LT   EN   RU  
2021 m. spalio 25 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Stilius
Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (22 dalis) Dior

2010-06-14 | Iš prašmatnaus albicijų, geismą žadinančio cestrų, kvapiųjų vanilių, santalų ir tongapupių kvapo išaustas šydas, kuriuo apgaubia ADDICT, žadina jausmus ir skatina jais pasikvėpinusios moters aistrą. Geismu spinduliuojantys rafinuoti kvepalai J'adore akcentuoja ypatingo moteriškumo renesansą ir spontaniško jausmo galią – tai perteikia nuostabi kvapų puokštė: orchidėjų, vos juntamų damaskinių slyvų ir sodriai, bet švelniai kvepiančio amaranto. Miss Dior – tai elegancija nepavaldi laikui. Klasika tapę kvepalai pirmą kartą pasirodę dar 1947 – aisiais ir iki šių dienų išlikę vienais populiariausių. Pats Christian Dior kalbėdamas apie šiuos kvepalus yra pasakęs: „ Tik atidarius kvepalų Miss Dior buteliuką vienas po kito dienos šviesą išvysta visi mano sumanymai. O kiekviena moteris, vilkinti mano kurtą suknelę, apgaubiama šių kvepalų skleidžiamos išskirtinės moteriškumo auros". Miss Dior – tai aukštosios mados aromatas. Išskirtinis įvykis kvepalų pasaulyje. Legendinis aromatas kupinas nesibaigiančių pagundų. Jis drąsus, provokuojantis ir paslaptingas. Tarsi uždraustas „vaisius", nepaliekantis abejingų. Poison - tai kvepalai, kurie žavi, šiek tiek šokiruoja, bet kartu ir nenusakomai vilioja. CHRISTIAN DIOR mados namų 1944 m. pristatytiems kvepalams Tendre Poison būdingas nuostabus ryškus gėlių kvapas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (21 dalis) Diesel

2010-06-14 | Gyvenimas nuostabus. Ženk juo drąsiai, palikdama paskui save seksualaus veržlumo šleifą. Fuel For Life - kvepalai aistringai asmenybei, gyvenančiai geidulingai pilnavertį, jausmingai intensyvų gyvenimą. Eliksyras moteriai, trokštančiai gundyti ir būti gundomai. Gėlių ir medienos aromatas iškelia tarp dangaus ir žemės. Nekalto jazmino ir brandžios pačiulės natų kontrastuojanti harmonija pribloškia ir sujaudina. Fuel For Life griauna kliūtis ir nustatytas laisvės ribas, žadina dar didesnį gyvenimo geismą. Diesel tęsia istoriją. Įkvėptas praėjusio šimtmečio triukšmingų dvidešimtųjų metų, prabangių buduarų ir jų puikių savininkių, Diesel pristatė naują „gyvenimo eliksyrą" – kvapą Fuel for Life Unlimited. Atėjo metas pradėti naują etapą. Pasinerkite į nevaržomas linksmybes, neatsisakykite malonumų ir leiskite sau daugiau. Fuel for Life Unlimited aromatas sugriaus visas kliūtis ir nustatytas laisvės ribas, pažadins dar didesnį gyvenimo geismą ir pakvies atsiduoti nevaržomiems malonumams. Fuel for Life Unlimited – tai kvapas moterims, svajojančioms apie naujus aštrius potyrius ir kvapą gniaužiantį romaną. Visame pasaulyje žinomam prekės ženklui „DIESEL" šiais metais sukanka 30 metų. Ta proga kompanija sukūrė Fuel For Life kvepalus. Mes parduodame ne prekę, mes parduodame gyvenimo stilių, – sako Renco Rocco „DIESEL " savininkas. – Mano manymu, mes sukūrėme visuomeninį judėjimą... „DIESEL" ideologija sujungia visus gyvenimo aspektus – gyvenimo būdą, aprangos stilių, realybės suvokimą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (20 dalis) Davidoff

2010-06-14 | Įsivaizduokite savaitgalį paplūdimyje kaitriai šviečiant saulei: iš pradžių Jus apgaubia gaivus žalių obuolių ir sultingų citrinų kvapas, po to užplūsta skanus sultingų egzotiškų vaisių aromatas, lydimas vaiskaus vandens lelijų ir subtilaus frezijų dvelksmo. Galiausiai pajuntate gundantį santalų, šiltą kedrų ir vos juntamą muskuso kvapą. Kerintis Cool Water Game aromatas – nuostabus lyg svajonė. Moterims skirtų Cool Water kvapas apgaubia geismą žadinančia gaiva ir maloniai vėsina tarsi švelnus vėjo dvelksmas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (19 dalis) David Beckham

