LT   EN   RU  
2020 m. birželio 6 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Moteriški kvepalai
Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (51 dalis) Juicy Couture

2010-06-14 | Seniai, labai seniai labai tolimoje šalyje gyveno dvi mielos mergaitės – Pam ir Gela. Netikėtai joms atsivėrė linksmybių kupinas Juicy Couture mados pasaulis. Jos giliai įkvėpė ir suvokė, kaip Juicy merginoms kvepia pasaulis! Pam ir Gela troško, kad kiekviena mergaitė turėtų savuosius Juicy Couture, tad sukūrė grupę nuostabių kvepalų, tokių puošnių, kokie tegali būti Juicy Couture – kai kurie iš jų su talismanu ar puošniu niekučiu ir visi tokiuose nuostabiuose flakonuose, kokių dar nebuvote regėję. Juicy Couture Travel - sudedamosios dalys: arbūzai, mandarinai, pasifloros, medetkos, obuoliai, vandeniniai hiacintai, lapai, kvapiosios tuberozos, laukinės rožės, spalvingosios alstremerijos, tuberozos, karamelė, vanilė, brangi mediena, pačiuliai. Juicy Couture - sudedamosios dalys: arbūzai, mandarinai, pasifloros, medetkos, obuoliai, vandeniniai hiacintai, lapai, kvapiosios tuberozos, laukinės rožės, spalvingosios alstremerijos, tuberozos, karamelė, vanilė, brangi mediena, pačiuliai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (52 dalis) Karl Lagerfeld

2010-06-14 | Magišką ir paslaptingą kvapą Sun Moon Stars nesenstantis mados pasaulio simbolis, dizaineris, kurio skoniui paklūsta milijonai Karlas Lagerfeldas pristatė 1994 – aisiais. Šiuolaikiškoms ir nepriklausomoms moterims skirtų kvepalų buteliuką, sukurtą iš vidurnakčio mėlynumo spalvos stiklo, puošia dangaus kūnų simboliai: saulė, mėnulis ir žvaigždės, kurie dovanoja neišsenkančius klodus šviesos, paslaptingumo, romantikos, kaip ir kvapas Sun Moon Stars. Uodegėle surišti, pudra išbalinti plaukai, akiniai nuo saulės ir rytietiška vėduoklė – tarsi neatsiejamos žymaus dizainerio Karl Lagerfeld stiliaus detalės. Pats dizaineris teigia, kad gimė 1938 m. Vokietijoje, tačiau, kai kurių šaltinių teigimu, oficiali mados guru gimimo data lieka mįsle, nes dizainerio bendraklasiai liudija, jog tikrieji jo gimimo metai yra 1933 m. Vis dėlto, šis faktas praranda reikšmę, žvelgiant į jo nuveiktus darbus. Karl Lagerfeld jau senokai tapo nesenstančiu mados pasaulio simboliu, stabu, kurio skoniui paklūsta milijonai. Karl Otto Lagerfeldtas (vėliau, kiek išgarsėjęs, pavardę supaprastino ir tapo Lagerfeldu) gimė rugsėjo 10 dieną Hamburge, Vokietijoje. 1953 m. kartu su motina persikraustė į Paryžių, o 1954 - aisiais gavo pirmąjį savo apdovanojimą eskizų konkurse už palto modelio eskizą. Netrukus Karlas Lagerfeldas gauna darbą pas Pierre Balmainą, o 1958 - aisiais pereina dirbti pas Jeaną Patou, kur penkerius metus kasmet sukuria po 2 aukštosios mados kolekcijas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (53 dalis) Kate Moss

