LT   EN   RU  
2021 m. vasario 27 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Skandalai
Grybautojas rado 200 tūkstančių dolerių

2003-10-16 | Miške prie Lenkijos miesto Ščecino vienas grybautojas rado 200 tūkstančių dolerių. Vėliau paaiškėjo, kad pinigai buvo padirbti. Tai ketvirtadienį žurnalistams pranešė Ščecino policijos atstovas spaudai Artūras Marciniakas (Artur Marciniak). Anot jo, į policiją kreipęsis vyras papasakojo, kad krepšelis su pinigais buvo apkrautas šakomis. Jame buvo du tūkstančiai 100 dolerių nominalo banknotų. Grybautojas pinigus parsinešė namo ir kelias dienas laužė galvą, ką su jais daryti. Galiausiai atnešė juos į policiją. Pareigūnai nustatė, jog didelė dalis banknotų yra tos pačios serijos ir turi vienodus numerius. Dabar tiriama, iš kur miške atsirado 200 tūkstančių padirbtų dolerių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Indijoje mokiniai rašys pažymius mokytojams

2003-10-16 | Išsipildė Indijos moksleivių svajonė - jie rašys pažymius mokytojams. Penktų-vienuoliktų klasių mokiniai, įvertindami mokytojo darbą, nulems, ar šis gali dirbti toliau. Rašydami pažymius, mokiniai liks anonimais. Anot laikraščio "Indian Express", jie spręs, ar mokytojas dirba labai gerai, ar gerai, ar blogai. Pažymiai bus rašomi spalį, o po to - sausį. Jei abu kartus daugiau kaip 60 proc. mokinių nuspręs, kad mokytojas dirba blogai, jam grės atleidimas iš darbo. Įspėjamas bus jau tada, jei daugiau kaip 40 proc. vienos klasės moksleivių jo darbą įvertins blogai. Jei bus galimybės, jis toliau šioje klasėje pamokų neves.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ž. Depardjė nutraukė ryšius su savo sūnumi

2003-10-16 | Prancūzų kino žvaigždė Žeraras Depardjė (Gerard Depardieu) atsuko nugarą ne iš gerosios pusės pagarsėjusiam savo sūnui Gijomui (Guillaume). "Šiuo metu mes nepalaikome jokių ryšių. Aš juos nutraukiau, nes nebenoriu būti siena nuo visų problemų", - interviu žurnalui "Paris Patch" pareiškė aktorius. 32 metų Gijomas (Guillaume), kuris taip pat yra aktorius, praėjusį antradienį už smurtą ir grasinimus šaunamuoju ginklu buvo nubaustas devynių mėnesių lygtine bausme. Ž. Depardjė (Gerard Depardieu) pasakojo nesutikęs pasikalbėti su savo sūnumi, nors šis labai prašęs. Kino žvaigždė palinkėjo savo sūnui dvasinės ramybės. "Būdamas 32-ejų, jis turi būti vyras", - sakė aktorius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Eutanazija per mėgstamos grupės koncertą

2003-10-16 | JAV sunkiojo roko grupė "Hell on Earth" paskelbė, kad jos koncerto metu Floridoje viešai nusižudys nepagydomai sergantis gerbėjas. Anot muzikos žurnalo "Rolling Stone", policija yra pasirengusi užkirsti kelią savižudybei. Neįvardytas gerbėjas ketina nusižudyti spalio 4-ąją per rokerių pasirodymą Sent Pytersberge. Grupės lyderis Bilis Totelotas (Billy Tourtelot) sakė, kad savižudybe scenoje gerbėjas nori atkreipti dėmesį į nepagydomai sergančių žmonių teisę pasirinkti garbingą mirtį. Grupė nusprendė neprieštarauti. Pranešime spaudai gerbėjas, kurio tapatybė bus paskelbta tik per koncertą, teigė dėkojęs Dievui už "šią galimybę nutraukti savo kančias".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vietnamas: 30 suimtų prostitučių išsiųsta į perauklėjimo stovyklą

2003-10-16 | Ketvirtadienį policija suėmė 30 moterų ir vieną korėjietį bei vyrą iš Vietnamo, kurie įtariami viename Pietų Vietnamo viešbučių sudarę prostitucijos tinklą. Sulaikytos įtariamosios bus išsiųstos į perauklėjimo stovyklą, praneša Reuters-ELTA. Asmenys suimti po to, kai viena padavėja buvo sučiupta parduodanti sekso paslaugas japonui, "Amara Hotel" viešbučio klientui, pareiškė Ho Ši Mino miesto policijos pareigūnas. Korėjos pilietis 38 metų Jeungas Jibas Rounas (Jeung Jib-Rown) ir 33 metų Le Kvang Jenas (Le Quang Yen) bus apkaltinti prostitucijos organizavimu ir, jei bus nubausti, jiems skirta bausmė gali siekti 20 metų kalėjimo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

