LT   EN   RU  
2021 m. sausio 27 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
Atsisveikinimas su Desert Combat

2005-01-21 | Populiarios Battlefield 1942 modifikacijos Desert Combat kūrėjai, Trauma Studios, atsisveikino su savo idėja – paskutinė oficiali išleista versija bus 0.7. Toliau tęsti projekto firma nebegali, nes pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Digital Illusions ir šiuo metu kuria komercinį žaidimą.

Beje, viltis visada miršta paskutinė – grupė entuziastų paskelbė ketinanti pradėti projektą „DC Final“, kuris bus vertas vadintis neoficialia Desert Combat 0.8 versija. Tiesa, kada ji išeis, dar nežinoma.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Internetinis kirminas savo aukas linksmina žaidimais

2005-01-19 | Trečiadienį antivirusinė Sophos kompanija pranešė apie naują, neįprastą virusą, kuris su savo aukomis žaidžia “Tetrį”, tuo metu bandydamas toliau plisti Tinkle. Cellery.A pavadinimą gavęs virusas aukas vilioja rusiška žinomo videožaidimo versija. Kol žmonės žaidžia, kirminas bando prasiskverbti į prie tinklo prijungtų kompiuterių kietuosius diskus ir kitus prieinamus korporacinių tinklų resursus, kuriuos valdo Windows operacinė sistema, - įspėja Sophos. “Jei kompanijos tarnautojams biure leidžiama žaisti žaidimus, tai personalas gali nuspręsti, kad tai - tiesiog naujas žaidimas, o ne kažkas, ko reikėtų saugotis”, - sakoma vyriausiojo Sophos konsultanto Gremo Klali pareiškime.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

E-solidarumas: draugiškas pasikeitimas failais ar skaitmeninis piratavimas?

2005-01-19 | Merriam Webster žodyne solidarumas apibrėžiamas kaip "tam tikros grupės arba klasės vieningumas, kuris produkuoja interesų, tikslų ir standartų bendrumą, arba yra jais grindžiamas" (Britannica 2001 Deluxe Editon CD-ROM). Atitinkamai e-solidarumą galima apibūdinti kaip interneto vartotojų bendrumą, kuris pasireiškia tuo, jog vartotojai dalinasi bei keičiasi failais vieni su kitais. Juos apjungia bendri interesai - domėjimasis pvz. muzika arba kinu; jų tikslas - nemokamas ir beveik neribotas muzikos, filmų ar programų pasirinkimas; visas procesas yra reguliuojamas bendromis (dažnai nerašytomis) failų keitimosi taisyklėmis (pvz. SoulSeek vartotojai neleidžia naudotis savo resursais tiems, kurie patys niekuo nesidalina). Galiausiai, juos vienija bendri priešai, šiuo metu didžiausias jų - RIAA (Recording Industry Association of America /Amerikos įrašų industrijos asociacija), kuri siekia uždrausti nemokamą keitimąsi failais kaip įstatymus (t.y. autorines teises) pažeidžiančią veiklą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

UAB "Skaitmeninio sertifikavimo centras" dalyvauja prestižinėje duomenų apsaugos RSA konferencijoje

2005-01-16 | 2006 m. vasario 13-17 dienomis San Hose mieste (Kalifornija, JAV) vyks prestižinė penkiolikta kasmetinė RSA konferencija. RSA konferencija - tai didžiulis forumas, kuriame dalyvauja daugiau nei 16 tūkstančių informacijos apsaugos specialistų iš viso pasaulio. Konferencijos ekspozicijos zonoje savo produkciją ir paslaugas pristatys daugiau nei 275 kompanijų, tarp jų tokios didžiulės kaip RSA Security, Microsoft, Sun, Verisign, Cisco Systems ir kitos. RSA konferenciją galima pavadinti specializuotu kriptografiniu forumu. Būtent kriptografijos sritis laikoma pačia populiariausia ir lankomiausia konferencijoje. Konferencijoje dalyvauja daug įžymių žmonių. Praeitais metais joje dalyvavo vienas iš Microsoft korporacijos įkūrėjų Bilas Geitsas, kuris ir šiais metais bus vienas iš konferencijos pranešėjų, ir kalbės apie didžiausias informacijos apsaugos gresmės. Vienintelė Lietuoje kvalifikuoto sertifikavimo statusą turinti bendrovė „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ jau antrą kartą ruošiasi sudalyvauti konferencijoje, įgyti naujas žinias ir patirtį iš žymiausių šios srities lyderių, padiskutuoti su konferencijos dalyviais įvairiomis temomis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nuotolinis kenkėjiško kodo vykdymas skirtingas Microsoft Windows versijas ir Indexing Service tarnybą turinčiuose kompiuteriuose

