LT   EN   RU  
2020 m. birželio 6 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Moteriški kvepalai
Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (71 dalis) Paco Rabanne

2010-06-14 | Paco Rabanne sukūrė aromatą Black XS moteriai, kuri verta „Black XS" vyro: savarankiška, nenuspėjama, stebinanti ir švytinti, nepaisanti taisyklių ir laužanti nusistovėjusias taisykles. Mėgstamiausios jos spalvos – juoda ir granato – pabrėžiančios stiprią asmenybę. Ji dievina prabangius limuzinus, o laisvalaikiu važinėja „Harley Davidson". Black XS kartu moteriškas ir ryžtingas, švelnus ir aistringas aromatas. 2003 – aisiais pasirodžiusius Paco Rabanne kvepalus Pour Elle sukūrė parfumeriai Jacques Cavallier ir Olivier Cresp. Pour Elle – tai gėlių kvapas, įkūnijantis ypatingas moters svajones. Ji mėgaujasi humoru ir nebijo nepastovumo, priima naujas idėjas ir mėgsta būti dėmesio centre, ji tiesiog žavi savo ryškiu charakteriu ir protu. Pour Elle aromatas sustiprina jais pasikvėpinusios moters žavesį bei užburia gaiviu ir kartu jausmingu kvapu. Tikrasis Paco Rabanne vardas yra Francisco Rabaneda-Cuervo. Jis gimė 1934 m. Ispanijoje, o kai jam buvo penkeri, kartu su mama persikėlė į Prancūziją. 1952 m. Paco Rabanne įstojo į Paryžiaus Nacionalinę meno mokyklą ir pasirinko architekto specialybę. Tam, kad galėtų susimokėti už mokslus, jis pradėjo kurti aksesuarus Balencigos mados namams. Vėliau išplėtė savo veiklą ir kūrė rankines, papuošalus bei diržus net ir garsiems Dior, Givenchy, Yves Saint Laurent mados namams. 1966 m. Paco Rabanne pirmą kartą šokiravo susirinkusią publiką pristatydamas metalines sukneles.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (72 dalis) Paloma Picasso

2010-06-14 | „Kvepalai – ypač svarbūs. Jie tarsi parašas", - sakė Paloma Picasso, garsaus dailininko duktė, pristačiusi savo kvepalus. Teigiama, kad moteriškas, jausmingas aromatas atspindi Paloma Picasso asmenybę, charakterį, skonį, pomėgius. Jis elegantiškas, prašmatnus, jausmingas ir paslaptingas, jis apgaubia ir spinduliuoja šilumą bei nežabotą aistrą. Nepaprastas kvapas Paloma Picasso pabrėžia stiliaus savitumą ir įkvepia pasitikėjimo savimi. Raudonos spalvos kvepalų dėžutė pasirinkta neatsitiktinai – tai mėgstamiausia Paloma Picasso spalva, o juodos spalvos motyvai vyraujantys ant kvepalų buteliuko simbolizuoja jėgą. Garsi dizainerė ir verslininkė Paloma Picasso gimė 1949 m. Paryžiuje. Jos motina buvo dailininkė ir rašytoja Francoise Gilot, o tėvas žymus dailininkas Pablo Picasso. Savo vaikystę Paloma Picasso praleido Prancūzijoje apsupta menininkų ir intelektualų. Jos tėvas Pablo Picasso įamžino Paloma daugelyje savo sėkmingiausių paveikslų, vieni iš jų: „Paloma with an Orange" ir „Paloma in Blue". Netrukus po universiteto baigimo Paloma ypač susidomėjo papuošalais ir jų kūryba, o 1969 m. jau sukūrė pirmąją savo kolekciją kartu su Yves St. Laurent, vėliau ėmė kurti juvelyrinius papuošalus kompanijai „Tiffany & Co". Šiandien Paloma žino visas pasaulis, ji unikali dizainerė, kūrybinga asmenybė, ekstravagantiška, išskirtinė. 1988 – aisiais buvo pripažinta pačia elegantiškiausia pasaulio moterimi, ir iki šių dienų tokia išliko. Paloma Picasso stilius savitas ir būdingas tik jai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (73 dalis) Paris Hilton

