LT   EN   RU  
2021 m. sausio 26 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
Boeing keleiviai turės galimybę skrisdami naudotis bevieliu Internetu

2005-01-30 | Greitu laiku ilgų skrydžių metu nešiojamų kompiuterių su bevieliais Wi-Fi ryšio moduliais savininkai skrisdami galės prisijungti prie Interneto, praneša agentūra Reuters. Ši paslauga taps prieinama ne vėliau, kaip jau po pusmečio, - to pasiekta bendros koncerno Boeing ir kompanijos iPass, bevielio ryšio telekomunikacinės įrangos gamintojos, veiklos dėka. Iki šio laiko Boeing prisijungti prie Interneto ryšio leisdavo tik kelių vokiečių kompanijos Lufthansa kuruojamų skrydžių metu. Pagal analitinės kompanijos Northern Sky Research prognozes, greitaeigio Interneto prieigų aviakeleiviams rinka iki 2008 metų išaugs iki 300 mln. JAV dolerių (dabar ji siekia 10 mln. Dolerių per metus).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kuriama nauja efektyvi kovos su elektroninėmis šiukšlėmis sistema

2005-01-30 | Sukurta naujo technologija kovai su nesankcionuotų reklaminių pranešimų siuntimu el. paštu, trumpiau tariant, spamu. Kaip praneša žurnalas New Scientist, sistema, pavadinta Čun-Kvei (kinų Fen-Šui talismanas, skirtas saugoti būstui nuo piktųjų dvasių), pagrįstas Teiresijo algoritmu (senas pranašas iš Euripido kūrinio „Finikietės“), skirtu dezoksiribonukleino rūgšties (DNR) sekų analizei. Šį algoritmą kūrė IBM korporacijos tyrimų padalinio specialistai; jis buvo skirtas DNR ir amino rūgštyse besikartojančių sekų paieškai. Elektroniams pranešimams pritaikyta Teiresijo sistema taip pat galima analizuoti sekas, sudarytas iš tradicinių simbolių, iš kurių sudarytas rašytinis tekstas. Mokslininkai praskanavo 65 tūkstančius el. pašto šiukšlėmis pripažintų laiškų, ir surado apie šešis milijonus fragmentų, sutinkamų daugiau, nei viename pranešime. Vėliau buvo išanalizuoti tūkstančiai pranešimų, nepriklausančių elektroniniam „šlamštui“. Buvo surinkti abiejų kategorijų laiškuose aptikti fragmentai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Internetinio piratavimo terminai - WaReZ scenos hierarchija

2005-01-23 | Ne vienas iš Jūsų esate nemokamai atsisiuntę nemažus pinigus kainuojančių programų, tačiau ar kada nors susimąstėte, kaip veikia Warez'ą siūlančios svetaines? Šio straipsnio tikslas - aprašyti visus "Kas", "Kaip" ir "Kodėl", pradedant paprastomis svetainikėmis ir baigiant didžiaisiais Warezo grandais. Kiekviena svetainė turi mokėti už vienas ar kitas paslaugas - jai reikia domeno vardo, vietos talpinti savo puslapiams, vienos ar keleto duomenų bazių, nes be jų neapsieina dauguma šiuolaikinių svetainių varikliukų [CMS] ir pakankamo greičio Interneto kanalo, kad lankytojas nepabėgtų kitur, naršyklėje spėjus įsikrauti tik pusei titulinio puslapio. Už visa tai reikia mokėti.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Fenimoras Filmoras mokosi angliškai

2005-01-21 | The Adventure Company nusipirko teisę Šiaurės Amerikoje išleisti ispanų 3D nuotykinį žaidimą Fenimore Fillmore: The Westerner, jau spėjusį pasirodyti Europos parduotuvėse. Pas mus žaidimas pervadintas „The Westerner. Laukinių Vakarų nuotykiai. Fenimoras Filmoras“ vardu, o Naujojo Pasaulio gyventojams jis pasirodys kaip Wanted: A Wild Western Adventure. Išleidimo data kol kas nežinoma.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Nauji Tonio Kietuolio nuotykiai

