LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Muzika
Naujo Andriaus Mamontovo albumo pasirodymą lydės koncertų turas

2003-04-24 | Gegužės 5 diena bus įsimintina Andriaus Mamontovo gerbėjams – tą dieną prekyboje ne tik pasirodys naujas Andriaus Mamontovo albumas „Beribiam Danguje“, tačiau startuos ir naują albumą pristatantis koncertų turas. Kaip pranešė vadybos kompanija M.P.3, jau baigiamas derinti Andriaus Mamontovo koncertinio turo grafikas. Šis turas startuos gegužės 5 dieną grandioziniu koncertu Vilniuje. Gegužės mėnesį planuojama surengti 12 koncertų Lietuvoje ir užsienio šalyse. Albumo „Beribiam Danguje“ turą baigti planuojama rudenį koncertais Lietuvoje ir užsienyje. Iš viso įvyks ne mažiau kaip 16 Andriaus Mamontovo turo koncertų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Angels narė pareigūnų buvo užklupta važinėjanti be teisių

2003-04-23 | Grupės Angels narė Nika prisipažino, kad praėjusią savaitę jai teko ne itin palankiomis aplinkybėmis pabendrauti su kelių policijos pareigūnais. Dainininkė pareigūnų buvo užklupta važinėjanti automobiliu be teisių jį vairuoti. „Gerai, kad policinininkai pasirodę nesą tokie griežti, kaip kad atrodė. Todėl viskas baigėsi laimingai ir man pavyko išvengti bet kokios baudos“, - džiaugėsi Nika. Dainininkė juokavo, kad tokia laiminga pabaiga jai buvo tarsi dovana artėjančio gimtadienio proga. Tačiau sklando gandai, kad Nika ne tik dar neturi teisių vairuoti, bet teisės jų įsigyti dar neturės net ir po savo gimtadienio.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

16 Hz įrašyti albumą tikina spėsiantys

2003-04-22 | 16 Hz nariai galutinai patvirtino, jog naujausio grupės albumo pristatymas yra tikrai įtrauktas į oficialų gegužės viduryje vyksiančios Kauno miesto šventės „Kauno dienos“ repertuarą.
Nepaisant to, kad iki pristatymo beliko vos mėnuo, muzikantai prasitarė baigę tik trečdalio būsimojo albumo dainų įrašus. „Dėl to visiškai nesijaudiname. Žinome ką ir kaip reikia daryti“, - tvirtino 16 Hz lyderis Petras. Pasak jo, sprendžiant iš jau baigtų įrašyti dainų, tai bus kupinas optimizmo ir entiuziazmo albumas, skirtas gyvenimu besidžiaugiantiems klausytojams. „Mes ir patys nesame virkaujantys, todėl ir dainos tokios, kaip ir mes“, - šypsojosi Petras. Į naujajį albumą „herzai“ žada įtraukti ne tik gana didelį naujų dainų skaičių, bet ir naujausią vaizdo klipą „Šalia Kelio Karčema“, kūrinų tekstus ar dainas midi formate.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

A.Makajevas šv. Velykas praleis žvejodamas

2003-04-21 | Muzikantų tarpe užkietėjusiu žveju laikomas atlikėjas Aleksandras Makejevas šv.Velykų šventes ketina praleisti žvejodamas. “Sulėtėjus koncertiniam maratonui, galiu leisti sau šiek tiek ir atsikvėpti”, - baigdamas sėkmingą trečiojo savo albumo “Tėvelis” pristatymo turą kalbėjo Aleksandras. Muzikantas pasakojo, kad turo metu aplankė daugybę miestų Vakarų, Šiaurės ir Pietų Lietuvoje, daug bendravo su gerbėjais, tad dabar tiesiog norėtų pasiimti meškerę ir kelioms dienoms užsimiršti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Po singlo "Sapnas" sėkmės Džordana jaučiasi lyg sapne

2003-04-20 | Atrodo, kad jau pirmasis naujojo Džordanos Butkutės albumo radijo singlas „Sapnas“, tylomis išpranašavo, kad būsimų atlikėjos gyvenimo įvykių raida netikėtai pasuks visiškai kita linkme. Vėl į populiariausiųjų gretas sugrįžusi Džordana tvirtina, kad iš tikrųjų jaučiasi lyg sapne. „Turbūt daugelis net neįsivaizduoja, koks dabartinis mano gyvenimo tempas. Nuo ryto skambučiai, kvietimai, fotosesijos, interviu, vakarais – koncertai, kurių neretai būna po du ar tris per vakarą ir visiškai priešingose Lietuvos pusėse!“, - linkmai guodėsi dainininkė