2010-06-14 | Žymaus modelio Kate Moss kvapas Velvet Hour (liet. „Aksomo valanda“) dvelkia laukine elegancija ir skleidžia kerinčias viliones. Paslaptingas, netikėtas, seksualus kvapas primena vakaro prieblandos teikiamą jaudulį. Tamsiai mėlynas Velvet Hour buteliukas simbolizuoja vakaro paslaptingumą, aistrą ir prabangą. Subtiliai spindinti aksomo suknelė ir užburiantis aromatas pavers jus ta nepažįstamąja, į kurią kryps visų akys. Kvepalus Kate, kurie tapo vienais perkamiausių jaunų ir progresyvių merginų tarpe, žymus modelis Kate Moss pristatė 2007 m. Kvapas Kate puikiai nusako dvilypę žymaus modelio asmenybę: ji pašėlusi ir nesustabdoma, tačiau kartu tyra, kaip angelas, viliojanti ir gundanti, tačiau švelni, mylinti ir sauganti. Kate aromatas - moteriškas, trapus, bet kartu jausmingas. Kate Moss – vienas įdomiausių mados pasaulio personažų. Jos duomenys neatitinka topmodelių standartų, o ūgis – 169 cm., bet tai nesutrukdė Kate Moss patekti ant žinomų žurnalų viršelių ir tapti „stiliaus ikona“, elegancijos simboliu. Kate Moss gimė 1974 m. Anglijoje. Jos karjera prasidėjo 1988 m., kai kelionės metu į Bahamus Niujorko aerouoste ją pastebėjo modelių agentūros savininkė Sarah Doukas ir pakvietė Kate Moss į modelių atranką. Būsimoji žvaigždė nepraleido šios galimybės ir buvo priimta į modelių gretas. Iš pradžių Kate Moss karjera klostėsi vangiai, bet dėl to ji neišgyveno, nes atsiradus naujoms draugėms atrado ir naujus pomėgius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (54 dalis) Kelly Brook

2010-06-14 | Grožis, jaunystė, energija – didelis turtas, kurio neįmanoma nusipirkti, tačiau galima pajusti aromatą, įkūnijantį visas šias amžinas vertybes. Kelly Brook, žymus modelis, aktorė, laidų vedėja pristatė savo antruosius kvepalus Vivacious, apjungiančius klasiką ir šiuolaikiškumą. Nepaprastos aviečių, rožių ir vanilės natos suteikia aromatui švelnumo ir gaivos, o dailus kvepalų buteliukas atspindi grakštumą ir eleganciją.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (55 dalis) Kenzo

2010-06-14 | Kenzo Jungle – išskirtinis kvapas, kupinas šilumos ir spalvų. Gyvenimas šių laikų pasaulyje ne ką mažiau įdomus ir rizikingas, nei paslaptingosios džiunglės. Ant rytietiško kvapo Jungle buteliuko puikuojasi dramblys, o „drambliai neša laimę“, – teigia Kenzo kvepalų kūrėjas. Jis tarsi ilgaamžiškumo, taikos bei palankumo simbolis. Kenzo Flower - unikaliame aguonomis puoštame flakone „įkalinti“ šiuolaikiški kvepalai Kenzo, skleidžiantys švelnų žibuoklių, vanilės ir rožių kvapą, sukurti šiuolaikiškai miesto moteriai, kuri gamtoje ieško įkvėpimo ir atsinaujinimo. Flower by Kenzo – gėlė, pražydusi mieste. Kenzo Amour - Kenzo pristato švelnius, geismą žadinančius kvepalus, dvelkiančius mediena ir muskusu. Kvapai, kuriuos prisimename iš kelionių po Aziją, Indiją, Indoneziją, Japoniją, Birmą ir Tailandą… Nuostabių vietų, kuriose plūste užplūsta spalvos ir kvapai. Kvapas Kenzo Flower Oriental papildo šiek tiek anksčiau pasirodžiusius, unikaliame aguonomis puoštame flakone „įkalintus“ šiuolaikiškus kvepalus Kenzo Flower. Egzotiškas, paslaptingas ir jausmus žadinantis kvapas Kenzo Flower Oriental skirtas moterims, kurios nori pabrėžti savo asmenybės išskirtinumą. Kenzo Flower Oriental – tai dar viena gėlė, pražydusi mieste. Kenzo pasaulis tarsi didelis sodas, kurio gyvybės šaltinis - vanduo. Tyras, gaivus ir jaunatviškas kvapas L'eau Par Kenzo alsuoja vandens paslaptingumu, pavasario gyvastimi.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (56 dalis) Kylie Minogue

