LT   EN   RU  
2021 m. sausio 23 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
NOKIA serija N žengia į skaitmeninius namus su NOKIA N80 telefonu

2005-11-20 | NOKIA N80 telefonas yra pirmasis keturdažnis aparatas, sukurtas darbui 3G (WCDMA 1900 arba 2100), WLAN, EDGE ir keturiais GSM dažniais (850/900/1800/1900), sudarantis galimybes plačiajuosčiam prisijungimui praktiškai iš bet kurios vietos pasaulyje. Kartu su 3G ir EDGE duomenų ryšiu naudodamiesi įdiegtomis naujausiomis produktyvumo funkcijomis, žmonės NOKIA N80 telefonu daugiau kaip 136 tūkst.*** prieigos taškų visame pasaulyje gali prisijungti prie interneto, siųsti didelės apimties elektroninius laiškus arba realiu laiku siųsti aukštos kokybės atvaizdus. Be to, NOKIA N80 telefonas suderinamas su NOKIA interneto naršykle su minižemėlapiu, turinčiu savybe interneto tinklapius atvaizduoti atitolintai ir pusiau permatomus, kas savo ruožtu suteikia galimybę vartotojams intuityviai naršyti visus tinklapio kampus ir tuo pačiu matyti visą tinklapio vaizdą. Aukštos kokybės įrenginio ekranas pasižymi didele skiriamąja geba (352 x 416 vaizdo elementų, iki 262144 spalvų), o tai yra 90% daugiau nei turi įprastų išmaniųjų telefonų ir PDA QVGA ekranai. Be to, NOKIA N80 turi įdiegtą MPEG AVC kodavimo sistemą, skirtą aukštos kokybės filmukų rodymui realiu laiku.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Skatinamas interneto vartojimas rajonuose

2005-11-17 | Interneto paslaugų lyderė AB „Lietuvos telekomas“ kartu su Savivaldybių asociacija pradeda interneto plėtimo trisdešimtyje savivaldybių projektą. Pagal Bendrovės ir Savivaldybių asociacijos pasirašytą bendradarbiavimo sutartį, iki lapkričio 30 d. vyksiančios akcijos metu bus siekiama didinti interneto plėtrą tuose rajonuose, kuriuose naudojimosi internetu rodiklis yra ypač prastas arba itin mažas. Projekte dalyvaujančių šalies rajonų gyventojams bus sudaromos ypač palankios sąlygos naudotis internetu, bus rengiami nemokami naudojimosi internetu kursai. „Viena iš strateginių mūsų Bendrovės krypčių šiuo metu yra daugiau dėmesio skirti Lietuvos periferijai. Būtent dėl noro tiesiogiai bendrauti su visais mūsų klientais ypač regionuose, kuriuose informacinės technologijos ne taip sparčiai pažengusios į priekį, ir nusprendėme nedalyvauti „Infobalt“ parodoje. Tuo būdu į interneto plėtros didinimo atskiruose rajonuose projektą galime žvelgti kaip į vieną iš šios strategijos dalių“, - sako „Lietuvos telekomo“ generalinis direktorius Arūnas Šikšta. „Šalies rajonų bendruomenėms labai svarbu integruotis į modernią informacijos technologijų visuomenę,“- teigia Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Ričardas Malinauskas. „Kompiuterinis raštingumas atveria kelius į platesnį pasaulį su dar didesnėmis galimybėmis savišvietai ir naujų įgūdžių tobulinimui. Šiuolaikinės technologijos stiprina rajonų žmonių konkurencinį pranašumą darbo rinkoje, o tai labai svariai prisideda prie regionų ekonomikos augimo ir gerovės kūrimo.“

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vivisektorius. Žvėris viduje

