LT   EN   RU  
2020 m. birželio 6 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Moteriški kvepalai
Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (11 dalis) Chanel

2010-06-14 | Ryški kvapų puokštė, kurioje dera balti žiedai ir žalumynai. Rugpjūčio 19-oji. Tą dieną gimė madmuazelė Chanel, tą dieną pasirodė kvepalai No 19 – ir ji, ir jie pažymėti liūto ženklu. Nors niekas nemanė, kad dar vieni skaičiumi pavadinti kvepalai gali sulaukti tokios sėkmės, kaip ir garsieji No 5, Gabrielė Chanel atlaikė aplinkinių spaudimą – ji nusprendė pristatyti kvepalus, pavadintus No 19. Purškiami kvepalai No 19 – tai unikalus gėlių, medienos ir žalumynų kvapo derinys, teikiantis pasitikėjimo ir rafinuotumo. Kvapusis vanduo No 19 nuo kvepalų skiriasi ne vien koncentracija, bet ir nauja kvapo interpretacija, kuri išsaugo kvepalų dvasią ir jų aromato pagrindą. Kaip ir Allure, Allure Sensuelle kvapas – tarsi šešiabriaunis deimantas. Tik švelnesnis, šiltesnis ir labiau juntamas gėlių dvelksmas. Šie Chanel kvepalai – drąsiai konkuruojantys su Allure – atskleidžia žavingą naują moteriško žavesio briauną. Šiuolaikiški, traukiantys lyg magnetas ir visiškai kitokie Allure Sensuelle nuneša į pasaulį, kuriame kur kas daugiau geismo. Jį žadina rytietiškas kvapas ir nuostabus prieskonių dvelksmas. Nuo pirmosios savo skrybėlaičių parduotuvės atidarymo 1912-aisiais iki 1920-ųjų Gabrielė Coko Chanel (Gabrielle Coco Chanel) iškilo taip, jog tapo viena svarbiausių Paryžiaus drabužių modeliuotojų. Vietoj korseto moterims ji pasiūlė patogių kasdien tinkamų dėvėti drabužių: paprastų kostiumėlių, suknelių ir kelnių, taip pat drabužių papuošalų, kvepalų ir tekstilės gaminių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (12 dalis) Chloe

2010-06-14 | Chloe – tai pirmieji mados namų kvepalai pasirodę dar 1975 – aisiais, kai mados namams „Chloe" vadovavo garsus dizaineris Karl Lagerfeld. Tik pasirodę kvepalai sulaukė didelio pasisekimo ir iki šių dienų išliko perkamiausių kvepalų sąrašuose. Chloe – tai moteriški, romantiški ir laikui nepavaldūs kvepalai, kurie neabejotinai sustiprins jais pasikvėpinusios moters žavesį. Mados namų „Chloe" kvepalai Narcisse pirmą kartą pasirodė 1992 – aisiais. Moteriškas ir paslaptingas kvapas Narcisse žadina jausmus ir tiesiog nepalieka abejingų. Tai kvapas, kuris niekada nesensta ir nepavaldus nei laikui, nei kintančiai madai. Mados namus „Chloe" įkūrė Gaby Aghion, Egipte gimusi bohemiškos sielos gražuolė, ir Jacques Lenuar. Viskas prasidėjo tuomet, kai Gaby Aghion 1945 – aisiais atsikraustė iš Egipto į Paryžių. Pasakojama, kad pirmuosius savo suknelių modelius ji sukūrė iš nuobodulio vienam savo draugui. Vėliau Gaby Aghion savo kurtus drabužius pardavinėjo mažoms parduotuvėlėms ir tik praėjus kuriam laikui Gaby kilo mintis atidaryti nuosavą ateljė ir pavadinti ją „Chloe" vardu. Tiesa, apie tai, kaip gimė „Chloe" pavadinimas nėra vieningos nuomonės. Vieni šaltiniai teigia, kad buvo pasirinktas graikų deivės vardas, o kiti pasakoja, kad Gaby pasirinko savo draugės Chloe de Brjumeton vardą, nes manė, kad jos pačios vardas nėra toks skambus ir tinkamas pavadinimui.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (13 dalis) Chopard