2010-06-14 | Paris Hilton - šie „kibirkščiuojantys" kvepalai įkūnija jų kūrėją. Pakankamai prašmatnūs, kad tiktų linksminantis „karščiausiuose" klubuose, taip pat moteriški ir koketiški. O toms, kurios nelinkusios kliautis likimu ir pačios nori valdyti padėtį, į šį magišką eliksyrą įmaišyta slapta sudedamoji dalis – tokia, kuri neabejotinai sustiprins šiais kvepalais pasikvėpinusios moters žavesį. Aukštuomenės merginai būdingas Just Me kvapas užburia iš karto. Jis trykšta jaunatviška energija, todėl idealiai tinka kvėpintis tiek dieną, tiek vakare. Jis diktuoja madą ir keri, nes yra būtent toks, kokio reikia savimi pasitikinčiai moteriai, tokiai, kokia tampa Paris.Tai kvapas, kuris apsuka galvas. Kai Jūsų paklaus, koks tai kvapas, šypsodamasi atsakykite: „Jis tiesiog skirtas man – Just Me". Kvapas Heiress – tai dar vieni gėlių ir vaisių kvepalai įkūnijantys jų kūrėję. 2006 – aisiais pasirodęs vakarėlių liūtės Paris Hilton kvapas Heiress puikiai tinka kvėpintis tiek dieną, tiek vakare. Heiress aromatas neabejotinai sustiprins šiais kvepalais pasikvėpinusios moters žavesį. Sukurti naujausią kvapą Can Can skandalingą vakarėlių liūtę Paris Hilton įkvėpė legendinis kino filmas „Mulen Ružas", nepaprastos dekoracijos, prabangūs kostiumai ir įspūdingas šou. Kvapas Can Can tarsi sukuria nesibaigiančios šventės įspūdį, įsuka į jausmų sūkurį, kur meilę ir neapykantą skiria plonytė linija, o pabaiga tiesiog nenuspėjama. Can Can kvapas provokuoja jausmingu atvirumu ir žavi jaudinančia elegancija.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (74 dalis) Paul Smith

2010-06-14 | Paul Smith Rose - gaivus. Šiuolaikiškas. Traukiantis. Jausmingas. Naujos kartos aromatas. 2007 – aisiais pasirodžiusį žymaus dizainerio Paul Smith kvapą Rose sukurti įkvėpė vienas dizainerio gyvenimo įvykis, o pavadinimą padiktavo pagrindinė aromato sudedamoji dalis - rožės. „Mano žmona padovanojo man ypatingą gimtadienio dovaną – rožių krūmą, išaugintą specialiai man. Tai ir įkvėpė mane sukurti šį nepaprastą kvapą", - teigė dizaineris Paul Smith. „Į gyvenimą verta žiūrėti su humoru ir ironija", - teigia pats Paul Smith. Kvapas Extreme – tai dizainerio kūrybos moto atspindys. Elegantiško ir šilto kvapo Extreme, kuriame susipina gėlių natos, šiluma ambros ir gaiva medienos natų, buteliuko šonas išmargintas spalvingais dryžiais - Paul Smith mados ir stiliaus skiriamuoju ženklu. Buteliuko dizainą Paul Smith patikėjo Sophie Hicks - jaunai britų architektei, kuriai pavyko sukurti paprastą, minimalistinį, klasikinį ir kartu labai modernų kvepalų buteliuko dizainą, atspindintį Paul Smith kvapą Extreme. Paul Smith kvapas London įkūnija didmiesčio dvasią. London aromatas skirtas stiprioms moterims, kurios puikiai išmano didmiesčio gyvenimo taisykles ir jomis vadovaujasi. Paul Smith kvapas London toms, kurių negąsdina šiuolaikinio gyvenimo tempas. „London" moteris elegantiška, kerinti, jos tiesiog neįmanoma pamiršti. Žymus anglų dizaineris Paul Smith gimė 1946 m. Didžiojoje Britanijoje. Vaikystėje jis domėjosi sportu ir labai norėjo tapti lenktynininku.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (75 dalis) Prada

