LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Muzika
Albumas “Folkšokas” netrukus turės savo įpėdinį

2002-12-30 | Ypatingo populiarumo ir susidomėjimo sulaukęs projektas “Folkšokas” netrukus turės savo įpėdinį: kitą savaitę prekyboje jau pasirodys rinkinys “Folkšokas 2”. “Pirmoji “Folkšoko” dalis buvo tarsi rinkos tyrimas: jame buvo ir elektroninės, ir “gyvos” muzikos kūrėjų interpretacijos. Vis tik pasirodė, kad “gyvas” atlikimas yra paklausesnis, todėl “Folkšokas 2” labiau tęsia šią tradiciją”, - aiškino vienas iš projekto idėjos autorių Saulius Basijokas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

“Duokim Garo 3” - dovana liaudiškos muzikos gerbėjams

2002-12-30 | Jau šią savaitę prekyboje pasirodys liaudiškų kapelų rinkinys “Duokim Garo 3”. “Ši dalis – tarsi pirmųjų dviejų “Duokim Garo” rinkinių serijos tesinys. Pagaliau iki galo supratome, kas mūsų publikai labiau miela ir ko jai labiau reikia”, - kalbėjo laidos “Duokim Garo” prodiuseris Saulius Basijokas. Albumo “Duokim Garo 3” nuotaiką prodiuseris apibūdino kaip “ne per sunkią lyriką” ir tikino, kad tokia rinkinio koncepcija geriau atitinka lietuvių mentalitetą. “Pirmosios “Duokim Garo” dalys buvo labai energetinės, bet lietuviai tikrai nėra tie žmonės, kad stogai kilnotųsi. Realiai jie nori kažko ramesnio”, - sakė Saulius Basijokas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naujojoje Lukos dainoje - kalėdos, blondinės ir rinkimai

2002-12-30 | Pirmąjį singlą “Šokoladas” išleidusi Luka ir debiutuojanti atlikėja Ashera sudarė sąjungą ir įrašė bendrą Kalėdinę dainą “Blondi’xmaz”. Šventiškai smagus ir neįpareigojantis kūrinys apie tai, kaip blondinė rašo laišką Kalėdų seneliui netrukus turėtų pasirodyti radijo stočių eteryje. Galima teigti, kad ši daina - visų anekdotų apie blondines reziume. “Kalėdinėje dainoje dainuojame apie tai, kaip blondinė Kalėdų seneliui išsipasakoja per metus padarytus gerus ir blogus darbus, prašo jo dovanų. Pačios esame šviesiaplaukės, todėl šia daina pašiepiame susidariusį šviesiaplaukių merginų įvaizdį. Juk ne viskas kvaila, kas blondiniška”, - pasikeisdamos savo dainą komentavo atlikėjos.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Populiarioji “Esmeralda” - naujame A.Butnoriaus albume

2002-12-30 | Algimantas Butnorius, šią savaitę išleisdamas pirmąjį oficialų savo albumą “Esmeralda” vėl grįžta į aktyvią pop muzikos sceną! A.Butnorius prieš daugelį metų pradėjęs pop muzikanto karjerą dėl susiklosčiusių aplinkybių ją apleido ir dėl to kurį laiką nepelnytai buvo užmirštas. “Kita vertus, nuo pačios muzikos nebuvau labai nutolęs. Jau aštuoniolikti metai kaip groju Šiaulių profesionaliame pučiamųjų orkestre”, - apie save pasakojo dainininkas. Šiuo metu kelios radijo stotys jau groja titulinį albumo “Esmeralda” kūrinį – bendrą A.Butnoriaus, Rolando Janušo ir Edmundo Čivinsko dainą “Esmeralda”. Populiaraus R.Kokeante miuziklo daina “Esmeralda” pirmą kartą buvo atlikta koncerto “Romansų Vakaras” metu ir įamžinta to paties pavadinimo rinkinyje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

ANGELS Naujųjų Metų naktį ruošia siurprizą

2002-12-30 | Naujųjų Metų naktį TV naujametinės laidos metu grupės Angels merginos pateiks siurprizą. Šią savaitę grupės narės jau dalyvavo šios naujametinės laidos filmavime, kurio metu atliko remiksuotą Aktorių Trio dainą “Kai Pasibels Lietus”. “Tai nuostabi daina, bet atlikti ją buvo labai keista, kadangi pirmą kartą dainavome ne savo kūrybos dainą”, - įspūdžiais dalijosi dainininkės. Pasak Angels, jų remiksuota daina iš karto sulaukė aukštų muzikos kritikų įvertinimų, tačiau bent jau kol kas kūrinys radijo stotims pristatytas nebus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Televizijos eteryje susikaus TIGRA ir ATLANTA

