LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Muzika
Mokykloje LaFee iš mokinių sulaukia tik įžeidimų

2006-07-10 | LaFeeMünchenas. Ji yra naujoji super žvaigždė Vokietijos scenoje. Jos albumas "LaFee" buvo numeris 1 Vokietijos albumų TOP 100. Jos pirmas singlas "Virus" įsiveržė į karščiausią TOP 20. Jos antrasis singlas "Prinzesschen" skina dar didesnius laurus. Šią savaitę jos daina 11 vietoje Vokietijos singlų TOP 100. European Hit Radio TOP 40 jos daina užima 10 vietą. Bet sėkmė mokinei Christinai Klein, geriau žinomai, kaip LaFee (15), turi ir juodąją pusę. Ne visi jos klasiokai jai linki sėkmės. Mokykloje ją koneveikia ir įžeidinėja. Jaunoji atlikėja pasakoja: "Aš bijau, kad kiti mokiniai, kuriuos aš pirmą kartą matau, man nepadarytų ko nors, kai būsiu nepasiruošusi." LaFee tėvai, mokytojai ir mokyklos direktorius žino šią problemą. Vis dėl to jie nusprendė, kad LaFee daugiau nevažiuos mokyklos autobusu. Jos mama Koula ją nuvež pati arba ją palydės pusseserė Sofia (18). "Aš į mokyklos kiemą per pertraukas neinu nusiteikusi gerai. Mano geriausia draugė Tuba (15) ir kiti geri mano draugai eina kartu."Tarpas tarp pop žvaigždės gyvenimo ir mokyklos dienos 15 metų žmogui yra per sunkus. "Mokykloje aš esu normali mergaitė, bet negaunu jokios pagarbos... Vienintelė paguoda, kad manimi labai didžiuojasi mano senelis" - BRAVO žurnalui interviu metu sako LaFee.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"LT United" singlas "We Are the Winners" – jau auksinis!

2006-06-24 | Grupės "LT United" vos prieš dvi savaites išleistas singlas "We Are the Winners" jau parduotas auksiniu tiražu. Populiariausios šių metų lietuviškos dainos "We Are the Winners" kompaktinė plokštelė birželio 7 dieną buvo pristatyta koncertu Vilniuje Katedros aikštėje. Singlas "We Are the Winners", kurį išleido muzikos vadybos agentūra M.P.3, Lietuvoje jau parduotas per 3000 vienetų tiražu ir netrukus turėtų tapti platininiu. Šių metų "Eurovizijos" dainų konkurse efektingai nuskambėjęs "LT United" kūrinys "We Are the Winners" šiai grupei pelnė europinį pripažinimą. Šios dainos kompaktinis singlas išleistas ne tik Lietuvoje, bet ir Suomijoje, taip pat platinamas Olandijoje ir pasaulinėse internet parduotuvėse. Praėjusią savaitę savo koncerte Belgijoje dainą "We Are the Winners" daugiatūkstantinei auditorijai stadione dainavo Robbie Williamsas. Šiuo metu "LT United" įrašų studijoje baigia naujos dainos įrašus. Antrasis "LT United" kūrinys vadinsis "Fashion Show". Šią dainą klausytojams numatoma pristatyti jau kitą savaitę.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"LT United" išleidžia dainos "We Are the Winners" singlą

2006-06-09 | Lietuvos muzikos žvaigždžių rinktinė "LT United" šiandien išleidžia bene labiausiai šiuo metu mūsų šalyje laukiamą dainos "We Are the Winners" kompaktinę plokštelę, kurią šįvakar daugiatūkstantinei auditorijai pristatys Juntinių Tautų projekto "Laikas padėti kitiems" koncerte sostinės Katedros aikštėje. Koncerto žiūrovai pirmieji galės įsigyti dainos "We Are the Winners" singlą. Prekybos taškuose šis įrašas pasirodys šį savaitgalį kartu su pasaulio futbolo čempionato pradžia. Trečiadienio koncerte dalyvaus Andrius Mamontovas, "Skamp", "Bix", Marijonas Mikutavičius, renginį vainikuos "LT United" pasirodymas, kurio metu grupė atliks kultine tapusią savo dainą "We Are the Winners". Singlą "We Are the Winners" išleidusi muzikos vadybos agentūra M.P.3 neabejoja, kad plokštelė su šios dainos įrašu netrukus taps auksine. Šią savaitę dainos "We Are the Winners" kompaktinis singlas išleidžiamas ir Suomijoje. Licenciją šiai dainai taip pat užsisakė Švedijos ir JAV kompanijos, singlo platinimo teises įsigijo olandai. Šios šalies bendrovė "Bea Records" platinimui Olandijoje iš karto užsisakė lietuviškas ir suomiškas "LT United" kompaktines plokšteles.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Robo-fantastinės kultūros atstovai: "Karas surobotėjimui"