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Graffiti vokalisto gyvenime kartojasi dainos "Keista" turinys

2003-04-19 | Pasirodo, kad Džordana Butkutė nėra vienintelė Lietuvos atlikėja, kuriai tam tikrus gyvenimo įvykius išpranašo naujai parašyta daina. Pasak Graffiti narių, dabartinis grupės vokalisto Klaido gyvenimas klojasi labai panašiai kaip ir naujausios Graffiti dainos „Keista“ žodžiuose bei dainos vaizdo klipe. „Matyt, Klaidas, rašydamas „Keista“ tekstą numanė, kad greitai jam ir pačiam gali tekti išgyventi tą keistą jausmą – būti vienišam“, - sakė Graffiti narys Lava, patvirtindamas informaciją, jog Klaidas susipyko su savo mergina.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

V.Riaubiškytei atlikti parodijuotą kūrinį pasirodė ne juokas

2003-04-18 | Pirmą kartą išleistas albumas „Auksiniai Svogūnai 2003“, kuriame skamba net 13 parodijuotų šių metų apdovanuojimuose „Auksiniai Svogūnai“ skambėjusių kūrinių, žaibiškai užkariavo klausytojų simpatijas ir tapo vienu perkamiausių albumų Lietuvoje. Tačiau pasirodo, jog kai kuriems projekte pasirodžiusiems Lietuvos dainininkams atlikti parodijuotas dainas juokinga anaiptol nebuvo. „Man buvo ne juokinga, o greičiau – gana sudėtinga“, - prisipažino Violeta Riaubiškytė įdainavusi titulinę albumo dainą „Man Svogūną, Prašau, Padovanok!“.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Grupę GELTONA palieka jos narys Tadas!

2003-04-17 | Pasibaigus pirmajam koncertiniam turui ir prasidėjus pirmiesiems antrojo albumo įrašams, grupė GELTONA iš dueto tampa soliniu projektu. Iš grupės pasitraukia jos narys Tadas.
“Sprendimą palikti grupę priėmiau pats. Mintis taip pasielgti brendo ilgokai, o peržiūrėjęs turo įrašus galutinai įsitikinau, kad grupei scenoje reikia daug ką keisti. Mano sprendimas palikti grupę nebuvo netikėtas žmonėms, su kuriais dirbame nuo grupės GELTONA susikūrimo. Daugelis matė, kad grupėje neatrandu savo vietos. Sunkiausiai mano norą pasitraukti išgyveno Dija, bet sugebėjau jai išaiškinti, kad ji yra GELTONA lyderė ir tokia turi pasilikti. GELTONA nesubyrės, nekeis pavadinimo, o dainos, kurios skambėjo albume “Prisiminimai” ir toliau skambės koncertuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

ALANAS CHOŠNAU - pelėda

2003-04-17 | Itin sėkmingą pirmąjį solinį albumą “Pusiau atmerktos akys” išleidęs Alanas Chošnau prisipažino, kad yra nepataisomas pelėda. Dainininkas po koncerto niekada nevažiuoja namo miegoti. „Dažniausiai po koncerto esu pilnas energijos ir įspūdžių. Nurimstu tik po trijų-keturių valandų. Todėl miegoti einu paryčiais”, - sakė Alanas. Blogiausia, kad pažįstami amžinai pamiršta, kad iki vidurdienio Alanas miega ir pradeda jo ieškoti. “Kartais draugai neprisiskambino man iki antros po pietų ir ima nervintis, ar tik kas neatsitiko. Vienas net atvažiavo namo įsitikinti, ar man viskas gerai.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

PIKASO Dainiui teko susidurti su policija

2003-04-17 | Į PIKASO Dainiaus namus neseniai pasibeldė policijos pareigūnai. Jie atkaltino dainininką sienų tepliojimu. Kažkas policininkams pasufleravo, kad matė, kaip panašus į “pikasą” jaunuolis dažais išpurškė visą sieną. Policininkai patikino, kad Dainiui gresia bauda ir jis turės padengti sienos perdažymo išlaidas (maždaug 6000 lt.). “Visos istorijos vinis ta, kad ant ištepliotos sienos didelėmis raidėmis buvo užrašytas mano namų adresas. Kažkas taip pasielgė arba iš keršto, arba iš per didelės meilės”, - sakė Dainius. Po ilgų diskusijų su policijos pareigūnais Dainiui beveik pavyko įrodyti, kad tik beviltiškas kvailys rašytų ant sienos savo adresą. Labiau nei dainininko įtikinėjimai, policininkus paveikė tai, kad buvo sučiupti du vaikinai, kurie prisipažino sugadinę tą nelaimingą sieną.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!