LT   EN   RU  
2020 m. birželio 6 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Moteriški kvepalai
Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (30 dalis) Estee Lauder

2010-06-14 | Estee Lauder Beautiful - tūkstančio žiedų kvapas – romantiškesnis ir rafinuotesnis nei kada nors anksčiau. Nuostabios formos flakone slypi išties prabangūs kvepalai. Įsimylėkite – dar kartą, beatodairiškai! Beautiful kvapas – romantiškas, švelnus ir nepamirštamas tarsi tūkstančio žiedų puokštės. Romantika dvelkiantys Beautiful pavergia kiekvienos moters širdį, nes yra sukurti profesionaliai ir kūrybingai. Dailios formos flakone slypintys kvepalai Beautiful Love šlovina romantiškos meilės teikiamą džiaugsmą. Svaiginantis magnolijų žiedų, sodrus baltųjų jazminų, mangų, heliotropų ir kvapiųjų auksabarzdžių kvapas sukelia jausmų antplūdį – tarsi būtų aplankiusi nauja meilė. Nuostabus svaiginantis baltųjų gėlių aromatas toks gundančiai žavus, jog žadinte žadina jausmus. Sodrus šiltas medienos dvelksmas dar labiau uždega jausmus ir skatina aistrą. Kvepalai Beyond Paradise – tarsi kvapni svajonė. Jų retas intriguojantis kvapas svaigina ir žadina jausmus. Beyond Paradise apgaubia žaviu tropikų drėgmės, citrusų gaivos bei intensyviu gėlių kvapu ir nuneša į nuostabų pasaulį, kupina optimizmo bei stebuklų. Geismą žadinantys kvepalai Intuition išreiškia įgimtą vidinį balsą, kuriuo vadovaujasi kiekviena moteris. Flakone įkalintas gintarinis lašas pabrėžia kvepalų rafinuotumą, o vos pasklidęs jų šiltas kvapas atskleidžia moteriškumą ir geismingumą. Leiskite Intuition pažadinti Jūsų jausmus! Estee Lauder kvepalams Knowing būdingas sodrus medienos kvapas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (31 dalis) FCUK

2010-06-14 | Švelnus, tačiau nepamirštamas Fcuk kvapas dar ilgai tvyro ore primindamas tą, kuri jais kvėpinasi. Vienas madingiausių prekės ženklų FCUK yra trumpinys žinomos britų kompanijos „French Connection UK". Turėdami tokį skandalingą prėkės ženklo pavadinimą jie nuolat susiduria su pasipiktinimu ir bandymais uždrausti naudoti šį raidžių derinį. Netgi kai kurie prekybos centrai, pavyzdžiui „Macys" ir „Bloomingdales", atsisakė pardavinėti šios kompanijos drabužius tik dėl užrašo FCUK, kuris kelia asociacijas su nepadoriu anglų kalbos žodžiu. Naujųjų prekės ženklo FCUK kvepalų reklama kvietė žurnalo skitytojus išbandyti naująjį kvapą su šūkiu „Open here to try FCUK her" („Atidarykite čia, tam, kad išbandytumėte FCUK jos") ir tai nevienintelis kartas, kai prekės ženklo FCUK reklamai buvo pasitelktas žodžių žaismas, kuris kėlė daugybę diskusijų ir nepasitenkinimo. Žinomas ir tokias atvejis, kai Anglijoje teisėjas išvarė iš teismo salės prisiekusįjį, vien dėl to, kad jis vilkėjo marškinėlius su užrašu FCUK. Nepaisant to kompanija „French Connection UK" ir toliau sėkmingai vysto savo veiklą nepaliaudama stebinti išradingumu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (32 dalis) Ghost

