LT   EN   RU  
2020 m. birželio 6 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Moteriški kvepalai
Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (65 dalis) Miss Sixty

2010-06-14 | Itin naujoviško vaisių ir rytietiško kvapo MISS SIXTY kvepalai Elixir meta iššūkį tradicijoms ir spinduliuoja ypatingą moteriškumą. Išdrįskite jais pasikvėpinti, ir Jus apgaubs gundantis kvapas, skatinantis aplinkinius išdrįsti prieiti, suteikiantis paslaptingumo ir intriguojantis, kad ir kur eitumėte. Stilingas ir žengiantis koja kojon su mada kvapas Miss Sixty pasirodė 2005 – aisiais. Skirtas mėgstančioms flirtuoti, žaismingoms ir jausmų neslepiančioms moterims. Miss Sixty aromatas – svaiginantis, įdomus ir šiuolaikiškas, tinka kvėpintis tiek dieną, tiek vakare ir kiekvienai progai. Kiekvienam roko muzikantui svarbu turėti savo mūzą, kuri įkvėptų sukurti pačią gražiausią muziką, geriausius dainos žodžius. Kompanija „Coty Beauty" pristatė aistringą, temperamentingą ir karštą Miss Sixty kvapą Rock Muse, skirtą moteriai, kuri turi tiek energijos, jog gali tapti net roko muzikanto mūza. Ji išskirtinė ir žaisminga, kerinti ir jausminga. Kvepalai Rock Muse gali būti puiki dovana Jūsų mūzai. Kompaniją "Miss Sixty" 1989 m. įkūrė du italų dizaineriai Wichy Hassan ir Renato Rossi. Prekės ženklas "Miss Sixty" atsirado 1991 m. ir buvo skirtas prekės ženklo „Energie" moteriškų drabužių linijai. Šiuo metu "Miss Sixty" prekės ženklas yra italų kompanijos „Sixty Group" nuosavybė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (66 dalis) Mont Blanc

2010-06-14 | Seksualus ir žadinantis geismą, intriguojantis ir traukiantis kvapas Individuelle Femme pabrėžia savimi pasitikinčios ir savo taisykles kuriančios moters stiprią asmenybę. Unikalus gėlių natų ir rytietiškų medienos akordų derinys atskleidžia moteriškumo paslaptį, pažadina aistrą, seksualumą ir gebėjimą gundyti. Individuelle Femme žavesiui tiesiog neįmanoma atsispirti. Mont Blanc – tarsi sinonimas prabangos, kokybės, meistriškumo, nesenstančio stiliaus ir elegancijos. Nepaisant plataus kompanijos „Mont Blanc" gaminių asortimento, visų pirma „Mont Blanc" – tai plunksnakočių ir rašiklių gamintojas, nuo kurių gamybos ir prasidėjo šios kompanijos, įkurtos 1906 m. Vokietijoje, istorija. Tuomet jos pavadinimas buvo „Simplo Filler Pen Company", kurią įkūrė inžinierius Eberstein'as. Kompanijos finansinė padėtis palaipsniui sunkėjo, ir Eberstein'ui teko ieškoti partnerių, galinčių investuoti į jo verslą. 1909 m. vienas iš investuotojų netikėtai mirė, o pats kompanijos įkūrėjas Eberstein'as, apkaltintas pinigų grobstymu, pabėgo kartu su šeima į JAV. Dėl šios istorijos oficialiu kompanijos „Mont Blanc" įkūrėju yra vadinamas bankininkas Klaus Johannes Voss. Būtent jis pasirinko kompanijos simboliu aukščiausio Europos kalno viršūnę – „Mont Blanc". Nepaisant nusistovėjusių tradicijų Klaus Johannes Voss nusprendė, plunksnakočių plunksnas žymėti ne aukso praba, o skaičiais „4810", atspindinčiais aukštį aukščiausio Europos kalno viršūnės – „Mont Blanc".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (68 dalis) Narciso Rodriguez

2010-06-14 | Svarbiausia For Her sudedamoji dalis – muskusas, jo kvapas nuostabiai dera su protėjų, ambros ir, rodos, apčiuopiamu medienos dvelksmu. Ši darni kvapų pynė skleidžiasi švelniai ir pamažu, ją užbaigia šiltas saulės nubučiuotos odos kvapas, švelniai žadinantis geismą. Narciso Rodriguez – tai amerikiečių dizaineris. Moterys yra jo įkvėpimo šaltinis ir aistra. Tai, ką Narciso Rodriguez sukūrė moterims yra skirta jų grožiui ir jausmingumui atskleisti. Dizaineris Narciso Rodriguez dirbo kompanijoje „Cerruti", o išgarsėjo tuomet, kai sukūrė vestuvinę suknelę Bessette Kennedy. 1997 m. buvo sukurtas prekės ženklas Narciso Rodriguez ir po šešerių metų pristatyti pirmieji Narciso Rodriguez moterims skirti kvepalai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (69 dalis) Nina Ricci