2005-11-17 | 1878 metai. Soreo – maža, negyvenama, vulkaninės kilmės sala Ramiajame vandenyne. Mokslininkas fiziologas, pagyvenęs žmogus, išguitas iš Anglijos už žiaurius eksperimentus su gyvūnais, Morchedas apsigyveno šiame mažyčiame gamtos kampelyje, kad galėtų tęsti savo baisius darbus. Nepaisydamas gamtos dėsnių, jis siekė sukurti naujas gyvybės formas, bandė sujungti gyvūną ir žmogų į vieną visumą.
Ilgi bandymų ir klaidų metai prabėgo siekiant įgyvendinti gyvenimo svajonę – sukurti naują nepriekaištingai tobulą visuomenę. Kad ir kaip besistengtų, Morchedas nepastebėjo, kad eksperimentų iškankintos būtybės išsaugojo savo gamtos suteiktas sielas. Jų laukinė valia taip ir veržėsi į laisvę, kol atėjo palaiminta diena, kai Daktaras Morchedas tapo savo kūrinių grobiu, o viskas aplinkui pavirto griuvėsiais. 1881 metais minėtą salą aplankė "Spaideris" - anglų karinis laivas. Į krantą išsilaipinusi įgula, saloje be mažyčių vabalų, nieko neįprasto neaptiko. Vėliau spaudoje sklandė gandai, kad mažutė sala prikaustė kariškių dėmesį.

Lankomumo reitingasKomentarų: 61

plačiau >>

Pirmasis lietuviškas realaus laiko strategijos (RTS) žaidimas „PSI: Syberian Conflict“

2005-11-09 | Lietuvos kompiuterinių žaidimų kūrėjų komanda „Wireframe Dreams“ praneša apie netrukus pasirodysiantį pirmąjį lietuvišką komercinį realaus laiko strategijos (RTS) žaidimą darbiniu pavadinimu „PSI: Syberian Conflict“. Šiame mokslinės fantastikos žaidime veiksmas vyksta 1967-ųjų Sibire, kur Raudonoji Armija susiremia su nežemiškos kilmės kiborgais. Kūrėjų teigimu, žaidimas išsiskirs itin dideliais ir detaliais mūšių laukais, didele taktinių sprendimų įvairove bei šiuolaikiška grafika. Žaidėjas galės pasirinkti ar valdyti tiksliai atkurtus istorinius sovietų karinius vienetus, ar vadovauti ateivių įsibrovėlių armijai. Dvejus metus kuriamas žaidimas Lietuvos rinkoje pasirodys antrojoje gruodžio pusėje, pasaulinei rinkai žaidimo versija anglų kalba bus pristatyta 2006 metų pradžioje. Artimiausiu metu turėtų pasirodyti demonstracinė žaidimo versija. Daugiau informacijos apie šį projektą pateikiama interneto svetainėje http://wireframedreams.com.

Lankomumo reitingasKomentarų: 14

plačiau >>

PSI: Syberian Conflict

2005-11-09 | „PSI: Syberian Conflict“ - tai realaus laiko strateginis žaidimas su RPG elementais. Ateivių kiborgai, vykdantys Žemėje savo misiją, susiduria su netikėtu sovietų armijos pasipriešinimu. Pasirinkite vieną iš dviejų kampanijų ir žūtbūtiniuose mūšiuose vadovaukite ateivių pajėgoms arba Raudonajai Armijai. Itin detalių landšaftų, apimančių plotus iki vieno kvadratinio kilometro, įvairovė, puikios animacijos ir kvapą gniaužiantys specialieji efektai įtrauks jus į mirtiną fantastinę kovą tarp nepaprastai skirtingų priešų. Platus kovinių vienetų pasirinkimas, galingi herojai, turintys įvairiausių specialių sugebėjimų bei kovos eigą įtakojantis landšaftas leis išbandyti įvairiausią taktiką: sutriuškinkite priešą šarvuotu tankų divizijos kumščiu, įviliokite jį į kruopščiai parengtą pasalą miškuose arba galingu herojumi suduokite netikėtą smūgį priešui į užnugarį. Nepaisant taktinių galimybių gausos žaidimo valdymas itin paprastas ir intuityvus – taktiniai sprendimai natūralūs ir nepastebimai susiliejantys su žaidimo pasauliu. Jums nereikės vargintis įsimenant dešimtis klavišų kombinacijų ar naršyti sudėtingus meniu. Toks pat paprastas ir ekonominis modelis – jokios statybos, jokios skirtingų resursų paieškos.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Nauja gaminių kategorija – NOKIA 770 interneto naršyklė pasirodė prekyboje

