LT   EN   RU  
2021 m. sausio 23 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
Dungeon Lords pasirodymas nukeliamas vėlesniam laikui

2005-05-27 | Veiksmas/RPG Dungeon Lords, ne vieną kartą keitusi pasirodymo datą ir vėl jį atidėjo – šį kartą iki gegužės vidurio. Rengėjai ir leidėjai visų, kas laukia žaidimo, labai atsiprašo, tačiau priežasties dėl ko jis nepasirodo, nepraneša.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Aktyvaus atvėsinimo pelė

2005-05-27 | Po besitęsiančių kompiuterio tinklo batalijų karštomis vasaros dienomis, paspaudimų tikslumas ir reakcijos greitis mažėja. Nauja Logisys pelė, su įmontuotu ventiliatoriumi, padidins rankų jautrumą, kurios būna pavargusios nuo ištisų valandų klavišų gaudinėjimo. Iš vidaus pelė apšviesta ryškiu mėlynu apšvietimu LED, tai sukuria pelės neįprastą vaizdą. Iš esmės – tai įprasta optinė pelė su sąsaja PS/2 arba USB – į komplektą įeina ir jungtis. Ventiliatoriaus kokybė neturės didelės įtakos kainai. Numatyta suma – apie 15 dolerių.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

3D Realms ruošiasi Prey premjerai

2005-05-26 | Dabar mes tikrai žinome: šaulys Prey gyvas. Oficialiai tai patvirtino Džordžas Busardas iš 3D Realms, naujai atidarytame žaidimo forume. Projektą ruošia Human Head Studijos kompanija, ir E3 mes pamatysime jų didžiulių pastangų rezultatą. Tuo pačiu metu pradėjo veikti ir prey.com, kur po eilinių kiberskvoterių išteklių pavidalu 3D Realms paslėptas nedidelis siurprizas – per kelias sekundes, kai atsidarome naršyklės puslapį, ekrane pasirodo linksmas piešinėlis su užrašu " Earth's Saviour Doesn't Want The Job ". Puslapio tyrinėjimas davė rezultatų - < meta name =" description"> pasirodė didelė nulių ir vienetų sankaupa. Kai viskas išverčiama iš binarinio kodo į tekstą, gaunamas naujas pranešimas: "Slėpti daiktus pabaigoje – tai dvidešimtojo amžiaus dvasia. Jeigu norite žinoti daugiau – PC Gamer. Pasaulinė premjera".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nuo balandžio 21 dienos pasirodys dvigubo branduolio Operton'as

2005-05-26 | Kaip ir buvo ankščiau numatyta, oficialus dvigubo branduolio procesorių AMD Operton pasirodymas prekyboje įvyks balandžio 21. Modeliai 265, 270, 275, 865, 875 orientuoti pritaikymui prie serverių, serijos x65 dažnis 1,8 GGc, x70 – 2,0 GGc, x75 – 2,2 GGc. Jau žinomos kai kurios kainos: Operton 265 – 850 eurų, Operton 275 – 1300 eurų, Operton 865 – 1515 eurų, Operton 875 – 2650 eurų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Būka" E3 2005

2005-05-25 | "Būka" pristatė savo E3 - "liniją". Į Los – Andželą bus siunčiami: RTS/ avia stimuliatorius "Plieniniai monstrai", šaudyklės "Velianas", "Metro – 2" ir "Valytojas", lenktynių stimuliatorius "Maskva ant ratų" ir serijinis RTS "Karo magija: reikšminga tyla" . Informacija apie naujus projektus, kurie parodyti sienose Kentia Hall, informacija bus papildomai pranešta.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

USB – siurblys

2005-05-25 | Atsirado naujas naudingas USB - siurblys. Akivaizdu, kad gamintojai žino negirdėtą būdą – neskaitant savų siurblio funkcijų, yra dar viena, ypatinga. Esmę sudaro tai, kad siurblyje įtaisytas žibintuvėlis, praverčiantis tvarkant sisteminio bloko tamsius kampelius. Į komplektą įeina specialus antgalis su šepetėliu, kad būtų galima, pavyzdžiui, nuimti dulkes, prilipusias ant ventiliatoriaus sparno. Siurblio kaina – apie 13 eurų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Įteiktas pirmasis lietuviškas elektroninio parašo sertifikatas (su VIDEO)

