LT   EN   RU  
2021 m. sausio 26 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
Kietieji diskai greitai bus ir trimačiai

2005-05-24 | Hitachi pranešė apie tai, kad kitais metais pasirodys kietieji diskai, technologija įrašų, kurie skirsis nuo dabar esamų. Trumpai tariant, nauji kietieji diskai bus trimačiai. Naujas technologijos pavyzdys vadinamas vertikaliuoju (perpendicular). Naujuose diskuose duomenų bitai bus išdėstyti vertikaliai, tai leis patalpinti daugiau informacijos toje pačioje plotmėje. Kitaip tariant, duomenys nebebus išdėstyti XY paviršiuje, o galės prisijungti trimatėje erdvėje XYZ. Tai reiškia, kad įrenginys iPod mini galės talpinti iki 20 Gb informacijos, o įprasta trijų su puse colio kietojo disko talpa išaugs iki terabaito.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

JoWooD E3 2005

2005-05-23 | Austriška JoWooD traukia į E3 su neblogu bagažu – kompanijos stende lankytojai galės pamatyti veiksmo StarGate SG – 1: Alliance, ilgai lauktą RGP Gothic 3, Serijinę strategiją SpellForce 2: Blend of Perfection ir šaulys Panzer Elite Action. Už uždarų durų bus rodomi The Guild 2, Ski Racing 2006 ir Hotel Giant 2.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

TOSHIBA rengia 0,85" diskų išleidimą

2005-05-23 | diskų, kurių formos pavidalas 0,85 - colių talpa 4 Gb, grotuvams ir mobiliems telefonams. Kiekvieną mėnesį planuojama išleisti nuo 20 iki 30 tūkstančių vienetų, nuolatos didinant išleidimo apimtis. Pirmomis balandžio dienomis, kompanijos gamyklos pradės šių miniatiūrinių kaupiklių gamybą. Standžiųjų diskų pristatymas įvyko praėjusių metų kovo mėnesį, tuo metu Gineso rekordų knygoje buvo užfiksuota, kad 0, 85" diskas, pagamintas TOSHIBA, yra pats mažiausias pasaulyje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

THQ atgaivina Evil Dead

2005-05-22 | Naikintuvas EŠ ir jo ištikima ranka - benzininis pjūklas grįžta į monitorius! Šią vasarą THQ išleido veiksmo/nuotykių Evil Dead Regeneration, paruoštą studijos Įranky Pants Games. Šį kartą EŠ teks vizitas į kalėjimus pas nuteistuosius. Jį, vienintelį išgyvenusį po karo, suima policija. Dabar jo namai – įstaiga "Saulėta pieva", kurią valdo daktaras Reinchardas, sadistas, kankintojas, nenumaldomas eksperimentatorius. Jo svajonė – pavergti Mirusiųjų Knygos sielą, mokslo pagalba. Bet iš kontrolės išeina Nekronomikonas ir užsipuola zombių, monstrų ir demonų pasaulį. Juk pats laikas pradėti švarintis.
Žaidimas ruošiamas tiesiogiai bendradarbiaujant su Briusu Kembelu, atlikusio Ešo vaidmenį kino trilogijoje "Evil Dead". Jis tiesiog įgarsino savo virtualųjį "aš", taip pat pagelbėjo ruošiant koncepciją.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Ultra GF 6800 su 512 Mb VRAM: pasirodys labai greitai

2005-05-22 | Keletui dienų praėjus po CeBIT 2005 pradžios, keletas kompanijos NVIDIA partnerių ir ATI Technologies pranešė, kad greitai prekyboje pasirodys 3D – greitintuvai, grafinių adaptorių su 512 Mb atmintimi "flagmaniški" modeliai. Kitą mėnesį BGF, Gainward ir XFX pradės video kortų, "čipo" Ultra GeForce 6800 su 512 Mb atmintimi, pardavimą. Šių, ateityje pasirodysiančių kortų kaina, aišku, bus didelė. Daugumai pirkėjų šios kainos netgi pasirodys neįperkamos. Pirmas XFX Ultra Ge Force 6800 512 Mb GDDR3 jau parengtas išankstiniam užsakymui, jo kaina siekia maždaug 800 eurų. O įspūdinga SLI sistema Gainward iš dviejų kortų Ultra GeForce 6800 su vandens atvėsinimu, kainuoja apie 1500 – 2000 eurų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naujieji "PlayStation" pultai Honkonge buvo nušluoti nuo parduotuvių lentynų