2010-06-14 | Atnešantis džiaugsmą Ghost kvapas Cherish pirmą kartą pasirodė 2005 – aisiais. „Ghost" moteris šiuolaikiškai romantiška, miela ir atvira. Ji nieko nedaro atmestinai, ir jeigu myli, tai myli visa širdimi. Kvapas Cherish sukurtas tam, kad džiugintų, suteiktų malonumą ir atneštų džiaugsmą. Nepaprasti vasaros malonumai. Šypsena veide ir spindinčios akys, atostogų nuotykiai ir linksmybės – visa tai ir dar daugiau įkūnija gėlių ir vaisių kvapas moterims Sheer Summer, pristatytas 2005 – aisiais. Ghost – tai švelnus ir elegantiškas kvapas moterims, pasirodęs 2000 - aisiais. Švelnus, bet išraiškingas Ghost aromatas sukurtas jausmingoms ir romantiškoms moterims. Kompaniją „Ghost" įkūrė talentingoji Tanya Sarne, kuri iki šių dienų žavi mados pasaulį savo neblėstančiu entuziazmu ir neišsenkančia energija. „1984 m. aš papasakojau savo geriausiai draugei, dirbančiai ryšių su visuomene agentūroje, apie savo naują kompaniją, kurią pavadinau „Ghost". Ir ji atsakė: „Koks baisus pavadinimas „Ghost" (išvertus iš anglų kalbos reiškia „vaiduoklis"), tau nėra net vaiduokliškos vilties sulaukti sėkmės", - prisimena prekės ženklo „Ghost" įkūrėja Tanya Sarne. Nepaisant įvairių abejonių ir nuogąstavimų, per dešimt metų prekės ženklas „Ghost" sėkmingai įsitvirtino mados pasaulyje. „Aš didžiuojuosi savo kūriniu. „Ghost" - tai ypatingai moteriški drabužiai, atlaikę laiko išbandymus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (33 dalis) Giorgio Armani

2010-06-14 | Emporio Armani City Glam for Her - jaunatviškas ir įžūlus kalendrų kvapas, sumišęs su spontaniškos energijos teikiančiu juodųjų serbentų ir geltonųjų slyvų dvelksmu, įtraukia į pagundos kupiną žaidimą. City Glam žavesį dar labiau sustiprina geismą žadinantis gėlių kvapas. Emporio Armani He - Šiuos kvepalus sukurti įkvėpė šiuolaikinis vyriškumas – jų kvapas natūralus, tačiau rafinuotas, veržlus, tačiau žadinantis geismą. Drąsiam, veržliam, globėjiškam vyrui. Dvelkia mediena ir žalumynais. Mados namai Giorgio Armani ryškaus gėlių kvapo kvepalus Emporio Armani Night pristatė 2003 metais. Nuostabus gėlių ir muskuso kvapas puikiai tinka tiek vakarėliui, tiek iškilmingam vakarui. Kvepalai Emporio Armani Remix – tai nuostabi duoklė fantastiškai disko erai, tai Jūsų gyvenimo garso takelis, suteikiantis jam naują ritmą. Emporio Armani Remix kvapas – tai nauja žavi klasikinio gėlių kvapo interpretacija. Emporio Armani She - šiuolaikišką moteriškumą įkūnijantis kvapas – švelnūs, tačiau spinduliuojantys šiluma, jaukus, tačiau egzotiškas. „Drąsus". „Karštas". Apgaubiantis. Šiuolaikiškai rytietiškas. Acqua Di Gio žadina džiaugsmą ir atspindi tam tikrą gyvenimo būdą. Jų gaivus kvapas žavi nuostabiu tropinių gėlių aromato ir jūros purslų dvelksmo deriniu. Gundantys moteriški kvepalai Armani Code keri gaiviu, seksualiu, moterišku kvapų deriniu: raudonųjų apelsinų, imbierų ir kriaušių šerbeto, arabinių jazminaičių, apelsinų žiedų, levandų medaus, brangios medienos ir vanilės.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (34 dalis) Giorgio Beverly Hills

2010-06-14 | Kvapas Giorgio Beverly Hills tarsi atspindys prabangaus Beverly Hills rajono, kuris neatsiejamas nuo įžymybių, prabangių vilų ir prašmatnių parduotuvių. 1981 - aisiais pasirodžiusius Giorgio Beverly Hills kvepalus sukūrė parfumeris Bob Aliano. Traukiantys lyg magnetas Giorgio Beverly Hills kvepalai So You pasirodė 2002 m. Parfumerio Francoise Caron sukurtas kvapas skirtas nepriklausomoms, energijos kupinoms ir stiprioms moterims. Mados namai Giorgio Beverly Hills kvepalus Wings pristatė 1992 m. Tarsi nesibaigianti šventė kvapas Wings keri nepaprastu gėlių aromatu. 1961 – aisiais George Grant ir Fred Hayman atidarė pirmąją „Giorgio Beverly Hills" moteriškų drabužių parduotuvėlę. Iš pradžių mados namai „Giorgio Beverly Hills" garsėjo drabužių kolekcijomis ir įžymybėms sukurtais drabužiais, bet 1981 – aisiais pristatę pirmuosius mados namų kvepalus atvėrė savo gerbėjams gražų parfumerijos pasaulį, kuriame nepaprasti kvapai gali nunešti prie jūros kranto, kur juntamas šiltas vasaros vėjelis ir žaliuoja palmės. Mados namų „Giorgio Beverly Hills" aromatai - ryškūs, prabangūs ir atspindi gyvenimo būdą, neatsiejamą nuo linksmybių ir nuotykių. „Giorgio Beverly Hills" kvepalai skirti tiems, kurie džiaugiasi gyvenimu ir jaučia trauką naujiems potyriams.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (35 dalis) Givenchy

