spalvos ir atspalviai – svarbiausi Emanuelio Ungaro kūrybinės veiklos išraiškos elementai. Ir jam visiškai nesvarbu, kokios mados tendencijos. Emanuel Ungaro kuria ne sukneles, o emocijas, tai ir lemia, kad jo kūriniai tokie populiarūs visame pasaulyje. Nuo pat Emanuel Ungaro mados namų įkūrimo jo klientėmis tapo Catherine Deneauve, Jacqueline Kennedy ir kt. Mados pasaulyje Emanuel Ungaro vardas yra laikomas sinonimu žodžio „nepriklausomybė". Nicole Kidman, Angelina Jole, Uma Turman dažnai višuose vietose ir renginiuose dalyvauja vilkėdamos Emanuelio Ungaro sukurtas sukneles.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (29 dalis) Escada

2010-06-14 | Kas gali būti romantiškiau už sentimentalų meilės prisipažinimą? Padovanokite mylimajai Escada kvapą Sentiment, slypintį krištolinę širdelę primenančiame kvepalų buteliuke, ir švelnus aromatas be žodžiu išreikš Jūsų jausmus. Moterims skirtas kvapas Into The Blue - gaivus ir lengvas it trykštantis fontanas. Jis įkvepia iš naujo pažvelgti į supančio pasaulio grožį, džiugina ir tarsi suteikia galimybę atgimti iš naujo. Gaivus gėlių aromatas Into The Blue skirtas moterims, kurios pasitiki savimi, tvirtai žino, kas joms patinka ir į gyvenimą žiūri su šypsena veide. Šis gaivinantis žalumynų, vandens ir gėlių kvapo derinys tiesiog žadina jausmus. Maigytų lapų kvapas maišosi su šviežių žolelių, karambolų ir švelniu gėlių kvapu, o galiausiai pasklinda vos juntamas kedrų, muskuso, ambros ir medienos dvelksmas. Ocean Lounge – vasariškas kvapas, kurio gaivus viliojantis aromatas tobulai įkūnija pačią laimingiausią vasaros akimirką. Septynioliktus nepaprastai sėkmingos ribotos sezoninių Escada kvepalų serijos kvepalus Ocean Lounge sukurti įkvėpė magiška vasaros atostogų akimirka, kai pavakario saulė kuria geismo kupiną vakarėlio atmosferą. Liejasi kokteiliai, skamba muzika ir žavūs žmonės skinasi kelią prie naujamadiško paplūdimio klubo baro, kad pasinertų į jų laukiančią hedonistinę mados ir aistros kupiną naktį. Viliojantis Rockin' Rio kvapas sušildo odą tarsi saulės spinduliai. Šie nesibaigiančios vasaros linksmybes primenantys Escada kvepalai tinka kiekvienai moteriai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!