2005-05-22 | Po debiuto Honkonge naujieji "Sony" žaidimų pultai "PlayStation Portable" buvo išparduoti per kelias valandas. "Sony Computer Entertainment" teigė, kad klientai turės palaukti, kol kita siunta pasieks parduotuves gegužės pabaigoje arba birželio pradžioje, rašo "South China Morning Post". Nešiojamasis "PlayStation" pultas turi plokščią skystųjų kristalų ekraną, bevielio interneto jungtį ir sveria 280 gramų. Žaidimų pultas gali groti ir muziką bei rodyti filmus. Kai gruodį Honkongą pasiekė pirmosios japoniško pulto versijos, juodojoje rinkoje "PlayStation" kaina siekė 6 tūkst. Honkongo dolerių (770 JAV dolerių). Gamintojo siūloma mažmeninė naujausios versijos žaidimų pulto kaina - 1,98 tūkst. Honkongo dolerių.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Balso kaina

2005-05-21 | Amerikiečių aktoriai – organizuota tauta; jei kas ne taip – profsąjunga iš karto grasina streiku. Šį kartą. Šį kartą nesutariama dėl žaidimo įgarsinimo kontrakto. Kino aktorių gildija ir Amerikos Federacijos aktorių radijas ir TV nepatenkinti keliais leidėjų sudarytos sutarties punktais. Aktorių nuomone, paprasto valandinio atlygio nepakanka – vaidmenų atlikėjams turėtų būti išmokamos nustatytos sumos nuo pardavimo kiekio. Dauguma žaidimų leidėjų, skirtingai nei kino studijos, dar nepriprato prie tokio užmokesčio pobūdžio. Be to, nėra vienos organizacijos, kuri būtų panaši į kino Asociaciją ir neturi prodiuserių, kurie sutvarkytų visus finansinius reikalus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Pirmas pasaulyje " mobilus " 1Gb DREAM

2005-05-21 | Pietų Korėjos kompanija pranešė apie pirmąjį savo 1 Gbit DREAM "čipą" mobiliems priedams. Naujas gigabaitinis modelis skirtas plačiausioms grafinėms skaitmeninių kamkoderių galimybėms, nuo penkių ir daugiau megapikselių matricomis. Naujo gaminio DREAM ekvivalentas 664 Mb/sek, ekonomiškam elementui, maitinimą pavyko optimalizuoti, iki 1,8 B. Konferencijoje taip pat buvo pristatyti 300 MGc SiP procesoriai (System – in – Package) , 2,5 colių ŽK – displėjus MP3 – grotuvams, matricinis ekranas ir mobilus 256 Mb DREAM modelis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Alternatyvus frontas

2005-05-20 | CDV Software po savo sparnu priglaudė naują vengrų studijos Digital Reality – RTS War Front projektą, kurio veiksmo laikas vyksta Antro pasaulinio karo metais. Kūrėjai D – Day ir Desert Rats vs. Afrika Korps šį kartą nusprendė prieiti prie gan dažnos temos ir pozicijos " o kas, jeigu ", ir pratęsė karą iki 1945 gegužės. Ten, kur yra alternatyvi istorija, būtinai atsiras išgalvoti veikėjai, ginkluotė ir technika. Žaidimo pasirodymas numatytas 2006 metais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Originalus korpusas modemo mėgėjams

2005-05-20 | Modemo mėgėjai pirkdami korpusą turi jam iškėlę keletą aiškių reikalavimų: turi būti permatomas langelis, gera ventiliacija, geros kokybės įtvirtinimo vietos papildomiems ventiliatoriams, ir, aišku, kuo daugiau UV – lempų – tuo geriau. Visus šiuos ir kitus reikalavimus pilnai atitinka Raptoxx Tunning korpusas. Be šių, jau išvardintų privalumų, vertėtų pastebėti LCD vaizduoklės priekinėje kompiuterio dėžės dalyje, kuris skirtas duomenų išvedimui apie įvairių sistemos komponentų temperatūrą. Panašaus gražuolio vertė atitinka jo išvaizdą – 100 eurų už korpusą, tačiau be maitinimo bloko.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!