LT   EN   RU  
2021 m. kovo 5 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Sportas
R.Rumšas finišavo 45-as, o Lampres lyderis beviliškai atsiliko

2003-04-28 | Prestižinėse 199,5 km lenktynėse Belgijoje Fleche Wallonne Raimondas Rumšas finišavo 45-oje vietoje nuo nugalėtojo ispano Igorio Astarloa atsilikęs 2'16". Raimondas pasirodė geriausiai iš Lampres komandos. Komandos lyderis Francesco Casagrande atsiliko net 11 minučių.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Čempionų lyga: Man Utd - Real 4:3

2003-04-28 | Čempionų lygos 1/4 finalo atsakomosios rungtynės:
Manchester United - Real Madrid 4:3 Pirmos rungtynės 1:3.
Manchester United: 43'Ruud van Nistelrooy, 52'Ivan Helguera į savo vartus, 71', 84'David Beckham.
Real Madrid: 12', 50' 59'Ronaldo. Komandos sudėtys:
Manchester United: 1-Fabien Barthez; 27-Mikael Silvestre (3-Philip Neville 79), 24-Wes Brown, 6-Rio Ferdinand, 22-John O'Shea; 11-Ryan Giggs, 16-Roy Keane (Quinton Fortune 82), 8-Nicky Butt, 4-Juan Sebastian Veron (7-David Beckham 63); 22-Ole Gunnar Solskjaer, 10-Ruud van Nistelrooy.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

M.Sabaliauskas ketvirtas pirmame etape Italijoje

2003-04-28 | Šiaurės Italijoje prasidėjusių Giro del Trentino lenktynių pirmame 170,5 km etape Marius Sabaliauskas iš Italijos komandos Saeco finišavo ketvirtas. Lenktynes laimėjo 11 mėnesių dėl diskvalifikacijos už dopingo vartojimą praleidęs Stefano Garzelli. Jis finiše aplenkė tris kartu su juo pabėgusius dviratininkus italą Gilberto Simoni (Saeco), slovėną Tadej Valjavecą ir Marių Sabaliauską. Likus apie 25 km iki finišo nuo pagrindinės grupės pabėgo 5 dviratininkai, iš kurių vienas vėliau atsiliko. Persvara nuo pelotono tuo metu jau siekė apie apie 1'15'. Likus iki finišo 500 metrų, spurtą pradėjo Sabaliauskas, tačiau varžovai finiše jį aplenkė.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

UEFA taurė: Porto derbis neįvyks

2003-04-28 | UEFA taurės atsakomosios pusfinalio rungtynės:

Lazio - Porto 0:0. Pirmas mačas 1:4.
Blankiai žaidę romėnai nesugebėjo sukurti pavojaus prie portugalų vartų. Bene vienitelė proga buvo 57' skirtas 11 m. baudinys, tačiau C.Lopezo smūgį atrėmė Porto vartininkas V.Baia.
Jankauskas žaidė tik nuo 85 minutės, pakeitęs Derlei.

Kitame pusfinalyje Glazgo Celtic svečiuose nugalėjo Porto Boavistą 1:0. Įvartį 79' pelnė H.Larssonas. Pirmos rungtynės 1:1.
Finale Sevilijoje žais Porto - Celtic.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

ULEB taurė Pamesai

2003-04-28 | Stebint 9,000 žiūrovų Valensijoje sužaistos antrosios ULEB taurės finalo rungtynės:
Pamesa - Krka 78:76. Pirmas rungtynes 90:78 svečiuose taip pat buvo laimėję ispanai.
Pamesa Valencia: Tomaševičius 28 taškai + 11 kamuolių + 5 perdavimai, Oberto 13
Krka: Arnold 20, Duščak 13.
Finalo MVP išrinktas serbas D.Tomaševičius.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Krepšinio šou kuria ir šokėjos

2003-04-23 | Kone pirmosios krepšinio aistruolius linksminti pradėjo Klaipėdos universiteto ritminės gimnastikos studentės. Prieš 7 metus merginas į grupę subūrė Klaipėdos universiteto ritminės gimnastikos dėstytoja Bronė Švitrienė. "Pastebėjau, kad tarp studenčių yra gabių merginų, galinčių užs Šimti ne vien ritmine gimnastika. Atrinkau gabiausias, prisimena Švitrienė. - Pirmas mūsų pasirodymas vyko universitete. Ten paneles pastebėjo Klaipėdos krepšinio klubo "Neptūnas" vadovai ir pakvietė šokti per varžybų pertraukas". Po sėkmingo debiuto klaipėdietės sulaukdavo vis daugiau pasiūlymų, jos pirmosios dalyvavo LKL "ėvaigždžių dienoje". Tobulindama judesius ir siekdama geresnių rezultatų, šokių grupės vadovė atrinko geriausias merginas: "Galvojau apie perspektyvą ir nusprendžiau, kad grupėje turi likti tik gabios, profesionalios sportininkės. Šiuo metu pas mus šoka 10 merginų, keturios jų - Lietuvos meninės gimnastikos rinktinės narės. Viena grupės lyderių - Irina Nikitina - sportinės gimnastikos meistrė, pernai ji tapo Baltijos šalių akrobatikos čempione".
Iš 10 grupės narių aikštelėje dažniausiai pasirodo 6 ar 7 merginos. Kurios gimnastės dalyvauja, priklauso nuo renginio svarbos: rimtose rungtynėse, kurias stebi didelė auditorija, šoka geriausios, per vietinės reikšmės varžybas žiūrovus linksmina naujokės.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Kompiuteris - prie šachmatų lentos

