LT   EN   RU  
2021 m. kovo 3 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
Nokia 6682: su 1, 3 Mp kamera ir XpressPrint palaikymu

2005-06-26 | Pasaulinėje foto parodoje Photo Marketing Association Show (PMA) 2005 kompanija Nokia pristatė naują 3 – diapazonų GSM 850/1800/1900 MGC mobilų telefoną (smartfoną) Nokia 6682, kuris turi 1,3 Mp skaitmeninę kamerą su įmontuotu spalvotu blyksniu.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Newen D2000W: pirmas mobilusis telefonas (smartfonas) iš QVGA ir Wi – Fi sąsaja

2005-06-25 | Korėjiečių kompanija Newgen pristatė naują mobilų telefoną (smartfoną), kuris veikia valdomas operacinės Windows Mobile – D2000W sistemos. Pristatytasis mobilusis telefonas (smartfonas) skirtas naudojimui GSM/ GPRS 900/1800/1900 MGc tinkluose, naujasis aparatas pagamintas procesoriaus Intel PXA 272 bazėje su 400 MGc dažniu , įrengta sąsaja Wi – Fi (IEEE 802. 11 b). Vartotojas gali naudotis 1,3 Mp kamera, yra stovas minisi atminties kortai, sterko FM – radijas ir galimybė klausymosi MP3 ir MPEG4 formatuose. Prisijungimui prie kompiuterio naudojama USB sąsaja. Taip pat naujiena gali pasigirti nauja operacine sistema Windows Magneto. D2000W oficialiai pirmasis mobilusis telefonas (smartfonas), veikia valdomas naujos OC.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

3GSM World Congress: daugybė telefonų iš Samsung

2005-06-24 | Su daugybe mobiliųjų telefonų konferencijoje pasirodė kompanija Samsung Electronics, apgalvojusi visus žingsnius, kaip išsikovoti stabilesnes pozicijas visose segmentuose telefonų rinkoje. SGH – Z500 – kompaktiškas trečios kartos aparatas, palaikantis darbą tinkluose UMTS, GSM 900/1800/1900/2100 Mgc, turi 2 įmontuotas skaitmenines kameras, 2 spalvotus SK monitorius, palaiko video telefoniją, multi medinių duomenų atkūrimas, taip pat įvaldo Bluetooth, IrDA, ir PAN – junginius. Aparatas, valdantis 50 Mb įmontuotą atmintį ir slotą TransFlash, bus parduodamas 2005 metų birželio mėnesį. SGH – Z300 – padarytas su atspara darbui su muzika, išdava formatų MP3/AAC/AAC+ palaikymo, turi sterko dinamiką ir ekvalaizerį. Aparate yra 2 spalvoti monitoriai, 1 – megapikselio kamera, 50 Mb atmintis, įtaisas TransFlash, 3D grafinis adapteris, palaikomas J2ME ir WAP 2.0/XHTML. Telefonas turėtų pasirodyti birželio mėnesį.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Peabody – bendras Microsoft ir Flextronics darbo vaisius

2005-06-23 | Kompanija Microsoft jau keletą metų užsiima PO gamyba mobiliesiems telefonams. Dabar bendradarbiaujant su kompanija Flextronics, Microsoft nusprendė pasirodyti save kitu kampu. Konferencijoje 3GSM kompanijos pristatė cavo bendrą produktą – smartfoną, kuris vadinasi Peabody. Pagrindinis smarfono ypatumas – jo paprastumas (būtent taip ... be konkrečių cifrų). Smartfone yra 1,9' LCD ekranas, palaikomas EDGE ir Bluetooth technologijos. Aparato svoris 100 gramų. Aišku, smartfonas valdomas OC Windows Mobile 2003 SE. Apie kitas smulkmenas, susijusias su gaminio kaina ir pasirodymo prekyboje data, dar nepranešama.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Xplore M68: naujas smartfonas iš Group Sense PDA (GSPDA)

2005-06-22 | Kompanija Group Sense PDA (GSPDA) pristatė naują smartfoną – Xplore M68. Ši naujiena pagaminta procesoriaus bazėje OMAR, gamyba - Texas Instrument, kuri dirba vadovaujama operacinės sistemos Palm OS Garnet ir turi 2,2 colių sensorinį kietųjų kristalų monitorių, kurio paplitimas 160 x 220 pikselių, turi galimybę atspindėti iki 65 K spalvas. Smartfonas skirtas europinei prekybai ir veiks GSM/GPRS (900/1800/1900 MGc) tinkluose. Naudojimo patogumui yra vieta atminties kortai SD/MMC, 64 Mb RAM atminties, taip pat 1, 3 – Mp kamera. Vartotojai turės galimybę siųsti SMS, MMS, WAP ir elektroninį laišką, perklausyti muziką MP3 formate ir peržiūrėti MPEG4 video klipus. Telefono apimtys 109 x 50 x 23 mm, svoris – 127 gramai. Akumuliatorius užtikrina 300 valandų darbo laukimo režime ir 5 valandas darbo pokalbių režime. Naujienos kaina dar neskelbiama.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Kompaktiškas mobilusis telefonas Fly Z400

