LT   EN   RU  
2021 m. sausio 23 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
A Vampyre Story atidedama

2005-05-07 | Piešta nuotykinė A Vampyre story vėl turi leidėją. Žaidimą ruošia – Autumn Moon Entertainment , kuri išsiskyrė su savo nuolatiniu globėju, vokiečių kompanija Bad Brain Entertainment. Atsisveikinimas buvo šiltas, beveik draugiškoje aplinkoje. Abi pusės palinkėjo viena kitai tolesnės sėkmės. Išsiskyrimo priežastis – požiūrio į darbo santykius nesutapimas. " Pas mus niekas nepasikeitė, - pranešė Autumn Moon vadovas Bilis Tileris. – Mes neskubėdami pradėsime darbą prie šio žaidimo, bet po to , kai pasirūpinsime projekto finansavimu." A Vampire Story – klasikinis nuotykinis žaidimas iš LucasArts, kuriame pasakojama apie dainininkę Moni, kurią Transilvanijos baronas Šraudi fon Kiferis padarė vampyre. Dešimt metų išbuvusi tamsoje, visada jauna vampyrė, susiruošia į Paryžių, kad išpildytų savo svajonę – pasirodyti operos scenoje.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

"Nesusipratimai" Gmail'e

2005-05-07 | Nemokamos Gmail'o pašto paslaugos Google kompanijoje klesti, tačiau dėl to iškyla pavojus, kad paštas gali būti pristatytas ne tuo adresu.

Jeigu Jūs užregistravot elektroninio pašto adresą su tipiškais specialiais simboliais 'John.Smith@gmail.com', tai didelė tikimybė, kad gausite paštą skirtą 'JohnSmith@gmail.com', t.y. panašiu adresu tik be specialaus simbolio. Buvo pastebėta, kad paštas, siųstas iš gmail'o į adresus su specialiais simboliais, buvo nusiųstas normaliai. Atsitiktinį netikėtumą pastebėjo amerikiečių inžinierius, būtent tuo metu, kai ėmė gauti paštą iš kitos sąskaitos. Klaidą liudija ir resursai WebHosting.Info. Google į tai sureagavo draudimu registruoti elektroninio pašto adresus, naudojant specialius simbolius.

Lankomumo reitingasKomentarų: 11

plačiau >>

Codemasters eina į E3 be žaidimų

2005-05-06 | Codemasters eis į E3 tuščiomis rankomis, praneša leidėjų spaudos tarnyba. Šiais metais kompanija neturės nei stendo, nebus nei uždarų pristatymų žurnalistams, tiktai mažas derybų kambariukas. Tokio sprendimo priežastys dar nežinomos. Dabar Codemasters turi šiuos projektus: Worms 4: Mayhem, ToCA Race Driver 3, LMA Manager 2006 ir Operation Flashpoint 2.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

2004 metų virusų dešimtukas

2005-05-06 | Pagal visus duomenis Panda ActiveScan, praėjusiais metais trojanas Downloader.GK Trojan reiškėsi kaip kodas, padaręs didžiausių nuostolių vartotojų sistemoms. Didelis Trojano viruso išplitimas keičia situaciją virusų tarpe; iki tam tikro laiko, pirmą vietą metų reitinguose visada užimdavo virusas "kirmėlė". Pagal pateiktus duomenis nemokamo skenerio Panda Software už 2004 metus, Downloader.GK atsakingas už 14 procentų iš bendro atakų skaičiaus. Šis Trojanas savarankiškai nesiplečia, o įsiskverbia į kompiuterį, kai nieko neįtariantys vartotojai lankosi nustatytuose interneto puslapiuose ir sutinka su nurodyto elemento instaliavimu ActiveX. Downloader. GK. Instaliuoja ir užleidžia dvi reklamuojamų šnipų programas pakrautame kompiuteryje.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

SD atminties kortelės IDE aparate

2005-05-06 | Papildant jau žinomus konverterius CF – IDE, Japonijoje prasidėjo dviejų modelių SD – IDE, IR – SDIDE02S ir SDIDE02D konverterių prekyba. Jie kainuoja apie 67 ar 86 $. Gaminiai turi 2,5 " pavidalo kietuosius diskus ir kitus privalumus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Tinklapiai: Tomb raider: Legend

2005-05-05 | Eidos atidarė oficialų veiksmo/nuotykių tinklapį Tomb Raider: Legend. Šiuo momentu ten galima pamatyti pirmųjų žaidimo vaizdų galeriją. Teisybė, pirmiausiai reikės užsiregistruoti.