2006-05-07 |  "Robotukai" - linksmų modernių žmonių gyvenimo būdas. Filosofuoti gal neverta, bet galima sakyti, kad tai robo-fantastinė kultūra, žinoma visame pasaulyje. Kodėl siejama su japonais? Toje šalyje vaikai augo žiūrėdami animacinius filmukus apie robotuko Astrobojaus nuotykius... O Terminatorius, Stenlio Kubriko filmai? Visame pasaulyje gausu šios kultūros gerbėjų! Tik "Robotukai" tai vertina ironiškai: mes, žmonės, neturime tapti robotais. Per savo pasirodymus galime ir pasijuokti linksmai dainuodami apie robotuko ir merginos meilę (juokiasi). Gal bus įdomu, kad japonai oficialiai paskelbė, jog 2020 metais, kai robotai bus tokia pat įprasta mūsų gyvenimo dalis kaip dabar kavos aparatai, jų šalis iš to per metus gaus 12 milijardų eurų pelno. Scenoje žiūrovai mato autorinę vaizdo grafiką, interaktyviai susietą su veiksmu scenoje, kur šoka biorobotai. Mūsų kostiumai kurti garsių dizainerių - Juliano Fedo ir "TranzArt". Pavyzdžiui, biomechaniniame šou "Liquid" robotukas klausia: "Ar robotai gali mylėti?" Į tikslių biotroninių judesių sūkurį "įsivelia" gyvas "virusas" - nuostabi mergina Amrita meninės gimnastikos lankstumu išlydo robotukų "schemas". Kita miniatiūra: sekretorė robotukė monotoniškai antspauduoja konvejerio robotukų dokumentus. Tačiau vienas robotukas pastebi, kad sekretorė sugedo, programa kartojasi, ir ją perprogramuoja. Staiga niūri aplinka pasikeičia, vienas robotukų užgroja saksofonu, robotukai šoka. Pačiame įkarštyje įeina seksuali mergina ir pareiškia esanti sužavėta, kad robotukas turi tikrus jausmus - tad norėtų pamatyti jo kylančią raketą, nes juk meilė valdo mus! Robotukas atsako: "Vibruok!" Jam raketa - vibratorius, mergina - planeta. Finalą turbūt supratote? Šis šou atliekamas taip, kad atrodo lyg vaizdo klipas. Veiksmą scenoje galima stebėti šokant. Tai nauja klubų kultūros kryptis. Su "Robotukų" garso takeliu dirba tokie žinomi prodiuseriai kaip EXEM, "Flaxen Beats".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Grupės SEL istorija - virtualiame nuotraukų archyve

2006-02-22 | Grupės SEL interneto svetainė www.sel.lt nestokoja lankytojų dėmesio. Specialiai netrukus išeisiančiam SEL albumui „Muzika" sukurtas ir iš karto po jo išleidimo pakeisimas puslapis sausį susilaukė daugiau nei 5000 vartotojų, nekantraujančių paklausyti čia pateiktų būsimo albumo fragmentų bei prisidėti prie puslapio būsimo pertvarkymo. www.sel.lt administruojančios „Eruditas team" atstovo Audriaus Razmaus teigimu, vos vasario 14 d. baigto įrašinėti SEL naujo albumo dainos masina ir interneto piratus. „Praėjusį mėnesį buvo pastebėtas nepavykęs vieno internauto bandymas atspėti adresą, kuriuo įkeltos muzikinės bylos, naudojamos sel.lt svetainėje. Tačiau tai neatnešė jokių neigiamų pasekmių", - situaciją komentavo A. Razmus. Šiuo metu tik kelis fragmentus iš dar neišleistos kompaktinės plokštelės bei pagrindinę informaciją apie SEL skelbiančio puslapio dizainas netrukus po albumo pasirodymo bus pakeistas. Naujajame puslapyje planuojama daug dėmesio skirti gerbėjams ir jų poreikiams. Jie galės ne tik daugiau sužinoti apie grupę bei jos narius, bet ir atsisiųsti SEL vaizdo klipų, dainų iš kitų albumų bei nuotraukų. Be to, nuo įprastų panašaus formato puslapių www.sel.lt skirsis galimybe puslapio lankytojams tarpusavyje keistis bei nusipirkti įvairių smulkmenų su grupės atributika - atvirukų, plakatų, kepuraičių ir kt.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nauji Andriaus Mamontovo albumai – jau prekybos taškuose!

