LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Stilius
Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (50 dalis) Joop!

2010-06-14 | Nepamirštamas, neįprastas ir savitas moterims skirtas kvapas Joop! Femme užburia paslaptingu aromatu. Šiek tiek primena vyrišką kvapą, bet dėl to dar labiau traukia ir vilioja. Wolfgang Joop gimė 1944 m. Augo ištaigingame senelių dvare. Nuo dvylikos metų pradėjo lankyti aukštesniąją meno mokyklą Brunswicko miestelyje, į kurį jo tėvas, žurnalistas, buvo perkeltas redaguoti kultūros žurnalo. Pirmasis prisilietimas prie mados įvyko 1970 m., kai moterų žurnalo "Constanze" paskelbtame mados idėjų konkurse laimėjo tris pagrindinius prizus. Pirmoji autorinė Wolfgang Joop kolekcija buvo pristatyta 1978 m. Įspūdingi kailiniai tapo tarptautiniu įvykiu mados pasaulyje. Amerikiečių spauda negailėjo komplimentų ir dizainerį pakrikštijo "naujosios kartos vokiečiu". Pirmosios kolekcijos triumfas paskatino dizainerį įsteigti savo mados namus. Šią svajonę Wolfgang Joop įgyvendino 1982 m. Dizaineris įkurtą kompaniją pavertė viena įtakingiausių mados imperijų, garsėjančią moterims ir vyrams skirtomis drabužių linijomis, džinsų linija, akiniais, avalyne, juvelyrika, kosmetikos bei parfumerijos serijomis, baldų bei interjero dekoracijų kolekcijomis. Vokiškas tikslumas, kokybė ir funkcionalumas, šiek tiek itališkų emocijų, prancūziško šarmo – visa tai apibūdina prekės ženklą „Joop“. 1998 m. Wolfgangas Joopas pardavė kompanijos akcijas prekybos grupei "Weunsche". Tačiau prekės ženklas „Joop“ ir mados namų stilistika išliko.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (51 dalis) Juicy Couture

2010-06-14 | Seniai, labai seniai labai tolimoje šalyje gyveno dvi mielos mergaitės – Pam ir Gela. Netikėtai joms atsivėrė linksmybių kupinas Juicy Couture mados pasaulis. Jos giliai įkvėpė ir suvokė, kaip Juicy merginoms kvepia pasaulis! Pam ir Gela troško, kad kiekviena mergaitė turėtų savuosius Juicy Couture, tad sukūrė grupę nuostabių kvepalų, tokių puošnių, kokie tegali būti Juicy Couture – kai kurie iš jų su talismanu ar puošniu niekučiu ir visi tokiuose nuostabiuose flakonuose, kokių dar nebuvote regėję. Juicy Couture Travel - sudedamosios dalys: arbūzai, mandarinai, pasifloros, medetkos, obuoliai, vandeniniai hiacintai, lapai, kvapiosios tuberozos, laukinės rožės, spalvingosios alstremerijos, tuberozos, karamelė, vanilė, brangi mediena, pačiuliai. Juicy Couture - sudedamosios dalys: arbūzai, mandarinai, pasifloros, medetkos, obuoliai, vandeniniai hiacintai, lapai, kvapiosios tuberozos, laukinės rožės, spalvingosios alstremerijos, tuberozos, karamelė, vanilė, brangi mediena, pačiuliai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (52 dalis) Karl Lagerfeld

2010-06-14 | Magišką ir paslaptingą kvapą Sun Moon Stars nesenstantis mados pasaulio simbolis, dizaineris, kurio skoniui paklūsta milijonai Karlas Lagerfeldas pristatė 1994 – aisiais. Šiuolaikiškoms ir nepriklausomoms moterims skirtų kvepalų buteliuką, sukurtą iš vidurnakčio mėlynumo spalvos stiklo, puošia dangaus kūnų simboliai: saulė, mėnulis ir žvaigždės, kurie dovanoja neišsenkančius klodus šviesos, paslaptingumo, romantikos, kaip ir kvapas Sun Moon Stars. Uodegėle surišti, pudra išbalinti plaukai, akiniai nuo saulės ir rytietiška vėduoklė – tarsi neatsiejamos žymaus dizainerio Karl Lagerfeld stiliaus detalės. Pats dizaineris teigia, kad gimė 1938 m. Vokietijoje, tačiau, kai kurių šaltinių teigimu, oficiali mados guru gimimo data lieka mįsle, nes dizainerio bendraklasiai liudija, jog tikrieji jo gimimo metai yra 1933 m. Vis dėlto, šis faktas praranda reikšmę, žvelgiant į jo nuveiktus darbus. Karl Lagerfeld jau senokai tapo nesenstančiu mados pasaulio simboliu, stabu, kurio skoniui paklūsta milijonai. Karl Otto Lagerfeldtas (vėliau, kiek išgarsėjęs, pavardę supaprastino ir tapo Lagerfeldu) gimė rugsėjo 10 dieną Hamburge, Vokietijoje. 1953 m. kartu su motina persikraustė į Paryžių, o 1954 - aisiais gavo pirmąjį savo apdovanojimą eskizų konkurse už palto modelio eskizą. Netrukus Karlas Lagerfeldas gauna darbą pas Pierre Balmainą, o 1958 - aisiais pereina dirbti pas Jeaną Patou, kur penkerius metus kasmet sukuria po 2 aukštosios mados kolekcijas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (53 dalis) Kate Moss

