LT   EN   RU  
2021 m. kovo 3 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
"Tabula rasa" dėl Tabula Rasa

2005-04-26 | NCsoft pašalino tinklapį MMORPG Tabula Rasa, pakeisdamas jį puslapiu, kur ruošiamas projektas apie būsimas naujoves. Pirmoji žaidimo " inkarnacija " nepatenkino rengėjų, leidėjų bei testuotojų reikalavimų, todėl jos buvo atsisakyta. Pirmą kartą ji buvo parodyta praėjusioje E3, tačiau vasarą komandą paliko visi pagrindiniai dizaineriai, o rudenį paruoštam darbui vadovavo Ultima serijos kūrėjas Ričardas Geriotas. Tada buvo pranešta, kad realizacija nukeliama į 2005 metus. Gerioto vadovavimo laikotarpiu Tabula Rasa perėmė naują kryptį, apie kurią artimiausiu laiku bus pranešta oficialiuose tinklapio puslapiuose. Pakeistą koncepciją ir veiksmus parodys E3. Pardavimų pradžia numatyta 2006 metais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pramoninė grupė siekia iš esmės padididnti optinių diskų talpą

2005-04-25 | Šešios kompanijos, įskaitant Fuji Photo ir CMC Magnetics, įsteigė konsorciumą, skatinsiantį HVD technologijos vartojimą - ji vartototojams leis į 1 optinį diską įrašyti iki 1 terabaito [TB} duomenų, taigi, viename diske bus galima laikyti visą filmoteką. Konsorciumas tvirtina, kad savo talpa HVD diskai 200 kartų viršys standartinių DVD diskų galimybes - jų nuskaitymo greitis bus daugiau, kaip 1 Gbit/s, t.y., 40 kartų greičiau, negu DVD technologijoje. HVD formatas siekia užimti Blu-ray ir HD DVD technologijų vietą. Šiuo metu vienasluoksniai Blu-ray diskai gali sutalpinti iki 25 GB duomenų, o dvisluoksniai - 50 GB, tuo tarpu įprastinio ir dėl savo pigumo labiausiai paplitusio DVD disko talpa - apie 4,7 GB. HVD Alliance susivienijimas HDV technologiją planuoja diegti tiek korporacijų lygiu, tiek paprastų vartotojų rinkai. Iš esmės, HDV kuriami japonų Optware kompanijos holografinių technologijų (ši kompanija taip pat įeina į konsorciumą) pagrindu.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Microsoft nustatė Windows XP 64bit edition išleidimo datą

2005-04-25 | Microsoft kompanija pagaliau apsisprendė, kada oficialiai bus išleistos Windows operacinės sistemos versijos 64 bitų procesoriams. Šiuo metu rinkoje parduodami 64 bitų serveriams skirti AMD Opteron ir Intel Xeon procesoriai, o pirmaisiais staliniams kompiuteriams skirtais lustais tapo AMD Athlon 64 procesoriai. Intel kompanija stalinių kompiuterių rinkai 64 bitų procesorius pateikė visai neseniai - šių metų vasario mėnesį. Kaip praneša Infoworld svetainė, savo šaltiniu nurodydama Microsoft atstovus, Windows Server 2003 x64 Edition ir Windows XP Professional x64 Edition operacinių sistemų prezentacija įvyks šio mėnesio 25 d., Sietle [JAV] vyksiančios WinHEC konferencijos metu. Anksčiau buvo šnekama, kad šios operacinės sistemos rinkoje turėtų pasirodyti pirmojoje 2005 metų pusėje. Naujose sistemose veiks tiek tradicinės, 32 bitų, tiek ir naujos programos, naudojančios visus 64 bitų procesorių teikiamus privalumus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Ekspertai nusako globalinius kataklizmus Internete

