LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Muzika
Hear’Say dainininkė planuoja tapti klasikos muzikante

2002-12-30 | Neseniai iširusios britų grupės HEAR’SAY narė planuoja tęsti solo muzikantės karjerą. Pranešama, kad TV konkurso “PopStars” būdu sukurtos popgrupės gražuolė MYLEENE KLASS nori tapti klasikinės muzikos atstove. Seksuali mergina tvirtina, kad ateityje nori tapti rimtos muzikos atlikėja, ir net vaidinti West End miuzikluose. Myleene Klass baigė Karališkąjį Londono muzikos koledžą, kuriame tęsė pianino, smuiko ir arfos studijas. “Susilaukiau nemažai pasiūlymų, tarp kurių nemažai yra susiję su klasikine muzika”, - pasakoja Myleene. “Mano širdis priklauso klasikinės muzikos pasauliui, todėl norėčiau ją atskleisti grodama pianinu”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pristatytas Madonnos dainos klipas

2002-12-30 | Vakar (spalio 10d.) muzikos televizijos “MTV” programoje įvyko pasaulinė MADONNOS dainos “Die Another Day” klipo premjera. Naujausias popkaralienės singlas, kurį Amerikos radijo stotys pradėjo groti praėjusią savaitę, pakilo į dvidešimt ketvirtą JAV hitų sąrašo poziciją. Dainą “Die Another Day” parašyti popžvaigždei padėjo prancūzų kilmės prodiuseris MIRWAIS, su kuriuo Madonna bendradarbiavo įrašinėdama ankstesnį savo albumą “Music”. Šis kūrinys skambės naujausiame agento JAMES BOND kino filme “Die Another Day”, kurio garso takelį sukūrė žinomas kompozitorius DAVID ARNOLD.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

The Corrs muzikantė laukiasi

2002-12-30 | Garsios Airijos grupės The CORRS būgnininkė CAROLINE CORR laukiasi kūdikio, kuris gims pavasarį. Šią vasarą už FRANK WOODS ištekėjusi 29-erių metų gražuolė patvirtino, kad yra ketvirtame nėštumo mėnesyje. Britų dienraštis “The Sun” skelbia, kad apie ši naujiena buvo laikoma didžiausioje paslaptyje. “Caroline apie tai sakė tik patiems artimiausiems savo draugams, tačiau dabar fakto nebeįmanoma nuslėpti”, - žurnalistui sakė Caroline Corr draugas. Skelbiama, kad nėštumas muzikantei buvo labai netikėtas. “Aš buvau pritrenkta, Pradžioje net negalėjau patikėti, kad tai tiesa”, - prisimena Caroline Corr.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Craig David išleidžia naują studijinį albumą

2002-12-30 | CRAIG DAVID įtemptai ruošiasi naujo albumo pasirodymui. Antrasis britų r’n’b muzikos sensacijos albumas “Slicker Than Your Average” muzikos parduotuves pasieks lapkričio 11-ą, o už Altanto - lapkričio 19-ą dienomis. Ilgai lauktą Craig David albumą pristato spalio 28d. išleidžiamas singlas “What’s Your Flava?”, kurį dainininkas atliko neseniai vykusioje “Mobo Awards” ceremonijoje. Ši informacija buvo paskelbta netrukus po to, kai debiutinis Craig David albumas “Born To Do It” Amerikoje buvo paskelbtas platininiu. Didelių hitų “7 Days” ir “Fill Me In” padedamas šis darbas pasaulyje yra išpirktas didesniu nei 7mln. tiražu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Jennifer Lopez dar šiemet išleis naują albumą

2002-12-30 | JENNIFER LOPEZ patvirtino, kad jau kitą mėnesį išleis naują studijinį albumą. Vienos seksualiausių muzikos ir kino žvaigždžių pasaulyje, kuri neseniai išsiskyrė su šokėju CHRIS JUDD, naujasis darbas vadinsis “This Is Me…Then”. Muzikos gerbėjai naują Jennifer Lopez albumą Amerikos parduotuvėse galės rasti jau lapkričio 26d. Pirmuoju albumo singlu taps daina “Jenny From The Bronx”, kurią dainininkei įrašyti padėjo reperių grupės L.O.X. nariai STYLES ir JADAKISS. Šioje dainoje, kurią prodiusavo TROY OLIVER, COREY ROONEY ir TONE & POKE, panaudotos praeityje garsių hitų “Watch Out Now” (The BEATNUTS), “Hijack” (HERBIE MANN) bei “South Bronx” (KRS-ONE) ištraukos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Grįžta Mariah Carey

