LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 6 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Muzika
Kylie Minogue padeda sesei

2002-12-30 | DANNII MINOGUE prasitarė, kad už galimybę tapti popžvigžde turi dėkoti vyresniai savo sesei. Netrukus naują solo singlą išleidžianti australė prisipažino, kad pusės metų pertrauką karjeroje KYLIE MINOGUE nutarė padaryti dėl jos. “Ji pasakė, kad nori suteikti man šansą išpopuliarėti”, - sakė Dannii Minogue. “Žinoma, mes konkuruojame, tačiau tarp mūsų nėra pykčio. Kai prireikia, mes leidžiame viena kitai pailsėti”. Kalbos apie seserų konkurenciją sustiprėjo po to, kai paaiškėjo, kad naujausi abiejų dainininkių singlai bus išleisti tą pačią dieną. Vėliau šie planai buvo pakeisti. Dabar Dannii Minogue singlas “Put The Needle On It” prekyboje pasirodys spalio 28d, o Kylie Minogue singlo teks palaukti iki lapkričio.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Prestižinė premija įteikta Ms Dynamite

2002-12-30 | Prestižinė “The Mercury Music Prize” premija šiemet atiteko scenos debiutantei Ms DYNAMITE. Debiutinis dainininkės darbas “A Little Deeper” pralenkė visus konkurentus ir buvo pripažintas geriausiu šių metų britų muzikos albumu. “The Mercury Music Prize” premija, kurios laimėtojui įteikiama 20.000 svarų, yra vienas svarbiausių muzikos įvertinimų Jungtinėje Karalystėje. Dėl šio titulo kasmet varžosi dvylika britų ir airių muzikantų albumų, iš kurių nugalėtoją renka kritikai ir muzikos industrijos atstovai. Šiemet tarp tarpusavyje varžėsi neseniai muzikuoti pradėjusių grupių The CORAL, The STREETS, The DOVES, ELECTRIC SOFT PARADE, The BEES ir kitų albumai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Manic Street Preachers išleis geriausių hitų kolekciją

2002-12-30 | Spalio 28d. roko gerbėjus pasieks pirmasis MANIC STREET PREACHERS geriausių hitų rinkinys “Forever Delayed”. Pranešama, kad į aštuoniolikos kūrinių kolekciją pateks dvi visiškai naujos Velso rokerių dainos “There By The Grace Of God” bei “Door To The River”. Kalbėdamas apie Manic Street Preachers ateities planus, bosistas NICKY WIRE nepaneigė grupės iširimo galimybės. “Nemanau, kad “The Greatest Hits” rinkinys reiškia grupės pabaigą, tačiau nesu pilnai tuo įsitikinęs”, - duodamas interviu radijo stočiai “Radio 1” sakė muzikantas. Geriausių hitų rinkinį Manic Street Preachers privalo išleisti pagal galiojančią sutartį su kompanija “Sony Music Ent.”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Missy Elliott grįžo į studiją

2002-12-30 | MISSY ELLIOTT grįžo prie darbo. Viena geriausių hip-hop muzikos prodiuserių bei atlikėjų pradėjo įrašinėti ketvirtą studijinį albumą. Tai bus pirmas naujas atlikėjos albumas nuo kritikų ir muzikos puikiai įvertinto Missy darbo “So Addictive”, kuris buvo išleistas pernai. Iš šio albumo dideliais hitais tapo singlai “Get Ur Freak On”, “4 My People” ir “One Minute Man”. Pastarasis buvo nominuotas “Grammy” bei “MTV” apdovanojimams laimėti. Visi trys iki šiol pasirodę Missy Elliott albumai yra parduoti didesniu nei milijono kopijų tiražu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Texas dainininkė pagimdė mergaitę

2002-12-30 | TEXAS žvaigždė SHARLEEN SPITERI pagimdė mergaitė. Pirmasis škotų grupės dainininkės kūdikis, gavęs MISTY KYD HEATH vardą, gimė “St. John And Elizabeth” ligoninėje, Londone. “Ji yra tikrai laiminga ir jaučiasi gerai”, - sakė dainininkės atstovas spaudai. Pernai Sharleen Spiteri neslėpė, kad planuoja dviems metams nutraukti grupės Texas veiklą, nes nori sukurti šeimą. Dainininkė, kuri prieš tapdama popžvaigžde buvo kirpėja, ilgą laiką draugauja su žurnalistu ASHLEY HEATH, kuri ir yra kūdikio tėvas. Grupė Texas, kurios hitų tarpe yra dainos “Say What You Want”, “Black Eyed Boy”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

