LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Nokia
Nokia 6682: su 1, 3 Mp kamera ir XpressPrint palaikymu

2005-06-26 | Pasaulinėje foto parodoje Photo Marketing Association Show (PMA) 2005 kompanija Nokia pristatė naują 3 – diapazonų GSM 850/1800/1900 MGC mobilų telefoną (smartfoną) Nokia 6682, kuris turi 1,3 Mp skaitmeninę kamerą su įmontuotu spalvotu blyksniu.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

"Nokia" tebeprognozuoja pasaulinės mobiliųjų telefonų rinkos spartų augimą

2003-09-30 | Verslo dienraščio "Financial Times" teigimu, didžiausia pasaulyje mobiliųjų telefonų gamintoja - Suomijos bendrovė "Nokia" dar kartą pakartojo savo optimistišką prognozę, jog šiais metais pasauliniai mobiliojo ryšio priemonių pardavimai turėtų padidėti 10 proc. Be to, suomiai nuramino investuotojus, teigdami, kad sunkumų patiriantis jų ryšio tinklų padalinys turėtų įvykdyti šiemet iškeltus užimamos rinkos dalies didinimo tikslus. Pranešimas, kurį "Nokia" išplatino kartu su atnaujinta pusmečio strategija, buvo optimistiškas, nors dar antradienį bendrovė įspėjo apie mažesnius nei tikėtasi antrojo ketvirčio pardavimus. Šią savaitę niūrias prognozes skelbė ir antra didžiausia pasaulyje sektoriaus gamintoja - Jungtinių Valstijų "Motorola".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Nokia" sprendimas leido bendrovei "TeliaSonera" pristatyti visos Skandinavijos MMS paslaugas

2003-09-30 | Suomijos telekomunikacijų milžinė "Nokia" pranešė tiekianti centralizuotą daugialypės terpės žinučių siuntimo sistemą (MMS) ryšių operatorės "TeliaSonera" tinklams Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje ir Švedijoje. Vieninga "Nokia" sistema pakeičia atskirose regiono šalyse naudotus skirtingus MMS sprendimus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ištikimiausias merginų draugas - "Nokia" katinėlis

2003-09-30 | Walshas sakosi esąs pakankamai gerai žinomas žaidimų mobiliesiems telefonams leidėjas, tačiau nenori būti siejamas su "Murkiančio katinėlio" įvedimu į rinką. Jis pats atliko savąjį rinkos tyrimą. Didžioji jo dalis buvo įvykdyta alinėje. Pasak Walsho, merginų reakcija į jo išradimą buvusi gana palanki. Visos apklaustosios buvo pasidalijusios į dvi lygias dalis. "Pusė merginų iškart suprasdavo "Murklio" paskirtį, o kitos žiūrėdavo į telefoną, kurio ekrane buvo katino paveikslėlis, ir sakydavo - o, koks mielas, bet kodėl jis vibruoja? Ir tik po to susivokdavo." Pasak Walsho, jo programa pradėjo plisti be jokios reklamos - norinčiųjų ją parsisiųsti daugėja. Tačiau jis asmeniškai žinąs tik vieną atvejį, kai "Murkiantis katinėlis" buvo panaudotas pagal paskirtį. "Mergina alinėje pačiupo mano telefoną, įsikišo į priekinę kelnių kišenę ir negrąžino jo tol, kol neišseko baterijos, - sakė programos autorius. - Tai vienintelis man žinomas naudojimo atvejis. Ji labai maloniai praleido laiką."

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Nokia" žaisliukai mobiliesiems telefonams

2003-09-30 | Ant akimi neįžiūrimo "skaitmeninio popieriaus" rašto rašikliu užrašytas tekstas ar piešiniai GIF failų pavidalu perkeliami į vidinę rašiklio apimtį (joje telpa iki 100 A5 formato puslapių). Rašiklyje sukauptus failus beviele "Bluetooth" jungtimi galima perkelti į mobilųjį telefoną ir persiųsti kitam abonentui MMS žinute arba el. paštu. "Bluetooth Digital Pen" gali keistis duomenimis ir su "Bluetooth" neturinčiais asmeniniais kompiuteriais - tam skirtas specialus "lopšys", kuris sujungiamas su kompiuterio USB jungties lizdu. Pasak "Nokia", šiuo rašikliu parašytą tekstą galės atpažinti kitų gamintojų sukurta optinė ženklų atpažinimo (OCR) programinė įranga, tad elektroninius laiškus ar SMS/MMS žinutes bus galima rašyti rašalu ant popieriaus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Nokia" mano, kad 3G mobiliųjų telefonų pardavimas įsibėgės tik kitų metų pabaigoje

