LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Muzika
Šį mėnėsį Gintarė koncertuoja kaip niekad intensyviai

2002-12-30 | GINTARĖ prasitarė, kad šiais metais švenčių dienomis ji koncertuos kaip niekad intensyviai. “Per gruodžio mėnesį turiu tik 6 laisvas dienas ir tai tik todėl, kad per Adventą mažiau koncertų”, - sakė kūrinio “Boružėlė septyntaškė” atlikėja. Be vadybininko koncertuojanti ir šiuo metu automobilio neturinti Gintarė, tikina, kad visur spėti jai padeda draugai (kritiniu momentu suteikiantys savo transportą) ir jos įgimtas optimizmas. “Net ir labai pavargusi galiu šypsotis, nebijau drąsiai ir aiškiai sakyti savo nuomonės. Tai padeda bendrauti su koncertų rengėjais”, - sakė dainininkė. Per Adventą kelias laisvas dienas turinti Gintarė labiausiai džiaugiasi naujamečiu koncertu. “Naujuosius sutiksiu pačiame romantiškiausiame kampelyje – Nidoje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

RELANIUM lyderis panašus į Seimo pirmininką

2002-12-30 | Grupės RELANIUM nariai Donatas ir Laura – vilniečiai, bet grupė ilgą laiką repetuodavo Utenoje. “Mūsų muzikantai buvo uteniškiai, todėl save laikėme Utenos grupe ir ten repetuodavome, dabar situacija pasikeitė – į grupę atėjo naujų narių vilniečių, o uteniškiai vis dažniau užsibūna sostinėje. Dabar galime drąsiai sakyti, kad esame sostinės kolektyvas”, - sakė Donatas. Grupė daug važinėja po Lietuvą koncertuodama klubuose ir jos lyderį Donatą neseniai prajuokino policininko pastebėjimas, kad “Relanium” groja pretendento į Prezidentus A.Paulausko rinkiminiuose koncertuose. “Kai mus sustabdė kelių policija, pasakiau, kad esame muzikantai ir važiuojame į koncertą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Stulbinantys naujausio Mango albumo pardavimai - geriausia dovana grupei

2002-12-30 | Naujausio grupės MANGO albumo “Meilės liepsna” per dešimt prekybos dienų parduota jau 14 000 kopijų. “Tai geriausia Kalėdų dovana”, - sužinojusios šį faktą pirmiausia sakė “Mango” merginos. Jos prisipažino, kad nuo grupės susikūrimo iki šių dienų apie save yra girdėjusios ir daug gerų, ir daug blogų dalykų. “Kartais būnu pavargusi ir išgirstu kokią nors prastą nuomonę apie “Mango”. Tada suabejoju savimi. Pamanau, gal jau iš tiesų tampame nuobodžios ir niekam nebeįdomios? Tokios mintys kaip mat išgaruoja koncertuose arba kai išgirstu tokią naujieną, kaip ši”, - atvirai sakė Rima. “Geresnio įrodymo, kad dirbame teisinga linkme ir būti negali.

Lankomumo reitingasKomentarų: 5

plačiau >>

Linas Adomaitis galvoja vykti į Eurovizijos atranką Kipre

2002-12-30 | Prieš kelias savaites gavęs pasiūlymą dalyvauti Eurovizijos konkurso atrankiniame ture Kipro saloje Linas Adomaitis sulaukė labai prieštaringų komentarų iš Lietuvos šou ir net politinio pasaulio atstovų. Vieni stebėjosi, kaip jis gali, būdamas lietuviu atstovauti kitą šalį, antri ragino dalyvauti: "galbūt - tai tavo šansas - nepramiegok!" Tuo tarpu pats Linas sakė nežinąs kaip pasielgti. "Pagalvokit patys - jei krepšininkas atstovauja užsienio klubui - viskas tvarkoj. Toj pačioj Eurovizijoj, kur įvairios šalys kviečiasi kitataučius – tai taip pat normalu... Manau, vis tik kvaila būtų neatsakyti į Kipro prodiuserių kvietimą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Tigra artėjančių švenčių proga įrašė melancholišką baladę

2002-12-30 | Jau šią savaitę seksualiausia Lietuvos atlikėja vadinama Tigra radijo klausytojams pristatys naujausią savo dainą “Tegul Laikas Sustos”. “Tai pati asmeniškiausia kada nors mano parašyta daina”, - sakė dainininkė. Dainai “Tegul Laikas Sustos”, kurioje atsispindi jausmai, “užpuolę” Tigrą šaltą žiemą, buvo pasirinktas baladės žanras, tačiau dainininkė nepritaria, kad naujoji jos daina artėjančiam šventiniam laikotarpiui gali būti pernelyg melancholiška.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Angels merginos ruošiasi šokiruojančiai fotosesijai