2005-11-08 | Espo, Suomija – Šiandien NOKIA pranešė, kad pradėjo tiekti rinkai pirmąjį prietaisą priklausantį naujajai interneto naršyklių produktų kategorijai – NOKIA 770 naršyklę. Glotnus, kišeninio dydžio prietaisas yra pirmasis NOKIA LINUX pagrindu sukurtas terminalo produktas, skirtas patogiai naršyti internete ir bendravimui el. paštu per WI-FI. „Džiaugiamės galėdami pateikti rinkai pirmąjį NOKIA interneto naršyklės prietaisą, - sakė Janne Jormalainen, Nokia multimedijos skyriaus konvergencinių gaminių padalinio viceprezidentas. – Pristatę šį produktą gegužės mėnesį sulaukėme didžiulio susidomėjimo, ypač juo domėjosi OPEN SOURCE bendruomenė.“ NOKIA 770 interneto naršyklė turi įspūdingą aukštos skiriamosios gebos platų ekraną (4,13˝) su priartinimu ir klaviatūrą ekrane, kuri yra puikiai pritaikyta peržiūrėti internetinį turinį. Be WI-FI, prietaisas taip pat gali prisijungti prie interneto naudodamas BLUETOOTH belaidę technologiją.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

„Nokia Plug In“ muzika užlieja ir virtualią erdvę

2005-11-07 | „Nokia Plug In“ vakarėliai - muzika, vaizdai, garsas - jaunimo tarpe jau tapo kokybės ženklo sinonimu. Tačiau šiandien „Nokia Plug In“ išaugo iš renginio ribų ir virto judėjimu, propaguojančiu klubinę kultūrą bei skleidžiančiu jos naujoves. „Nokia Plug In“ muzika liejasi vakarėliuose, radijo eteryje, interneto svetainėje, ir greitai – mobiliuosiuose telefonuose. Lapkričio 12 dieną, šeštadienį, Vilniaus „Galaxy“ klube vyksiantis „Nokia Plug In“ vakarėlis gyvai supažindins su autentišku house stiliumi, būdingu Ispanijos šokių muzikos scenai, kuriai atstovaus didžėjus David Penn. Sparčiai progresuojančios Ukrainos šokių muzikos nuotaikas perteiks DJ Sender – šiemet oficialiai paskelbtas geriausiu šios šalies didžėjumi. Lietuvos klubų scenos naujienas pristatys didžėjus Donatello. Prieš mėnesį pristatytoje, visiškai atnaujintoje „Nokia Plug In“ interneto svetainėje jau dabar galima pasiklausyti artėjančio vakarėlio svečių muzikos, sužinoti apie įvairias akcijas, dalyvauti žaidimuose ir laimėti prizų. Be to, net ir didžiausi šokių muzikos žinovai čia ras įdomių tarptautinių naujienų ir nuorodų apie klubinę kultūrą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

