LT   EN   RU  
2021 m. sausio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
Gigabite G – Power aušintuvai

2005-05-04 | Gigabyte išleido naują procesorių aušintuvų G – Power liniją, šie aušintuvai pakeis jau esamus 3D – Cooler ir 3D – Rocket modelius. Naujieji aušintuvai suderinti su prekyboje paplitusiais lizdais – LGA 775, Socket 478, socket 754, socket 939 ir įdiegiami be jokių papildomų priemonių. Siūlomos dvi modifikacijos – Pro, skirta "overklokams", ir Super Silent – tiems, kam reikia tylaus aušinimo. Į komplektą G–Power įeina apsukų nuo 1700 iki 3200 ap/min reguliatorius. G-Power radiatorius pagamintas iš vario, papildomai yra keturi šilumos vamzdeliai. Kaip teigia gamintojai, Sintered Power Wick technologijos pritaikymas leido aprūpinti skysčio cirkuliaciją šiluminiuose vamzdeliuose, aušintuvą galima nustatyti pasirinkta padėtimi.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Žvilgsnis į C&C: Generals

2005-05-03 | Mitais Entertainment ir HD Interactive pristatė RTS Joint Task Force populiarią šiuo metu temą “XXI amžiaus karinis konfliktas“. 20 misijų mus praves pro penkis “karštus taškus“ tarp kurių – Artimieji Rytai, Balkanai ir Centrinė Azija. Mums pažada realią fiziką daliniuose ir pastatuose, tikrą orų efektų imitaciją ir tris daugelio veikėjų “multiplayer“ režimus, kur vienas iš jų leidžia praeiti pro “single“ kompaniją kartu su draugais. Planuojama išleisti – 2006 metų antrą ketvirtį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

WebMoney uždaro sąskaitas?

2005-05-03 | Daugelis elektroninės mokėjimo sistemos WebMoney vartotojų gavo pranešimus, kad kompanija patiria finansinius sunkumus, todėl prašo vartotojų padėti techniniam personalui, ir pervesti tam tikrą sumą į nurodytą elektroninę sąskaitą. Tame laiške rašoma, kad kitu atveju, kompanija uždarys vartotojo sąskaitą. Tai, aišku, aferistų sumanymas. Tai išduoda ne tik laiško elektroninė antraštė, bet ir elementarus neraštingumas. Rekomenduojama elgtis atsargiau, nes WebMoney sistemos administracija jokių laiškų nesiuntė. Praktiškai yra neįmanoma, kad tokia rimta organizacija, tokiu absurdišku būdu prašytų savo klientų palaikymo. Metodas, kurį panaudojo piktavaliai, paplitusi schema Vakaruose, kur aferistai tik tokiu būdu apgaudinėdami naivius žmones, pasipelno pragyvenimui.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Haris Poteris ir Electronic Arts

2005-05-02 | Britų padalinys Electronic Arts kuria žaidimą pagal filmo “Haris Poteris ir ugnies taurė“ motyvus. Mums leidžia valdyti Hario, Ronio ir Germionų veiksmus, parodys naują užkeikimo ištarimo sistemą (vaizdas “programuotojai EA UK atidarė sau force feedback“) ir pasiūlys šiuolaikinį praėjimo režimą. Priede trijų burtininkų turnyras ir lordas Valdemortas. Žaidimo išleidimas bus lapkritį, tuo pačiu metu su filmo premjera, PC, PS2, Xbox, GameCube, GBA ir Nintendo DS formatuose.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Ghost Recon 2 – R.I.P.