2010-06-14 | Žymaus modelio Kate Moss kvapas Velvet Hour (liet. „Aksomo valanda“) dvelkia laukine elegancija ir skleidžia kerinčias viliones. Paslaptingas, netikėtas, seksualus kvapas primena vakaro prieblandos teikiamą jaudulį. Tamsiai mėlynas Velvet Hour buteliukas simbolizuoja vakaro paslaptingumą, aistrą ir prabangą. Subtiliai spindinti aksomo suknelė ir užburiantis aromatas pavers jus ta nepažįstamąja, į kurią kryps visų akys. Kvepalus Kate, kurie tapo vienais perkamiausių jaunų ir progresyvių merginų tarpe, žymus modelis Kate Moss pristatė 2007 m. Kvapas Kate puikiai nusako dvilypę žymaus modelio asmenybę: ji pašėlusi ir nesustabdoma, tačiau kartu tyra, kaip angelas, viliojanti ir gundanti, tačiau švelni, mylinti ir sauganti. Kate aromatas - moteriškas, trapus, bet kartu jausmingas. Kate Moss – vienas įdomiausių mados pasaulio personažų. Jos duomenys neatitinka topmodelių standartų, o ūgis – 169 cm., bet tai nesutrukdė Kate Moss patekti ant žinomų žurnalų viršelių ir tapti „stiliaus ikona“, elegancijos simboliu. Kate Moss gimė 1974 m. Anglijoje. Jos karjera prasidėjo 1988 m., kai kelionės metu į Bahamus Niujorko aerouoste ją pastebėjo modelių agentūros savininkė Sarah Doukas ir pakvietė Kate Moss į modelių atranką. Būsimoji žvaigždė nepraleido šios galimybės ir buvo priimta į modelių gretas. Iš pradžių Kate Moss karjera klostėsi vangiai, bet dėl to ji neišgyveno, nes atsiradus naujoms draugėms atrado ir naujus pomėgius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (54 dalis) Kelly Brook

2010-06-14 | Grožis, jaunystė, energija – didelis turtas, kurio neįmanoma nusipirkti, tačiau galima pajusti aromatą, įkūnijantį visas šias amžinas vertybes. Kelly Brook, žymus modelis, aktorė, laidų vedėja pristatė savo antruosius kvepalus Vivacious, apjungiančius klasiką ir šiuolaikiškumą. Nepaprastos aviečių, rožių ir vanilės natos suteikia aromatui švelnumo ir gaivos, o dailus kvepalų buteliukas atspindi grakštumą ir eleganciją.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (55 dalis) Kenzo