2003-03-01 | 1997 m. pralošęs šachmatų mačą kompiuteriui Deep Blue, geriausias pasaulio šachmatininkas Garis Kasparovas pasibaisėjęs susiėmė už galvos. Tai buvo skausmingas bedvasės "geležies" akibrokštas žmogaus mąstymo galiai. 2003 m. jam pavyko pasiekti sunkias lygiąsias prieš kitą šachmatų programą - Deep Junior. Nepaisant to, dabar jis šneka, kad kompiuteriai šachmatams suteiks naują gyvenimą ir net patys šachmatai virs nauju žaidimu. Kodėl? Visa tai G. Kasparovas aiškina NewScientist žurnalo korespondentui Willui Knightui. Kodėl tiek daug dėmesio skiriate šachmatų žaidimui su kompiuteriu? - Nuo pat mažumės maniau, kad privalau pirmauti tarp tų žaidėjų, kurie tobulina šachmatus, o jie, mano supratimu, tampriai susiję su kompiuterine technika. 1984 ir 1985 m. pasirodė pirmosios šachmatų programos. Pats faktas buvo jaudinantis. Aš paraginau kelis pasiturinčius vokiečius pradėti kurti šachmatų duomenų bazę. Bandžiau juos įtikinti, kad būtų puiku turėti duomenų bazę, padėsiančią šachmatininkams tobulėti, ruoštis susitikimams ir analizuoti padėtis. Pirmoji 1987 m. sukurta duomenų bazė buvo labai primityvi, ja buvo galima naudotis tik Atari kompiuteriais. Nuo to laiko kompiuteriai, šachmatų programos ir duomenų bazės padarė milžinišką pažangą. Ne visi tikėjo, kad visa tai šachmatams bus svarbu, bet aš jaučiau, kad kompiuteriai turės didžiulės įtakos šachmatų vystymuisi. Taip ir atsitiko.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Jauni F-1 pilotai - problema?

2003-02-25 | Paskutiniais metais į "Formulę-1" patenka vis daugiau pilotų, kurie negali pasigirti rimtais pasiekimais F-3 ar F-3000 lenktynėse. Jie patenka į F-1 stambių remėjų pagalba, bet ar taip turi būti? Ne paslaptis, jog šiais laikas F-1 lenktynininko superlicencija yra kone formalumas, nes ją gauna kiekvienas pretendentas į F-1 piloto vietą. Bet juk "Formulė-1" yra aukščiausios klasės lenktynės, juose visuomet dalyvauja lenktynininkai-asmenybės, tikros žvaigždės, tokios, kaip: A.Ascari, J.M.Fangio, E.Fittipaldi, G.Hillas, N.Lauda, N.Mansellas, N.Piquet, A.Prostas, A.Senna, J.Stewartas, G.Villeneuve'as ir dar daugybė kitų.

Lankomumo reitingasKomentarų: 26

plačiau >>

Wing Tsun treniruotėse

2003-02-23 | Įdomu stebėti, kai būna sunku kiekvieną ranką koordinuoti atskirai. Retai kada pavyksta puolimą pradėti viena ranka, tuo pačiu nekeičiant kitos rankos pozicijos. Bet tikriausiai yra gerai, kad nuo pradžių esame netobuli, nes pradingtų tobulėjimo džiaugsmas. Tik speciali treniruotė pagerina kitas technikas ir jas, tarsi, sulieja kartu. Tai pastebima greitai. Galima paminėti, kad šis treniravimasis kūną pakeičia visiškai pozityviai. Tačiau Wing Tsun bazuojasi neįprastomis, ne jėga prieš jėgą, mintimis, o spyruoklės principu. Taip pat nėra jokio aerobikos stiliaus, gimnastikos bloko, kuris apima didelę treniruočių dalį daugelyje kovinio sporto rūšių. Grandininiai kumščių smūgiai, kelių įtampa, žingsnių pratybos prieš atakos universaliuosius sprendimus - tai žymiai pakelia bendrą kondiciją ir sportiškumą. Taip pat, specialia technika, stiprinami raumenys.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Siu Nim Tau

2003-02-23 | SIU NIM TAU kartais dar vadinama Saam Pai Fut (3 kartus nusilenkti Budai), bet pirmasis pavadinimas naudojamas dažniau. Siu Nim Tau mokymasis turi didelę reikšmę kiekvienam, kuris norėtų suprasti Wing Tsun sistemą. Nuo jos prasideda Wing Tsun mokymasis ir naujokui instruktorius pastoviai primena: "Jeigu mažoji idėja neteisinga, tai kovotojas niekuomet nelaimės kovos". Kitaip sakant, jeigu mokiniui nepasiseks išmokti Siu Nim Tau, jis negalės įvaldyti pažengusios technikos, kuri bazuojasi Siu Nim Tau pagrindu. Dėl tos priežasties Wing Tsun mokinys turi visame savo tobulėjimo kelyje praktikuoti Siu Nim Tau. Iki vyresniojo mokinio stadijos jis turi 9 kartus laikyti Siu Nim Tau egzaminą ir per kiekvieną egzaminą iš jo laukiama tobulesnio atlikimo. Dažnai nekreipiama dėmesio į tai, kad Siu Nim Tau turi tikslą treniruoti ir žemutinę kūno dalį. Tuomet, kada mokinys atlieka rankų techniką, jis nejudina kojų arba žemutinės kūno dalies.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!