2010-06-14 | Tendre primena Prada sukurtus moteriškus kvepalus, kuriuose kiekvienos iš keturių svarbiausių sudedamųjų dalių kvapas virsta nepaprastai įdomiu ir hipnotizuojančiu. Prada Natural Spray - Prada atnešė į kvepalų pasaulį unikalų tradicijų ir naujovių derinį – sukūrusi vakardienos ir rytdienos kvepalus iš naujo atrado senovinį parfumerijos meną. Sukurti šiuos kvepalus įkvėpė praeitis ir iš jos gimstanti ateitis – juose susilieja atsiminimai, tikrovė ir galimybės. Italų mados namus PRADA 1913 m. įkūrė Mario Prada, kurių pavadinimas iš pradžių buvo „Fratelli Prada" („Broliai Prada"), o pagrindinė kompanijos veikla - aksesuarų gamyba iš odos. Mados namai Prada išgarsėjo tuomet, kai 1978 m. kompaniją paveldėjo įkūrėjo Mario Prada anūkė Miucchia Prada. Ji išplėtė gamybą ir 1985 m. pradėjo gaminti aksesuarus iš nailono, kurie tapo ypatingai populiarūs Europoje, o maža juoda rankinė buvo pripažinta bestseleriu mados pasaulyje. Po ketverių metų Miucchia Prada sukūrė rudens-žiemos drabužių kolekciją, išsiskiriančią paprastumu, elegancija ir patogumu. Ši kolekcija atkreipė kritikų dėmesį, o kolekcijos drabužių modeliai buvo išgraibstyti akimirksniu. 1992 m. mados namai Prada pristatė kolekciją pavadinimu „Miu Miu", skirtą jaunoms merginoms. Laiku bėgant Miucchia Prada įkurė kompaniją „Prada Group", kuriai priklausė skirtingi prekės ženklai: „Fendi", „Helmut Lang", „Jil Sander" ir „Azzedine Alaia", tačiau šiandien nuosavybės teisės į šiuos prekės ženklus yra parduotos kitiems mados namams.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (76 dalis) Prince Matchabelli

2010-06-14 | Prince Matchabelli kvapas Cachet pirmą kartą buvo pristatytas 1970 – aisiais. Tai išskirtinis kvapas kaip ir moteris, kuriai jis sukurtas. Cachet aromatas – tarsi parašas, žavus jos asmenybės atspindys. Italų kino ir teatro aktorė Norina Gilli (Maria Carmi) gimė 1880 m. Florencijoje. Jos tėvas buvo italas, o motina kilusi iš Austrijos. Aktorinio meno paslapčių Norina Gilli mokėsi Vokietijoje. Baigusi mokslus nusprendė pasirinkti Maria Carmi slapyvardį, o vėliau dar buvo žinoma kaip kunigaikštienė Matchabelli. Po tai, kai Norina Gilli gavo Madonos vaidmenį spektaklyje „Stebuklas", jos karjera pradėjo įsibėgėti, o populiarumas nuolat augo. Netrukus Norina Gilli ištekėjo už pjesės autoriaus ir dramaturgo Charles Volmellera. Po palankaus žiūrovų vertinimo ir didelės sėkmės Charles Volmellera nusprendė pjesę ekranizuoti ir 1912 – aisiais Norina Gilli nusišypsojo sėkmė debiutuoti kine. Tačiau nepaisant sėkmingos karjeros, jos asmeninis gyvenimas nebuvo toks puikus. Po Pirmojo pasaulinio karo ji išsiskyrė su vyru ir dar kartą ryžosi ištekėti už gruzinų kunigaikščio Georgi Matchabelli. Nauja santuoka atnešė naujus pokyčius. Norina Gilli tapusi kunigaikštiene Matchabelli kartu su nauju vyru įkūrė kompaniją "Prince Matchabelli". 1926 – aisiais pristatė kvepalus „Princess Norina", kurių buteliuko dizainą Norina Gilli sukūrė pati. Na, o praėjus dvidešimt šešeriems metams nuo pirmųjų kvepalų pasirodymo „Prince Matchabelli" 1952 - aisiais pristatė kvapą „Wind Song".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (77 dalis) Ralph Lauren

2010-06-14 | Atraskite kvepalų Pure Turquoise slepiamą grožį, magiją ir neblėstantį žavesį. Pure Turquoise – tarsi nepaprasto grožio brangakmenis: šaltas, ramus ir išlaikytas, bet kartu šiltas ir viliojantis, jausmingas ir provokuojantis, prašmatnus ir rafinuotas. Skleidžiantis eleganciją kvapas Pure Turquoise neabejotinai pabrėš jais pasikvėpinusios moters asmenybės savitumą ir žavesį. Ralph Rocks, įkvėpti nepriklausomo kūrybingo maištininko, žavi įdomiu, maištauti skatinančiu kvapų deriniu, kuri sudaro „vibruojantis" vaisių ir sodrus gėlių kvapas, slopinamas šilto ambros, kokosų pieno ir seksualaus medienos dvelksmo. Ralph Lauren Ralph - svajonė, iššūkis, juokas, meilė. Išbandykite kvepalus, kurių kvapas toks pat ryškus, kaip ir Jūs. Supintas iš nuostabaus obelų lapų, viliojančio mandarinų, žavaus rausvažiedžių magnolijų, gundančio purpurinių frezijų kvapo ir švelnaus muskuso dvelksmo. Ralphas Lipschitzas gimė 1939 m. Niujorke. Jam dar esant paaugliui, tėvas nusprendė pakeisti šeimos pavardę į amerikietiškesnę – LAUREN, kuri dabar žinoma visame pasaulyje kai kalbama apie aukščiausią madą. Baigęs mokslus ir tarnybą armijoje, Ralph'as iš karto ėmėsi veiklos, susijusios su drabužių kūrimu. Iš pradžių Ralph Lauren'as buvo prašomas susiaurinti savo kūrinius ir nuimti niekam nežinomą prekių ženklą, tačiau dizaineris griežtai atsisakė. Jo pastangos pasiteisino ir jo naujoviški kaklaraiščiai ėmė sparčiai populiarėti. Taip gimė naujas prekių ženklas – POLO.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (78 dalis) Roberto Cavalli