2010-06-14 | Chopard sukurti kvepalai Wish Pink Diamond keri nuostabiu vaisių kvapu, supintu iš mandarinų, kriaušių, rožių, akantų, abrikosų, frezijų, ambros, santalų ir muskuso dvelksmo. Šie kvepalai galėtų būti nepaprasta dovana bet kokia proga. Kvapas Madness traukia tarsi magnetas ir nepalieka abejingų. Nuostabios formos flakone slypi išties prabangūs kvepalai. „Daugiabriaunis" aromatas Madness kaip ir prašmatnūs Chopard laikrodžiai iš baltojo aukso su tviskančiais briliantais paverčia kiekvieną moterį žvaigžde. Chopard – tai žinoma šveicarų kompanija, kuri siejama su prabanga, stiliumi, išskirtinumu ir kokybe. Chopard paprieštaravo Merlin Monro: ne briliantai yra geriausi merginų draugai, o brangus laikrodis su briliantais! Chopard kompanijos istorija prasidėjo mažame Šveicarijos kaimelyje Sonvilje. Būtent čia 1860 m. Luisas-Ulisas Chopardas (Louis-Ulysse Chopard) būdamas 24 metų pradėjo gaminti laikrodžius. 1912 m. Luisas-Ulisas Chopardas (Louis-Ulysse Chopard) nusprendė keliauti per Lenkiją ir Vengriją į Šiaurę, tam, kad užkariautų naujas rinkas. Galiausiai jis pasiekė net ir Rusiją. Kelionė buvo tokia sėkminga, kad užsakymu skaičius sparčiai išaugo. Laikrodžių tikslumas, kokybė ir išskirtinis dizainas padėjo Chopardui tapti žinomu laikrodžių gamintoju. 1960 m. pradžioje Paulis Andre, Chopardo anūkas, nusprendė, kad visą dėmesį ir gamybą reikia sutelkti į juvelyrinių laikrodžių gamybą, kurių rinkoje dar nebuvo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (14 dalis) Christian Lacroix

2010-06-14 | Skaisčiai raudona kvepalų Tumulte buteliuko spalva neabejotinai simbolizuoja amžiną meilę. Tai spalvingas ir kerintis gėlių kvapas įkūnijantis visa, kas yra geriausia gyvenime. Prabangus ir kartu paslaptingas bei romantiškas Tumulte aromatas tarsi kviečia pasinerti į nuotykių, naujų pažinčių ir pagundų kupiną gyvenimo sūkurį. Christian Lacroix – vienas žymiausių prancūzų dizainerių. Šio dizainerio sukurtus drabužius lengva pažinti dėl neįprastų sprendimų, ryškių atspalvių ir netikėtų spalvų derinių. Dizaineris Christian Lacroix gimė 1951 m. mažame miestelyje pietų Prancūzijoje. Dar vaikystėje, kai jo paklausė, kuo norėtų tapti užaugęs, jis atsakė, jog norėtų būti „Christian'u Dior'u". Nuo 1970 m. iki 1972 m. studijavo Paul Valery universitete. 1974 m. Christian Lacroix vedė Francoise Rosenthiel. Savo karjerą pradėjo nuo žurnalisto, rašančio apie madas ir stilių, ir netikėtai 1978 m. buvo pakviestas į mados namus Hermes dirbti dizainerio asistentu. Vėliau perėjo į Jean Patou mados namus, kuriuose buvo paskirtas ne asistentu, o jau dizaineriu. Galiausiai Christian Lacroix 1987 m. nusprendė palikti Jean Patou mados namus ir atidaryti savo nuosavus. Mados namai Christian Lacroix tapo pirmuoju haute couture salonu, atidarytu Paryžiuje per paskutiniuosius dvidešimt metų. 1989 m. dizaineris pristatė pirmąją рre-a-рorter kolekciją, o 1990 m. pasirodė pirmieji dizainerio kvepalai „C'est La Vie", kurių pristatymas sukėlė šurmulį mados pasaulyje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (15 dalis) Christina Aguilera

