LT   EN   RU  
2021 m. sausio 23 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
J300a: naujas Sony Ericson telefono modelis

2005-06-17 | Kompanija Sony Ericson pateikė informaciją apie modelį J300a. Tai smagus telefono modelis, kuriame įtaisytas media grotuvas ir jame palaikome trimatė grafika. Be to, šis telefonas ypatingas tuo, kad jis turi garsaus ryšio galimybę, galima numerius rinkti balso pagalba, taip pat jame yra elektroninis paštas, Java 2. 0 palaikymas ir sinchronizacijos su kompiuteriu galimybė ir kiti privalumai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nauji telefono rageliai iš kompanijos Samsung

2005-06-16 | Šiandien mus aplankė net trys malonios naujienos iš Samsung. Pradėsime nuo modelio Samsung SGH – X480. Ši naujiena, naujo dizaino atlenkiamas telefonas, tai modelio SGH – X460 tęsinys, tačiau iškentęs daug pasikeitimų. Reikia pastebėti, kad gaminys kompanijos Samsung produktas, todėl atsisakyta šorinių antenų. Telefonas Samsung SGH – X480 kainuoja apie 150 dolerių. Laukiama, kad prekyboje jis pasirodys 2005 metų balandžio mėnesį. Toliau buvo pristatytas naujas Samsung SGH – X640, taip pat atlenkiamo dizaino , tačiau skiriasi tuo, kad turi daugiau funkcinių galimybių. Šiame modelyje yra VGA kamera. Samsung SGH – X640 modelis kainuos apie 250 dolerių, pardavimų laiko pradžia – 2005 metų gegužės mėnuo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Palm OS Smartfone iš Qool Labs pardavimų pradžia

2005-06-15 | Mobilusis intelektinis telefonas (smartfone) Qool QDA – 700 prekyboje atsirado Vokietijoje, kaina 572 doleriai. Dera glaustai priminti naujo gaminio charakteristiką. Mobilaus telefono pagamintas bazėje 200 MGHz procesorius pagamintas kompanijoje Motorolla ir veikia valdomas Palm OS Garnet operacinės sistemos. Jis skirtas naudojimui GSM (900/1800/1900 MGHz) tinkle ir yra įrengta 32 mb RAM atmintis, taip pat įtaisas atminties kortai SD (Secure Digital). Taip pat naujas gaminys gali didžiuotis 1,3 Mgpx kamera, 2,8 – colių sensoriumi SK– monitoriumi ir palaikymu formatų Wav, MP3 ir MIDI skambučio melodijos kokybei. Komplekte gali būti įmontuojamos DocumentsToGo ir PalmSource Mail programos. Naujas gaminys bus parduodamas ne tik sidabriniu korpusu, bet ir žydru.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Philips 760 – 1,3 Mp kamera

2005-06-14 | Šiomis dienomis Philips Taivane pristatė naują skirstomą GSM telefoną Philips 760 su integruota 1,3 Mgpx skaitmenine kamera. Dėl savo funkcionalių galimybių Philips 760 modelis labai primena praėjusių metų spalio mėnesį pristatytą Siemens SF65. Tai visai nestebina, juo labiau, kad abu modeliai pagaminti vienodo pajėgumo gamintojo ir pagal tą patį ODM – dizainą. Philips 760 modelyje įmontuota 1,3 Mgpx kamera su maksimaliu leidimu 1280 x 960, šviesadiodiniu tvykstelėjimu, 128 x 160 monitoriumi ir atvaizdavimu 65 K spalvų, sąsaja Bluetooth. Standartinių funkcijų rinkinyje yra ir kalendorius, žadintuvas, kalkuliatorius, palaikymas GPRS Class 10, WAP 1. 2. 1. ir Java MIDP 2. 0, polifonija, telefonų knygoje telpa 500 įrašų.
Naudojamo tūrio atmintis – 20 Mb.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Amerikoje didėja skaičius asmenų, nukentėjusiųjų nuo asmeninių duomenų vagystės

2005-06-13 | Imta tirti bylą, kaip iš amerikiečių kompanijos Seisint, kuri užsiima informacijos pardavimu ir platinimu įvairaus tipo dokumentams, duomenų bazės nuteka informacija apie piliečių asmeninius duomenis. Paaiškėjo, kad iškilo grėsmė maždaug 310 tūkstančių amerikiečių asmeniniams duomenims, - praneša Associated Press. Rugpjūčio mėnesį Seisint buvo išpirkta amerikiečių kompanijos LexisNexis, kuri savo ruožtu, įeina į anglų – olandų leidėjų holdingą Reed Elsevier. Tuo metu, kai naujam valdytojui buvo perduodami visi duomenys, pastebėta kad nuo 2003 metų sausio mėnesio į Seisint duomenų bazę apie 60 kartų įlindo nežinomi asmenys, kurie pasinaudojo užslaptintais kompanijos klientų asmeniniais duomenimis. Numanoma, kad tai buvo hakeriai, kurie įlįsdavo į kompanijos tinklą, kad pavogtų ten saugomus Amerikos gyventojų asmeninius duomenis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Yahoo! atiduos Wikipedia pirmą vietą tarp savo paieškos rezultatų