2010-06-14 | Kenzo Jungle – išskirtinis kvapas, kupinas šilumos ir spalvų. Gyvenimas šių laikų pasaulyje ne ką mažiau įdomus ir rizikingas, nei paslaptingosios džiunglės. Ant rytietiško kvapo Jungle buteliuko puikuojasi dramblys, o „drambliai neša laimę“, – teigia Kenzo kvepalų kūrėjas. Jis tarsi ilgaamžiškumo, taikos bei palankumo simbolis. Kenzo Flower - unikaliame aguonomis puoštame flakone „įkalinti“ šiuolaikiški kvepalai Kenzo, skleidžiantys švelnų žibuoklių, vanilės ir rožių kvapą, sukurti šiuolaikiškai miesto moteriai, kuri gamtoje ieško įkvėpimo ir atsinaujinimo. Flower by Kenzo – gėlė, pražydusi mieste. Kenzo Amour - Kenzo pristato švelnius, geismą žadinančius kvepalus, dvelkiančius mediena ir muskusu. Kvapai, kuriuos prisimename iš kelionių po Aziją, Indiją, Indoneziją, Japoniją, Birmą ir Tailandą… Nuostabių vietų, kuriose plūste užplūsta spalvos ir kvapai. Kvapas Kenzo Flower Oriental papildo šiek tiek anksčiau pasirodžiusius, unikaliame aguonomis puoštame flakone „įkalintus“ šiuolaikiškus kvepalus Kenzo Flower. Egzotiškas, paslaptingas ir jausmus žadinantis kvapas Kenzo Flower Oriental skirtas moterims, kurios nori pabrėžti savo asmenybės išskirtinumą. Kenzo Flower Oriental – tai dar viena gėlė, pražydusi mieste. Kenzo pasaulis tarsi didelis sodas, kurio gyvybės šaltinis - vanduo. Tyras, gaivus ir jaunatviškas kvapas L'eau Par Kenzo alsuoja vandens paslaptingumu, pavasario gyvastimi.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (56 dalis) Kylie Minogue

2010-06-14 | Šūkis „Pasaulis – Jūsų scena“ atspindi viliojantį ir gundantį Kylie Minogue aromatą Showtime. Tai laukinių žemuogių, aviečių, gervuogių, juodųjų serbentų bei rožių, alyvų ir frezijų harmoningas derinys. Šis stulbinantis, nepaprastai ryškus, moteriškas, vaisių ir gėlių kvapas sukurtas drąsioms ir veržlioms moterims, mylinčioms gyvenimą, laisvę ir pagundas. Žymios Australijos dainininkės, sėkmingos verslininkės, seksualios, žaismingos ir žavingos Kylie Minogue pristatytas kvapas Sexy Darling tarsi skleidžia seksualumą. „Aš tikiu, kad kvapas Sexy Darling gali padėti pasijusti seksualia ir savimi pasitikinčia moterimi “, - teigia Kylie. Stiliaus ikona, populiari dainininkė, galinti didžiuotis daugybe apdovanojimų, platininių ir auksinių diskų bei dainomis, kurios užkariavo klausytojų širdis ir tapo hitais daugelyje šalių. Tik pasirodžius jos pirmajam kvapui „ Darling“ Kylie prisipažino: „Aš nuo vaikystės svajojau sukurti savo kvepalus“. Slapta Kylie svajonė pildosi: Couture – tai jau penktieji populiarios dainininkės Kylie Minogue kvepalai. Spinduliuojantys eleganciją, kuria taip žavi savo gerbėjus populiari dainininkė, kvepalai Couture įkūnija naują Kylie gyvenimo etapą, kurios akinančiai spindinti šypsena tik patvirtina jos meilę gyvenimui. Kartu aistringas ir subtilus, ryškus ir moteriškas bei švelnus kvapas Couture tiesiog nepalieka abejingų. Teigiama, jog kvapas Couture – geriausias iš visų, iki šiol pasirodžiusių Kylie Minogue kvepalų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (57 dalis) Lacoste

2010-06-14 | Sukurti ribotos serijos Lacoste kvapą Dream of Pink įkvėpė svajonės. Šis rožinis aromatas skirtas jaunoms, degančioms aistra gyvenimui ir energijos kupinoms moterims. Išskirtinis, moteriškas, gėlių ir vaisių Dream of Pink aromatas tarsi eleksyras, sukurtas iš svajonių, šviesos, puikios nuotaikos ir laisvės. Touch of Pink linksmai moteriai suteikia laisvės ir nepriklausomybės jausmą. Moteriškas jazminų ir žibuoklių dvelksmas susilieja su gaiviu kalendrų lapų ir raudonųjų apelsinų kvapu. Galiausiai apgaubia švelnus santalų, muskuso ir vanilės kvapas. Inspiration atskleidžia moteriškos laisvės esmę ir įkvepia moteris flirtuoti su gyvenimu. Jų kvapas toks pat „daugiabriaunis“, kaip ir moteris, kuriai jis sukurtas. 2003 metais pasirodę moteriški kvepalai Lacoste subtiliai kvepia gėlėmis ir švelniai dvelkia prieskoniais. Lacoste skirti moteriai, turinčiai unikalų stiliaus pojūtį. Pirmą kartą marškinėliai su žaliu krokodilu, sukurti Rene Lacoste, pasirodė dar 1933 m. Per keletą dešimtmečių šis krokodilas tapo ne tik prekės ženklo „Lacoste“ logotipu, bet ir simboliu nepriekaištingo stiliaus. Rene Lacoste gimė 1904 m. Paryžiuje. Būdamas penkiolikos metų jis išvyko į Angliją pas savo tėvą ir susidomėjo tenisu. Tėvai nedraudė Rene Lacoste žaisti teniso, bet iškėlė sąlyga - per trumpą laiko tarpą pasiekti gerų rezultatų. Rene Lacoste tiesiog „dievino“ tenisą, perskaitė gausybę literatūros ir nuolat treniravosi.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (58 dalis) Lancome