2010-06-14 | Kvepalai Inspire sukurti siekiant perteikti atlikėjos Christinos Aguileros pasitikėjimą savimi ir seksualumą - kad kiekviena moteris jaustųsi taip pat. Tai kvepalai, kurie neleis plaukti kartu su minia ir įkvėps ginti savo įsitikinimus bei siekti savo svajonių. Kvepalai, kurie aukština moters būtį, kupiną moteriškumo ir smagumo. Spinduliuodami Christinos gyvenimo geismą jie suteiks galios ir įkvėps siekti geriausio, jaustis laisvai būnant savimi ir pagal savo nuožiūrą kurti savo gyvenimą. Atraskite save iš naujo kartu su kvepalais Inspire! Įspūdingos išvaizdos, energinga ir gundančiai atrodanti populiari pasaulinė popmuzikos žvaigždė Christina Aguilera geriausiai žinoma dėl savo prašmatnaus viliokės stiliaus, nepakartojamo balso, paveikių dainų ir temperamentingo žavesio. Galima teigti, kad Christina Aguilera dainininkės karjera prasidėjo dar tuomet, kai ji pateko į projektą „The Mickey Mouse Club", transliuojamą per „Disney" televizijos kanalą. Tarp tuometinių Christinos Aguileros kolegų, dalyvavusių šiame projekte, buvo ir Britney Spears bei Justinas Timberlake'as. 1999 – aisiais pasirodė pirmasis Aguilera albumas, o 2001 – aisiais Christina Aguilera kartu su Pink, Mya ir Lil Kim įrašytas pasaulinis superhitas „Lady Marmalade" sulaukė didelės sėkmės ir tapo miuziklo „Moulin Rouge" vizitine kortele. Na, o kai 2002-aisiais pasaulį išvydo provokuojantis, seksualus ir pasitikėjimo savimi kupinas albumas „Stripped" Aguilera sužibėjo kaip tikra superžvaigždė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (36 dalis) Gloria Vanderbilt

2010-06-14 | Moteriškas ir klasika tapęs Gloria Vanderbilt kvapas pasaulį išvydo 1982 m. Sukurtas tam, kad pabrėžtų kiekvienos moters individualumą ir išskirtinumą. Gloria Vanderbilt aromatas - tarsi užkoduota žinutė, šių kvepalų savininkei, skelbianti: „Pasitikėk savimi, būk drąsi, pajusk savo išskirtinumą“. Jausmus žadinantis Gloria Vanderbilt aromatas puikiai tiks tiek iškilmingam vakarui, tiek neįpareigojančiam vakarėliui. Gloria Vanderbilt gimė 1924 m. Niujorke. Ji buvo vienintelis vaikas Reginald Claypoole Vanderbilt (1880-1925) ir Gloria Lauros Mercedes Morgan (1904-1965) šeimoje. Mergaitė, kuri vaikystėje turėjo kalbos defektą ir sunkiai išreikšdavo savo jausmus, išaugo ir tapo moterimi, kuri „atrado save“ vaidindama, rašydama, tapydama ir projektuodama. Jos pastangos nenuėjo veltui ir padėjo sukurti pasaulyje žymų „Gloria Vanderbilt“ prekės ženklą. Po ankstyvos jos tėvo mirties, Gloria Vanderbilt vos dvejų metų paveldėjo keturių milijonų dolerių vertės fondą. Teisė valdyti šį fondą, kol ji sulauks pilnametystės, buvo paskirta Gloria Vanderbilt motinai, tačiau tuo viskas nesibaigė, kilo „mūšis“ tarp jos motinos ir tetos. 1934 m. įvyko skandalingas teismo procesas, po kurio mergaitės globa atiteko tetai Gertrude Vanderbilt Whitney. Gloria Vanderbilt ištekėjo net keturis kartus ir dėl šių santuokų sulaukė daug neigiamų vertinimų, bet nepaisant nesėkmingo asmeninio gyvenimo, ypač išgarsėjo Gloria Vanderbilt sukurti paveikslai, drabužiai ir kvepalai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (37 dalis) Gres