Lankomumo reitingasKomentarų: 7

plačiau >>

Nežinomas hakeris protestuodamas įsilaužė į McDonald'o tinklapį

2005-05-05 | Nežinomas hakeris per išeigines dukart įsilaužė į kinietišką McDonald'o tinklapio versiją. Apie tai pranešė kinų spauda. Kompanijos tinklapyje buvo įdėtas nespalvotas paveikslas su kaukolės atvaizdu. Ant kaukolės buvo užrašas: "Protestuoju prieš McDonald'o tinklapį, kadangi Taivanis įvardintas kaip šalis". Virš paveikslo buvo parašas: "Kinų hakeris". Analogiškoje kompanijos tinklapio versijoje Taivanis patalpintas į sąrašą šalių, kuriose veikia McDonald'as.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Naujas 20 Gb Sony Network Walkman NW – HD5 grotuvas

2005-05-05 | Žadėję vartotojams suteikti 40 valandų muzikos grojimą, kompanija Sony prakalbo apie naują skaitmeninio portatyvinio Network Walkman NW – HD5 grotuvo, turinčio 20 Gb kietąjį diską viršuje, atsiradimą. Tęsdama aukštos kokybės Walkman grotuvų tolimesnį platinimą, Sony pristatė naujo formato kreditinės kortelės modelį, kur telpa pakankamai daug kietųjų diskų. Grotuvo pasirodymo Europos šalių prekyboje laukiama artimiausiu metu. Grotuvas bus parduodamas trijų spalvų – raudonos, sidabrinės ir juodos. Grotuve bus automatinis 40 valandų muzikos rėžimas. Grotuvo gabaritai 89x56, jis sveria apie 125 gr, NW- HD5 turi septynių eilučių nespalvotą vaizduoklį, valdymo mygtukus. Gali atkurti muziką ATRAC3+ (AAC+) ir MP3 formatuose. NW – HD5 turi vieną išskirtinę galimybę – turi palaikančią funkciją "follow turn", kuri suteikia galimybę atvaizduoti informaciją grotuvo vaizduoklyje, tiek vertikaliame, tiek horizontaliame režimuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Visos smulkmenos apie Jagged Alliance 3D

2005-05-04 | Game Factory Interactive pranešė visas smulkmenas apie taktinę RTS Jagged Alliance 3D, prie kurio dirbo studija " MiST – lend – Jug ". Projektas, ankščiau vadintas Jagged Alliance 2 variantu, stipriai pasikeitė ir tapo savarankišku žaidimu. Siužeto veiksmas vyksta ne Pietų Amerikoje, o vienoje Afrikos respublikoje. Žaidėjas įsijaučia į įtakingo sukilėlių grupės vadeivos vaidmenį, kuris turi tikslą užgrobti savo šalies teritoriją ir įvesti teisėtą valdžią. Kadangi veiksmas vyksta be jokio triukšmo, pats laikas į svečius pakviesti samdinius. Pasivaikščiojimų po šalį nebus – JA3D kompanija turi 20 misijų ( 12 pagrindinių ir 8 šalutines ).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Virusų skaičius sparčiai didėja

2005-05-04 | Šiais metais Pietų Korėjoje buvo užregistruota daugiau nei 4000 naujų virusų. Pati garsiausia ir galingiausia Korėjoje yra kompanija AhnLab, kuri tiria antivirusinį PO, ši kompanija pateikė visus 1988 – 2004 metų duomenis. Metų bėgyje kompiuterinių virusų skaičius pasiekė didelį skaičių – 4406, o 1988 - 2003 metų bėgyje užfiksuotas skaičius 3389. Kyla klausimas – tai kas bus 2005 metais? Tai sunku įsivaizduoti. "2004 įsimins mums, kaip patys sunkiausi metai, kuomet kibererdvė grimzdo į grėsmingus programuotojų – hakerių kodus", pasakė Čiu Ki – chium (Cho Ki – heum), kompanijos AhnLab vadovas. Šios kompanijos istorija siekia 1988 metus, tuomet, kaip prisimena Čiu Ki – chiumas, su kiekvienais metais virusų skaičius padvigubėjo iki 1994 metų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!