2006-02-18 | Dėl didelio prekybininkų susidomėjimo naujas Andriaus Mamontovo dainų albumas "Saldi. Juoda. Naktis" prekybos taškus pasiekė viena diena anksčiau. Per pirmadienį buvo parduota apie du su puse tūkstančio šio albumo vienetų. Trejus metus laukto Andriaus Mamontovo dainų albumo "Saldi. Juoda. Naktis" oficiali išleidimo data – vasario 14 diena. Šiandien kartu su albumu "Saldi. Juoda. Naktis" prekyboje pasirodo ir kitas, instrumentinės muzikos Andriaus Mamontovo albumas "Tyla". Didžiausiems gerbėjams albumo leidėjas kompanija M.P.3 pagamino limituotą partiją, kur specialioje pakuotėje sudėti abu šie albumai. Šios serijos tiražas yra tūkstantis vienetų. Pirmasis albumo "Saldi. Juoda. Naktis" singlas "Liūdesio angelas" jau nuo gruodžio mėnesio yra įsitvirtinęs radijo stočių topuose. Niekur neskelbtą ir į albumą neįtrauktą dainą "Vienas" muzikos gerbėjai gali surasti omni surfport/pramogos/andrius mamontovas adresu wap.sp.lt. Vasario 17-tą dieną Kaune klube "Siena", vasario 26-tą Vilniuje "Forum Palace" klube "Galaxy" ir kovo 24-tą dieną Vilniuje klube "Tamsta" įvyks Andriaus Mamontovo koncertai, kuriuose dainininkas su grupe pristatys savo naują programą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Invazija

2006-02-18 | "Pradžia-1993 m. Grupę įkūrė ugnius (gitara ir balsas) ir darelis (bosas), vėliau prisijungė evka (būgnai). Toje pačioje mokykloje, kurioje mokėmės (ugnius ir darelis), mokėsi ir "marichuanos" bosistas/būgnininkas kastis, kuris ir sutiko kurį laiką pagroti "anarchijos invazijoje" (pradinis grupės pavadinimas). Evka pradėjo dainuoti. Šia sudėtimi prasidėjo pirmieji koncertai ir įrašai, iš kurių sėkmingiausias buvo 1994 žiemą įrašytas demo "protestas". Po šio įrašo išėjo kastis ir prasidėjo būgnininko paieška.Kurį laiką būgnais grojo pankas, su kuriuo buvo bandyta įrašyti pora gabalų splitEP`ui, tačiau normaliai tai padaryti taip ir neišėjo. Kažkur 1995 rudenį ateina radža, kuris tuo metu dar grojo ir grupėje "wc news", tačiau pastarajai galutinai iširus, radža pasilieka "a. invazijoje" (palaipsniui trumpėjantis grupės pavadinimas). 1996 pavasarį įrašomi "vogti veidai", kurie pasirode split`e su "sc". 1997 pavasarį pirmą kartą išvažiuojam trim koncertam į lenkiją. Tuo metu pavadinimas sutrumpėja iki vieno žodžio. Rudenį įrašom “pakeisk spalvas“, kurį pradžioje išleidžia pats radža, o po metų jau "kablio muzika" su 4 bonus gabalais. Kaip tik tuo momentu mindas ("dr. green") pasiūlo pabandyti su dviem gitaristais, mes aišku sutinkam. 1999 pavasarį kartu su mindiaku išvarom į turą po vokietiją ir čekiją, o vasarą įrašom "nežiūrėk atgal". Šį įrašą įšleidžia vėl "kablio muzika". Grupė dar sugroja keletą koncertų ir metų pabaigoje visi galutinai išsiskirstom."