2005-05-01 | Po ilgos tylos apie Ghost Recon 2 užsitęsusios gamybos likimą, Ubisoft pranešė apie projekto pabaigimą. Priežastis – didmeninės gamybos išlaidos, i kurią perėjo kompanija. “Mes pranešėme apie Ghost Recon 3 šią žiemą. Dėl naujo žaidimo reikiamos kokybės aprūpinimo reikalaujami žymūs žmogiški resursai, o tai turėjo įtakos Ghost Recon 2 ir Ghost Recon 3 kokybės išpildymo lygiui. Turint omenyje numatytą žaidimo pasirodymo laiką ( o tai jau bus labai greitai ), taip pat faktą, kad trečia dalis pasiūlys turiningesnį žaidimą, mes nusprendėme atšaukti Ghost Recon 2 PS dėl gerbėjų interesų. PS versija GR 3 bus parduodamas ketvirtą 2005 metų ketvirtį, taigi ilgai laukti nereikės, ir jis to vertas,- " teigia oficialus spaudos atstovas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ubisoft užkariauja Kvebeką

2005-04-30 | Ubisoft pranešė apie savo kanadietiškų valdų išplitimą. Studija Ubisoft Montreal, skaičiuojanti apie 1000 žmonių, artimiausiu laiku turės " sesutę " – Ubisoft Quebec. Planuojama, kad 2010 metams, jos bendradarbių skaičius pasieks tūkstantį. Bendra apimtis bus 75 milijonai Kanados dolerių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Biometriniai duomenys ir skaitmeninis sertifikatas–neatskiriami

2005-04-29 | 2005 m. balandžio 28 dieną Norvegijos sostinės priemiestyje Asker darbą pradėjo pirmasis Europos simpoziumas „e-NOID“, skirtas biometrinių technologijų naudojimui. Simpoziume dalyvauja Belgijos, Danijos, Estijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Latvijos, Lietuvos, Norvegijos, Portugalijos, Švedijos ir Jungtinės Karalystės atstovai. Biometrinių duomenų naudojimas tapo ypač reikšmingas po 2001 metų rugsėjo 11 dienos tragedijos JAV. Šiuo metu daugelyje Europos valstybių vykdomi prioritetiniai projektai, kuriais siekiama įtvirtinti el. dokumentų naudojimą (pasas, liudijimas ir t. t.), kuriuose būtų įdiegti dokumento savininko biometriniai duomenys (tarkime, pirštų atspaudai). Tai užtikrina aukšto lygio dokumentų apsaugą: jo negalima padirbti, neteisėtai panaudoti. Kaip minėta, simpoziume dalyvauja ir Lietuvos atstovų: Užsienio reikalų, Vidaus reiklų ministerijų specialistai bei UAB SSC (Skaitmeninio sertifikavimo centras) direktorius M. Dadašovas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pasidaryk pats: Shadow Warrior

2005-04-28 | 3D Realms į dienos šviesą išleido pradinį kodą, vieno iš nesėkmingiausių projektų – šaulys Shadow Warrior, sukurtas Build. Archyvo, išplatinto GPL svoris 4.5 Mb.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Žingsnis pirmyn ir žingsnis atgal

2005-04-28 | Kaip ir ankščiau, žaidėjui tenka susikauti tik su vienu priešu – laiku. Daugiau niekas negali pertraukti nesibaigiančio pinigų srauto. Gaila, neįtikinantys kosmetiniai pasikeitimai šmėstels išsaugotos žaidimo mechanikos fone. Iš visko sprendžiant, žaidimo autoriai ir nesistengė kažką atitolinti. Ir taip kas nors nupirks.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

SCi kišenėje – beveik trečdalis Eidos

2005-04-27 | SCi Entertainment Group ir vėl padidino savo dalį Eidos – dabar ji glaudžiai priartėjo prie "30 %" dalies. Amerikiečių firma Elevation Partners, kuri rungiasi su SCi už dėl teisės pirkti anglų leidėją, perėjo prie psichologinės atakos.

Eidos akcininkai turėtų įvertinti rizikos faktorių, kuris susijęs su Eidos ir SCi susijungimu, - kalbama šiomis dienomis paviešintame spaudos pranešime. – Sci – perspektyvi kompanija, tačiau ji turi mažai patirties stambių įmonių integracijoje, stambių tarptautinių žaidimų leidėjų valdyme. " Elevation Partners vėl pabrėžė savo pasiūlymo naudą, prižiūrinčią Eidos pirkimą už grynuosius pinigus ( SCi siūlo keistis akcijomis santykiu 6 :1 ) ir leidėjo virtimą į uždarą kompaniją. Šiuo metu Eidos direktorių taryba tęsia abiejų variantų peržiūrą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!