2010-06-14 | Įsimylėjusi moteris ir Paryžius, pats romantiškiausias miestas, įkvėpė sukurti Nina Ricci kvapą Love in Paris. Tai aromatas, kuris vėl pažadins prisiminimus apie meilę iš pirmo žvilgsnio, svajones ir šiltus jausmus. Kvapas Love in Paris tarsi gėlių melodija ir romantiškas takas tarp svajonių ir realybės. 1948 m. mados namų NINA RICCI sukurti kvepalai L'air Du Temps keri rafinuotu švelniu gėlių kvapu. Nesenstantis L'air Du Temps kvapas simbolizuoja moters idealą. Skirti kvėpintis vakare. Ryškaus medienos ir samanų kvapo kvepalus Deci-Dela mados namai NINA RICCI pristatė 1994 metais. Deci-Dela sukurti kvėpintis dieną. Mados namai NINA RICCI kvepalus Nina pristatė 1987 metais. Nina žavi sodriu gėlių, vaisių ir medienos kvapu. 2001-aisiais mados namų NINA RICCI sukurti Premier Jour – tai kvepalai, skirti savimi pasitikinčiai rafinuotai moteriai. Moteriai, kuri atskleidžia subtiliausius geismą žadinančio moteriškumo atspalvius. Švelnus ir gaivus Premier Jour kvapas išryškina juo kvepiančios moters rafinuotumą, eleganciją ir moteriškumą. Mados namai Nina Ricci buvo įkurti 1932 m. Tik sūnaus ryžtas, atkaklumas ir paskatinimas įkvėpė Nina Ricci pasiryžti avantiūrai ir atidaryti aukštosios mados namus. Pirmieji drabužių pristatymai atnešė šeimyniniam duetui sėkmę. Tai, jog Nina Ricci puikiai žinojo savo klientų norus, išmanė, kaip atskleisti ir pabrėžti kiekvieno kliento individualumą, padėjo kompanijai pakilti į viršūnę ir atsidurti šalia kitų garsių prancūzų drabužių gamintojų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (70 dalis) Oscar de la Renta

2010-06-14 | Sukurti kvapą Oscar įkvėpė dizainerio Oscar de la Renta vaikystės prisiminimai ir vešlūs Santo Domingo sodai. Rafinuotas, moteriškas Oscar aromatas lyg nepaprasto grožio gėlių puokštė šių laikų moterims. 1992 – aisiais pasirodęs kvapas Volupte apjungia Rytus ir Vakarus. Mistiškas Volupte aromatas tarsi stebuklingas fėjos sparnų prisilietimas. Nepaprastas kvapas skirtas moterims, kurios nori pabrėžti savo moteriškumą ir ne tik... Vienas žymiausių dizainerių Oscar de la Renta gimė 1932 m. Dominikos Respublikoje. Jo motina buvo kilusi iš Dominikos, o tėvas iš Puerto Riko. Sulaukęs aštuoniolikos metų jis persikėlė į Ispaniją ir įstojo mokytis į San Fernando menų akademiją. Gyvendamas Ispanijoje susidomėjo dizainu ir mada, pradėjo piešti eskizus žymiems Ispanijos mados namams. Netrukus jam nusišypsojo laimė ir Oscar de la Renta gavo pasiūlymą dirbti pas žymų ispanų dizainerį Cristobal Balenciaga. Po metų Oscar de la Renta išvyko iš Ispanijos ir įsidarbino Paryžiaus mados namuose „Lanvin". Vėliau persikėlė į Niujorką ir perėjo dirbti į žymius „Elizabeth Arden" mados namus. Tik 1965 m. Oscar de la Renta įgyvendino svajonę: sukūrė savo prekės ženklą bei atidarė mados namus. Oscar de la Renta dizainerio talentą pripažino daugelis šalių. Iki šių dienų Oscar de la Renta garsėja ne tik sukurtais drabužiais, bet ir kvepalais bei aksesuarais. Pirmieji dizainerio kvepalai „Oscar" buvo sukurti dar 1977 m.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (62 dalis) Mariah Carey