2010-06-14 | Moterims skirti kvepalai Intimately įkūnija Viktoriją – tokią, kokią pažįsta tik jos artimiausi žmonės. Daugiaspalvis aromatas spinduliuoja eleganciją ir intymumą, žadina pasitikėjimą savimi ir įkvepia. Briaunotas flakonas krištolo skaidrumo dangteliu mėgdžioja savo vyrišką partnerį, bet yra subtiliai rafinuotas ir moteriškas, simbolizuoja intymumą ir prabangą. Pakuotę puošia Deivido ir Viktorijos monograma. Moterims skirtas kvapas Intimately Night spinduliuoja intymumą ir įkūnija kvepalų – priemonės žadinti seksualinį potraukį – fenomeną. Sukurtas, kad perteiktų bendro gyvenimo rafinuotumą, tarpusavio ryšį, artumą ir primintų mums, koks galingas gali būti kvapas žadinantis geismą. Tik Intimately Night kvapas skirtas vyrams ir Intimately Night kvapas skirtas moterims gali taip Jus suartinti... Elegantiška ir žavi Viktorija yra mados pasaulio ambasadorė ir stiliaus simbolis. Pagundos kupinas rytietiškas, vaisių ir gėlių kvapas „Beckham Signature" įkūnija jos įgimtą mados jausmą, rafinuotą stiprybę ir moteriškumą. Pirmiausia užplūsta saldus anyžių žiedų ir cukruotų obuolių kvapas. Po to išsiskleidžia gundanti gėlių - egzotinių orchidėjų ir heliotropų - kvapų puokštė, kurią nuostabiai papildo šiltas vanilės dvelksmas.Šią nuostabią kvapų puokštę vainikuojantis geismą žadinantis pačiulių, ambros ir muskuso dvelksmas suteikia elegantiško rafinuotumo, kuris yra neatsiejama Viktorijos Beckham stiliaus dalis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (18 dalis) Dana

2010-06-14 | Kvapą Chantilly, pirmą kartą pasirodžiusį dar 1941 – aisiais, sukūrė parfumeris Paul Parquet. Svajingas ir moteriškas kvapas Chantilly - lyg prancūziški nėriniai. Užburia ir nepaliaujamai žavi. Kvapas Tabu tarsi uždraustas vaisius. Kiekviename žingsnyje provokuoja, gundo ir intriguoja. Pirmą kartą pasirodęs dar 1932 – aisiais kvapas Tabu sukurtas, kad sužadintų jausmus ir skirtas moterims, jaučiančioms slaptą aistrą gyvenimui. Galvojate, kad tai Jūsų kaltė, jog suartėjote taip greit ir leidote žaviam nepažįstamajam per daug? Nesikankinkite! Tiesiog suverskite kaltę kvapui Tabu! Kompanija „Dana Classic Fragrances" buvo įkurta dar 1932 – aisiais Ispanijoje. Tais pačiais metais pasaulį išvydo ir pirmasis „Dana Classic Fragrances" kvapas „Tabu". Klasika tapę kvepalai tik pasirodę netrukus išgarsėjo dėka drąsių reklaminių plakatų, kurie tiesiog nepaliko abejingų. Daugelis piktinosi plakatuose išvydę aistrai atsidavusius apsinuoginusį vyrą ir moterį, o reklaminis kvepalų šūkis, kuris skelbė: „Apkaltinkite kvapą Tabu", dar labiau pakurstė kalbas. Visa „Tabu" reklaminė kampanija įkūnijo pagrindinę mintį: „Galvojate, kad tai Jūsų kaltė, jog suartėjote taip greit ir leidote žaviam nepažįstamajam per daug? Nesikankinkite! Tiesiog suverskite kaltę kvapui Tabu!". Nors ir rizikuodama, „Dana Classic Fragrances" nepabūgo tokio drąsaus žingsnio ir nepaisydama tiems laikams būdingo konservatyvaus požiūrio, išdrįso šokiruoti visuomenę ir išsiskirti iš kitų to meto kvepalus gaminančių kompanijų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (17 dalis) Clinique