2005-06-21 | Kompanija Meredian Telepom pranešė apie naujo modelio kompaktiškų mobiliųjų telefonų Fly Z400 pardavimus. Ši "vyriška" versija, labai stilingo dizaino ir funkcionalus, skirtas tiems, kas vertina lakoniškumą ir dinamiškus sprendimus. Originalus kvadratinis "atlenkiamas" telefonas turi visas šiuolaikines funkcijas, įskaitant spalvingą monitorių su aukštos kokybės sprendimais, yra įmontuota VGA kamera su video įrašais ir priėjimu prie Interneto. Naujų TFT technologijų dėka, atvaizdai monitoriuje matomi net ir labai saulėtą dieną. Didelės matricos galimybės (160 x 128 taškai) ir 65000 spalvų palaikymas garantuoja kokybiškus atvaizdus ir spalvų perteikimą. Pagrindinis ekranas išdėstytas maksimaliai efektyviai. Išorinėje pusėje yra pagalbinis ekranas, kur išpildyta OLED technologija, 96 x 64 taškų paplitimu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pocket Cartona: 3D – naršyklė mobiliems įtaisams

2005-06-20 | Kompanija ParallelGraphics išleido naują Pocket Cortona versiją, VRML – naršykles kišeniniams kompiuteriams. Dėl įvykdytos optimilizacijos Pocket Cortona mikro architektūros Intel XScale, pavyko iš esmės sutrumpinti 3D modelių apkrovimo laiką ir padidinti jų atvaizdų greitį. Kompanijos ParallelGraphics trimatės technologijos siūlo sunkių pramoninių technologijų gamintojams naują paslaugą, gyvenimo ciklą palaikančių gaminių, aptarnavimo ir remonto aprūpinimą ir efektyvumą. Naudojimasis 3D – simuliacijomis techninių procedūrų (surinkimo, techninio aptarnavimo, remonto ir t. t.) leidžia personalui per visai trumpą terminą įsisavinti naujas operacijas arba greitai įmontuoti į atmintį procedūras, kurios įvykdomos pakankamai retai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Siemens M75 – dar viena naujiena aktyviam gyvenimo būdui?

2005-06-19 | Interneto tinkle atsirado gandai, kad greitai pasirodys naujas telefonas – Siemens M75. Raidės "M" telefonas iš kompanijos Siemens, skirtas žmonėms, kurie gyvena aktyvų gyvenimą. Toks ir yra telefonas Siemens M65. Kas mūsų laukia paaiškės 3GSM Kongrese, kuris vyks Kanaruose.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

26 žingsniai kaip pasiekti didelį svetainės populiarumą

2005-06-19 | Darykite nuorodas į kokybišką jūsų svetainės turinio dalį. Jei svetainė apie maistą, tai ten turėtų būti nuorodos apie kriaušes ir vegetarišką maistą. Ypač Google svarbios vidinės nuorodos, reitingai išsilygina tarp atskirų svetainės puslapių. Jums nereikia vieno populiaraus puslapio, kuris „užtemdys“ visus kitus. Jums reikia 50 puslapių, kurie duoda po 1 lankytoją per dieną, o ne 1 puslapio, kuris sulaukia 50 lankytojų kiekvieną dieną. Jei pas jus yra puslapis, kuris pagal populiarumą gerokai lenkia kitus, talpinkite jame vidines nuorodas. Senas geras metodas „Dievas liepė dalintis“. Nenaudokite virtualaus hostingo – turėkite savo IP. Įsitikinkite, kad svetainę galima indeksuoti. Kiekvienam puslapyje turi būti nuorodos ne mažiau kaip į du jūsų svetainės puslapius. Nuorodos turi vesti ne giliau kaip į du lygius nuo pagrindinio puslapio. Kiek galite, stenkitės talpinti vertikalias nuorodas su galimybe jas atsekti iki pradžios. Kiekviename puslapyje reikia talpinti meniu nuorodas su pagrindinėmis svetainės dalimis ir pagrindinėmis temomis (logiška struktūra ir kelias į būtiną turinį). Netalpinkite svetainės internete kai jis dar nebaigtas. Kur kas blogiau patalpinti nebaigtą svetainę, nei visai nieko. Svetainė turi dirbti efektyviai nuo pat pradžios. Susiraskite kokybišką statistikos analizavimo variklį, kuris gali gerai fiksuoti iš kokių nuorodų pas jus ateina vartotojai. Nereikia naudotis grafiniais skaitliukais, kurių reklamos prikišti visi puslapiai. Jei jūsų hostingo operatorius tokio nesuteikia (kas būtų keista), tai kuo greičiau jį meskite ir eikite pas kitą. Negalima dirbti su šiuolaikiniu puslapiu be pilnų, realiu laiku pateikiamų statistinių duomenų 24x7x365.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

MP3 grotuvas iš Pretech

2005-06-18 | Kompanija Pretech Electronics pristatė naują grotuvą, kuris įrašinėja ir išgauna garsą MP3 formate. Šis grotuvas ypatingas tuo, kad jame yra didelis monitorius LCD, diktofonas, valdomas daugeliu kalbų (anglų, vokiečių, ispanų, prancūzų, italų, portugalų, olandų, kinų, skandinavų, japonų), FM – tiuneris, 4 įmontuoti žaidimai ir kita. Į komplektą įeina programinis aprūpinimas ir funkcijos duomenų pakrovimo/iškrovimo ir valdymo albumas. Kompanijos Pretech gaminių sąraše, tai pirmas MP3 – grotuvas ir žiūrėdami į jo aprašą negalime pasakyti, kad pirmas blynas išėjo prisvilęs.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!