LT   EN   RU  
2020 m. birželio 6 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Moteriški kvepalai
Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (81 dalis) Sean John

2010-06-14 | Sean'as Kombs'as kažkada prasitarė, kad sukurti moterims skirtus kvepalus Unforgivable jį įkvėpė moteris paplūdimyje besimėgaujanti kokteiliu „pina colada". „Aš manau, kad „pina colada" turi magiškų galių: aš nepažįstu nei vieno žmogaus, kuris nepralinksmėtų užuodęs „pina colada" kvapą", – teigia pats Sean'as Kombs'as. Jausmingas kvapas Unforgivable skirtas žaismingoms, gyvenimu besidžiaugiančioms ir aistringoms moterims. Garsus hip-hop'o pasaulio atstovas – atlikėjas ir prodiuseris, gana sėkmingas verslininkas Sean'as Kombs'as, taip pat žinomas, kaip Puff Daddy, o vėliau pakeitęs savo slapyvardį į P. Diddy, gimė 1970 m. Harleme. Jis niekada neabejojo savo projektų sėkme ir dabar yra žinomas ne tik kaip atlikėjas, bet ir kaip prekės ženklo „Sean John" savininkas. 1998 m. jis pradėjo kurti vyriškų drabužių linijas, o „Sean John Combs" – taip pavadinta drabužių linija, nominuota apdovanojimui už geriausią dizaino idėją. „Jeigu kažkas vilkės sportinį kostiumą, aš noriu, kad net už trijų rajonų matytųsi, kad tai čempiono kostiumas" – sako Sean'as Kombs'as. 2006 m. jis sukūrė ir pristatė vyriškus kvepalus „Unforigivable", kurie per neįtikėtinai trumpą laiką tapo žinomi ir populiarūs. Sean'as Kombs'as teigia, kad kvepalai „Unforigivable" idealiai atspindi prekės ženklo „Sean John" energiją, seksualumą ir eleganciją. „Tuomet, kai mes nusprendėme sukurti kvepalus, aš norėjau sukelti revoliuciją parfumerijos pasaulyje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (82 dalis) Stella McCartney

2010-06-14 | Nuostabus svaigus Stella In Two kvapas primena ryto rasą. Iš pradžių užplūdęs bijūnų ir juodųjų pipirų kvapas sudaro nuostabų kontrastą pačiulių ir ambros dvelksmui, kuris suteikia tualetiniam vandeniui geismingumo. Išsiskiria savitumu, kuris idealiai dera jaunai savimi pasitikinčiai ir iš prigimties žaviai moteriai, kuri turi savitą stilių ir suteikia jai būdingų bruožų viskam, prie ko prisiliečia. Stella McCartney, buvusio „The Beatles" grupės nario duktė, gimė 1972 m. Stella McCartney augo toli nuo didmiesčio šurmulio ir šou verslo pasaulio. Seras Paulas McCartney ilgai bandė nuslėpti savo tarptautinę šlovę nuo dukters Stellos, tačiau netrukus ji viską suprato pati. Mada Stella McCartney susidomėjo dar vaikystėje. Būdama 15 m. ji išvyko iš gimtosios Anglijos į Paryžių, kur įsidarbino pas garsų dizainerį Kristianą Lakrua (Christian Lacroix). Vėliau dirbo žurnalo „Vogue" redakcijoje. 1995 m. baigė garsųjį menų ir dizaino koledžą Saint Martin's ir praėjus dviems metams po koledžo baigimo buvo paskirta legendinių mados namų „Chloe" pagrindine dizainere. „Chloe" mados namams Stella buvo tarsi vėjo gūsis, atnešęs moteriškos romantikos ir flirto. 2001 m. balandį „Gucci Group" pasiūlė Stella McCartney sukurti asmeninę liniją ir ji sutiko. Kiekvienas Stella McCartney žingsnis plačiai aprašomas spaudoje, o jos sukurti daiktai tapo populiarūs dar ir todėl, kad juos nešioja Stella McCartney draugės, kurios dar labiau žinomos nei pati dizainerė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (83 dalis) Thierry Mugler