2003-09-30 | Praėjusią savaitę Europos ryšio operatorės pareiškė, kad gamintojai neturėtų parduotuvėms siūlyti 3G modelių, nes jie yra nepatikimi, brangūs, didoki ir tesiūlo ribotas paslaugas. "Nokia" mobiliųjų telefonų padalinio vykdomasis viceprezidentas Anssi Vanjoki (Ansis Vanjokis) pripažino, kad įmonės gaminamas trečiosios kartos modelis negali aptarnauti vaizdo skambučių. Šiai paslaugai ryšio tinklai, paslaugų teikėjai ir mobilieji telefonai bus pasirengę tik 2004 m. antrąjį pusmetį. Tačiau "Nokia" telefonais galima siųsti trumpus vaizdo įrašus. "Geriau nei laukti yra visiškai išnaudoti tai, ką galime padaryti", - aiškino A. Vanjoki. "Nokia" konkurenčių modeliai gali aptarnauti vaizdo skambučius, tačiau atsilieka kitose srityse.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

"Nokia" Azijoje pristatė mobilųjį telefoną su karaokės funkcija

2003-09-30 | Pasak vertybinių popierių rinkos leidinio "Nikkei Electronics News", Suomijos mobiliųjų telefonų milžinė "Nokia" mano, kad dėl karaokės iš proto besikraustantys Azijos šalių gyventojai dainuoti užsinori bet kur ir bet kada. Toks požiūris paskatino Suomijos įmonę kartu su Japonijos žaidimų gamintoja "Taito Corp" sukurti mobiliuosius telefonus su karaokės funkcija. "Taito" techninis sprendimas leidžia mobiliaisiais telefonais išklausyti karaokės melodijas. Tuo tarpu "dainininkams" padeda telefono ekrane įvairiomis spalvomis rodomas ir muzikos kūrinio eigą atkartojantis tekstas. Dainų tekstą rodančią įrangą minėta Japonijos gamintoja padėjo įdiegti ir naujausiame "Nokia 3300" - mobiliajame telefone su MP3 grotuvu. Šiuo modeliu "Nokia" jau pradėjo prekiauti Azijoje, o visu pajėgumu "Taito" sukurtos karaokės technologijos platinimas prasidės spalio mėnesį.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

"Nokia" pristato operatoriams ir mažmenininkams savo pirmąjį 3G telefoną

2003-06-15 | Rinkos kelią prie 3G pažymėjo produktų įvedimo į rinką vilkinimas ir nestabilios technologijos. Europos bevielio ryšio operatoriai ketvirtadienį pabrėžė, jog 3G telefonai vis dar yra nepatikimi, brangūs ir nepatogūs, o vartotojams siūlomos paslaugos yra pernelyg ribotos. "Nokia" pažymėjo, jog 6650 modelis iš pradžių bus pristatytas "Vodafone" Japonijos padaliniui "J-Phone" ir Austrijos "Mobilkom", kurie naująjį modelį gaus dar šį mėnesį. Anksčiau didžiausia pasaulyje bevielio ryšio telefonų gamintoja skelbė, jog naujojo modelio pristatymą mažmenininkams pradės iki šio mėnesio pabaigos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Nokia" telefonų rinkos dalis smuktelėjo iki 35 proc.

2003-06-15 | Pagal pirmojo ketvirčio rezultatus, didžiausios pasaulyje bevielio ryšio telefonų gamintojos "Nokia" rinkos dalis smuktelėjo nuo 36,2 procento paskutinį praėjusių metų ketvirtį iki 35 procentų. Tyrimų grupės "Gartner Dataquest" duomenimis, Suomijos bendrovė, kuri pati skelbia, jog jos rinkos dalis sudaro apie 38 procentus ir siekia užimti 40 procentų rinkos, gerokai lenkia antroje vietoje atsidūrusią "Motorola", kurios rinkos dalis smuko nuo 16,9 iki 14,7 procento. "Gartner" prognozuoja, jog šiais metais "Nokia" pozicijas turėtų sustiprinti nauji telefonai su spalvotais ekranais, muzikos funkcijomis ir įmontuotais skaitmeniniais fotoaparatais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ištikimiausias merginų draugas - "Nokia" katinėlis

2003-05-02 | "Purring Kitty" programinė įranga kai kuriuos "Nokia" telefonus paverčia labai maloniai murkiančiais katinėliais. Gal patiktų ir vyrams, bet jie subalansuoti moterims. "Merginos, ar nesijaučiate pavargusios, kai visą vakarą pražiūrėjote akis į savo mobilųjį telefoną belaukdamos, kol paskambins koks nors vyriškis? Vaikinai, gal jums beūžaujant su bičiuliais jūsų draugės visą naktį laukia, kol joms paskambinsite? Ką gi, išeitis ranka pasiekiama - "The Purring Kitty" paverčia "Nokia" mobiliuosius telefonus diskretiškomis, vibruojančiomis masažo priemonėmis."

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!