2010-06-14 | Įkvėpta nepaprastos kelionės po Indiją 1959 m. ponia Gres pristatė pirmuosius kvepalus Cabochard (išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „užsispyręs“). Tarsi kontrastų simfonija Cabochard aromatas puikiai atspindi jam suteikto pavadinimo dvasią ir apjungia paslėptą jėgą bei ryškų individualumą. Drąsus kvapas Cabochard skirtas moterims, kurios visada pasiekia užsibrėžtą tikslą. Tai nepaprastas aromatas nepaprastoms moterims. Sukurtas su meile ir entuziazmu, išsiskiriantis Gres kvapas Cabotine pasirodė 1990 – aisiais. Lengvas Cabotine aromatas išreiškia jaudulį, kuris apima įsimylėjus iš pirmo žvilgsnio ir primena žydinčius pavasarį sodus. Ponia Alix Gres gimė 1903 m. Iš pradžių ji kūrė pasivadinusi Alix Barton vardu, o 1942 m. Paryžiuje atidarė savo mados namus „Gres“. Ponia Gres buvo viena iš tų, kuri sunkiu laikotarpiu kūrė eleganciją, prabangą ir taip visam pasauliui reikalingą grožį. Ji kruopščiai tyrinėjo antikinius kostiumus ir nuolat lankėsi muziejuose ieškodama įkvėpimo. Gres sukurti drabužių modeliai priminė graikų chitonus ir išsiskyrė vienspalviškumu. Formos paprastumas slėpė kruopštų rankų darbą. Kalbama, kad pati ponia Gres formuodavo kiekvieną net smulkiausią klostelę. Tokiam drabužiui pasiūti reikėdavo mažiausiai 300 valandų. Ponia Gres nemėgo viešumos, tyliai kūrė sukneles ir nuolat siekė sukurti tokias, kurios stebintų pasaulį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (38 dalis) Gucci

2010-06-14 | Gucci Rush 2 - italų aukštosios mados kūrėjas išrinko šių kvepalų pavadinimui laimingą skaičių, kuris pristato naują kvapų kalbą. 2 taip pat reiškia tai, jog šie kvepalai papildo kiek anksčiau sukurtus Rush. Michelio Almairaco sukomponuotos Rush 2 kvapų puokštės „žiedai” skleidžiasi ne vienas po kito, o vienu metu, todėl jų kvapas toks vienalytis. Envy Me 2 traukia jau vien todėl, kad yra ribotos serijos. Patenkinkite savo troškimą – suteikite sau malonumą jais mėgautis. Juo labiau, kad jų kvapui tiesiog neįmanoma atsispirti. Envy Me sukurti moteriai, trokštančiai dėmesio. Nuostabus geismą žadinantis bijūnų, jazminų ir rausvųjų pipirų kvapas susilieja su švelniu ličių, džiaugsmingai nuteikiančiu granatų ir ananasų dvelksmu. Galiausiai pasklinda raminamas muskuso, baltosios arbatos ir šiltas medienos kvapas. Šiais kvepalais dvelkiančios moters tiesiog neįmanoma negeisti. Envy Me 2 traukia jau vien todėl, kad yra ribotos serijos. Patenkinkite savo troškimą – suteikite sau malonumą jais mėgautis. Juo labiau, kad jų kvapui tiesiog neįmanoma atsispirti. Gucci Envy - šiuos vaiskaus gėlių kvapo kvepalus sukurti įkvėpė unikalus vynmedžių žiedų kvapas. Gucci Envy nepaprastai spalvingi – paslaptingi ir šiuolaikiški, intymūs ir seksualūs. Tarsi gaivaus oro gurkšnis. Originaliojo Eau de Parfum „antrininko” Eau de Parfum II kvapas švelnus, žaismingas, tačiau elegantiškas, juntami vaisiai ir gėlės: mandarinai, juodieji serbentai, žibuoklės, gervuogės, jazminai, heliotropai ir kedrai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (39 dalis) Guerlain

