LT   EN   RU  
2021 m. liepos 24 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  NSO
Nacių skraidanti lėkštė?

2003-07-14 | Praktiškai visi dailininkai „Skraidančią Lėkštę“ įsivaizdavo taip pat, ar bent jau panašai. Aišku, kiekvienas iš jų vis pridėdavo po truputi elementų iš savo fantazijos. Vokiečiai ši aparatą vadino „FLUGKREISEL“, kas išvertus reiškia – Skraidantis Vilkelis. Aparatas iš tiesų panašus savo forma į vilkelį, galbūt vokiečių mokslininkams ir davė šią idėja toks paprastas ir elementarus žaislas kaip vilkelis. Straipsnis laikraštyje buvo labai populiarus ir sulaukė plataus atgarsio, todėl 1952 metais jis buvo dar kartą perspausdintas. Dar po vienerių metų mirė pagrindinis “skraidančios lėkštės” liudininkas Rudolph‘as Schriever‘is, tačiau jo pasakojimas apie šį unikalų aparatą visam laikui išliko NSO istorijoj.

Lankomumo reitingasKomentarų: 19

plačiau >>

Skraidančios "lėkštes"

2003-07-13 | Kas negirdėjo istorijų apie skraidančias "lėkštes", kurios dirgina kai kurių žmonių vaizduotę. Tačiau ne visi žino, kad tarp šimtų žmonių sukurtų aparatų, skirtų patekti ten, kur negali žmogus, yra ir skraidančios "lėkštės", kurios drąsiai skrenda ten, kur jokie kiti skraidymo aparatai anksčiau nenuskrisdavo. Jos gali skraidyti miestų gatvėmis, paslapčia su telekamera pažvelgti į langus ir lėtai nusileisti ant namų stogų. Tokie aparatai pradėti kurti daugiau nei prieš 50 metų. Jau 1947 m. birželio 2 d. vakarą Ruzvelo miestelyje (Naujosios Meksikos valstija) nusileido slaptas JAV į balioną panašus nepilotuojamas aparatas ir sukėlė sensaciją, nes žmonių buvo palaikytas nežemiškos kilmės neatpažintu skraidančiu objektu (NSO). Nuo to laiko daug buvo pagaminta ir slaptai išbandyta įvairių skraidymo aparatų o žmonės vis kūrė pasakas apie NSO.

Lankomumo reitingasKomentarų: 17

plačiau >>

Ankstyvasis požiūrio vystymasis

2003-07-12 | Iki 1952-ųjų nedaugelis žinojo apie NSO reiškinį. Tada laikraščiuose pasipylė antraštės iš daugelio liudininkų. 1953 m. pradžioje Oro pajėgų žvalgybos grupė pradėjo UFO "Mėlynosios knygos" projektą. Galutinė išvada nepadaryta, tačiau tendencija dėl nežemiškos kilmės buvo aiški. 1949 m. AF pateikė dokumentą pavadintą "Project Grudge Report" apie NSO stebėjimus po Antrojo pasaulinio karo. Jame nurodoma, kad protingų būtybių gali būti Marse ir Veneroje. "Tos civilizacijos gali stebėti, kad Žemėje jau turime atominę bombą ir raketas…"

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Konspiracija?

2003-07-11 | 1964 m. NASA iš Kenedžio iškyšulio paleido pirmąją dviejų žmonių kapsulę, kaip žingsnį link žmogaus išlaipinimo Mėnulyje. Pranešta, kad skridimas buvo sėkmingas. Nebuvo pranešta, kad dar pirmojo apsisukimo metu prie kapsulės priskrido 4 nežinomos kilmės laivai. Kol į juos sutrikę žvelgė radaro operatoriai, jie apsupo kapsulę – du viršuje, po vieną apačioje ir užpakalyje. Tarsi jie būtų tyrinėję kapsulę. Jie skrido netoli kapsulės, o vėliau ją paliko. Kodėl tai buvo slepiama? Gal todėl, kad tai ne vienintelis atvejis. UFO dažnai regėti netoli raketų bandymų vietų, aerodromų ir lydėję palydovus. Bet AFR 200- 2 nurodymu AF personalui uždrausta viešai pasakoti apie NSO matymus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 11

plačiau >>

Prielaida karjerai?

2003-07-10 | 1957-ųjų lapkritį AF raketų kūrimo inžinierius James Strokes (prie Alamogordo, Niu Meksikas) važiavo greitkeliu, kai milžiniškas ovalo formos orlaivis praskriejo virš jo apie 1500 ar 2000 mylių greičiu. Kiti liudininkai irgi jį matė. Stokes radijas nutilo ir variklis užgeso, laivui skrendant virš jo. Jis sėdėjo ir su nuostaba stebėjo, kaip tas dingsta už horizonto.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Pilotas veteranas suklydo?

