LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Muzika
Shaggy nori vesti

2002-12-30 | SHAGGY pareiškė, kad jam atsibodo būti “misteriu lovelasu”, ir jis vėl nori vesti. Iš Jamaikos kilęs 34 metų reggae muzikos dainininkas tvirtina, kad greitai planuoja antrą katrą sukurti šeimą. “Aš tikrai greitai vesiu”, - sako Shaggy. “negaliu pasakyti, kada tai įvyks, tačiau jei atsiras tinkama moteris, kuri to panorėtų, aš pasakysiu taip”. Deja, Shaggy dar nėra apsisprendęs nei kada vestuvės įvyks nei kas taps jo žmona. Dainininkas nuo bulvarinės spaudos kruopščiai slepia dabartinės savo draugės vardą. Muzikantas tvirtina, kad pavargo būti plevėsa. “Jaučiuosi taip, lyg jau esu permiegojęs su tiek moterų, kiek man yra skirta”, - taip apie save kalba du sūnus auginantis Shaggy.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Madonnos filmas nebus rodomas britų kino teatruose

2002-12-30 | Po tragiško fiasko Amerikoje, naujausias MADONNOS filmas nebus demonstruojamas Didžiosios Britanijos kino teatruose. Pranešama, kad popkaralienės vyro GUY RITCHIE režisuota juosta “Swept Away” bus išleista vaizdajuoste. Anksčiau filmo platintojai žadėjo, kad filmas kino sales pasieks kitų metų kovo mėnesį. “Po skaudžios nesėkmės Jungtinėse Valstijose, naujausias Guy Ritchie filmas nepateks į britų kino teatrus, o iš karto bus išleistas vaizdajuostės pavidalu”, - informaciją patvirtino “Swept Away” platinančios kompanijos “Columbia Tristar” atstovas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Charlotte Church atsisakė savo vadybininkės paslaugų

2002-12-30 | CHARLOTTE CHURCH atleido savo vadybininką, nors juo buvo pačios dainininkės motina. Britų spauda tvirtina, kad sprendimas buvo priimtas po keletą mėnesių trukusio dukters ir motinos kivirčo dėl dabartinio Charlotte Church širdies draugo STEVEN JOHNSON. Pranešama, jog Charlotte Church pati kreipėsi į savo įrašų kompaniją “Sony Music”, kurią informavo, kad nuo šiol MARIA CHURCH daugiau nebesirūpina jos karjera.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Madonna yra brangiausiai apmokama muzikos žvaigždė

2002-12-30 | Popdiva MADONNA yra brangiausiai apmokama muzikos žvaigždė, gyvenanti Didžiojoje Britanijoje. Tai paaiškėjo britų savaitraščiui “The Sunday Times” paskelbus 500 daugiausiai uždirbančių Jungtinės Karalystės žmonių sąrašą. Trečią kartą skelbiamame tokio pobūdžio sąraše Madonna aplenkė prieš tai muzikantų tarpe pirmavusius rokerius serą PAUL McCARTNEY ir serą MICK JAGGER. Mičigane (JAV) gimusi Madonna, kuri prieš keletą metų ištekėjo už britų režisieriaus GUY RITCHIE ir persikėlė gyventi į Didžiąją Britaniją, į daugiausiai uždirbančių britų sąrašą patenka antrą kartą. Remiantis “The Sunday Times” duomenimis, popkaralienė iki šių metų rugsėjo 30d. uždirbo apie 36mln. svarų ir užėmė 15 vietą daugiausiai apmokamų britų sąraše.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Victoria Beckham pasirašė naują kontraktą

2002-12-30 | VICTORIA BECKHAM pasirašė naują kontraktą su muzikos įrašų kompanija “Telstar”. Buvusios popgrupės SPICE GIRLS narė ir žinomiausio pasaulyje futbolininko DAVID BECKHAM žmonos karjera nuo šiol rūpinsis firma, kurios klientais yra CRAIG DAVID ir merginų grupė MIS-TEEQ. Pranešama, kad POSH SPICE pravarde žinomos britų garsenybės ir “Telstar” pasirašytoje sutartyje figūruoja 1.5mln. svarų suma. Dainininkės draugai tvirtina, kad Victoria, kuri vos prieš du mėnesius pagimdė antrą šeimos sūnų ROMEO, jau po kelių savaičių grįš į studiją, kur pradės įrašinėti naujas dainas. Tai pritrenkianti naujiena, nes daugelis manė, kad po šią savaitę išaiškinto nusikaltėlių pasikėsinimo pagrobti, viena didžiausių Jungtinės Karalystės garsenybių nuspręs galutinai pasitraukti iš dėmesio akiračio.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nušautas Run D.M.C. reperis