Lankomumo reitingas

plačiau >>

SIELA: tikrovė

2006-01-09 | "SIELOS" vardas, skelbdamas naujos kartos atėjimą į muzikinį pasaulį. Liepos 14 d. įvyksta pirmasis grupės solinis koncertas senuose Utenos kultūros rūmuose (dabar klubas “Tornado”). "SIELA" pakelia sparnus skrydžiui. Rugpjūčio mėn., atstovaudama savajai kartai, grupė dalyvauja I - ąjame hipių festivalyje Ariogalos stadione kartu su garsiomis grupėmis "ODIS" (Latvija), "VETO BANK" (Lietuva) ir t.t. Po šio festivalio spaudoje pasirodžiusios publikacijos "SIELĄ" apibūdino kaip švelnų "KINO" šešėlį Lietuvoje. Pirmą kartą grupės daina “O mano žvaigžde” nufilmuota festivalio Ariogaloje metu parodoma per nacionalinę televiziją LTV. Lapkričio mėn. grupės muzikantai suorganizuoja V. Cojaus atminimo koncertą Utenoje ir pasikviečia dvi panašaus stiliaus grupes iš Sankt Peterburgo - "BUKVA O" ir "GLAVNYJ KALIBR". Visą šį renginį lydėjo nežabota jaunimo energija ir anarchija (yra žinoma, jog patys "SIELOS" muzikantai po koncerto stiklino išdaužtus langus, keitė sudaužytas kriaukles ir veidrodžius). Tą patį mėnesį Aurelijus S. susipažįsta su viena iškiliausių asmenybių Lietuvos muzikiniame pasaulyje Andriumi Mamontovu, kuris suveda jį su garso režisieriumi ir prodiuseriu Edmondu Babensku.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Roko grupė "Laiptai"

2005-09-27 | Grupė „Laiptai" susibūrė 1984 metais Pasvalyje, kultūros namuose, tačiau pavadinimą sugalvojo tik po metų 1985m. Šie metai ir yra oficialūs grupės „Laiptai‘ gimimo metai. Tada grupėje grojo Romualdas Ravka (smuikas), Voldemaras Rodžius (bosinė gitara), Antanas Maželis (mušamieji), Vygintas Venclovas (klavišiniai ir vokalas), Audronis Grincevičius (gitara ir vokalas), Henrikas Balčiūnas (klavišiniai ir vokalas). Tada grotos muzikos stilių sunku apibūdinti ,gal nauja banga, gal alternatyvi muzika, o kai kas pavadinio net „kurortiniu roku".... Grupės stilius pasikeitė į grupę 1988 metais atėjus Martynui Stepuliui (ex M.Suraučiaus grupė „Plius minus") ir Kęstui Garlauskui , abu grojo klavišiniais, Aleksui Fominui (bosinė gitara) ir Rimui Baltrušaičiui (mušamieji). 1991m. prie grupės prisijungė vokalistas iš Kėdainių- Arūnas Grigolius. Muziką „Laiptams" dažniausiai kūrė Audronis, Vygintas ir Martynas. „Laiptų" muzika niekada nebuvo teksto išraiška. Pirmiausia-muzikinė idėja, tik paskui tekstas. Repeticijos buvo laisvos, net galima sakyti kartais stichiškos. Grupės nariai repetuodavo tik po darbo antradieniais ir ketvirtadieniais. Tai buvo „šventos" dienos, paskirtos tik muzikai... Grupė buvo neetatinis Valstybinės filharmonijos Kauno filialo kolektyvas, vėliau Kauno POP centro kolektyvu. Dalyvavo beveik visose to meto didžiausiuose renginiuose, festivaliuose, konkursuose, televizijos ir radijo laidose.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Festivalis "MIGLOSE"

2005-01-14 | Nedidelis eksperimentinis MIGLŲ festivalis idėjų lygmenyje gyvuoja jau seniai. Šiek tiek užtruko, kol idėja tapo kūnu. MIGLOSE - tai tamsiosios ir sunkiosios subkultūros festivalis, rengiamas metalo muzikos klubo „Giljotina“. Mūsų subkultūros α, vienijantis elementas ir pagrindinis, tačiau tikrai ne vienintelis, išraiškos būdas yra muzika. Tamsioji sunkioji muzika, įvairūs jos stiliai ir srovės gauna impulsų iš įvairiausių šaltinių, kuriuos perrašo muzikine kalba, stoja į opoziciją ar propaguoja juos. Tai gali būti dideli pasauliniai įvykiai: karas ar maras. Tai tradicija, istorija, mitas. Religija, magija, okultizmas, ezoterika. Gotikinė literatūra. Siaubo kinas. Lygiai taip ir tamsioji/sunkioji muzika esti įkvėpimo šaltiniu literatūrai, dailei, kitai muzikai. Kamerinėse 2006-ųjų MIGLOSE aprėpsime tik nedidelę dalį tamsiosios estetikos kūrinių repertuaro, kuriamo čia ir dabar bei kurto prieš beveik ištisą amžių. Dailės skiltyje – vilnietis Justas Vėbra ir jo grafika - „JIE“.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!