2003-07-09 | 1959 m. vasario 24 d. Amerikos avialinijų DC-6 skrido virš Pensilvanijos į Detroitą. Pilotavo kapitonas Peter W.Killian ir pirmasis padėjėjas John Dee. Keleivių buvo nemažai. Netikėtai 3 dideli ryškūs apvalūs arba disko formos orlaiviai pasirodė netoliese. Taip pat netikėtai jie pranyko tamsoje. Kapitonas Killian su 15 m. ir 4 mln. mylių skraidymo patirtimi, apie įvykį papasakojo spaudai. AF jį užsipuolė. Jie sakė, kad tai buvo trys žvaigždės už debesų. Killian atsakė, kad tai neįmanoma, nes dangus virš jų buvo visiškai giedras. Debesys buvo 3500 aukštyje. Kaip tada galima matyti žvaigždes už debesų esant 5000 aukštyje? Amerikos avialinijos palaikė pilotą ir pasakė, kad kiti irgi dažnai regi NSO tame pačiame rajone. Tada AF "New York Herald Tribune" reporteriui pasakė, kad liudininkai buvo tiek girti, kad neprisimena, ką matė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naikintuvo dingimas

2003-07-08 | 1953 m. lapkričio 23 d. Truax AFB antžeminė radarų stotis pastebėjo nežinomą "taikinį" virš Soo užtvankos. Buvo paskelbtas pavojus ir iš netoliese esančio Kinross aerodromo pakilo F-89 C Scorpion naikintuvas pilotuojamas 1 laipsnio leit. Felix Moncla, o užpakalinėje sėdynėje prie radaro buvo 2 laipsnio leit. R.Wilson. Antžeminis valdymo centras nukreipė 500 mylių per valandą skriejantį reaktyvinį naikintuvą link taikinio pranešęs, kad šio kursas pasikeitė. R.Wilson turėjo problemų sekant taikinį, tad lėktuvui komandas tebesiuntė centras. Po 30 min. naikintuvas pradėjo artėti prie objekto, šiam greitėjant virš Superion ežero. Pagaliau radare taškai susiliejo. Centras pamanė, kad naikintuvas yra virš taikinio ir taškai vėl susilies naikintuvui atsidūrus už jo.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

117 reisas

2003-07-07 | Fenkins nusijuokė, bet tada pamatė jos veido išraišką. Jis pašoko ir pripuolė prie priešingo lango, Bourland trynėsi už jo. Iš apšviestos salės lįkstė nebuvo tokia ryški. Jenkinsui ji atrodo kaip dėmė keistos raudonos šviesos. Tai buvo nepanašu į nieką, ką jis žinojo, o jis žinojo visus lėktuvų tipus. Adickes pabandė dar kartą atsargiai priartėti prie Lėkštės. Kai objektas vėl pasitraukė, jis staigiai pasuko, kad skrietų tiesiai į jį. Akimirksniu švytintis diskas nunėrė. Mažiau kaip per sekundę jis nusileido 1500 pėdų judėdamas į šiaurę už South Bend. Jo greitis buvo iki 400 mylių.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Istorijos apie ateivius gimsta Žemėje

2003-02-24 | Kaip rodo praktika, beveik visus "pagrobtuosius" kankino vadinamasis miego paralyžius - būsena, kai bundančios smegenys gąsdinančius pojūčius ir baisius personažus iš sapnų pasaulio perkelia į realų gyvenimą. Tokie žmonės išgyvena panašų stresą, koks kankino Vietnamo karo veteranus.
Anot apklausų duomenų, dešimtys tūkstančių amerikiečių tvirtina, kad buvo susitikę su ateiviais - tai fenomenas, kurį režisierius Stevenas Spielbergas nagrinėjo savo seriale "Taken". Harvardo universiteto psichologijos mokslų daktaras Richardas McNally ištyrė dešimtį suaugusių žmonių, kurie tvirtina buvę pavogti ateivių.

Lankomumo reitingasKomentarų: 5

plačiau >>

Carl Sagan "Demonų apsėstas pasaulis"

2003-01-27 | Deja, C. Saganas nesusilaiko nuo pagundos veikale "sudoroti" savo oponentus. Kai kurie skyriai specialiai paskirti konkrečių burtininkų demaskavimui. Knygoje ne tik bešališkai pateikiami mokslo pasiekimai ir sudirbamas prietaringumas, skaitytojas tiesiog raginamas susivilioti "mokslo šviesa". Keletas idėjų, kurios galėjo būti studijuojamos, pasimeta besaikio moralizavimo apie mokslo padėtį prietaringųjų tamsiųjų jėgų atžvilgiu. Autoriaus rankoje mokslas ne žvakė, kaip kad sakoma pavadinime, tai - kardas, kuriuo C. Saganas knygoje kovoja prieš oponentus ir šarlatanus. Kažkodėl rimto mokslininko veikale tai sudaro visiškai priešingą įspūdį, tarsi autorius neturėtų kaip kitaip juos įveikti. Ir išviso ar reikia su jais kovoti ?...

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!