U2 koreguos albumo reklaminę kampaniją

2002-12-30 | Grupė U2 turės iš naujo apgalvoti geriausių savo hitų rinkinio reklaminę kampaniją. Dėl susidariusios situacijos, kurią muzikos verslo atstovai apibūdina kaip itin “keblią”, kaltas pats airių kompanijos lyderis BONO. Pasirodo, kad U2 dainininkas pasielgė labai neatsakingai, kai naujo grupės singlo “Electric Storm” demonstracinį įrašą padovanojo “Radio 1” laidų vedėjai SARAH HB. Pranešama, kad Bono ir Sarah HB atsitiktinai susitiko Pietų Prancūzijoje, kur, po neseniai įvykusių vedybų, laidų vedėja mėgavosi medaus mėnesiu. Oficialus U2 tinklapis internete skelbia, kad Bono spontaniškai sugalvojo įteikti “Electric Storm” įrašą “Radio 1” darbuotojai, tokiu būdu sveikindamas ją sukūrus šeimą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Mary J Blige laukiasi kūdikio

2002-12-30 | MARY J BLIGE davė suprasti, kad laukiasi kūdikio. Amerikos dainininkės apie tai užsiminė neseniai vykusiame koncerte Bostone. Kritikų soul muzikos karaliene vadinama Mary J Blige neslėpė, kad su savo būsimu vyru KENDU ISAACS svajoja sukurti šeimą. Skelbiama, kad minėto pasirodymo Bostone metu, atlikdama daina “PMS”, dainininkė retoriškai paklausė : “Kas gero yra PMS ir ovuliacijoje?”. Po kelių akimirkų Mary J Blige pati sau atsakė, kad “čia gimsta kūdikis”.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Eminem daugiau neves ir neturės vaikų

2002-12-30 | EMINEM planuoja likti vienišiumi visą likusį gyvenimą, ir tvirtina, kad jo duktė HAILIE liks vieninteliu jo vaiku. Hito “Without Me” atlikėjas sako, kad neturi jokio susidomėjimo meilės romanais, nes visą dėmesį nori skirti savo šešerių metų dukrelei. “Dabar, visų pirma, esu tėvas. Prieš paimdamas mikrofoną - aš tėvas. Net prieš tapdamas Eminem - aš tėvas”, - sako skandalingasis reperis. “Nesidairau kitos moters, nes gerai jaučiuosi būdamas vienas. Tai ir liks iki tol, kol nebūsiu verčiamas vesti dar kartą”. Eminem, jau šį sekmadienį (rugsėjo 8d.) amerikiečiai išvys kino filme “8 Miles”, pripažino, kad jo tėvai nebuvo idealūs. “Nesiruošiu turėti daugiau vaikų.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Alanis Morissette norėtų susilaukti sūnaus gėjaus

2002-12-30 | Kanados roko žvaigždė ALANIS MORISSETTE šokiravo pasaulį, kai pareiškė, kad norėtų jog jos sūnus būtų gėjumi. Dainininkė, kalbėdama su vokiečių žurnalo “Emma” korespondentu, prasitarė, kad labai norėtų pagimdyti mergaitę. “Labai norėčiau susilaukti mergaitės. Net jei man gimtų šeši berniukai iš eilės, vis tiek bandyčiau dar kartą”, - moterų žurnalui sakė Alanis Morissette. “Na, jei man visiškai nepavyktų, tikėčiausi, kad vienas iš sūnų būtų gėjumi. Galėčiau padėti ugdyti jo moteriškąją pusę”. Moteriškąją lytį aukštinančiais dainų tekstais pagarsėjusi 28-erių metų muzikantė dar kartą įrodė, kad nepaiso niekieno nurodymų.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

H.Grantas nori atrodyti kaip Ewan Mc Gregor

2002-12-30 | Vienas iš įspūdingiausių ir labiausiai pastebimų pasikeitimų aktoriaus Hugh Grant išvaizdoje filme „Gyvenimas pagal jį”, kuris netrukus startuos ir Lietuvoje, yra jo trumpesnė šukuosena. Jo vaidinamam herojui - nepriklausomam, turtingam, įsipareigojimų fobiją turinčiam viengungiui - tokie trumpi, pasišiaušę plaukai puikiai tinka. „Norėjau sukurti modernų stilių. Hugas yra tikras miestietis, turintis žavingo berniukiškumo,” - naują Granto šukuoseną komentuoja filmo kostiumų dizainerė Joanna Johnston. Asmeninė kirpėja pakeitė aktoriaus įvaizdį po to, kai filmo režisieriai broliai Weitz pasiūlė jo išvaizdoje išbandyti ką nors naujo. Pats britų aktorius šiuo pasikeitimu buvo labai patenkintas: „Dar prieš pradedant filmuotis komedijoje „Gyvenimas pagal jį” pažvelgiau į veidrodį ir susimąsčiau: „Kodėl mano šukuosena kažkaip „neveža”? Kodėl aš neatrodau pavyzdžiui kaip Ewanas McGregoras?

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!