2002-12-30 | Angels merginos šiuo metu ruošiasi, pasak jų, šokiruojančiai ir tuo pačiu akiai mielai fotosesijai pagal naujausio jų radijo singlo “Angeliukai” motyvus. “Šiai fotosesijai skiriame daug jėgų ir dėmesio. Norėtumėme šias nuotraukas panaudoti ir mūsų debiutinio albumo viršeliui”, - pasakojo grupės narės. Lakoniškai apie būsimą šokiruojančią fotosesiją papasakojusios grupės Angels narės prasitarė, kad iš karto po fotosesijos jos planuoja savaitei nutraukti debiutinio albumo įrašus ir kartu su geriausiomis draugėmis išvažiuoti paslidinėti į Tatrus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Naujausias B

2002-12-30 | Ką tik parduotuvių lentynose pasirodė tautos numylėtinių - grupės "B'AVARIJA" - albumas "ANGELAI" !!! Visus muzikos klausytojus nustebinsiantis įspūdingu viršeliu, kuriame bavarai" virto pašėlusiais angelais ir gausiu turiniu - 18 naujausių nuotaikingų dainų. "Kaip ir žmoguje, taip ir albume svarbiausia yra ne išorė, o vidus. Manome, kad šis albumas, kurį laikome geriausiu savo visų laikų darbu, pradžiugins Lietuvos žmones ne tik Kaledų vakarą, bet ir bet kurią metų dieną", - įsitikinęs Juozas Liesis iš angeliškos grupės "B'AVARIJA".

Lankomumo reitingasKomentarų: 7

plačiau >>

Daron Malkian iš System Of A Down: "Niekada nebuvau toks kvailas, kad sakyčiau žmonėms "Neįsirašinėkit mūsų muzikos"

2002-12-30 | "Well, praeitą naktį (kovo 26-ą) mes grojom naują dainą "Honey", dar naktį prieš tai sugrojome "Fuck The System." sako Malkian'as, "Tai yra tai, ką liaudis norėtų dabar gauti iš piratų ar dar iš kur nors, nes esu įsitikinęs, kad yra tokių, kuriems jau darosi bloga nuo "Toxicity" (2001m.), ir jie laukia kažko naujo. Taip, aš gaunu pinigus už savo grojimą, bet tai nėra mano vienintelis tikslas. Yra gera sukurti dainą ir paleist ją į pasaulį dar be įrašo, kad žmonės paklausytų. Aš niekada nebuvau toks kvailas, kad sakyčiau "Neįsirašinėkit mūsų muzikos" ar dar kaip nors.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Dave Mustaine, "Megadeth": "Aš myliu jus, aš turiu išeiti"

2002-12-30 | "Megadeth" karjera buvo viena iš įspūdingiausių heavy metal istorijoje. Jei lyginti pagal fanų kiekį pasaulyje, jie
laisvai gali konkuruoti su Metallica. Pastarajai išėjus į kitus muzikinius išmatavimus, būtent "Megadeth" liko "paskutinės
amerikietiškojo trešo grupės" vaidmuo. Daugiau nėra ką pasakyti, skaitykite patys, ką rašo Dave'as:
"Pirmą savaitę 2002-tųjų sausį Teksase aš stipriai susižalojau kairės rankos nervą. Daktarai sako, kad iki pilno išgijimo praeis nemažai metų, bet ir tada jie nežino kokiam stovyje bus ranka. Dabar aš kasdien dirbu su puikia daktarų komanda ir tikiuosi, kad su Dievo pagalba aš sulauksiu dienos, kai vėl galėsiu groti gitara. Tuo tarpu nusprendžiau išnaudoti tą laiką, kuris, dėl rankos gydymo dabar lieka laisvas, tam, kad iš naujo peržiūrėti savo karjerą bei ateitį. Šiam momentui aš nusprendžiau palikti "Megadeth" ir išbandyti save kitose muzikinio biznio sferose, kuriose aš galėčiau dirbti negrodamas savo instrumentu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Mirtis verčia prisiminti ir pagerbti

2002-12-30 | Turbūt ne paslaptis, kad daugelio roko muzikantų neatsiejama gyvenimo dalis yra narkotikai. Ypač senoji rokerių karta beatodairiškai naudojosi visais šio "sielos vaisto" teikiamais malonumais… bei kančiomis. Kai kurie iš jų galų gale suaugo, "apsivalė", sukūrė šeimas ir šiuo metu šneka apie "tą" periodą kaip apie didžiausią klaidą. Kitiems tokios progos pasipasakoti, deja, nelieka… Vienas iš tokių "nelaimėlių" yra grunge grupės ALICE IN CHAINS vokalistas - Layne Staley. Šnekėti apie šį žmogų esamuoju laiku deja, jau nebegalima.. Pasak medicinos ekspertų ataskaitos, rokeris mirė balandžio 5 dieną, iškart po to, kai susileido mirtiną heroino ir kokaino mišinio dozę. Staley'o kūnas buvo rastas tik po dviejų savaičių - irimo procesas jau buvo "įsibėgėjęs". Dainininkui buvo tik 34 metai.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!