2010-06-14 | Šūkis „Pasaulis – Jūsų scena“ atspindi viliojantį ir gundantį Kylie Minogue aromatą Showtime. Tai laukinių žemuogių, aviečių, gervuogių, juodųjų serbentų bei rožių, alyvų ir frezijų harmoningas derinys. Šis stulbinantis, nepaprastai ryškus, moteriškas, vaisių ir gėlių kvapas sukurtas drąsioms ir veržlioms moterims, mylinčioms gyvenimą, laisvę ir pagundas. Žymios Australijos dainininkės, sėkmingos verslininkės, seksualios, žaismingos ir žavingos Kylie Minogue pristatytas kvapas Sexy Darling tarsi skleidžia seksualumą. „Aš tikiu, kad kvapas Sexy Darling gali padėti pasijusti seksualia ir savimi pasitikinčia moterimi “, - teigia Kylie. Stiliaus ikona, populiari dainininkė, galinti didžiuotis daugybe apdovanojimų, platininių ir auksinių diskų bei dainomis, kurios užkariavo klausytojų širdis ir tapo hitais daugelyje šalių. Tik pasirodžius jos pirmajam kvapui „ Darling“ Kylie prisipažino: „Aš nuo vaikystės svajojau sukurti savo kvepalus“. Slapta Kylie svajonė pildosi: Couture – tai jau penktieji populiarios dainininkės Kylie Minogue kvepalai. Spinduliuojantys eleganciją, kuria taip žavi savo gerbėjus populiari dainininkė, kvepalai Couture įkūnija naują Kylie gyvenimo etapą, kurios akinančiai spindinti šypsena tik patvirtina jos meilę gyvenimui. Kartu aistringas ir subtilus, ryškus ir moteriškas bei švelnus kvapas Couture tiesiog nepalieka abejingų. Teigiama, jog kvapas Couture – geriausias iš visų, iki šiol pasirodžiusių Kylie Minogue kvepalų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (57 dalis) Lacoste

2010-06-14 | Sukurti ribotos serijos Lacoste kvapą Dream of Pink įkvėpė svajonės. Šis rožinis aromatas skirtas jaunoms, degančioms aistra gyvenimui ir energijos kupinoms moterims. Išskirtinis, moteriškas, gėlių ir vaisių Dream of Pink aromatas tarsi eleksyras, sukurtas iš svajonių, šviesos, puikios nuotaikos ir laisvės. Touch of Pink linksmai moteriai suteikia laisvės ir nepriklausomybės jausmą. Moteriškas jazminų ir žibuoklių dvelksmas susilieja su gaiviu kalendrų lapų ir raudonųjų apelsinų kvapu. Galiausiai apgaubia švelnus santalų, muskuso ir vanilės kvapas. Inspiration atskleidžia moteriškos laisvės esmę ir įkvepia moteris flirtuoti su gyvenimu. Jų kvapas toks pat „daugiabriaunis“, kaip ir moteris, kuriai jis sukurtas. 2003 metais pasirodę moteriški kvepalai Lacoste subtiliai kvepia gėlėmis ir švelniai dvelkia prieskoniais. Lacoste skirti moteriai, turinčiai unikalų stiliaus pojūtį. Pirmą kartą marškinėliai su žaliu krokodilu, sukurti Rene Lacoste, pasirodė dar 1933 m. Per keletą dešimtmečių šis krokodilas tapo ne tik prekės ženklo „Lacoste“ logotipu, bet ir simboliu nepriekaištingo stiliaus. Rene Lacoste gimė 1904 m. Paryžiuje. Būdamas penkiolikos metų jis išvyko į Angliją pas savo tėvą ir susidomėjo tenisu. Tėvai nedraudė Rene Lacoste žaisti teniso, bet iškėlė sąlyga - per trumpą laiko tarpą pasiekti gerų rezultatų. Rene Lacoste tiesiog „dievino“ tenisą, perskaitė gausybę literatūros ir nuolat treniravosi.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (63 dalis) Mary Kate and Ashley

2010-06-14 | Vienos garsiausių pasaulyje dvynės seserys Ashley ir Mary-Kate Olsen pristatė išskirtinį ir jų gyvenimo stilių atspindintį kvapą L. A. Style. Madingas, šiuolaikiškas ir lengvas aromatas L. A. Style pasižymi vasaros vaisių ir gėlių natų harmonija. L. A. Style neabejotinai nukels į saulėtą paplūdimį, juk, tai laisvės ir vasaros aromatas. Nesvarbu, koks Jūsų stilius, tai aromatas, kurį iškart pamilsit. Vienų garsiausių pasaulyje dvynių Ashley ir Mary-Kate Olsen kvapas N. Y. Chic įkūnija nepaprastai greitą gyvenimo tempą ir eklektišką stilių. N. Y. Chic - tai kvapas stilingai didmiesčio merginai. Dvynės seserys Ashley ir Mary-Kate Olsen gimė 1986 m. Losandžele (JAV). Tiesa, Mary-Kate keliomis minutėmis yra jaunesnė už seserį Ashley. Taip pat jos turi dar vieną vyresnį brolį ir jaunesnę seserį. Aktorių karjerą Ashley ir Mary-Kate pradėjo, kai joms buvo tik devyni mėnesiai. Abi seserys pasikeisdamos atliko tą patį vaidmenį filme „Full House". Įdomu tai, jog šio filmo prodiuseriai nenorėjo, kad žiūrovai suprastų, jog tą patį vaidmenį atlieka dvynės, todėl ilgą laiką titruose šalia kitų aktorių pavardžių buvo nurodoma, jog vaidina „Mary-Kate Ashley Olsen". Tiesa išaiškėjo tik tuomet, kai dvynės seserys abi gavo skirtingus vaidmenis filme „To Grandmother's House We Go". Mielos ir žavios dvynės seserys greitai užkariavo žiūrovų širdis ir netrukus tapo tikromis žvaigždėmis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (64 dalis) Max Mara