2010-06-14 | Garsių parfumerijos meistrų Olivier Crespo ir Jacques‘o Cavallier kūrinys Lancome kvapas Magnifique – šiltas ir kartu rafinuotas, dvelkiantis rožėmis ir šafranais. Kvapas Magnifique buvo pristatytas žodžių žaismu pagrįsta fraze: „You are unique, you are magnifique" („Tu - unikali, tu - nuostabi"). Magnifique širdies natos yra net dvi rožės - amžinasis moteriškumo simbolis. Bulgarinės rožės - kaprizingos, bet gaivios tarsi švieži vaisiai. Prancūzinės rožės kvapui suteikia retumo, jausmingumo ir prabangos. Tačiau... moderni moteris - ne lepi rožė. Jos stiprybei pabrėžti parfumeriai ir pasitelkė retą sudedamąją dalį - nagarmotą. Ajurvedos tėvynėje Indijoje Nargamothos eterinis aliejus - tradicinė priemonė: ja ir gydoma, ir kvepinamasi, ir patalpos smilkomos. Indijoje Nargamothos eterinis aliejus išgaunamas iš viksvuolių šeimos augalo šakniastiebių. Raižytame kolonos formos flakone glūdintys O De Lancome apgaubia švelniu, gaiviu ir seksualiu kvapu, tarsi sklindančiu iš žalumynuose skendinčios sodo altanos. Lancome Hypnose - šie kerintys rytietiški kvepalai skirti žavingai moteriai, kurios elgesys stulbina ir intriguoja. Hipnotizuojančiam Hypnôse žavesiui neįmanoma atsispirti, jis neturi nei pradžios, nei pabaigos. Prašmatnus flakonas – tarsi iš stiklo išrėžtas papuošalas, kurio briaunos nuostabiai žėri šviesoje. Kiekviena Hypnôse pasikvėpinusi moteris kvepės skirtingai priklausomai nuo dienos, jos būdo ir galios žavėti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (59 dalis) Lanvin

2010-06-14 | Rafinuotas ir nepaprastai traukiantis kvapas Rumeur spinduliuoja seksualumą ir eleganciją. Kaip gandai ir paslaptys keliaujantys iš lūpų į lūpas palaipsniui kinta ir pasipildo su kiekvienu nauju perpasakotoju, taip ir kiekviena moteris pasikvėpinusi kvepalais Rumeur kvepės skirtingai priklausomai nuo dienos, jos būdo ir galios žavėti. Lanvin Rumeur aromatas tiesiog privers aplinkinius kalbėti apie moterį, pasikvėpinusią šiais kvepalais. Sukurti kvapą Eclat D'Arpege įkvėpė meilė ir šilti jausmai. Eclat D'Arpege – tai šiuolaikinė klasika, netikėtas, „kibirkščiuojantis" ir valiūkiškas aromatas, įkūnijantis ne tik meilę, jausmus, bet ir moteriškumą. Eclat D'Arpege neabejotinai sustiprins kiekvienos šiais kvepalais pasikvėpinusios moters žavesį ir privers atsisukti praeivius gatvėje. 2000 – aisiais pasirodžiusius Lanvin kvepalus Oxygene sukūrė parfumeris Alberto Morillas. Nesiliaujantis judėjimas, skubėjimas ir vasarą alinantis karštis tiesiog tapo įprasta didmiesčio gyvenimo kasdienybe. Kvapas Oxygene – tai lyg gaivaus oro gurkšnis, skirtas didmiesčio moterims. Jis gaivus, vaiskus ir puikiai tinka kvėpintis kasdien. Prancūzų mados namus „Lanvin" 1889 m. įkūrė Jeanne Lanvin. Iki tol Jeanne Lanvin siuvo vaikiškus drabužėlius savo broliams ir seserims, o vėliau ir dukrai. Ji manė, kad tai, ką siūlo parduotuvėse yra neįdomu ir nuobodu. Vietoj parduodamų griežto ir paprasto stiliaus drabužėlių vaikams, ji siūdavo spalvotus ir ryškius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!