2010-06-14 | Kvepalai Amarige išreiškia jaudulį, kuris apima įsimylėjus iš pirmo žvilgsnio. Jų romantiškas šiluma ir fantazija spinduliuojantis kvapas sukurtas energingai, savimi pasitikinčiai ir spontaniškai moteriai. Sukurti Amarige flakoną įkvėpė palaidinukė, kurią Hubertas de Givenchy sukūrė savo mūzai ir modeliui Bettinai Graziellai. Ypatinga diena ir nepamirštamos emocijos. 2006–aisiais pasirodę „kibirkščiuojantys" ir jausmus žadinantys kvepalai Amarige Mariage savaip išreiškia nepaprastą įvykį ir tiesiog nepamirštamą vestuvių dieną. Įkūnija laimę ir kiekviena nata atgaivina jausmus ir prisiminimus, apie ypatingą dieną, kurią kiekviena moteris prisimena. Givenchy Lovely Prism - šis gėlių, vaisių ir žalumynų kvapas skirtas rafinuoto skonio jaunai moteriai. Viskas – nuo malonaus prinokusių vaisių, švelnaus žiedų ir šilto medienos kvapo iki prabangaus į deimantą panašaus sunkaus stiklo flakono – sukelia mergaitiškos energijos pliūpsnį. Givenchy Organza - puikus švelnumo ir žavesio bei pagundos ir rafinuotumo derinys. Pasikvėpinus šiais 1996 m. sukurtasis kvepalais pirmiausia pasklinda sausmedžių ir dalbergijų dvelksmas. Po to apgaubia gardenijų, kvapiųjų kanangų, bijūnų ir tuberozų kvapo šydas, suteikiantis šiems kvepalams savitumo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (7 dalis) Carolina Herrera

2010-06-14 | Kvapas 212 – tai švelnus gėlių aromatas su muskuso natomis. Kuriant šį kvapą dalyvavo ir Carolina Herrera dukra. Ji kvapą 212 apibūdino kaip provokuojantį, gaivų, bet turtingą aromatą. Pavadinimas – 212 – tai Carolina Herrera mylimo Niujorko telefonų numerių kodas. Skirtas jaunoms moterims kvapas 212 – šiuolaikiškas, charizmatiškas, miestietiškas, išskirtinis kaip ir pats Niujorkas. Carolina Herrera 212 Sexy Eau de Parfum – šis gundantis mandarinų, bergamočių, rausvųjų pipirų, gėlių žiedlapių, gardenijų, vos juntamas cukraus vatos bei šilto muskuso kvapo derinys įkūnija Carolina Herrera moters troškimą sugundyti per patį pirmą netikėtą susitikimą. Carolina Herrera sukurti kvapą Chic įkvėpė taip garbinamas moterų grožis ir menas. Chic - tai išskirtinės gaivos ir rafinuoto jausmingumo aromatas, skirtas moterims, kurios tiesiog negali pakęsti standartų. Carolina Herrera gimė 1939 metais venesualiečių aristokratų šeimoje. Ji buvo auklėjama laikantis aukštų elgesio manierų, kurios paliko žymę jos charakteryje ir kūryboje. Carolina Herrera yra įžymi ir įdomi savo klasikiniu, elegantišku, prabangiu stiliumi, nuolatos charakterizuojama kaip turinti rafinuotą skonį, kuris yra aiškiai moteriškas. Carolina Herrera kuria prabangą iš intriguojančių detalių, aiškaus ir užbaigto stiliaus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (8 dalis) Cartier