M. Džegerio žmona iš namo prižiūrėtojo reikalauja 20 mln. JAV dolerių

2003-10-16 | Bianka Džeger (Bianca Jagger), buvusi "Rolling Stones" vokalisto žmona, savo namo garsiojoje Niujorko gatvėje Park aveniu prižiūrėtoją padavė į teismą ir reikalauja iš jo 20 mln. JAV dolerių, nes pastatas pūva ir praleidžia lietaus vandenį. Pareiškimas, apie kurį pranešta ketvirtadienį, buvo pateiktas Manheteno aukščiausiajam teismui. Namo prižiūrėtojas kaltinamas aplaidumu, sutarties pažeidimu ir sukčiavimu. Kaltinimai taip pat pateikiami už asmeninio turto žalojimą. Nikaragvoje gimusi 58 metų B. Džeger (Bianca Jagger) buvo pirmoji dainininko Miko Džegerio (Mick Jagger) žmona. Jie susituokė 1971-aisiais, susilaukė dukters Džeidės (Jade), o po aštuonerių metų išsiskyrė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Uraganas "Izabelė" nusinešė trijų žmonių gyvybes

2003-10-16 | JAV rytinę pakrantę pasiekęs uraganas "Izabelė" ("Isabel") ketvirtadienį nusinešė trijų žmonių gyvybes. Anot žiniasklaidos, Virdžinijos valstijoje per avarijas apsemtuose keliuose žuvo du vairuotojai. Šiaurės Karolinoje, atlikdamas remonto darbus, buvo mirtinai nutrenktas elektrikas. Naktį į penktadienį dėl uragano sukeltų padarinių elektros neturėjo daugiau kaip du milijonai amerikiečių šeimų. Žalos "Izabelė" ("Isabel") pirmiausiai pridarė Šiaurės Karolinoje ir Virdžinijoje. Čia apgadinti pastatai, kilo dideli potvyniai. Prezidentas Džordžas Bušas (George Bush) Šiaurės Karoliną jau paskelbė katastrofos regionu. Tačiau apskritai uragano padaryti nuostoliai, anot pirmųjų duomenų, yra mažesni nei būgštauta. Konkretūs skaičiai bus paskelbti penktadienį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ozono skylė šiuo metu prilygsta rekordinei 2000-ųjų

2003-10-16 | Dabartinė ozono skylė, susidariusi virš Antarkties, prilygsta 2000 metais buvusiai rekordinei - jos plotas didesnis net už Šiaurės Ameriką, paskelbė penktadienį Pasaulinė meteorologijos organizacija (PMO) Per pastarąsias dvi savaites skylės plotas išaugo nuo 25 milijonų kvadratinių kilometrų iki 28 milijonų, tačiau dar per anksti patikimai tvirtinti, kad jis jau didžiausias. Paprastai didžiausia skylė būna kaip tik rugsėjo viduryje. "Jos plotas didesnis už Kanados, Meksikos ir Jungtinių Valstijų, kartu paėmus. Vaizdas visiškai priešingas negu pernai, kai skylė buvo itin maža", - sakoma PMO pareiškime. Ozono sluoksnis saugo Žemės gyvybę nuo kenksmingų ultravioletinių Saulės spindulių, kurie sukelia odos vėžį, kataraktą žmonėms, kenkia jūrų gyvūnijai.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

B. Geitsas - dešimtus metus iš eilės turtingiausias Amerikos žmogus

2003-10-16 | Kompanijos "Microsoft" įkūrėjas ir pirmininkas Bilas Geitsas (Bill Gates) dešimtus metus iš eilės yra turtingiausias Amerikos žmogus. Elitinio klubo milijardierių turtas po dvejus metus trukusio nuosmukio vėl išaugo, praneša dpa-ELTA. Pasak žurnalo "Forbes", bendras 400 turtingiausių amerikiečių turtas šiuo metu viršija 955 mlrd. JAV dolerių ir yra 10 proc. didesnis nei praėjusiais metais, kai jų turtas dėl nusilpusios ekonomikos nusmuko 80 mlrd. JAV dolerių, palyginti su 2001-aisiais. B. Geitso (Bill Gates) turtas išaugo 3 mlrd. JAV dolerių - iki 46 mlrd. dolerių. Tuo tarpu jo geras draugas Vorenas Bafetas (Warren Buffet) liko antroje vietoje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

JAV karys nušovė kitą kariškį sužeidusį bengališką tigrą

2003-10-16 | JAV karys Bagdado zoologijos sode nušovė retą bengališką tigrą, kai jis sužeidė kitą kariškį, pro narvo grotas bandžiusį gyvūną pamaitinti, pareiškė zoologijos sodo direktorius. Adilas Salmanas Mousas (Adil Salman Mousa) agentūrai Reuters teigė, kad ketvirtadienio vakarą, užsidarius zoologijos sodui, jo patalpose grupė JAV karių surengė vakarėlį. "Kažkas bandė pamaitinti tigrus, - sakė jis. - Tigras nukando jo pirštą ir apkandžiojo ranką. Tad jo kolega paėmė ginklą ir nušovė tigrą". Naktinis sargas teigė, kad kariškiai į zoologijos sodą atvyko su kariniais automobiliais, tačiau vilkėjo civilius drabužius ir gėrė alų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!