2002-12-30 | Šią savaitę Panevėžio apskrities televizijos KTV Plius laidoje “Jaunimo palėpė” esančioje rubrikoje “Palėpės dvikova” kaunasi dvi savo seksualumu ir panašumu garsėjančios atlikėjos Tigra ir Atlanta. “Suprantu, kad muzikos pasaulyje neišvengiamai yra ieškoma palyginimų, o kartais tarp kai kurių atlikėjų dirbtinai yra sukuriama konkurencija. Tačiau tokių kovų aš nebijau”, - dvikovą komentavo Tigra, visus savo gerbėjus kviečianti ją palaikyti ir balsuoti adresu http://www.jp.liux.lt.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Andrius Mamontovas davė interviu Vokietijos radijo stočiai

2002-12-30 | Penktadienį, gruodžio 13 dieną, trečdalį Vokietijos teritorijos dengianti stotis “Radio Multikulti” tiesioginiame eteryje geriausiu laiku transliavo pusvalandžio trukmės interviu su Andriumi Mamontovu. Pokalbį su Lietuvos atlikėju iliustravo albumo “O, meile!” dainos “Striptizas” ir “Hakerių polka”. Andrius Mamontovas gyvai eteryje atliko dainą “Ar tai būtum tu?” iš būsimo savo albumo ir Foje hitą “Vandenyje”. “Radio Multikulti” patiko Andriaus Mamontovo kūriniai, šios radijo stoties administracija paprašė palikti atlikėjo albumų, kad jų dainas galėtų įtraukti į savo grojaraštį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

A.Makajevas savo kūrybą pasiruošęs ginti iki galo

2002-12-30 | Trečiąjį savo albumą “Tėvėlis” leidybai rengiantis popmuzikantas Aleksandras Makejevas teigia, kad pastaruoju metu gauna vis prieštaringesnių savo kūrybinės veiklos vertinimų. Po koncerto praėjusią savaitę Mažeikiuose vykusioje vienos kompanijos organizuotoje šventėje vieno didžiausių šalies dienraščių Aleksandras buvo apibūdintas kaip solistas, garsėjantis nevienareikšmiškai vertinamais dainų tekstais, kuriuose minimas smurtas, svaigalai, gatvės gyvenimas, prostitucija.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

GRAFFITI: “Daina “ANGELAS” nesusijusi su dabartine “ANGELŲ MADA”

2002-12-30 | Grupė Graffiti, kurios paskutinis singlas “Angelas” jau nuo rudens “sukasi” radijo stočių topuose, pastebėjo, kad pastaruoju metu lietuviškose dainose tapo labai madinga dainuoti apie angelus. “Nenuostabu, artėja Kalėdos, todėl ir pabiro angelai bei angeliukai. Tačiau mūsų dainos pavadinimas su šia mada neturi nieko bendra”, - sakė grupės Graffiti gitaristas Lava. Muzikantas pasakojo, kad populiarioji jų daina, kaip ir jos pavadinimas buvo sukurtas dar pavasarį, kai apie Kalėdas niekas net ir nesvajojo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

EXEM

2002-12-30 | Mindaugas “Kryžius” Kazakevičius gimė 1973 vasario 8 dieną Panevėžyje. 1976 su tėvais persikėlė į Klaipėdą. Įtakotas Depeche Mode Kryžius pradėjo kurti elektroninę muziką. Pravardę gavo dėl to, kad ant kaklo paslapčia nešiojo didelį metalinį kryžių. Kryžius yra pagrindinis Exem melodijų ir ritmų generatorius. Taip pat jis yra atsakingas už radijo stoties Laluna garso dizainą. Kryžių kartais galima pamatyti prie Kuršių marių su meškere rankose, taipogi Kryžius nevengia savaitgaliais pasirodyti Vilniaus naktiniuose klubuose, o darbo dienomis-naktimis jį galima sutikti kibernetinėje erdvėje ir IRC.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!