2010-06-14 | „Kvepalams sukurti reikia panaudoti ne vieną natą, – sako atlikėja – tai lyg nuostabi melodija." Kvepalai Mariah Carey M sudaryti iš įvairių egzotinių kvapų derinio: Taityje augančios gėlės tiare, švelnios svilarožės, marokietiškų smilkalų ir gintaro. Kvapas toks pats kerintis ir jausmingas, kaip ir dainininkė. M aromatas – tarsi dar viena Mariah Carey daina savo gerbėjams. Mariah Carey gimė 1970 m. Sulaukusi septyniolikos metų ji persikraustė į Niujorką tvirtai tikėdama, kad taps garsia dainininke. Naujame didelių galimybių mieste Mariah Carey dažniausiai buvo kviečiama atlikti pritariamojo vokalo partijas, tačiau įrašinėjant vienos dainininkės muzikinį albumą Mariah Carey pastebėjo Tomis Moltola kompanijos „Columbia Records" vadovas. Kalbama, kad Tomis Moltola iš karto įsimylėjo Mariah Carey balsą ir jau 1990 m. būsimoji žvaigždė pradėjo įrašinėti savo debiutinį albumą. Muzikinio albumo „Emotions" sėkmė padėjo Mariah patekti į pasaulinės muzikos elitą. 1993 m. Mariah Carey ir Tomis Moltola susituokė. Po santuokos dainininkė išleido trečiąjį savo albumą „Music Box", kuris iki šių dienų yra pripažįstamas geriausiu dainininkės darbu. Pirmuosius savo kvepalus sukurtus kartu su kompanijos „International Flavors & Fragrances" parfumeriais Carlos Benaim ir Loc Dong populiari dainininkė pristatė 2007 m. Dainininkė Mariah Carey teigia: „Aš niekada anksčiau nenaudojau kvepalų, nes daugelis iš jų tiesiog dirgino mano odą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (61 dalis) Marc Jacobs

2010-06-14 | Viliojantis ir spinduliuojantis kvapas Daisy apgaubia malonia šiluma bei ramybe. Pasinerkite į „Daisy" pasaulį, kupiną gaivos, moteriškumo ir žaismingo tyrumo. Visame pasaulyje žymus dizaineris Marc Jacobs gimė 1962 m. Kai jam buvo septyneri mirė jo tėvas, o motina ištekėjo antrą kartą, bet nesėkmingai. Po to sekė dar kelios motinos santuokos ir nuolatiniai persikraustymai iš vieno miesto į kitą. Galiausiai Marc Jacobs tai nusibodo ir jis nusprendė gyventi su senele, kuri tapo vieninteliu jam artimu žmogumi. Marc Jacobs su malonumu prisimena tuos laikus, kai senelė žiūrėdama televizorių nuolat mezgė ir visada pasiimdavo jį su savimi eidama apsipirkti. Jis taip pat prisimena, kad labai mėgo vartyti senelės žurnalus apie madą. Taip palaipsniui ir gimė Marc Jacobs susižavėjimas ir meilė madai. Studijuodamas garsiame mados koledže „Parsons" jis susipažino su Robert Duffy ir kupini entuziazmo jaunuoliai nusprendė kartu įkurti kompaniją „Jacobs Duffy Designs Inc.". Tačiau viskas klostėsi ne taip sklandžiai, kaip jie tikėjosi, o nuolatinis lėšų stygius tiesiog persekiojo. Kai 1986 –aisiais mirė dizaineris Perry Ellis, po dviejų metų Marc Jacobs sulaukė pasiūlymo tapti kūrybos direktoriumi, o Robert Duffy – kompanijos prezidentu. Tai buvo jų kūrybinės laisvės pradžia: kai galima tiesiog kurti negalvojant apie pinigus. 1992 m. Marc Jacobs pristatė savo kolekciją, kurią iki šių dienų įvardija kaip pačią mieliausią.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (60 dalis) Lolita Lempicka

2010-06-14 | Lolita Lempicka – tai kerintys ir viliojantys kvepalai, kuriuose subtiliai dera saldus gebenių lapų, anyžių, švelnus žibuoklių ir vilkdalgių kvapas, vainikuojamas vos juntamo vanilės ir muskuso dvelksmo. Šie geismą žadinantys kvepalai žavi tyrumu bei lengvumu. Lolita Lempicka 'L' - tarsi eliksyras, užvaldantis jausmus ir sielą. „Jis primena man nepakartojamas akimirkas, kai saulės spinduliai bučiavo mano odą, o jūros bangos palikdavo sūroką skonį ant mano lūpų. Tai kvapas apie kurį aš taip ilgai svajojau...", - teigė Lolita Lempicka pristačiusi dar vieną nepaprastą kvapą 'L'. Šis kvapas įkūnija seną jūreivių mitą apie jūroje gyvenančią undinę. 'L' aromatas sukurtas moteriai, kuri nepriklausoma ir valiūkiška, laisva ir „nesugaunama". Lolita Lempicka kviečia mus pakeliauti po pasaulį, kupiną pirmapradžio moteriškumo, jausmų, žavių fantazijų ir vaikystės prisiminimų. Dizainerė Lolita Lempicka, kurios tikrasis vardas yra Josiane Pividal, gimė 1954 m. Prancūzijoje. Pirmąsias drabužių siuvimo paslaptis ji sužinojo iš savo motinos. Nuo 1970 m. Lolita Lempicka ėmė taisyti dėvėtus drabužius, prikeldama juos naujam gyvenimui ir suteikdama originalumo ir išskirtinumo. Prekės ženklą „Lolita Lempicka" 1983 m. sugalvojo kartu su vyru, pasirinkdama V. Nabokovo knygos „Lolita" herojės vardą ir žinomos dailininkės Tamaros de Lempickos pavardę.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (59 dalis) Lanvin