2010-06-14 | Pirmieji vienų garsiausių Italijos mados namų Max Mara vardiniai kvepalai pasirodė 2004-aisiais. Klasikiniai, laikui nepavaldūs Max Mara kvepalai pabrėžia jais pasikvėpinusios moters žavesį, individualumą, jos stilių ir žadina jausmus. Mados namus „Max Mara" 1951 m. įkūrė Achille Maranotti. Tegiama, jog pavadinimui „Max Mara" buvo panaudotos pirmosios įkūrėjo pavardės raidės ir populiaraus personažo grafo Maxo, kuris retai būdavo blaivus, bet visada stilingas ir pasitempęs, vardas. Pradžioje 1950 – ųjų daugelis dizainerių, diktuojančių madas, turėjo siaurą ratą klientų, jie kurdavo aristokratams, Holivudo žvaigždėms ir aukštuomenei. Achille Maranotti nusprendė sukurti madingus, patogius ir prieinamus visiems drabužius, jis galvojo, kad madingai ir gražiai rengtis nori ne tik žvaigždės, bet ir paprasti žmonės. Pirmoji drabužių kolekcija, pasirodžiusi 1951 m. buvo itin sėkminga ir sulaukė didelio pripažinimo. Nuo to laiko kompanija „Max Mara" sparčiai augo ir jau daugiau kaip 50 metų mados namų „Max Mara" vardas neatsiejamas nuo visos Italijos mados istorijos. Pirmieji mados namų „Max Mara" kvepalai pasaulį išvydo 2004 – aisiais. Stilingas ir elegantiškas kvapas nepavaldus laikui ir puikiai pabrėžiantis pasikvėpinusios moters žavesį, individualumą ir jos stilių. Kvepalai „Max Mara" universalūs kaip ir drabužių linijos, puikiai tinka bet kuriai progai, tiek dieną, tiek romantiškam pasimatymui vakare. „Max Mara" moteris stilinga, graži ir elegantiška.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (64 dalis) Michael Kors

2010-06-14 | Žymus dizaineris Michael Kors gimė 1959 m. Amerikoje. Mados kūrėjo karjerą Michael Kors pradėjo būdamas 19 metų ir jau daugiau nei 28 metus kuria savo gerbėjams – jauniems ir vyresnio amžiaus, turtingiems ir neturtingiems. Humoro jausmo nestokojantis dizaineris save vadina pačiu seniausiu iš jaunųjų dizainerių Niujorke. „Būtina daryti tai, ko norisi, bet svarbu nepamiršti, kad klientams taip pat turi būti malonu. Nereikia bandyti įtilpti į mados rėmus, nes dažnai prioritetai ir skonis kinta“, - teigia dizaineris. Prekės ženklas „Michael Kors“ buvo sukurtas 1981 m. Savo sėkmingomis drabužių kolekcijomis ir prabangiais kvepalais Michael Kors tiesiog užkariavo pasaulį. Kai 1998 m. kompanija „Celine“ pasiūlė dizaineriui sukurti pret-a-porte kolekciją, Michael Kors susidorojo ir su šia užduotimi. Jam pavyko užkariauti Paryžių, kuris atviras naujovėms, bet kelia aukštus reikalavimus. Prekės ženklas „Michael Kors“ šiandien apima ne tik drabužių kolekcijas, bet ir akinius, laikrodžius, rankines, batus ir parfumeriją. Kompanijos „Michael Kors“ gaminius renkasi tokios įžymybės kaip Catherine Zeta-Jones, Gwyneth Paltrow, Liv Tyler, Jessica Simpson, Sharon Stone, Barbra Streisand ir kt. Pirmuosius savo kvepalus, pasirodžiusius 2000 – aisiais, Michael Kors skyrė moterims, o po metų pasirodė ir pirmasis Michael Kors kvapas skirtas vyrams. 2005 – aisiais pristatyti išsiskiriantys gaiva bei jausmingumu kvepalai „Island Michael Kors“yra pelnę FIFI apdovanojimą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!