LT   EN   RU  
2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
"Bitės GSM" salonų klientams - naujoviškas aptarnavimas

2005-05-20 | Telekomunikacijų bendrovė "Bitė GSM" toliau atnaujina prekybos salonus. Nuo šiol, įdiegus naująją aptarnavimo koncepciją, klientai salonuose patys išbandys moderniausias "Bitės" mobiliąsias paslaugas, populiariausius telefonus bei kitas naujoves. Pagal naująją prekybos salonų koncepciją pertvarkytas salonas šiandien atidarytas Klaipėdoje, Herkaus Manto gatvėje. Naujoviškai įrengti salonai jau daugiau kaip metus veikia prekybos centre "Europa", šiemet duris atvėrė "Akropolyje" bei daugelyje kitų Lietuvos vietų. Visus 140 "Bitės" salonus planuojama atnaujinti iki metų pabaigos. "Mūsų tikslas - suteikti klientams aukščiausios kokybės aptarnavimą, todėl naujoji salonų koncepcija pirmiausia išsiskiria patogumu bei modernumu", - sakė "Bitės GSM" generalinio direktoriaus pavaduotojas privatiems klientams Žilvinas Kučinskas. Jo teigimu, galimybę salonuose klientams patiems išbandyti paslaugas galima vertinti kaip naują žingsnį klientų aptarnavimo srityje visoje šalies telekomunikacijų rinkoje.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

"Tele2" Ispanijoje varžysis dėl mobiliųjų telefonų licencijos

2005-05-20 | Švedijos ryšių operatorė "Tele2" varžysis su trimis Ispanijos bendrovėmis dėl naujų mobiliojo ryšio licencijų, praneša Ispanijos pramonės ministerija. Ispanijos mobiliojo ryšio rinkoje dominuoja "Telefonica Moviles", su ja konkuruoja "Vodafone Espana" ir "Amena". Trys naujos 900 megahercų licencijos suteikiamos, kad sustiprintų konkurenciją rinkoje ir pagerintų paslaugų kokybę kaimo vietovėse. Ketvirtadienio vidurdienį baigėsi paraiškų priėmimo terminas. Paskelbus konkursą balandžio mėnesį Ispanijos pareigūnai sakė, kad įsigijus tik vieną licenciją bus įmanoma teikti mobiliojo ryšio paslaugas visoje šalyje. Konkurso rezultatai bus paskelbti gegužės 26 dieną.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Už nepadorias mobiliojo telefono žinutes - mėnuo kalėjimo

2005-05-20 | Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) laisvės atėmimo bausme buvo nuteisti du jauni žmonės, mobiliaisiais telefonais siuntinėję vienas kitam nepadorias vaizdo žinutes, rašo vietos laikraštis. 17-metis vaikinas ir 19-metė mergina, abu JAE piliečiai, už tai, kad siuntinėjo vaizdo žinutes telefonu bei pornografines nuotraukas elektroniniu paštu buvo nuteisti mėnesiui kalėjimo. Dubajaus pirmosios instancijos teismas išsiaiškino, kad apie tokį didžiulį nusikaltimą pranešė vienas iš pavydžių merginos gerbėjų. Gavusi tokios informacijos, policija atliko kratą ir suėmė vaikiną ir merginą. Konservatyviose musulmoniškose šalyse, pavyzdžiui, Saudo Arabijoje, įstatymu taip pat uždrausta fotografuoti žmones be jų sutikimo.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Omnitel Extra" abonentai jau gavo dovanų pirmuosius 500 geidžiamiausių mobiliųjų telefonų

2005-05-20 | Gegužės pradžioje "Omnitel Extra" abonentai išsidalijo 500 mobiliųjų telefonų "Nokia 6100". Du mėnesius trunkančios akcijos metu iš viso bus laimėta 1000 geidžiamiausių telefonų, kuriuos dovanų gali gauti kiekvienas "Omnitel Extra" abonentas - tereikia kiekvieną mėnesį papildyti savo pokalbių sąskaitą su "Extra ID" ne mažiau kaip už 20 litų. "1000 mobiliųjų telefonų - tai mūsų dovana išankstinio mokėjimo paslaugos "Omnitel Extra" abonentams, - sakė "Omnitel" Išankstinio mokėjimo paslaugų grupės vadovas Evaldas Jablonskis. - Pirmoji pusė tūkstančio telefonų jau išdalyta, tačiau kiekvienas "Omnitel Extra" abonentas gali dar kartą dalyvauti akcijoje, tereikia gegužės mėnesį vėl pasinaudoti savo elektroninio sąskaitos pildymo kortele "Extra ID" ir papildyti savo pokalbių sąskaitą ne mažiau kaip už 20 litų".

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Pietų Korėja: didžiausia bausmė jaunimui - mobiliojo telefono netektis

2005-05-20 | Tėvai, norintys nubausti savo vaikus, turėtų atimti jų mobiliuosius telefonus. Vienos Pietų Korėjos reklamos agentūros atliktos apklausos duomenimis, mobilusis telefonas - daiktas, kurį labiausiai brangina Pietų Korėjos jaunimas. 77,5 proc. 13-15 metų paauglių teigia, kad mobilusis telefonas yra tiesiog būtinybė, taip pat mano 76,7 proc. 16-18 metų žmonių, rodo "Cheil Communications" apklausos rezultatai. "Mobilieji telefonai yra viena iš pagrindinių jaunimo bendravimo priemonių", - teigė vienas apklausos rengėjų Endis Džuhjunas Li (Andy Joohyun Lee). Pietų Korėjos jaunuoliai sakė, kad be mobiliųjų telefonų jie jaustųsi bejėgiai, kadangi negalėtų susisiekti su savo draugais, siųsti teksto ir vaizdo žinučių. Tyrimo duomenimis, trys iš keturių Pietų Korėjos gyventojų naudojasi mobiliaisiais telefonais.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Ryšio tiekėjai - vartotojų kritikos ugnyje