2010-06-14 | Angel – tai pirmieji Thierry'o Muglero kvepalai, žadinantys švelnius vaikystės prisiminimus bei fantastišką begalybės jausmą. Naują kvepalų rūšį, vadinamą „Rytų gurmanai", pristatę Angel gundo mus tiek angelišku kvapu, glūdinčiu mūsų atsiminimų gelmėje, tiek geismą žadinančiu aistros dvelksmu. 1992 m. THIERRY MUGLER pristatyti kvepalai Angel Fetish Star žavi gaivinamu rytietišku kvapu. Skirti kvėpintis dieną. Kvapas Angel Forever kviečia pasinerti į stebuklingą pasaulį, kupiną svajonių ir gražių vaikystės prisiminimų. Angel Forever gundo tiek angelišku kvapu, glūdinčiu mūsų atsiminimų gelmėje, tiek geismą žadinančiu aistros dvelksmu. Nekaltas, tyras ir žaismingas kvapas Angel Innocent tarsi nauja dangiška Angel kvepalų interpretacija. Išsaugojęs kvepalų Angel akordus, tyrumą ir švelnumą kvapas Angel Innocent tiesiog užburia „kibirkščiuojančiu" angelišku aromatu. Thierry Mugler'is tikriausiai vienintelis dizaineris, teigiantis, kad jam nereikia įkvėpimo šaltinio, nes „Intelektas – pagrindinis išraiškos tarnas". Thierry Mugler'is gimė 1948 m. Pracūzijoje. Dizainerio profesijos pasirinkimą įtakojo tai, kad nuo vaikystės Thierry Mugler'is šoko baletą, o sulaukęs devyniolikos metų ėmė mokytis dekoratyvinių menų mokykloje, kurioje daugiau sužinojo apie dizainą. Vėliau Thierry Mugler'io karjera klostėsi, kaip ir daugelio žymių dizainerių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (84 dalis) Tommy Hilfiger

2010-06-14 | Kvapas Tommy Girl atspindi šiuolaikišką, universalų ir kupiną energijos dizainerio Tommy Hilfiger stilių. Gaivus, teikiantis energijos Tommy Girl aromatas skirtas aktyvioms moterims. Tommy Girl – tai kvapas, kuriuo galite kvėpintis tiek dieną, tiek vakare, mieste ir už miesto, eidama į dalykinį susitikimą ir romantišką pasimatymą, darbe ir atostogų metu. Kvapas Tommy Girl - tarsi nepriklausomybės atspindys. Savo nepaprastam parfumerijos šedevrui dizaineris Tommy Hilfiger išrinko skambų ir daug žadantį pavadinimą – „True Star". Šis išskirtinis, ambicingas ir prašmatnus aromatas idealiai įkūnija šiuolaikinę, stilingą, seksualią ir pasitikinčią savimi moterį. Moterį, kuriai negali atsispirti joks vyras, o dažnas net nesusimąstęs pasiryžtų atiduoti savo širdį. „Kibirkščiuojantis" ir nenusakomas kvapas True Star atskleis naujas Jūsų asmenybės puses. Tommy Hilfiger'is gimė 1951 m. mažame miestelyje netoli Niujorko. Jis buvo antrasis vaikas šeimoje, kurioje be Tommy Hilfiger'io dar augo aštuoni vaikai. Sulaukęs aštuoniolikos metų jis metė mokslus ir pradėjo dirbti vietinėje drabužių parduotuvėje. Po šios parduotuvės uždarymo jis perėjo dirbti į butiką „Brown's" ir netrukus atidarė nuosavą parduotuvę „The People's Place". Nepaisant to, kad Tommy Hilfiger'io parduotuvė buvo populiari jaunimo tarpe, būsimam dizaineriui nepavyko parduoti daugiau nei nupirkti. Sulaukęs 25 metų Tommy Hilfiger'is bankrutavo. Kartu su savo žmona 1979-aisiais jis persikėlė į Niujorką.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (85 dalis) Usher

2010-06-14 | Usher Eau de Parfum - šis kvapas sukurtas vyro, kuris žino, kaip elgtis su moterimis ir koks kvapas yra seksualus. „Usher for Women" sudėtyje yra raudonųjų serbentų, rožinių frezijų, obuolių su egzotiška frangipani gėle, abrikoso nektaro, jazmino žiedų ir aistringo rožių aromato. Usheris taip pat sukūrė derantį kvapą vyrams. Jei norite, kad jūsų ir jūsų antrosios pusės kvepalai derėtų – pasitikėkite Usheriu. Usher Raymond gimė 1978 m. Tenesyje. Dainuoti pradėjo dar vaikystėje bažnytiniame chore. Usher pirmoji sėkmė aplankė, kai jam buvo 14 metų. Usher talentą pastebėjo kompanijos „La Face Records" atstovai ir pasiūlė jam pasirašyti kontraktą. Debiutinis Usher albumas pasirodė 1994 m. Daina pavadinimu „Think Of You" sulaukė didžiausio gerbėjų dėmesio ir netrukus tapo hitu. Antrasis albumas pavadinimu „My Way" pasaulį išvydo 1997 m. ir sulaukė pripažinimo. Nuo to momento, kai radijo stotys ėmė groti Usher singlą „You Make Me Wanna", tapo aišku, kad sužibo nauja amerikietiško R&B žvaigždė. Usher balsas skambėjo „Coca Cola" reklamoje bei filmo „Jason's Lyric" garso takelyje, kuriam, pasivadinęs Black Men United, atliko dainą „U Will Know". 2004 m. pradžioje pasaulį išvydo singlas „Yeah" - bendras darbas Usher, Lil Jon ir Ludacris, kurį drąsiai galima pavadinti viena iš geriausių 2004 m. dainų. Pirmieji Usher kvepalai buvo pristatyti 2007 m. Moterims skirti kvepalai sukurti vyro, kuris žino, kaip elgtis su moterimis ir koks kvapas yra seksualus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (86 dalis) Valentino