2010-06-14 | Clinique Aromatics Elixir Eau de Toilette - išties originalūs Clinique kvepalai. Kur kas daugiau nei kvepalai. Clinique Happy Heart Eau de Parfum - gėlių gausa. Truputis šilumos. Jausmų gelmė. Kvėpinkitės, ir Jūsų širdį užplūs laimė! 1960 metų pabaigoje žurnalistė Carol Philips atkreipė dėmesį į tai, kad kai kurių amerikiečių moterų oda yra nuostabi. Ji atliko tyrimą, kurio dėka paaiškėjo, kad visos šios moterys lankėsi viename ir tame pačiame kosmetologo kabinete ir naudojo tas pačias kosmetikos priemones. Netrukus žurnale „Vogue" buvo išspausdintas straipsnis pavadinimu „Ar galima turėti nuostabią odą?". Atsakymas į šį klausimą buvo „Taip, galima". Šį straipsnį perskaitė kompanijos Estee Lauder savininkai ir Carol Philips pasiūlė vadovauti naujai kompanijai, kuri būtent ir gamins tokias kosmetikos priemones. Taip 1968 m. JAV rinkoje atsirado kompanija CLINIQUE LABORATORIES. Nuo daugelio kitų kosmetikos kompanijų CLINIQUE skiriasi tuo, kad siekia patenkinti individualius odos priežiūros poreikius ir nesiūlo vienos odos priežiūros priemonės visų tipų odai. CLINIQUE odos priežiūros produktų linijos skirtos individualioms odos priežiūros problemoms spręsti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (16 dalis) Clarins

2010-06-14 | Moterims patinka CLARINS, nes CLARINS myli jas, stengiasi išgirti jų norus ir gerbia. Ir viską daro su didele meile. Par Amour – tai pirmieji CLARINS kvepalai. Kvepalai, kurių vardas atspindi visus šios kompanijos įsitikinimus. Argi būtų įmanoma sukurti kvepalus moterims negalvojant apie jaunystės įsikūnijimą, šių dienų dukteris – tas, kurios yra mūsų ateitis, kurios kurs rytdienos pasaulį? Nuostabiame širdies formos flakone slypintys Par Amour išreiškia CLARINS meilę. Jų kvapas elegantiškas ir stulbinantis, nes Par Amour – tai tikra meilė. Ir savo antruosius kvepalus CLARINS sukūrė toms, kurios vis dar auga ir turi visas teises naudotis savo amžiaus teikiamais pranašumais. Par Amour Toujours skirti visoms dukroms – jų pirmai pažinčiai su kvepalų pasauliu. Par Amour ir Par Amour Toujours sukurti visoms moterims, jie nėra skirti tik dukroms ar tik mamoms. Galbūt moterims labiau patiktų Par Amour Toujours, mergaitėms – Par Amour, o kai kurios jų galbūt norėtų kvėpintis abejais. Par Amour Toujours pasakoja istoriją apie meilę. Flakonas turi širdies formos purkštuką – rožių pumpurų spalvos, kvepalai taip pat rausvos spalvos – tai reiškia, jog meilė yra brangakmenis, tačiau iš kitų brangakmenių skiriasi tuo, jog yra gyva. Pakuotę puošiantis rausvos spalvos – gaivios ir spindinčios, tokios, kokia patinka visoms mergaitėms – žiedais apsipylęs medis yra gyvenimo simbolis, o gyvenimą suteikia meilė. Par Amour Toujours žadina džiaugsmą, nes sukurti su meile.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (7 dalis) Carolina Herrera

2010-06-14 | Kvapas 212 – tai švelnus gėlių aromatas su muskuso natomis. Kuriant šį kvapą dalyvavo ir Carolina Herrera dukra. Ji kvapą 212 apibūdino kaip provokuojantį, gaivų, bet turtingą aromatą. Pavadinimas – 212 – tai Carolina Herrera mylimo Niujorko telefonų numerių kodas. Skirtas jaunoms moterims kvapas 212 – šiuolaikiškas, charizmatiškas, miestietiškas, išskirtinis kaip ir pats Niujorkas. Carolina Herrera 212 Sexy Eau de Parfum – šis gundantis mandarinų, bergamočių, rausvųjų pipirų, gėlių žiedlapių, gardenijų, vos juntamas cukraus vatos bei šilto muskuso kvapo derinys įkūnija Carolina Herrera moters troškimą sugundyti per patį pirmą netikėtą susitikimą. Carolina Herrera sukurti kvapą Chic įkvėpė taip garbinamas moterų grožis ir menas. Chic - tai išskirtinės gaivos ir rafinuoto jausmingumo aromatas, skirtas moterims, kurios tiesiog negali pakęsti standartų. Carolina Herrera gimė 1939 metais venesualiečių aristokratų šeimoje. Ji buvo auklėjama laikantis aukštų elgesio manierų, kurios paliko žymę jos charakteryje ir kūryboje. Carolina Herrera yra įžymi ir įdomi savo klasikiniu, elegantišku, prabangiu stiliumi, nuolatos charakterizuojama kaip turinti rafinuotą skonį, kuris yra aiškiai moteriškas. Carolina Herrera kuria prabangą iš intriguojančių detalių, aiškaus ir užbaigto stiliaus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (8 dalis) Cartier