2005-05-20 | Dėl telekomunikacijų ryšio vartotojai skundžiasi vis dažniau, o naujausios apklausos rodo, jog šalies ryšio bendrovėmis, valdančiomis daugiau kaip 2 mlrd. litų vertės rinką, imta mažiau pasitikėti. "Vartotojų skundų dėl elektroninio ryšio nuolat daugėja", - vakar sakė Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) direktorius Tomas Barakauskas, apžvelgdamas pastaraisiais metais sparčiai besiplėtusią mobiliojo ryšio rinką. Vis daugiau mobiliojo ryšio vartotojų nusiskundimų sulaukia ir vartotojus ginančios visuomeninės organizacijos. Tyrimų duomenimis, smunka ir verslininkų pasitikėjimas ryšių bei informacinių technologijų bendrovėmis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Bitės GSM" Edge ryšys padengė jau dvylika miestų

2005-05-20 | Pradėjęs veikti Marijampolėje, Druskininkuose ir Alytuje, sparčiausias Lietuvoje mobilusis duomenų perdavimo ryšys Edge padengė jau dvylika šalies miestų. Telekomunikacijų bendrovė "Bitė GSM" Edge ryšio paslaugas taip pat teikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Palangoje, Nidoje, Kretingoje ir Gargžduose. "Sparčiausią mobiliojo duomenų perdavimo ryšį teikiame verslininkų aktyviai lankomose vietose", - sakė "Bitės" generalinio direktoriaus pavaduotojas verslui Darius Montvila. Jo teigimu, Druskininkuose nemaža dalis verslininkų ne tik poilsiauja, bet ir organizuoja konferencijas, Marijampolė yra svarbus pasienio miestas, kuriame susikerta verslo keliai, o Alytuje Edge įdiegtas pageidaujant Alytaus verslininkams. Edge plėtra taip pat atveria platesnes galimybes naudotis kovo mėnesį pristatytu "Bitė biz" mobiliojo darbo paketu", skirtu ypač sparčiam mobiliajam darbui. Šios paslaugos vartotojai už fiksuotą 99 Lt mėnesio mokestį gali neribotai naudotis internetu ar prisijungti prie įmonės vidinio tinklo arba už 59 litų per mėnesį persiųsti 500 megabaitų duomenų.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Mobiliojo ryšio skvarba Lietuvoje viršijo 100 proc.

2005-05-20 | Smarkiai augant išankstinio mokėjimo paslaugų vartotojų skaičiui, mobiliojo ryšio skvarba Lietuvoje jau viršijo 100 procentų. Pasak "mažiausias kainas" deklaruojančios operatorės "Tele2", pasiekta 107 proc. skvarba iki metų pabaigos dar didės. "Gali būti, kad iki metų pabaigos pasieksime 125 procentus. Kol kas didžiausia skvarba buvo Suomijoje ir siekė 120 proc., galbūt juos ir pralenksime", - Eltai komentavo 'Tele2" generalinis direktorius Petras Masiulis. Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, bendras mobiliojo ryšio paslaugų vartotojų skaičius per pirmąjį ketvirtį išaugo apie 7 proc. ir siekė beveik 3,7 mln., o skvarba, skaičiuojant pagal SIM kortelių skaičių, sudarė 107 procentus. Aktyvių mobiliojo ryšio abonentų skaičius sudarė 3,2 mln. (skvarba 94 proc.). Per metus, palyginti su praėjusių metų pirmuoju ketvirčiu, mobiliojo ryšio abonentų skaičius išaugo beveik perpus - 48 proc. nuo 2,5 iki 3,7 milijono.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kinas apie id

2005-05-19 | Amerikiečiu kabelinis tv kanalas Shotwtime planuoja sukurti filmą pagal Devino Kušnerio knygą "Mastes of Doom", kurioje pasakojama apie id Software ir jos dviejų gan ryškių tapatybių - Džono Karmako ir Džono Romero tapsmą. Rašyti scenarijų ėmėsi Narin Šenkar, populiaraus televizijos serialo "CSI: Crime Scene Investigation" prodiuseris.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Popierius biurams Xerox PerfectPrint

2005-05-19 | Kompanija "Xerox Eurazija" pranešė, kad Rusijoje pradeda bendradarbiavimą su vienu iš didžiausių celiuliozės – popieriaus kombinatu OAO šalies (Mondi Business Paper Skytyvkar) ir pristato naują vietinį produktą – Xerox PerfectPrint popierių. 2004 metų rugsėjo mėnesį "Mondi Business Paper" perėjo sertifikuotą auditą atitinkantį sistemą, reguliuojančią kokybę ir tarptautinio standarto apsaugą. Dabar produkcija testuojama kiekviename gamybos etape, todėl kiekvieną popierių gaminančią mašiną ir popieriaus lapų cechą prižiūri kokybės tarnyba. Be to, popierius, gaminamas "Mondi Business Paper" po ištisos eilės patikrinimų perėjo papildomą sertifikaciją Xerox laboratorijose JAV. "Mondi Business Paper" kombinate bus išleistas naujas popierius biurams Xerox klasė "C +" Xerox PaperPrint.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!