2005-01-13 | Pažeidžiamos Windows versijos: Microsoft Windows 2000 Service Pack 3 // Microsoft Windows 2000 Service Pack 4 // Microsoft Windows XP Service Pack 1 // Microsoft Windows XP 64-Bit Edition Service Pack 1 // Microsoft Windows XP 64-Bit Edition Version 2003 // Microsoft Windows Server 2003 // Microsoft Windows Server 2003 64-Bit Edition

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Skirtingų Windows ir kitos PĮ versijų buferio perpildymas, apdorojant kursorius ir animuotas piktogramas

2005-01-13 | Klaida apdorojant kursorius ir animuotas piktogramas (*.cur & *.ani) įsilaužėliams per nuotolį pažeidžiamose sistemose atlikti norimą kodą. Nutolęs vartotojas gali sukurti specialiai paruoštą kursoriaus ar piktogramos failą, kuris sistemoje-taikinyje atliks kenkėjišką kodą arba sukels atsisakymą aptarnauti (DoS ataka). Klaida panaudojama, apsilankius specialiai paruoštame puslapyje, taip pat ji gali atkeliauti elektroniniu paštu (HTML kodą naudojančiais laiškais).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Foundstone išleido SiteDigger - svetainių “skylių” paieškai skirtą programą

2005-01-13 | Foundstone išleido atnaujintą SiteDigger, programą, kuri, neva, skirta svetainių administratoriams, saugantiems konfidencialią informaciją ir nori patikrinti, ar priėjimo prie jos negavo paieškos varikliukai. Iš tikrųjų, pagrindinė programos funkcija - tai Google atmintinės nagrinėjimas, pagal lengvai nustatomus svetainių “parašus” ieškant jų pažeidžiamumų ir konfidencialių duomenų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

SpellForce - Shadow of the Phoenix jau po savaitės pasirodys Britanijoje!

2005-01-13 | Jowood ir Koch Media firmų atstovai paskelbė oficialų pranešimą, kuriame sakoma, jog greitai turėtų pasirodyti SpellForce žaidimo priedas - Shadow of the Phoenix. Didžiojoje Britanijoje jis bus pradėtas pardavinėti šio mėnesio 18 d. Priminsime, kad SpellForce - tai fentezi stiliaus strategija, turinti žaidimo vaidmenimis elementų. Į naująjį priedą kūrėjai nusprendė įtraukti bent jau 150 naujų daiktų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

„Tele2“ skelbia informacinę kampaniją už skaidrius viešuosius pirkimus

2005-01-13 | Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pradeda informacinę kampaniją, taip siekdama atkreipti valdžios atstovų ir visuomenės dėmesį į valstybės lėšų švaistymą, vykdant neskaidrius viešuosius pirkimus. Pradėjusi dalyvauti biudžetinių organizacijų skelbiamuose viešuosiuose mobiliojo ryšio paslaugų pirkimuose, „Tele2“ pastebėjo nusistovėjusią subjektyvumo tendenciją, nepagrįstai nepalankią daliai telekomunikacijų rinkos dalyvių. Valstybinėms organizacijoms nesilaikant viešųjų pirkimų ir konkurencijos įstatymų, neoptimalaus paslaugų pasirinkimo pasekmės gula ant mokesčių mokėtojų pečių. Beveik visos valstybinės organizacijos jau seniai naudojasi mobiliuoju ryšiu, pirkdamos šią paslaugą iš seniau į rinką atėjusių kompanijų. Informacijos slaptumas, asmeniniai ryšiai ir kitos priežastys gali paversti viešąjį pirkimą iš anksto suplanuotu susitarimu, palankiu tik vienam kandidatui.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

„Tele2“ toliau plečia tinklą ir gerina ryšio kokybę

2005-01-13 | Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ investuoja į tinklo plėtrą ir ryšio kokybę, kad ir toliau galėtų teikti aukštos kokybės, konkurentams nenusileidžiančias paslaugas, tačiau daug patrauklesne kaina.
Bendrovė pradėjo savo veiklą Lietuvoje penkiais metais vėliau nei pagrindiniai konkurentai. Šiandien, greito ir efektyvaus darbo dėka, „Tele2“ gali pasigirti jau daugiau nei 96% Lietuvos teritorijos dengiančiu mobiliojo ryšio tinklu, kurį nuolat plečia ir tobulina. „Tele2“ sėkmingos veiklos priežastys pirmiausia yra tarptautinė patirtis 23 šalyse, centralizuotas sistemų valdymas, patikimų tiekėjų pasirinkimas. Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, įmonė sėkmingai bendradarbiauja su „Siemens“ kompanija. Beje, „Siemens“ organizacinė struktūra panaši į bendrovės „Tele2“. Abiejų įmonių techniniai darbuotojai dirba pasiskirstę pagal veiklos sritis, o ne pagal valstybes ir teritorijas. Taip per ilgą laiką sukaupta patirtis leidžia nekartoti tų pačių klaidų plečiant veiklą kitose šalyse ir operatyviai diegti naujas technologijas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!