2010-06-14 | Cartier Delices de Cartier Eau de Toilette - nuostabus citrusinio bergamočių ir mandarinų, aitroko rabarbarų, raminamo morelių ir jazminų bei švelnaus santalų ir ambros kvapo derinys. Šie lengvi ir gaivūs kvepalai idealiai tiks bet kuriuo dienos ar vakaro metu. Cartier prekinio ženklo istorija prasidėjo nuo 1847 m., kai Francois Cartier perėmė juvelyrinės dirbtuvės (Paryžiuje) valdymą. Nuo 1874 metų, kai kompanijos valdymas buvo perduotas Alfredui Cartier ir trims sūnums, Cartier pagaminti unikalūs aksesuarai ir juvelyriniai dirbiniai tapo neatsiejama turtingų žmonių gyvenimo dalimi ir priklausymo aukštuomenei „ženklu". Cartier dirbiniai – tai ne tik blizgantys daikčiukai iš brangakmenių ir tauriųjų metalų, bet kartu ir maži meno kūriniai. Aksesuarai įdėti į raudonus odinius dėklus perjuostus aukso spalvos juostele pakerėjo tiek žavias damas, tiek džentelmenus. Cartier dizaineriai ir juvelyrai yra puikūs meistrai, inovatoriai, išradėjai, kurie nuolat ieškojo ir ieško naujų formų ir sprendimų laikrodžiams, papuošalams ir kitiems dirbiniams. Ir šiandien Cartier dirbtuvėse viskas vyksta taip, kaip prieš šimtą penkiasdešimt metų, vėriniai ir apyrankės poliruojami „išvirkščiąja" žąsies plunksnos puse, naudojamasi 0,1 mm storio styginėmis dildėmis. Ir kiekvienam papuošalui skiriama 1600 darbo valandų, neskaičiuojant sugaišto laiko Cartier brangakmenių paieškai po visą pasaulį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (9 dalis) Celine Dion

2010-06-14 | Ypatingas žiedas ir Enchanting kvapas neabejotinai sustiprins šiais kvepalais pasikvėpinusios moters žavesį. Šis kvapas tiesiog neleis suabejoti savo moteriškais kerais ir grožiu. Vaisių ir gėlių Enchanting aromatas, sukurtas šveicarų kompanijos „Gvidauen" parfumerio James Krivda skleidžia švelnų kvepenės ir orchidėjų kvapą, kuris sušildys šaltą vakarą ir pakels nuotaiką. Ribotos serijos kvapas su ypatingu žiedu, papuoštu "Swarovski" ametistu, tikrai sužavės kiekvieną moterį. „Kvapas Belong - tarsi daina apie moterį, kuri myli gyvenimą, kuri šypsosi, apie moters vidinį grožį, jos aistrą ir jausmus", - teigia nuostabaus balso savininkė Celine Dion. Džiaukis šia akimirka. Kvapas Belong tiesiog neleis suabejoti savo moteriškais kerais ir grožiu. Enchanting kvapas neabejotinai sustiprins šiais kvepalais pasikvėpinusios moters žavesį. Šis kvapas tiesiog neleis suabejoti savo moteriškais kerais ir grožiu. Vaisių ir gėlių Enchanting aromatas, sukurtas šveicarų kompanijos „Gvidauen" parfumerio James Krivda skleidžia švelnų kvepenės ir orchidėjų kvapą, kuris sušildys šaltą vakarą ir pakels nuotaiką. Įkvėpta pirmųjų kvepalų sėkmės Celine Dion pristatė antrąjį kvapą Parfum Notes. Šis romantiškas, jausmingas ir moteriškas aromatas tiks kiekvienai progai. Nei dieną, nei naktį nesiskirdami su Parfum Notes kvapu, mėgausitės kerinčiu gėlių natų „skambėjimu". Pirmasis Celine Dion kvapas tarsi moteriškumo ir švelnumo atspindys, saulėtas ir spinduliuojantis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!