2010-06-14 | Cartier Delices de Cartier Eau de Toilette - nuostabus citrusinio bergamočių ir mandarinų, aitroko rabarbarų, raminamo morelių ir jazminų bei švelnaus santalų ir ambros kvapo derinys. Šie lengvi ir gaivūs kvepalai idealiai tiks bet kuriuo dienos ar vakaro metu. Cartier prekinio ženklo istorija prasidėjo nuo 1847 m., kai Francois Cartier perėmė juvelyrinės dirbtuvės (Paryžiuje) valdymą. Nuo 1874 metų, kai kompanijos valdymas buvo perduotas Alfredui Cartier ir trims sūnums, Cartier pagaminti unikalūs aksesuarai ir juvelyriniai dirbiniai tapo neatsiejama turtingų žmonių gyvenimo dalimi ir priklausymo aukštuomenei „ženklu". Cartier dirbiniai – tai ne tik blizgantys daikčiukai iš brangakmenių ir tauriųjų metalų, bet kartu ir maži meno kūriniai. Aksesuarai įdėti į raudonus odinius dėklus perjuostus aukso spalvos juostele pakerėjo tiek žavias damas, tiek džentelmenus. Cartier dizaineriai ir juvelyrai yra puikūs meistrai, inovatoriai, išradėjai, kurie nuolat ieškojo ir ieško naujų formų ir sprendimų laikrodžiams, papuošalams ir kitiems dirbiniams. Ir šiandien Cartier dirbtuvėse viskas vyksta taip, kaip prieš šimtą penkiasdešimt metų, vėriniai ir apyrankės poliruojami „išvirkščiąja" žąsies plunksnos puse, naudojamasi 0,1 mm storio styginėmis dildėmis. Ir kiekvienam papuošalui skiriama 1600 darbo valandų, neskaičiuojant sugaišto laiko Cartier brangakmenių paieškai po visą pasaulį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (9 dalis) Celine Dion

2010-06-14 | Ypatingas žiedas ir Enchanting kvapas neabejotinai sustiprins šiais kvepalais pasikvėpinusios moters žavesį. Šis kvapas tiesiog neleis suabejoti savo moteriškais kerais ir grožiu. Vaisių ir gėlių Enchanting aromatas, sukurtas šveicarų kompanijos „Gvidauen" parfumerio James Krivda skleidžia švelnų kvepenės ir orchidėjų kvapą, kuris sušildys šaltą vakarą ir pakels nuotaiką. Ribotos serijos kvapas su ypatingu žiedu, papuoštu "Swarovski" ametistu, tikrai sužavės kiekvieną moterį. „Kvapas Belong - tarsi daina apie moterį, kuri myli gyvenimą, kuri šypsosi, apie moters vidinį grožį, jos aistrą ir jausmus", - teigia nuostabaus balso savininkė Celine Dion. Džiaukis šia akimirka. Kvapas Belong tiesiog neleis suabejoti savo moteriškais kerais ir grožiu. Enchanting kvapas neabejotinai sustiprins šiais kvepalais pasikvėpinusios moters žavesį. Šis kvapas tiesiog neleis suabejoti savo moteriškais kerais ir grožiu. Vaisių ir gėlių Enchanting aromatas, sukurtas šveicarų kompanijos „Gvidauen" parfumerio James Krivda skleidžia švelnų kvepenės ir orchidėjų kvapą, kuris sušildys šaltą vakarą ir pakels nuotaiką. Įkvėpta pirmųjų kvepalų sėkmės Celine Dion pristatė antrąjį kvapą Parfum Notes. Šis romantiškas, jausmingas ir moteriškas aromatas tiks kiekvienai progai. Nei dieną, nei naktį nesiskirdami su Parfum Notes kvapu, mėgausitės kerinčiu gėlių natų „skambėjimu". Pirmasis Celine Dion kvapas tarsi moteriškumo ir švelnumo atspindys, saulėtas ir spinduliuojantis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (10 dalis) Cerruti

2010-06-14 | Cerruti 1881 Pour Femme Eau de Toilette - šie 1995 m. pasirodę Nino Cerruti sukurti kvepalai žavi kerinčiu gėlių kvapu – nepaprastai maloniu ir moterišku. Prekinio ženklo Cerruti istorija prasidėjo daugiau kaip prieš 120 metų, kai 1881 m. trys broliai atidarė tekstilės fabrikėlį Italijoje. Tačiau tikrasis kompanijos Cerruti klestėjimas prasidėjo tuomet, kai jos valdymas buvo perduotas Nino Cerruti, kuris pasižymėjo išskirtiniu intelektu ir gebėjimu valdyti savo vizijas, kurti idėjas, atnešančias komercinę sėkmę. Dar būdamas 20 metų ir studijuodamas filosofijos specialybę, po tėvo mirties perėmė tekstilės verslą ir ėmėsi vadovauti kompanijai. Daugelis Nino laikė avangardine figūra, pasižyminčia išskirtiniu įžvalgumu, kūrybiškumu ir savita gyvenimo filosofija. 1957 m. Nino Cerruti pasiūlė pasauliui naują kryptį – vyriškų drabužių kolekcijų pret-a-porte deluxe ir atidarė pirmą gamyklą gaminančią vyriškus drabužius. Nuo 1980-1990 metų buvo sukurta kvepalų linija, sportinės aprangos kolekcija, taip pat atidarytos parduotuvės įvairiose šalyse. 2000 m. Nino paliko kompaniją dėl nesutarimų su pagrindiniu kompanijos akcininku.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!