2010-06-14 | Eliziejaus laukai, kuriuose buvo įkurti mados namai GUERLAIN, įkvėpė sukurti kvepalus, įkūnijančius žaismingą Paryžiaus dvasią. Uždegančio nuotaikingo kvapo Champs-Elysees sukurti moteriai, kuri vadovaujasi savo instinktais pasitikėdama savimi ir spontaniškai. Jeanas Paulas Guerlainas buvo taip sujaudintas moters, kurios vidinis grožis žadino tylų geismą, jog kaip tik jai sukūrė kvepalus – Samsara. Gundantys rytietiški kepalai, užvaldantys ir svaiginantys, skurti moteriai, kuri įkūnija harmoniją ir dvasingumą. Jazminų kvapas susilieja su šiltu santalų dvelksmu, o vanilės kvapas suteikia šiam deriniui stiprumo. Guerlain Insolence - šie Maurice‘o Roucel‘o sukurti neįprasto kvapo kvepalai – tai kerinti nauja žibuoklių kvapo interpretacija. Džiaugsmą žadinantį žibuoklių kvapą lydi aviečių dvelksmas, o vos juntamas apelsinų žiedų bei rožių kvapas suteikia stulbinamo sodrumo. Viską vainikuoja geismą skatinantis vilkdalgių ir tongapupių sakų kvapas, dėl kurio šie kvepalai tampa nepaprastai prabangūs. „Kvepalai – tai plonytė linija tarp moters ir pasaulio“ – teigė Jean-Paulas Guerlainas (Jean-Paul Guerlain). Jean-Paulas Guerlain gimė Abvilyje (pranc. Abbeville), jo tėvas buvo amatininkas, matyt, tai ir pastūmėjo jaunąjį Jean-Paulas Guerlain kibti į mokslus. Mokytis chemijos mokslo paslapčių jis išvyko į Angliją, o sugrįžęs į Prancūziją apsistojo Paryžiuje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (40 dalis) Guess

2010-06-14 | Viliojantis, madingas, išlaisvinantis Guess aromatas sukurtas drąsioms ir iššūkius dievinančioms moterims. 2006 – aisiais pasirodęs išskirtinis ir moteriškas kvapas įkūnija mados namų Guess stilių. „Guess“ įkūrėjai, keturi broliai George’as, Armandas, Maurice’as ir Paulas Marciano, gimė ir dalį vaikystės praleido Alžyre, mat jų tėvas čia buvo rabinas. Šiam atsistatydinus iš pareigų, šeima persikraustė į Marselį Pietų Prancūzijoje. Nors tėvas tikėjosi, jog nors vienas sūnus paseks jo pėdomis ar bent susidomės kur kas dvasingesniais dalykais nei kliošinės kelnės, viskas buvo veltui. Pirmasis iš „doros kelio“ nuklydo George’as. Iš pradžių tapęs kirpėju savamokslis dizaineris George’as išbandęs įvairias sritis ryžosi kurti džinsus. Ir gana sėkmingai – greitai duris atvėrė net 26 „MGA“ (trijų brolių pirmųjų vardo raidžių junginys) parduotuvės visame Pietų Prancūzijos regione. Tačiau atostogos Kalifornijoje viską apvertė aukštyn kojomis – Los Andželas jaunuosius prancūzus taip pakerėjo, kad jie nusprendė negrįžti namo. Galiausiai broliai nutarė likti Amerikoje ir dar tais pačiais metais čia atidarė savo pirmąją parduotuvę. Naujajai rinkai nebetiko pavadinimas „MGA“. Broliai ilgai galvojo apie naująjį pavadinimą, kol vieną dieną George’as pareiškė broliams, kad naujasis pavadinimas bus „Guess“. Taip broliai Marciano sukūrė visame pasaulyje garsų prekės ženklą. Didžiausias jų koziris buvo Europoje naudojama džinsų gamybos technologija, apie kurią Amerikoje dar niekas nebuvo girdėjęs.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!