2010-06-14 | Lengvabūdiškas jausmingumas, žaisminga ironija, optimistiška siela, jaunatviškos šėlionės ir nepakartojama vasara prie jūros – vis tai ir dar daugiau slypi kvepalų Just Cavalli Pink buteliuke. Gaivinantis ir gundantis kvapas, kuriam neįmanoma atsispirti, tiesiog įsuka į nepamirštamų pojūčių verpetą ir užburia išskirtiniu persikų odelių, kinrožių ir baltųjų lelijų kvapų deriniu, kuriam dar daugiau žavesio suteikia bulgarinės rožės, bijūnai ir dalbergijos. Just Cavalli Pink – tai kvapas, kurį Roberto Cavalli dedikuoja jaunajai kartai ir visoms, kurios jaučiasi jaunos širdyje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (79 dalis) Rochas

2010-06-14 | Dar 1944 m. pasirodė pirmieji mados namų Rochas kvepalai Femme, kuriuos pats mados namų įkūrėjas Marcel Rochas dedikavo savo žmonai Helene. Sunkiais laikais pasirodę kvepalai Rochas Femme tarsi tapo simboliu atgimstančio moteriškumo ir laimėjimo. Išskirtinis, prašmatnus aromatas iš naujo priminė moterims, kad jos yra dailioji lytis, kad joms nebūtina nuolat išlikti stiprioms, o svarbu didžiuotis savo moteriškumu. Rytietiško ir gėlių kvapo kvepalai Tocade buvo sukurti 1994 m. Tai geismą žadinantis, jausmingas aromatas skirtas gyvenimu besidžiaugiančioms, neslepiančioms savo moteriškumo ir aistringoms moterims. Švelnus Tocade aromatas puikiai tiks romantiškam pasimatymui su mylimuoju. Helene Rochas jau būdama našle ir „Rochas" prezidente, po savo vyro, talentingo dizainerio Marcel Rochas, mirties nepalūžo ir išliko stipri. Ji pati sukūrė kvepalų kompoziciją ir pati pasirinko įpakavimą bei savo ranka užrašė: Madame Rochas. Pirmą kartą kvepalai Madame Rochas pasirodė dar 1960 m., o dar kartą buvo išleisti 1989 - aisiais. Galbūt kažkam gali pasirodyti, kad pavadinti kvepalus savo vardu yra įžūlu ir net savanaudiška, bet ji norėjo parodyti pasauliui, kokia ji stipri ir šia stiprybe pasidalinti su kitais. Mados namus „Rochas" 1925 metais įkūrė Marcel Rochas, naujo elegancijos kodo kūrėjas, ryžtingai įvedęs gryno silueto, subtilios, šiuolaikiškos ir pasitikinčios savimi moters madą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (80 dalis) Sarah Jessica Parker

2010-06-14 | Įkvėpta savo pomėgio išgauti netikėtus kvapus, Sarah Jessica Parker suderino nekaltybės tyrumą, brangaus aliejaus egzotiškumą ir subtilių kvepalų rafinuotumą. Rezultatas – egzotiškas nerūpestingą kūrėjos žavesį spinduliuojantis aromatas. Jie turi būti mano. Aš privalau juos turėti! Kvepalai Covet keri nepaprastai moterišku kvapu, kuris yra toks gundantis, jog kartą jį užuodus nebeįmanoma atsispirti. "Seksas ir Miestas" žvaigždė SARAH JESSICA PARKER išleido kvepalus. Aktorė nuo vaikystės turėjo savo individualius kvepalus, todėl sutiko su vienos kompanijos pasiūlymu išleisti Sarah Jessica Parker kvepalus. Žvaigždės vyras Matthew Broderick teigia: Sarah moka išsirinkti kvepalus, todėl visada puikiai kvepia". SARAH JESSICA PARKER sako: Noriu, kad šis kvapas būtų skirtas kiekvienai moteriai - nuo 17 iki 107.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!