2010-06-14 | Rafinuotas ir nepaprastai traukiantis kvapas Rumeur spinduliuoja seksualumą ir eleganciją. Kaip gandai ir paslaptys keliaujantys iš lūpų į lūpas palaipsniui kinta ir pasipildo su kiekvienu nauju perpasakotoju, taip ir kiekviena moteris pasikvėpinusi kvepalais Rumeur kvepės skirtingai priklausomai nuo dienos, jos būdo ir galios žavėti. Lanvin Rumeur aromatas tiesiog privers aplinkinius kalbėti apie moterį, pasikvėpinusią šiais kvepalais. Sukurti kvapą Eclat D'Arpege įkvėpė meilė ir šilti jausmai. Eclat D'Arpege – tai šiuolaikinė klasika, netikėtas, „kibirkščiuojantis" ir valiūkiškas aromatas, įkūnijantis ne tik meilę, jausmus, bet ir moteriškumą. Eclat D'Arpege neabejotinai sustiprins kiekvienos šiais kvepalais pasikvėpinusios moters žavesį ir privers atsisukti praeivius gatvėje. 2000 – aisiais pasirodžiusius Lanvin kvepalus Oxygene sukūrė parfumeris Alberto Morillas. Nesiliaujantis judėjimas, skubėjimas ir vasarą alinantis karštis tiesiog tapo įprasta didmiesčio gyvenimo kasdienybe. Kvapas Oxygene – tai lyg gaivaus oro gurkšnis, skirtas didmiesčio moterims. Jis gaivus, vaiskus ir puikiai tinka kvėpintis kasdien. Prancūzų mados namus „Lanvin" 1889 m. įkūrė Jeanne Lanvin. Iki tol Jeanne Lanvin siuvo vaikiškus drabužėlius savo broliams ir seserims, o vėliau ir dukrai. Ji manė, kad tai, ką siūlo parduotuvėse yra neįdomu ir nuobodu. Vietoj parduodamų griežto ir paprasto stiliaus drabužėlių vaikams, ji siūdavo spalvotus ir ryškius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (58 dalis) Lancome

2010-06-14 | Garsių parfumerijos meistrų Olivier Crespo ir Jacques‘o Cavallier kūrinys Lancome kvapas Magnifique – šiltas ir kartu rafinuotas, dvelkiantis rožėmis ir šafranais. Kvapas Magnifique buvo pristatytas žodžių žaismu pagrįsta fraze: „You are unique, you are magnifique" („Tu - unikali, tu - nuostabi"). Magnifique širdies natos yra net dvi rožės - amžinasis moteriškumo simbolis. Bulgarinės rožės - kaprizingos, bet gaivios tarsi švieži vaisiai. Prancūzinės rožės kvapui suteikia retumo, jausmingumo ir prabangos. Tačiau... moderni moteris - ne lepi rožė. Jos stiprybei pabrėžti parfumeriai ir pasitelkė retą sudedamąją dalį - nagarmotą. Ajurvedos tėvynėje Indijoje Nargamothos eterinis aliejus - tradicinė priemonė: ja ir gydoma, ir kvepinamasi, ir patalpos smilkomos. Indijoje Nargamothos eterinis aliejus išgaunamas iš viksvuolių šeimos augalo šakniastiebių. Raižytame kolonos formos flakone glūdintys O De Lancome apgaubia švelniu, gaiviu ir seksualiu kvapu, tarsi sklindančiu iš žalumynuose skendinčios sodo altanos. Lancome Hypnose - šie kerintys rytietiški kvepalai skirti žavingai moteriai, kurios elgesys stulbina ir intriguoja. Hipnotizuojančiam Hypnôse žavesiui neįmanoma atsispirti, jis neturi nei pradžios, nei pabaigos. Prašmatnus flakonas – tarsi iš stiklo išrėžtas papuošalas, kurio briaunos nuostabiai žėri šviesoje. Kiekviena Hypnôse pasikvėpinusi moteris kvepės skirtingai priklausomai nuo dienos, jos būdo ir galios žavėti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!