LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Muzika
Jennifer Lopez pavadinta “monstru”

2003-05-03 | Seksualioji popžvaigždė JENNIFER LOPEZ pavadinta “monstre”. Toks apibūdinimas dainininkei ir aktorei suteiktas pirmame Amerikos žurnalo “Radar” numeryje. Naujasis leidinys paskelbė blogiausių garsenybių sąrašą, kurio viršūnėje atsidūrė Jennifer Lopez. Žurnalas tvirtina, kad į šį sąrašą pateko tik pačios arogantiškiausios žvaigždės, su kuriomis itin sunku bendrauti. Kaip to įrodymas, žurnale išspausdintas pasakojimas apie tai, kaip buvo filmuojamas Jennifer Lopez klipas “Jenny From The Block”.

Lankomumo reitingasKomentarų: 10

plačiau >>

Kelly Rowland pagaliau gavo diplomą

2003-05-02 | Dainininkė KELLY ROWLAND pagaliau gavo vidurinį išsilavinimą. Kovo pradžioje merginų grupės DESTINY’S CHILD narei buvo įteiktas viduriniojo mokslo diplomas. Houstone’e esančios “Lamar High School” mokyklos duris pravėrusi Kelly Rowland nustebino daugelį čia studijuojančių mokinių. Pranešama, kad kartu su mokslus baigusia žvaigžde į mokyklą užsuko ir kitos Destiny’s Child dainininkės BEYONCE KNOWLES ir MICHELLE WILLIAMS. Buvo surengtas improvizuotas merginų koncertas, po kurio Kelly Rowland buvo įteiktas diplomas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Enya paaukojo lėšų gaisrininkų šeimoms

2003-05-01 | Airijos dainininkė ENYA ir jos įrašų kompanija “Warner Brothers” paaukojo nemažą sumą Niujorko gaisrininkų šeimoms. Pranešama, kad milijonus įrašų pasaulyje pardavusi žvaigždė sutiko, kad už jos dainą “Only Time” gautos lėšos atitektų per rugsėjo 11 d. įvykius žuvusių bei nukentėjusių Niujorko gaisrininkų našlėms bei vaikams. “Only Time”, kurios melodiją reportažuose apie sugriautus “Pasaulio prekybos centro” dangoraižius naudojo “CNN” televizija, uždirbo 461.202 JAV dolerių. Ši suma buvo pervesta į “Widows’ And Children” fondą, kurį įkūrė Niujorke įsikūrusi “Uniformed Firefighters” asociacija.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Mirė soul muzikos legenda Edwin Starr

2003-04-30 | Praėjusį trečiadienį (balandžio 2 d.) netoli savo namų Nottinghame, Anglija, mirė soul muzikos dainininkas EDWIN STARR. 61 metų sulaukusį artistą mirtis ištiko įvykus širdies smūgiui, patvirtino Edwin Starr vadybininkė LILIAN KYLE. Nashville gimės dainininkas, kurio tikrasis vardas CHARLES HATCHER, pirmą savo grupę The FUTURE TONES subūrė 1957 m. Deja, su grupe Edwin Starr spėjo įrašyti tik vieną singlą, nes netrukus trims metams buvo pašauktas 5 JAV armiją. Didžiausią sėkmę Edwin Starr atnešė 1970 m. išleistas singlas “War”. Prieš karą Vietname protestavusi daina buvo pasiekusi didžiausių JAV hitų sąrašo viršūnę.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Filme apie hip-hop muziką matysime B2K

2003-04-29 | Amerikos grupė B2K ir ‘r’n’b dainininkas MARQUES HOUSTON gali vaidinti filme “You Got Served”. Pranešama, kad ypač didelės sėkmės sulaukusį hitą “Bump, Bump, Bump” įrašiusi grupė B2K sutiko bendradarbiauti su režisieriumi CHRISTOPHER B. STOKES, kuris kino kompanijos “Screen Gems” užsakymu kuria filmą apie hip-hop muziką. Pranešama, kad juostoje “You Got Served” turėtų vaidinti visi keturi B2K nariai OMARION, J-BOOG, RAZ-B ir LIL’ FIZZ. Jau dabar žinoma, kad filmo garso takelyje skambės keletas visiškai naujų B2K ir kitų grupių bei atlikėjų dainų. Praėjusią savaitę B2K aplankė didelė komercinė sėkmė. Naujausio kvarteto albumo “Pandemonium” perkamumas padidėjo beveik 400 procentų, ko dėka B2K iš perkamiausių JAV albumų sąrašo šimtuko apačios pabaigos pakilo į tryliktą vietą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Madonnai nepatinka jos muzika