2005-04-25 | Per artimiausius 10 metų kibernetiniai nusikaltėliai bandys įgauti visišką Interneto kontrolę, vyriausybė Tinklą naudos savo piliečių šnipinėjimui, įvairių šalių skaitmeninių technologijų plėtotės skirtumai taps dar labiau pastebimi, o nelegalus muzikos ir filmų siuntimasis per failų mainų tinklus taip ir išliks klestinčiu verslu. Tokį vaizdą „piešia“ dauguma Pew tyrimų centro apklaustų IT ekspertų. Apklausa buvo atliekama Internet and American Life projekto užsakymu. Dauguma iš 1286 apklaustųjų ekspertų mano, kad ateityje įsilaužėlių atakos bus nukreipiamos labiau ne į konkrečias sistemas - atakuojamas bus visas Internetas. Dvi trečiosios apklausos dalyvių sutiko, kad Internetas tampa pagrindine ryšių ir verslo infrastruktūros palaikymo priemone, ir „per artimiausius metus įvyks bent viena naikinanti Interneto ataka“.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Sims 2 Naktinis gyvenimas atsiranda scenoje

2005-04-22 | EA Games ir Maxis oficialiai paskelbė kitą populiaraus gyvenimo imitacijos tęsinio padidėjusį paketą. EA Games ir Maxis oficialiai paskelbė antrą plėtimo paketą, tęsiant jų sėkmingą 2004-ųjų Sims 2, kurio jau parduota daugiau kaip 4,5 milijonų vienetų visame pasaulyje. Sims 2 Naktiniame gyvenime bus visiškai naujas gyvenimo, ieškant malonumų, tikslas, o taip pat ir pasimatymų mechanizmas bei “viliojimo sistema”, kuri keistiems, neaiškiai šnekantiems pirminio žaidimo personažams suteiks daugiau būdų bendrauti tarpusavyje. Be to, padidėjimas leis simsams išeiti iš namų pasilinksminti ištvirkusiame miesto naktiniame gyvenime. Taip pat bus pridėti 125 nauji vakarėlių atributai, įskaitant didžėjaus būdelę ir kitą naktinio klubo įrangą. Anot vyresniojo prodiuserio Tim LeTourneau, “ su Sims 2 Naktiniu gyvenimu žaidėjai galės paimti savo Simsus iš priemiesčių į naktį, kur jie eis į pasimatymus, vaikščios po miestą, iki aušros liks karščiausiuose miesto vietelėse.”

Lankomumo reitingasKomentarų: 29

plačiau >>

SWAT 4 šturmuoja AK

2005-04-21 | VU Games išleidžia savo būrio šaulį: taktišką policijos imitaciją leis vadovauti penkiems pareigūnams. Po Watts riaušių sukeltų neramumų ir stiprėjančios rasinės įtampos šeštojo dešimtmečio pabaigoje pietinėje Kalifornijoje pradėjo atrodyti, kad tai sunaikins pietų kraštą, todėl Los Andželo policijos departamentas tapo pirmąja teisės vykdymo agentūra, įkūrusia gerai treniruotų pareigūnų specialiąją grupę. Specialieji Ginklai ir Taktika, geriau žinomi kaip SWAT, puikiai organizuota grupė tapo vienu iš labiausiai gerbiamų būrių pasaulyje. VU Games įveda SWAT būrio organizuotą taktiką ir modernius įtaisus į AK su SWAT 4, kurie jau yra mažmeninėse parduotuvėse. Žaidimą išplėtojo Irrational Games, kurie dirbo su Tribes: Vengeance and Freedom Force. Tai pirmasis SWAT žaidimas nuo 1999-ųjų SWAT 3: Close Quarters Battle ir antrasis, kai buvo pereita nuo strategijos prie asmeninio šaulio.