NOKIA N92 telefono pristatymas: televizija tampa mobilia

2005-11-02 | NOKIA N92 telefonas turi keturis skirtingus paprasto ir nesudėtingo naudojimo režimus. Naujasis peržiūros režimas yra pritaikytas televizijos ir vaizdo informacijos peržiūrai. Norėdami pradėti žiūrėti mobiliąją televiziją*, vartotojai tiesiog turi įjungti NOKIA N92 telefoną peržiūros režimu ir paspausti Multimedijos klavišą. Elektroninių paslaugų vedlys (ESG) turi savyje informaciją apie pasiekiamus televizijos kanalus, programas ir paslaugas. Kitos savybės, kuriomis pasižymi mobilioji televizija, yra galimybė žiūrėti programas iki keturių valandų, įrašyti vaizdą bei rodyti 30 sek. kartojimą. Mobilusis ryšys leidžia žmonėms interaktyviai sąveikauti su televizija, naudotis tokiomis paslaugomis, kaip balsavimas, programos vertinimas ir papildoma interneto informacija. Be to, NOKIA N92 telefonas yra suderinamas su NOKIA interneto naršykle, turinčia minižemėlapį, kuris savo ruožtu suteikia pusiau permatomo atitolinto vaizdo galimybę. Taip vartotojai gali gretai orientuotis mažame ekrane. Matydami visą interneto tinklapio sandarą, vartotojai gali intuityviai visur naršyti ir iškart matyti originalią puslapio struktūrą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Vilniuje Europos tinklų ir informacijos saugumo ekspertai ragina reaguoti į problemas elektroninėje erdvėje

2005-10-24 | Lietuvoje pirmą kartą vyksta tarptautinė Europos tinklų ir informacijos saugumo konferencija „Parengtis reaguoti į tinklų ir informacijos saugumo incidentus“. Joje pranešimus skaito Europos ir pasaulio tarpvyriausybinių ir visuomeninių organizacijų, Europos Sąjungos institucijų ir garsiausių šios srities įmonių atstovai. Konferencijoje diskutuojama apie tinklų ir informacijos saugumo incidentus, jų poveikį ir grėsmes elektroninių ryšių vartotojams, pažangius technologinius tinklų ir informacijos incidentų valdymo sprendimus, organizacinius incidentų valdymo modelius. Konferencijos tikslas - plati diskusija dėl geriausių būdų reaguoti į tinklų ir informacijos saugumo incidentus. Sparčiai augant virtualios aplinkos vartotojų skaičiui visame pasaulyje, didėja ir tinklų ir informacijos saugumo problema. Pranešimai apie naujausius kompiuterinius virusus, duomenų vagystes, įsilaužimus į elektroninius tinklus, nepageidaujamas elektronines žinutes, žalingą turinį viešuosiuose tinkluose kelia susirūpinimą ir vartotojams, ir paslaugų teikėjams, ir valstybėms institucijoms. Akivaizdu, kad šiandien tai jau ne vienos valstybės, o visos pasaulinės elektroninės bendruomenės problema.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Infobalt 2005" parodos akcentai ir kitų metų naujovės

2005-10-20 | "Infobalt“, atsižvelgdama į naujai besiklostančią rinkos situaciją kitais metais žada keisti parodos formatą. Kitąmet bus išskirtas verslo profesionalams skirtas renginys - verslo kontaktams ir sutartims. Jame vertės dalyvauti įmonėms, kurios turės ką pasiūlyti užsienio bendrovėms ir bus sukūrusios sprendimus, patrauklius užsienio rinkoms.Masiniam vartotojui skirta paroda įgaus aiškius mugės elementus. Pagrindinė ekspozicija bus skirta vis dar augančiai vartotojų rinkai. 90 ITT įmonių 1,2,3 „Litexpo“ parodų salėse demonstruos naujas technologijas ir paslaugas, lengvinančias darbą ne tik biure, bet ir namuose. Parodoje veiks kompiuterinės technikos, buitinės elektronikos, kompiuterinių žaidimų ir multimedijos produkcijos demonstracijos. Norintieji įsigyti technikos, galės tai padaryti. „FIS kompiuteriai“ šiais metais parodoje ketina pralošti daug vertingų prizų. Lankytojai galės čia pat parodoje pigiau įsigyti technikos. Galima bus pirkti ir kompiuterius, tačiau jie pirkėjui bus pristatyti po parodos – joje nėra kur sandėliuoti prekes, todėl į parodas pristatomą tik po vieną ar kelis produktus. Parodoje bus pasirašomos tik sutartys. Parodoje lankytojai galės įsigyti sprendimų ir technikos tiek darbui biure, tiek ir namuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!