2002-12-30 | Nušautas repo muzikos pionierių grupės RUN D.M.C. narys JAM MASTER JAY. Informaciją, kad spalio 30d. naktį muzikantas buvo nužudytas šūviu į galvą, patvirtino grupės publicistė TRACY MILLER. Reperis Jam Master Jay, kurio tikrasis vardas JASON MIZELL, buvo 37-erių metų. Pranešama, kad susišaudymas įvyko vienoje Niujorko įrašų studijų, tačiau policija kol kas nieko nėra suėmusi ir nežino incidento priežasčių. Žudikas, į koją sužeidęs dar vieną žmogų, sugebėjo pabėgti iš nusikaltimo vietos. Amerikos TV ir radijo stotims pranešus apie skaudžią netektį, nemažai gedinčių Run D.M.C. gerbėjų susirinko šalia įvykio vietos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Linkin Park įrašinėja naują albumą

2002-12-30 | Viena populiariausių pastarojo metų nu-metal grupė LINKIN PARK įrašinėja naują studijinį albumą. Amerikos rokeriai tvirtina, kad beveik baigtas įrašyti naujas jų albumas muzikos parduotuves turėtų pasiekti kitų metų pradžioje. Pranešama, kad naujus Linkin Park kūrinius prodiusavo DON GILMORE, su kuriuo grupė įrašė didelės sėkmės sulaukusį ankstesnį grupės darbą “Hybrid Theory”. Kompanijos atstovai pareiškė, kad norint pabaigti kol kas pavadinimo neturintį albumą, liko įrašyti Linkin Park vokalistų CHESTER BENNINGTON ir MIKE SHINODA vokalo partijas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

A1 prarado vieną iš savo narių

2002-12-30 | A1 išplatino pranešimą, kuriame patvirtino, kad grupę paliko vienas jos lyderių PAUL MARAZZI. Likę trys subyrėjusio kvarteto nariai teigia, kad yra labai nuliūdinti tokio Paul sprendimo ir linki jam ko geriausios kloties ateityje. Pranešama, kad po penkių sėkmingų muzikavimo metų Paul iš grupės pasitraukė “dėl asmeninių priežasčių”. Kol kas likę A1 nariai neplanuoja ieškoti naujo muzikanto. “Po ilgų ir skausmingų svarstymų nusprendžiau priėmiau sprendimą palikti grupę. Tai įtakojo asmeninės priežastys, apie kurias nenoriu kalbėti”, - sakė Paul Marazzi.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Hear’Say dainininkė planuoja tapti klasikos muzikante

2002-12-30 | Neseniai iširusios britų grupės HEAR’SAY narė planuoja tęsti solo muzikantės karjerą. Pranešama, kad TV konkurso “PopStars” būdu sukurtos popgrupės gražuolė MYLEENE KLASS nori tapti klasikinės muzikos atstove. Seksuali mergina tvirtina, kad ateityje nori tapti rimtos muzikos atlikėja, ir net vaidinti West End miuzikluose. Myleene Klass baigė Karališkąjį Londono muzikos koledžą, kuriame tęsė pianino, smuiko ir arfos studijas. “Susilaukiau nemažai pasiūlymų, tarp kurių nemažai yra susiję su klasikine muzika”, - pasakoja Myleene. “Mano širdis priklauso klasikinės muzikos pasauliui, todėl norėčiau ją atskleisti grodama pianinu”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Metallica būgnininkas kurs muzika Quentin Tarantino filmui

2002-12-30 | METALLICA būgnininkas LARS ULRICH ir The WU-TANG CLAN reperis RZA buvo pakviesti kartu sukurti muziką naujam QUENTIN TARANTINO kino filmui. Kaip praneša RZA atstovas, žvaigždės bendradarbiaus kurdami kultinio režisieriaus juostos “Kill Bill” garso takelį. Filme, kuris bus baigtas filmuoti 2003m., vaidins UMA THURMAN, DAVID CARRADINE, DARYL HANNAH, MICHAEL MADSEN, VIVICA A. FOX, LUCY LIU ir LaTANYA RICHARDSON.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!