2005-06-12 | Žinoma amerikiečių interneto kompanija Yahoo! ketina pasiekti aukštesnę vietą paieškos rezultatų, kurie išduodami paieškos mašina Yahoo Search, nurodoma į laisvą organizacijos Wikipedia
visuomeninę enciklopediją. Wikimedia Foundation (ji palaiko enciklopedijos projektą) ir Yahoo! paskelbė bendrą pranešimą apie partnerystę, praneša internetinis leidinys ZDNet Australia. Kaip žinoma, Wikipedia – tai tiesioginė (on – line) enciklopedija, papildoma visų norinčiųjų jėgomis. Iki tam tikro laiko ji tapo pačiu didžiausiu enciklopediniu projektu per visą istoriją. Išvakarėse straipsnių skaičius, pagrindiniame anglų kalbos Wikipedia viršijo 500 tūkstančių. Aktyviai vystosi versijos ir kitomis kalbomis, pirmadienį pasirodys versija rusų kalba, kuri egzistuoja nuo 2002 metų, ji peržengė 15 tūkstančių straipsnių slenkstį. Kad Wikipedia galėtų normaliai dirbti su kitais projektais, reikalingos techninis pajėgumas, kuris palaikomas visų norinčių sąskaita.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Intel už originalius straipsnius apie "Muro dėsnį" siūlo 10 tūkstančių dolerių

2005-06-11 | Kompanija Intel pranešė, kad skirs 10 tūkstančių dolerių atlygį už žurnalo Electronics 1965 metų balandžio 19 dienos egzempliorių, kuriame buvo išspausdintas straipsnis "Integralinių schemų papildymas komponentais". Straipsnio autorius – Gordonas Muras (Gordon Motore), jis vienas iš Intel kūrėjų. Šis straipsnis įėjo į istoriją kaip pirmasis šaltinis, taip vadinamo "Muro dėsnio". "Muro dėsnio" esmė slypi tame, kad kiekvienąkart, per pusantrų metų, kompiuterinių procesorių našumas padvigubėja. Po to, kai autorius pirmą kartą straipsnyje suformulavo šią mintį apie kompiuterinių technologijų perspektyvas, ji pasiteisino praktikoje ir dabar laikoma sėkminga pranašyste, nors yra pagrįsta moksliškai.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

MVD: Rusų hakeriai – geriausi pasaulyje

2005-06-10 | Specialių techninių valdymo įrenginių MVD viršininkas, milicijos generolas – leitenantas, Morisas Mirišnikovas Londone, konferencijos, skirtos kiber nusikaltimams e – Crime Congress, metu , savo pasisakyme, skirtame užsienio kolegoms pareiškė, kad rusų hakeriai yra patys geriausi pasaulyje ir pakvietė įvairių šalių teisėsaugos pajėgas pradėti kovą su kiber nusikaltėliais. Kaip rašo sekmadieniniame amerikiečių internetiniame leidinyje CNet News, Mirošnikovas savo pranešime ypač pabrėžė, kad visiems yra žinoma, kad rusus garsina pasiekimai matematikos srityje, o rusų programuotojai – pasaulyje labiausiai kvalifikuoti, tuo pačiu, labiausiai kvalifikuoti ir rusų hakeriai. Kaip pranešė Mirošnikovas, vakarykščiai hakeriai – paaugliai " užaugo " ir dabar užsiima šia veikla skatinami ne nusikaltėliškų paskatų, o norėdami pralobti. Jie pinigus užsidirba kompiuterinio įsilaužimo pagalba.

Lankomumo reitingasKomentarų: 13

plačiau >>

Prekybinė kompanija Gateway sutiko panaikinti pretenzijas Microsoft už 150 milijonų

2005-06-09 | Kompanija Microsoft vienam didžiausiam JAV kompiuterinės įrangos tiekėjui, kompanijai Gateway, išmokės150 milijonų dolerių, kilus teisminiams nesutarimams, praneša Associated Press. Gateway 1990 metų viduryje ilgame ieškinių prieš Microsoft peržiūros procese, buvo pripažinta nukentėjusiąja nuo agresyvaus kompanijos OC Windows marketingo. Ši kompanija buvo apkaltinta piktnaudžiavimu faktinės monopolijos padėtimi (namų operacinių sistemų rinkoje). Visa tai leido Gateway vadovybei pareikšti skirtingas teismines pretenzijas, užginčijančias kai kuriuos Microsoft marketingo metodus ir pareikalauti(pagal eilę punktų) atlyginti padarytus nuostolius. Proceso metu abi pusės susitarė, kad Gateway panaikins savo ieškinį už 150 milijonų dolerių. Be kompanijos pažadėjo ateityje naudingai bendradarbiauti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Teismo nutarimas: 9 metai už informacijos siuntinėjimą tarptautiniu kompiuterių tinklu

2005-06-08 | Virdžinijos valstijoje teismas 9 metams nuteisė kalėti žmogų, kuris išsiuntinėjo milijonus elektroninių laiškų tarptautiniu kompiuterių tinklu, tai yra, kai interneto vartotojas nedavė sutikimo informacijos gavimui. 30 metų Džeremis Džeinsas yra pirmasis Amerikos istorijoje žmogus, kuris už neleistiną informacijos siuntimą buvo įkalintas. Tvirtinama, kad pardavinėdamas visokias klastotes, kurias jis reklamavo, siuntinėjo kompiuterių tinklu, Džeinsas užsidirbdavo apie 750 tūkstančių dolerių per mėnesį. Džeinsas apskundė teismo sprendimą, ir teismas nutarė palikti Džeinsą laisvėje iki to laiko, kol apeliacija bus peržiūrėta, kadangi naujas įstatymas, pagal kurį jis teisiamas dar kelia abejones. Pagal Virdžinijos valstijos įstatymus, didelės apimties elektroninių pranešimų siuntimas, kuriuose nurodomas klaidingas atgalinis adresas, laikomas kriminaliniu nusikaltimu.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!