2005-01-21 | Italų studija Prograph Research paskelbė pradėjusi kurti nuotykių žaidimo Tony Tough and the Night of the Roasted Moths (mums žinomo kaip „Tonis Kietuolis“) tęsinį. Jau rastas platintojas - vokiečių leidykla Digital Tainment Pool. Smulkmenas autoriai žada pateikti artimiausiu metu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Agata Kristi Šeldono akimis

2005-01-21 | The Adventure Company, ne taip seniai gavusi licenziją kurti žaidimams pagal Agatos Kristi kūrinių motyvus, paskelbė pirmojo žaidimo scenaristo pavardę. Juo tapo Ly Šeldonas, prisidėjęs prie teleserialų Charlie‘s Angels, Star Trek: The Next Generation ir Murder, She Wrote kūrimo; jo darbo įdėta ir į nuotykinius žaidimus Ripley‘s Believe It or Not!: The Riddle of Master Lu ir Uru: Ages Beyond Myst.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Laris bus apipjaustytas

2005-01-21 | Ar gali „vaikams iki 18-os“ skirtas nuotykinis žaidimas pasirodyti perdaug „suaugusiu“? „Ir dar kaip!“ - nusprendė draugai iš Vivendi Universal Games ir iš Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude ėmėsi šalinti per daug atviras meilės scenas. Jei atsiminsime tą faktą, kad visi žaidimo modeliai - firminiai nepoligoniniai žmogučiai, „apipjaustymas“ naujajam „Lariui“ galėtų išeiti į naudą. Blogai viena - žaidimo išleidimas nukeltas. Kiek laiko sugaiš High Voltage Software kūrinį kramsnojantys VUG cenzoriai, kol kas nežinoma.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

MMORPG tikram „trekeriui“

2005-01-21 | Kosminis „Enterprais“ erdvėlaivis (ach, kaip seniai rašiau šį žodį) ir guminių ateivių ordos iš Amerikoje populiaraus tele-kino-serialo „Star Trek“ (Žvaigždžių kelias) ruošiasi skrydžiui į Tinklą. Jauna Perpetual Entertainment pasivadinusi kompanija, sukurta buvusių Electronic Arts darbuotojų, iš Viacom gavo licenziją kurti online RPG pagal milžiniškos visatos motyvus. Be jau pažįstamų lokacijų, veikėjų ir kitų fanatams mielų dalykų, aišku, nebus apsieita.

Žaidimo laukti teks ilgai: rinkoje jis pasirodys tik 2007 metų pradžioje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Karmakas apie Doom 3 ir id Software ateitį

2005-01-21 | Tą pat dieną, kai prasidėjo oficialūs Doom 3 pardavimai, Džonas Karmakas svetainės Slashdot.org forume paliko keletą įdomių pastabų. Jis pareiškė: „Aš manau, kad tai [Doom 3] – [pats] geriausias žaidimas, kokį mes tik kada esame išleidę, jis viršijo visus mano lūkesčius.“ Metų pabaigoje Karmakas planuoja paleisti pasaulin pradinį Quake 3 kodą, perleisdamas jį OpenSource judėjimui – tai, be abejo, atvers plačias galimybes įvairių žaidimo modifikacijų kūrimui. Kitas id Software žaidimas nebus nė vienu iš jos senųjų projektų tęsinių ir bus kuriamas visiškai naujos 3D technologijos pagrindu: „Dabar mes turime labai gerai susiderinusį kolektyvą, Doom kūrimo metu sukaupusį nemažai patirties, ir aš labai tikiuosi, kad kūryba nevirs dar viena keturmete odisėja.“ Beje, prieš tai mes vistik dar spėsime išvysti priedą žaidimui Doom 3.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Besikandžiojanti Terminatriksė

2005-01-21 | Aktorė-fotomodelis Kristana Loken (ji vaidino piktąją Т-Х kiborgę filme „Terminatorius 3“), BloodRayne ekranizacijoje suvaidins vampyrę Rein. Filmo siužetas sukasi apie šio viliojančio pupuliuko bandymus nuversti nuo sosto nemylimą tėtušį Kaganą, visų vampyrų karalių. Filmavimas prasidės Rumunijoje šio mėnesio pabaigoje. Režisieriaus kėdutę užims mažabiudžetinių menkaverčių filmų mėgėjas Uve Bolas, jau spėjęs pasižymėti nenusisekusia arkados House of the Dead ekranizacija.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!