2010-06-14 | Valentino Rock 'n Rose - rokenrolas gyvas! Na, bent jau šiuolaikiškos merginos širdyje. Juk rokenrolas ne tik muzikos stilius, bet ir gyvenimo būdas, šiuolaikiškas žvilgsnis į pasaulį, nepriklausomybė ir laisvė. Rock 'n Rose kvapas įkūnija rokenrolo dvasią, bet kartu pabrėžia, kad dabartiniame veržliame pasaulyje, kuris kupinas ryškių spalvų ir emocijų, kiekvienos merginos širdyje yra maža kertelė skirta romantikai. Romantiškas ir nepamirštamas kvapas Very Valentino atspindi žymiojo dizainerio nepriekaištingą skonį. „Very Valentino" moteris pasitiki savimi ir neslepia to, kas iš tiesų ji yra. Šis kvapas įkvėptas jos grožio, skleidžia jausmingumą ir prabangą. Ryški ir turtinga rytietiška gėlių puokštė „kibirkščiuoja" drąsa ir šių laikų seksualumu. Raudona spalva tarsi dizainerio Valentino Garavani vizitinė kortelė: kiekvienos kolekcijos pristatymo pabaigoje ant podiumo pasirodo modelis vilkintis raudonos spalvos suknelę. „Raudona - gražiausia spalva. Ji tinka kiekvienai moteriai. Raudona spalva turi daugiau kaip 30 įvairių atspalvių" – tikina dizaineris. Valentino Garavani logotipas „V" žinomas visame pasaulyje. Šio dizainerio išskirtinius drabužius vilkėjo tokios legendinės moterys, kaip Jackline Kennedy, Farah Diba ir Elizabeth Taylor. Valentino Garavani gimė 1932 m. Milane. Dar mokykloje išryškėjo dizainerio talentas ir artistiškumas bei susidomėjimas mada. Jaunasis Valentino Garavani anksti suprato savo pašaukimą ir ėmė mokytis dizaino paslapčių bei prancūzų kalbos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (87 dalis) Vera Wang

2010-06-14 | Kerintis ir moteriškas kvapas Princess slypintis širdelės formos buteliuke, papuoštame maža karūna, leis vėl pasijusti žavia ir žaisminga mergina. Šis kvapas tarsi magiškas eliksyras šiuolaikiškai princesei. Kvapas Flower Princess papildo kiek anksčiau sukurtus kvepalus Princess. Žavūs ir žaismingi tarsi margas gėlių laukas kvepalai Flower Princess tiesiog užburia „kibirkščiuojančiu" moterišku gėlių aromatu. Flower Princess – tai naujas magiškas eliksyras šiuolaikiškai princesei. Vera Wang niekada nesimokė dizaino. Jaunystėje ji mėgo dailųjį čiuožimą ir studijavo meno istoriją. Paskui pateko į žurnalą "Vogue". Išdirbusi ten 16 metų, Vera perėjo į Ralph Lauren kompaniją. "Ralfas man labai padėjo, jis išaiškino, jog prekės ženklą vertingą daro jo įvairovė." Savo kolekciją Vera Wang ryžosi sukurti būdama jau 40 metų, kai ruošėsi vestuvėms. "Man kilo mintis radikaliai pakeisti nuotakos įvaizdį. Juk viskas, ką mums siūlė, buvo nuobodybė." Netrukus Vera Wang išleido seriją katalogų "Vera Wang on Weddings" ir pardavė licencijas papuošalams, porcelianui, patalynei ir kvepalams. Po dvejų metų Vera tapo "Metų dizainere" ir veikiai išleido visavertę drabužių liniją.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (88 dalis) Versace