Lankomumo reitingasKomentarų: 9

plačiau >>

Parduota 40% Codemasters

2005-04-20 | Rizikos kapitalo fondas perima beveik pusę Colin McRae leidėjo nuosavybės teisių; Codemasters naudos lėšas pagreitinti plėtrai ir padidinti pasaulinį pasiekiamumą. Kol dauguma stebi Jungtinės Karalystės didžiausio leidėjo, Eidos, pardavimo gudrybes, mažesnė drama įvyko JK žaidimų industrijoje. Vakar, Codemasters, konfidencialiai laikomas Colin McRae Rally serijų supirkėju ir leidėju, paskelbė, kad pardavė 40% kompanijos Benchmark Capital Europe rizikos kapitalo fondui. Po pardavimo gauti pinigai – suma nebuvo patikslinta – bus panaudoti kitų žaidimų vystymui pagreitinti, perkelti Codemasters į tiesioginį žaidimą, išplėsti platinimą ir padidinti savo pardavimų bei marketingo komandas. Codemasters vadina pardavimą “reikšminga investicija”. Rizikos kapitalo fondai dažnai tampa kompanijos dalininku, su kuria vėliau derasi dėl pelno, neretai per pardavimą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Eidos atskleidžia naująją Lara Croft

2005-04-19 | Pirmosios oficialiosios detalės apie Tomb Raider: Legend, Laros septintasis nuotykis; patvirtinta Xbox versija. Pirmieji bandymai viduje. Po dvejų metų, apgaubtų paslaptimi, Eidos Interactive atskleidžia septintąjį Tomb Raider žaidimą. Anksčiau apie jį buvo netiesiogiai užsimenama tik britų leidėjo finansinėse ataskaitose. Dabar visuomenė gavo pirmą oficialią informaciją apie Tomb Raider: Legend. Kadangi žaidimas gėdingai pasižymėjo kitame Tomb Raider: Angel of Darkness, kuris buvo prasčiausiai įvertintas, Eidos pradėjo nuo ilgo įvado apie naują Legendos “kategorijos kryptį”. Anot Eidos pranešimo, naujasis vykdytojas, vidaus studija Crystal Dynamics, “ėmėsi patys naujai atrasti Larą Croft.”

Lankomumo reitingasKomentarų: 7

plačiau >>

Call of Duty veikia Deluxe

2005-04-18 | Deluxe išleistas Activision WWII shooter tapo metų žaidimu bei United Offensive išplėstas paketas. Activision išleido Call of Duty Deluxe Edition Box Set, skirtą PC. Į paketą įeina Call of Duty: metų žaidimas, Call of Duty: United Offensive išplėstas paketas, Call of Duty garso takelis bei žaidimų strategijos vadovas. Pirmasis Call of Duty, skirtas AK buvo išleistas 2003m pabaigoje. Žaidime buvo atnaujinta keletas WWII epiškiausių mūšių. Infinity Ward išplėtojo žaidimą, o dabar dirba su Call of Duty 2, kuris turėtų pasirodyti šį rugpjūtį. Call of Duty: metų žaidimas yra labai modernus su žemėlapiais ir metodais, kurių nebuvo pirmoje versijoje. Šiame leidime galima sudarinėti žemėlapius, be to yra patobulinimų žaidžiant komandoje.

Lankomumo reitingasKomentarų: 5

plačiau >>

Prey grįžta į E3?

2005-04-17 | 1995-aisiais, 3D Realms paskelbė, kad dirba prie Prey. Veiksmas vyksta tamsioje ateityje iš trečiojo asmens pozicija turi sekti Talon Brave, Amerikos indėnų karį, kovojantį su ateiviais. GT Interactive turėjo išleisti žaidimą, kuris vėliau buvo nupirktas Infogames ir netgi pademonstruotas E3 1997. Tačiau 1998 m 3D Realms sustabdė Prey neribotam laikui, kad galėtų susikoncentruoti ties Duke Nukem Forever, kuris iki šiol nebaigtas. Praėjus šešiems metams, Prey buvo atnaujintas. Paskutiniame leidime Game Over skiltyje, CNN/Money Chris Morris, sako, kad žaidimas keičia kryptį ir bus atskleistas šių metų E3. Morris spėja, kad tai bus Take-Two, kuris taip pat išleis Duke Nukem Forever.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!