2005-05-25 | Kauno technologijos universiteto Informacinių technologijų plėtros instituto atstovai nuo gegužės pabaigos dokumentus pasirašinės elektroniniu parašu, įdiegtu USB rakte. Jie tapo pirmaisiais, kuriems skaitmeninį sertifikatą 2005 m. gegužės 20 dieną įteikė UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“. Tai kol kas vienintelė įmonė Lietuvoje, kuriai suteikta teisė sukurti ir pateikti vartotojui kvalifikuotus skaitmeninius sertifikatus. Anot instituto direktoriaus prof. Rimanto Šeinausko, jie jau seniai norėjo įsigyti elektroninį parašą, bet laukė, kol tokias paslaugas teikianti įmonė atsiras Lietuvoje. UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ Vilniuje pradėjo veikti 2004 metais. Nei Skaitmeninio sertifikavimo centro specialistai, nei kasdien su naujausiomis informacinėmis technologijomis dirbantys instituto mokslininkai neabejoja, kad elektroninis parašas greitai taps įprastu. Tikimasi, kad norinčių jį įsigyti jau šiemet atsiras nemažai. Be abejonės, verslininkai įvertina skaitmeninio sertifikato naudą ir patikimumą, pasitiki technologija ir jos veiksmingumu. Privatūs asmenys taip pat gali naudotis skaitmeniniu parašu – jie gali įsigyti asmeninį skaitmeninį parašą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

E. valdžios paslaugos prieinamos beveik visose Europos Sąjungos šalyse (su VIDEO)

2005-05-25 | Europos Komisijos penktojo kasmetinio tyrimo e. valžios paslaugų Europoje duomenimis, šiuo metu per 90 proc. viešajam sektoriui atstovaujančių institucijų turi nuolatinę prieigą internete, ir 40 proc. pagrindinio viešojo sektoriaus paslaugų yra išsamiai veikiančios. Tinkamumo ir prieinamumo kriterijai rodo, jog ES naujosios šalys narės yra tokiame lygyje, kuriame senosios 15 ES šalių narių buvo prieš dvejus metus. Dabar svarbu užtikrinti, kad e. valdžios paslaugos būtų naudojamos plačiai ir ekstensyviai, siekiant maksimalaus efektyvumo verslui bei piliečiams. Tyrimo metu buvo išnagrinėta 14 000 interneto svetainių 28 šalyse (25 ES šalys narės bei Norvegija, Islandija ir Šveicarija). Naudojamas metodas apibrėžė paslaugų vertinimo kriterijus, išdėstant juos nuo paprastos pristatomosios informacijos interneto svetainėje iki visiškai interaktyvių paslaugų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Optika prieš DSL: kas ką? (su VIDEO)

2005-05-25 | Optinės technologijos, arba šviesolaidinis internetas bei DSL – šiuo metu pačios populiariausios interneto ryšio technologijos. Ir nors DLS vartotojų yra daugiau, tačiau ar tikrai ši technologija pati geriausia? Šioje publikacijoje – išsamus šių abiejų technologijų palyginimas. Visų pirma, kokios šių abiejų technologijų svarbiausios savybės? DSL yra nauja modemo technologija, kuri gali vieną porą varinių telefono laidų paversti trijų kanalų duomenų perdavimo sistema. Tai labai paplitęs ryšio kanalas visame pasaulyje, tačiau jo kainos ir kokybės santykis – itin prastas. Šviesolaidinis, arba optinis internetas – bene pats moderniausias ryšio kanalas ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Lietuvoje šį plačiajuostį ryšį teikia „Penkių kontinentų komunikacijų centras“. Tai – nenutrūkstamas ryšys, mat šiuos laiduose, skirtingai nei variniuose laiduose, yra naudojama šviesa, o ne elektra (t.y. ryšys keliauja šviesos pluošto kabeliais). Kartu su maža kaina tai – didžiausias tokio ryšio privalumas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Ubisoft E3 2005

2005-05-24 | Ubisoft paskelbė žaidimų, kurie bus gegužės mėnesį pristatyti parodoje Electronics Entertainment Expo, sąrašą. Tarp PC – eksponatų – Myst 5: End of ages, Heroes of Might & Magis 5 ir bevardis pragaras Brother in Arms. Mūsų kraštuose pasirodys kai kurie projektai: 187 Ride or Die, Rainbow Six: Lockdown, Prince of Percia 3, Ghost Recon 3 ir Peter Jackson's King Kong".

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!