2010-06-14 | „Kvepalai tarsi paskutinė detalė, pabrėžianti kiekvienos moters savitą stilių", - teigia Donatella Versace. Šiuolaikiškas, gaivus, moteriškas, bet kartu ir klasikinis kvapas Versace tarsi paskutinis akcentas, kuris leis kiekvienai pasijusti išskirtine. Kvapas Bright Crystal, slypintis prabangiame kvepalų buteliuke, skirtas stipriai ir pasitikinčiai savimi moteriai. Švelnus gėlinis aromatas atspindi Donatella Versace stilių. „Bright Crystal" moteris visada kerinti, kartu stipri ir jausminga, moteriška ir pasitikinti savimi. Gianni Versace gimė 1946 m. gruodžio 2 d. šiaurinėje Italijoje. 1964 - 1967 jis studijavo architektūrą, o būdamas 25-erių m. atvyko į Milaną. Čia pradėjo kurti drabužius teatro spektaklių herojams. 1978 m. G. VERSACE įkūrė savo mados namus 1979 m. buvo pristatyta pirmoji rūbų kolekcija vyrams. Gianni Versace tarsi meteoras prašvilpė mados padangėje. Jis sukrėtė smarkiai nuobodžiavusį Paryžiaus ir Milano mados pasaulį, sužavėjo Niujorką ir Londoną. Su Versace vardu siejamas Italijos „pret a porter" atsiradimas. Spalvotais brangakmeniais išsiuvinėtų italo suknelių kirpimas sudavė smūgį teatrališkai Paryžiaus „Haute Couture" madai. VERSACE vadinamas XX a. mados novatoriumi. Pietietiškas kraujas, sugebėjimas bendrauti ir atvirai kalbėti apie žmogiškas problemas traukia pasaulio galinguosius prie VERSACE. VERSACE stilius – jausmingas, romantiškas, subtiliai pabrėžiantis prabangą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (89 dalis) Viktor & Rolf

2010-06-14 | Užplūdus sodriam iš gausybės gėlių dvelksmo supintam Flowerbomb aromatui viskas ima atrodyti daug pozityviau. Flowerbomb apgaubia ilgai išliekančiu iš svaigaus jazminų, rožių, frezijų, orchidėjų ir pačiulių kvapo išaustu šydu. Olandų dizainerių duetas VIKTOR & ROLF (Victoras Horstingas ir Rolfas Snoerenas) priskiriamas išradingiausiems jaunimo mados pranašams pasaulyje. Abu 37 metų dizaineriai visada stengiasi išlaikyti vienodą įvaizdį - taip pat kerpasi plaukus, dėvi to paties stiliaus drabužius ir akinius. Viktor & Rolf moto - vengti tipiškų vyriškumo standartų. Dizainerių nuomone, vyras nebūtinai turi būti atletiškas ir atrodyti kaip karjeros laiptais sėkmingai kopiantis vadybininkas. Svarbiausia - vidinės vertybės, švelnumas ir paslaptingumas. "Mūsų mada grindžiama džentelmeno sąvoka", - teigia Rolfas. Viktor & Rolf dueto nuomone, šiuolaikinė mada nėra diktatas, tik laisvė: minčių ir saviraiškos. Visiškai nekreipiame dėmesio į tendencijas - tai mūsų nedomina. Mėginame kurti amžinąją madą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (90 dalis) Vivienne Westwood

2010-06-14 | Prabangus, jausmingas, svaiginantis kvapas Boudoir skirtas stipriai, seksualiai moteriai, kuri nebijo pabrėžti savo moteriškumo. „Slaptame kambaryje – savo buduare aš palieku visą pasaulį už durų ir tampu savimi" – teigia ekscentriškoji dizainerė Vivienne Westwood. Kvapas Boudoir tarsi atspindi ir įkūnija šią būseną, o kvepalų buteliukas simbolizuoja karališką valdžią ir moterišką jėgą. Pagrindinis tikslas, kurio buvo siekiama kuriant šį kvapą – priversti vyrus atsisukti į pro šalį einančią moterį, pasikvėpinusią kvepalais Boudoir. Išbandykite Boudoir aromato galią. Kvapas Sin Garden tarsi įkūnija pavasarinę nuotaiką ir ypatingą metą, kai sodai pasipuošia pirmaisiais žiedais. 2007 m. pristatytą kvapą Sin Garden sukūrė parfumerė Marie Salamagne. „Mada – vienintelis būdas išsiskirti iš kitų", - teigia Vivienne Westwood, kuri kvepalus Let it Rock sukūrė vadovaudamasi šiuo šūkiu. Maištininkas ir neprisitaikėlis, nepaklusnus ir siautulingas kvapas Let it Rock nepanašus į nieką kitą. Jis tarsi priešinasi nusistovėjusioms tradicijoms ir provokuoja. Lyg su lūpų dažais užrašytas kvapo Let it Rock pavadinimas dar labiau pabrėžia, kad jis ne toks, kaip visi.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!