LT   EN   RU  
2021 m. liepos 24 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  NSO
Ar tikite, kad Lietuvoje lankosi NSO?

2003-01-16 | Visko gali būti. Teoriškai įmanoma sukurti tokį erdvėlaivį, galintį skristi daug greičiau už šviesą. Štai mačiau įdomią laidą apie vieną fašistinės Vokietijos paslaptį. Vokiečiai per karą sukūrė aparatą, kuris skrido milžinišku greičiu, galėdavo atlikti šuolį laike ir erdvėje. Aparatas dingo be žinios. Jo ieškojo Ženevos ežere, kai kas net kėlė versiją, kad aparatas iki šiol paslėptas Antarktidoje. Buvo ir tokių mokslininkų, kurie tvirtino, kad jis persikėlė į praeitį, bet grįžti į musų laiką negalėjo. Vokiečių sukurtas aparatas buvo kaip du vandens lašai panašus į žemėje nufotografuotus neatpažintus skraidančius objektus. Visiškai įmanoma, kad kaip tik toks aparatas minimas egiptiečių, šumerų, kiniečių, inkų, majų ir actekų rašytiniuose šaltiniuose bei legandose. Nors tai skamba labai mistiškai, bet niekas to iki šiol kategoriškai to nepaneigė.

Lankomumo reitingasKomentarų: 15

plačiau >>

Kamuolinis žaibas siejamas su NSO

2003-01-15 | Buvo prieita prie minties žaibą susieti su NSO. Tai Marko Stenchoffo, dirbančio BUFORA (Anglija), ir Kembridžo universiteto profesoriaus Pol Deviso hipotezės. Pabrėždami ryšį su NSO, jie įvedė terminą "nestacionarus atmosferos fenomenas". Ufologai mano, kad didelės kamuolinio žaibo formos gali būti ir NSO. Kai kada šie žaibai gali pakenkti, o kai kada prie jo gali net prisiliesti. Trys Rusijos mokslų akademijos mokslininkai tyrė 1300 stebėtų žaibų ir nustatė, kad 92 proc. kamuolinio žaibo trukmė mažesnė nei 100 sek., 28 proc. būna baltos spalvos. Rečiausi žalios spalvos žaibai.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

NSO ir FTB - specialiosios tarnybos dezinformavo visuomenę

2003-01-14 | Anomalių reiškinių tyrimas padeda ne tiek ieškoti nežemiškojo proto, kiek kurti naujausias karines technologijas. Amerikiečiai ilgiau už mus dirbo – jie ir grietinėlę nusigriebė. Jau 1954 m. rugpjūčio mėn. JAV karinės oro pajėgos gavo instrukciją 200-2: stebėti ir kaupti pranešimus apie NSO. Nuo 1974 metų JAV veikia anomalių reiškinių ir NSO mokslo tiriamasis centras, turintis specialią antžeminę stotį. Rezultatai akivaizdūs. JAV jau sukūrė superginklą. 1997 m. Aliaskoje ėmė veikti radioelektroninė stotis NAARP, turinti nepaprastai galingą spinduliavimo sistemą. Įsivaizduojate: 180 antenų 13 hektarų plote. Pentagonas tvirtina, kad tai mokslo tiriamoji stotis. Tačiau civiliai mokslininkai į ją neįleidžiami, yra įrodymų, kad tai galingas ginklas, kurio panaudojimo pasekmių net patys kūrėjai neįsivaizduoja. Nes dar nepanaudojo jo visu pajėgumu. Būkštaujama. Įsivaizduokite: įrenginio galingumas – trys su puse milijono vatų. Antenos leidžia sufokusuoti trumpabangį spinduliavimą jonosferoje ir ją įkaitinti iki aukštos temperatūros plazmos. Joje lengvai ištirps raketos, paleistos iš Rusijos teritorijos į JAV. Tuo pačiu sutriks radijo ryšys milžiniškoje teritorijoje.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

NSO - Visiškai slaptai!

2003-01-13 | Pranešimų apie „skraidančias lėkštes" gimtadieniu reikia laikyti 1944 gruodžio 14 dieną, kai Roiter agentūra pranešė apie „skraidančią lėkšę" matyta virš Vokietijos... Galima manyti, kad buvo pasakojama apie vieną iš daugelio, Vokietijoje jau pagamintų ir naudotų, taip vadinamų skraidančių skritulų. Pirmasis „skraidančios lėkštės" modelis Vokietijoje buvo pagamintas dar prieš 1924 metus. Tai buvo pirmas skridimui skirtas skritulys, kuris varomajai jėgai naudojo gravitaciją. Sisteminga „skraidančių lėkščių" gamyba Vokietijoje prasidėjo tuoj po to, kai 1934 birželio mėnesį Hitleris susitiko su V. Šaubergeriu (Viktor Schauberger). Isoterinių pažiūrių mokslininkas V. Šaubergeris jau ne vienus metus ekspermentavo su vidinės (Implosion) energijos varikliais.

Lankomumo reitingasKomentarų: 6

plačiau >>

NSO pilietis aprašo pasaulį

2003-01-12 | Tuo labiau, kad geometrija yra tiesiog neatsiejama nuo erdvių, bet kiek kitaip, nei mes įpratę manyti. Prie geometrijos prijungus Vavilovo nupasakota optiką, galima pamatyti visai kitokį pasaulio vaizdą! Kad pamačiau, tai ir jums paporinsiu apie tas erdves, kurios gali būti vadinamos „nepakenčiama aplinką“. Pasakosiu be didelių įrodymų, nes vaizdingai papaskoti sudėtingus fizikinius reiškinius, jau vien todėl, kad fiszikiniai reiškiniai grindžiami vien susitarimais, yra per daug neįvaizdingas dalykas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Hubble konstantė

2003-01-11 | Buvo gal kokie 1923 - ji jūsų žmogiško buvimo metai, kai Edvinas Hubble padėjo pamatą tam jūsų, bet ne mano "BuuM". Tas smalsuolis, susiveikė 2,5 metrų skersmens teleskopą ir pastebėjo tai, kad rausvi spinduliai visatoje turi kažkokią proporciją. Tikriau, jo kolega M. Slipher, apie 1912 ir be to 2,5 m teleskopo, pastebėjo, kad šviesos spektras ne taip pasiskirstęs visatoje, kaip jis tikėjosi. Jis, tas M. Slipher, visus nustebino tuo, kad pastebėjo daugiau rausvų spindulių, nei melsvų. Kaip krosnyje, kai blėsta sudegusios malkos. Kad jis jau mokslininkas, tai ir padarė mokslo išvadas, sakysime, kaip Dopleris su savo efektu. Pagaliau, tų stebėjimų išvada suformulavo Edvinas Hubble. Pagal jo išvadas galėtų būti taip, jog stebimi objektai viens nuo kito ir nuo mūsų tolsta. Ir dar - pasiutusiu greičiu, kuris greitėja!

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!