2002-12-30 | Neseniai fiasko patyrusi MARIAH CAREY grįžta į aktyvią muzikos sceną. 32-ejų metų dainininkė išleidžia naują singlą “Through The Rain”, kurį pirmieji išgirs muzikos televizijų “VH-1” ir “MTV” interneto svetainių lankytojai. Mariah Carey šiuo metu yra Niujorke, kur kartu su režisieriumi DAVE MEYERS filmuoja “Through The Rain” vaizdo klipą. “Through The Rain” video versijoje taip pat matysime kylančią žvaigždę JAMIE-LYNN SIGLER, kuri vaidina TV seriale “Sopranai : Mafijos kronika”. Viena populiariausių pasaulio dainininkių puikiai žino, kad dabar jos karjeroje kaip niekada aktualus klausimas “būti ar nebūti”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Robbie Williams pasirašė kontraktą su EMI

2002-12-30 | Muzikos kompanijos “EMI” vadovai ROBBIE WILLIAMS paklos milžiniško dydžio sumą, kuri sieks 80mln. svarų. Tiek pinigų buvęs vaikinų grupės TAKE THAT narys turėtų uždirbti už keturis studijinius albumus. Keletą pastarųjų mėnesių be sutarties buvęs Robbie Williams taip pat vedė derybas su kompanija “Sony Music”. Pranešama, kad geresnes sąlygas pasiūlė “EMI”, kuri ir pasirašys sutartį. Ši sutartis neturi precedento britų muzikos istorijoje, ir yra antra pagal dydį pasaulyje. Kontraktą, kuriame buvo nurodyta didesnė suma nei Robbie sutartyje, 1991m. pasirašė MICHAEL JACKSON, kuriam “Sony Music” pažadėjo sumokėti 623mln. svarų. Nepaisant milžiniškų pinigų, 28-erių metų Robbie Williams kontraktą pasirašė tik suderėjęs jam reikalingas sąlygas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Išdalinti “juodosios” muzikos apdovanojimai “Mobo”

2002-12-30 | MS DYNAMITE, neseniai laimėjusi prestižinę “Mercury Music Prize” premiją, triumfavo vakar (spalio 1d.) vykusioje “The Music Of Black Origin (Mobo) Awards” ceremonijoje. “Juodosios” muzikos atstovams pagerbti skirtame šou 21-erių metų dainininkei atiteko trys apdovanojimai. Ms Dynamite, kurios tikrasis vardas NIOMI DALEY, buvo pripažinta geriausia “UK Act Of The Year”, “Single Of The Year” ir “Best Newcommer” kategorijose.Iš Kentish Town rajono Londone kilusi Ms Dynamite buvo pristatyta šešioms “Mobo Awards” statulėlėms. Dainininkė ne tik dalyvavo apdovanojimų įteikimo ceremonijoje, bet ir pasirodė scenoje, kur atliko naujausią savo singlą “Dy-Na-Mi-Tee”. Scenoje taip pat dainavo britų dainininkas CRAIG DAVID, pristatęs naują savo dainą “What’s Your Flava?”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

AMERIKIETIŠKO PYRAGO herojai ženijasi!

2002-12-30 | Komedijos „Amerikietiškas pyragas” vyrukai sugrįžta į didžiuosius ekranus! Tačiau be savo gražiųjų draugių. Trečią populiarios komedijos tęsinį, pavadintą „Amerikietiškos vedybos” („American Wedding”), tikimasi pradėti filmuoti vasario 11 d. Gražuolis Chrisas Kleinas, kuris vaidino sportininką Oz ir seksualios mergytės Tara Reid (Viki), Shannon Elizabeth (Nadia), Mena Suvari (Heter) ir Natasha Lyonne (Džesika) atsisakė vaidinti tęsinyje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Popžvaigždės sieks taikos visame pasaulyje

2002-12-30 | Dueto EURYTHMICS dainininkas DAVE STEWART kviečia siekti pasaulinės taikos. Muzikantas planuoja sukviesti didžiausias muzikos žvaigždes, kurios atliks dainą, raginančią Jungtines Valstijas nepradėti karo Irake. Pranešama, kad Dave Stewart kartu su iš Jamaikos kilusiu reggae legenda JIMMY CLIFF kuria naują dainą “Peace For One Day”. Muzikantai tikisi, kad šis kūrinys bus transliuojamas viso pasaulio radijo stočių. Planuojama, kad ši daina radijo stotis pasieks rugsėjo 21d. “Peace For One Day” bus galima nemokamai parsisiųsti iš interneto. Vienas akcijos organizatorių, britų kino režisierius JEREMY GILLEY rugsėjo 21-ą dieną paskelbė pasaulinės taikos diena.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!