2003-04-28 | MADONNA prisipažino, kad nemėgsta klausytis savo pačios įrašų. “Mano vaikai, LOURDES ir ROCCO, kartais klausosi mano muzikos, tačiau aš reikalauju liautis, nes negaliu daugiau to klausytis”, - sako Madonna. Naujausiame interviu popkaraliene vadinama dainininkė atskleidė artimiausius ateities planus. Madonna patvirtino, kad dabar stato didžiulį miuziklą, kuris galėtų būt rodomas kino teatruose. Atlikėja taip pat prasitarė, kad su savo vyru, britų režisieriumi GUY RITCHIE, planuoja visam laikui apsigyventi Didžiojoje Britanijoje. “Nors mes keliaujame taip, lyg būtume čigonais, tačiau galvojame apsistoti vienoje vietoje”, - pasakojo Madonna.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Sukurtas dokumentinis filmas apie Eric Clapton

2003-04-28 | Neseniai sukurta dokumentinė juosta “Eric Clapton And Friends” bus pristatyta gegužės mėnesį Niujorke vyksiančio “Tribeca” kino festivalio programoje. Beveik pusantros valandos trukmės filmas, kurį režisavo JANA BOKOVA, buvo nufilmuotas per tris dienas įrašų studijoje “Bray Studios”, Londone. Būtent čia Eric Clapton ir draugai ruošėsi 2001 m. pasaulinėms gastrolėms, kurias gitaristas pavadino paskutiniu tokio pobūdžio turu karjeroje. Kalbėdama apie savo filmą, iš iš Čekijos kilusi Jana Bokova atskleidė, kad liko sužavėta Eric Clapton profesionalumu. “Repeticijose viskas buvo daroma taip, lyg tai būtų tikras koncertas. Tai buvo pritrenkiantis reginys”, - sakė režisierė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Jason Newsted gros su Ozzy Osbourne

2003-04-27 | OZZY OSBOURNE patvirtino, kad naujuoju jo grupės gitaristu tapo buvęs METALLICA narys JASON NEWSTED. Šis muzikantas pakeitė ROBERT TRUJILLO, kuris nuo šiol gros su Metallica. Apie šį sprendimą Ozzy Osbourne paskelbė šį antradienį (kovo 18 d.) surengtoje spaudos konferencijoje. Žurnalistai buvo pakviesti į studiją, kur Ozzy, padedamas Jason Newsted ir kitų savo grupės narių, atliko garsiausius savo hitus “War Pigs”, “Believer”, No More Tears” ir “Crazy Train”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Michelle Branch nepatenkinta savo įrašų kompanija

2003-04-26 | MICHELLE BRANCH išreiškė nepasitenkinimą savo įrašų kompanija. Paauglė dainininkė tvirtina, kad MADONNAI priklausanti firma “Maverick” nepaiso jos interesų. Michelle Branch pasipiktinimą sukėlė tai, kad įrašų kompanija pasirašė reklamos sutartį, kurios pati dainininkė nenorėjo. “Vienas firmos atstovų pasirašė kontraktą su firma, kuri rems mano gastroles, tačiau tai nebuvo suderinta su manimi”, - Michelle Branch cituoja Madonnos gerbėjų svetainė madonnarama.com. Nepaisant šio pareiškimo, “Maverick” atstovai mano, kad tai tik dar vienas 19 metų sulaukusios atlikėjos bandymas gauti daugiau pinigų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Linkin Park nėra įsitikinę naujo albumo sėkme

2003-04-25 | Nepaisant to, kad LINKIN PARK yra viena populiariausių roko grupių pasaulyje, jos muzikantai nėra įsitikinę naujo albumo sėkme. Kovo 25 dieną naujausią studijinį darbą “Meteora” išleisianti kompanija abejoja, ar šis įrašas bus gerai perkamas. Debiutinis Linkin Park albumas “Hybrid Theory” buvo išpirktas didesniu kaip 10 milijonų tiražu, tačiau naujausią grupės darbą “Meteora” pasitiko ne itin palankios kritikų recenzijos. Abejones komercine sėkme išreiškė ir Linkin Park narys CHESTER BENNINGTON, manantis, kad nėra garantijų, kad bus pakartota ankstesnė sėkmė. “Albumas “Hybrid Theory” buvo pritrenkiamai sėkmingas. Jis buvo išleistas savo laiku ir vietoje”, - sako muzikantas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 12

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!