LT   EN   RU  
2021 m. sausio 26 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
Programos: Small CD-Writer v1.31

2005-01-05 | Nauja kompaktiškos CD ir DVD diskų įrašymo programos versija. Skirtingai nuo daugumos panašių programų, Small CD-Writer yra maža, veikia neinstaliuota, nenaudoja atmintinės failams. Programa leidžia kurti paleisties ir kelias sesijas turinčius diskus, įrašinėti kompaktinių diskų ISO atvaizdus, peržiūrėti visas disko sesijas ir ištraukti iš jų failus, išsaugoti projektus ISO failų pavidalu. Automatinis įrašančio įrenginio ir jo greičių nustatymas, o taip pat maksimaliai supaprastinta sąsaja su programa leidžia dirbti bet kurio lygio vartotojams. Failų įrašymui į CD tereikia naršyklėje pasirinkti punktą „Siųsti į Small CD-Writer“ ir iššokusiame langelyje paspausti mygtuką „Įrašyti“. Patogu ir paprasta. Šioje versijoje pagerinta paleisties diskų kūrimo funkcija, atsirado galimybė kurti diskus su 2 Kb apimties paleisties įrašu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Albatron privers ilsėtis "overklokerius"

2005-01-05 | Kompanija Albatron Technology anonsavo motininės PX925X Pro-R plokštės su LGA 775 lizdu, skirtos Intel Pentium 4 Prescott procesoriams, išleidimą. Plokštė sukurta 925G mikroschemų rinkinio pagrindu, kas iškart ją priskiria pačių brangiausių ir našiausių plokščių tarpui. Albatron linijos flagmanas gali pasigirti PCI Express (16x ir 1x) standarto palaikymu ir dvikanale 400/533 MHz DDR2 tipo atmintimi. Taip pat verta paminėti įtampos stabilizavimo sistemą ir monolitinį plokštės atlikimą, pašalinantį plokštės perkaitimo problemas. Pietinis ICH6R tiltas užtikrina iki 4 Serial ATA įrenginių, 8 USB 2.0 prievadų palaikymą. RAID kontroleris veikia 0,1,0+1 režimais. Yra integruotas aštuonių kanalų garso sprendimas [Realtek mikroschema] ir du tinklo kortų išėjimai, sukurti dviejų schemų - Marvell PCI Express 1 Gbit ir VIA 10/100 Мbit pagrindu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Programos: PowerStrip v3.53

2005-01-05 | Išėjo tiksliam įvairių gamintojų videokortų nustatymui, paspartinimui ir diagnostikai skirtos programos nauja versija. Be videokortų (tai - pagrindinė programos paskirtis), PowerStrip gali nustatyti ir parodyti informaciją ir apie kitas kompiuterio dalis. Ja galima reguliuoti didelį įvairiausių funkcijų skaičių. Kai kurie nustatomi parametrai: spalvingumas, monitoriaus ekrano geometrija, taktiniai videospartintuvo dažniai, AGP konfigūracija, ir t.t. Taip pat yra pastovaus įvairių Windows operacinės sistemos parametrų stebėjimo funkcija. Atskirai paminėsiu kompiuterio operatyvinės apimties optimizavimo funkciją. Ją galima paleisti rankiniu būdu arba nustatyti vykdyti automatiškai. Po instaliacijos ekrano apačioje atsiras piktograma, kuria galima gauti priėjimą prie visų programos funkcijų. Naujoji versija su S3 DeltaChrome, XGI Volari, GeForce 6800 ir ATI X800d videokortomis „bendrauja“ aparatiniu lygmeniu; taip pat veikia 64-ių bitų Windows XP/2003 operacinėse sistemose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Programos: HDD Temperature v1.4 [Build 175]

2005-01-05 | Nauja kietojo disko temperatūros kontrolės programa HDD Temperature skirta vinčesterio temperatūros atvaizdavimui realiu laiku ekrano apačioje „kabančioje“ piktogramoje. Numatyta galimybė įspėti vartotoją, diskui viršijus leistiną temperatūrą. Piktogramą, rodančią esamą kietojo disko temperatūrą, galima nustatyti savo nuožiūra: reguliuoti rodomos temperatūros foną, spalvą, informacijos atnaujinimo periodiškumą. Egzistuoja ir mokama, ir nemokama programos versijos: 30 dienų programa veikia kaip profesionali (mokama) versija, o vėliau (jeigu neįsigijote registracinio rakto) jos galimybės apribojamos. HDD Temperature skiriama naujiems HDD, todėl gali nekorektiškai dirbti (arba išvis neveikti) su senų modelių vinčesteriais ir išvis temperatūros nustatymo daviklių neturinčiais įrenginiais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Programos: WUtooL v1.15

2005-01-05 | Nauja programos, išplečiančios sisteminės Windows Update funkcijos galimybes, versija. WUtooL leidžia išsaugoti atnaujinimo failus kietajame diske vėlesniam jų panaudojimui. Naudojantis programa, jums nebeteks antrąkart per Windows Update siųstis tų pačių atnaujinimų, nes juos bus galima įdiegti iš anksčiau išsaugotų kopijų. Windows atnaujinti (palaikomos Windows 2000/XP OS) paleiskite WUtooL ir „File“ meniu pasirinkite komandą Windows Update. Programa prižiūrės atnaujinimui atsisiunčiamus failus ir juos išsaugos specialiame aplanke kietajame diske, kas vėliau leis jums pasirinkti tai, ką norėsite įdiegti. Yra ir daugiau naudingų funkcijų, tokių, kaip darbas su komandine eilute (šioje versijoje pagerintas Unicode palaikymas), optimizuota informacijos apie atsisiųstus atnaujinimus rodymo funkcija.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

XIII

2005-01-05 | „Fantastinis pirmojo asmens perspektyvos „sėlinimo-žudymo“ žanro žaidimas, kurio pagrindiniam herojui teks užkirsti kelią JAV prezidento žmogžudystei. Vizitinė projekto kortelė - komiksų stiliumi stilizuota grafika ir pusiau interaktyvūs herojaus atsiminimų intarpai“, - būtent tokius aprašymus jūs galite rasti ant standartinių piratinio disko viršelių :-) Bet pereikim prie pačio žaidimo. Tai - pirmojo asmens perpektyvos šaudyklė. Standartinis ginklų rinkinys: nuo plikų kumščių iki granatsvaidžio. Viskas lyg ir įprasta, bet pats įdomiausias dalykas čia - grafika. Žaisdamas, tiesa, galvoji, kad esi eiliniame Disnėjaus filmuke. Pasakysiu sąžiningai: vos tik pradėjęs žaisti žaidimą, aš visą laiką atsimindavau seną gerą “Coming Soon” SEGA platformai, sužavėjusį mane savo originalumu. Bet šis žaidimas pasirodė ne mažiau originalus! Ginklai ir personažai puikiai nupiešti. Šiame žaidime užmiršti apie poligonus, ir išvis pradedi galvoti, kad jų čia ir nebuvo, viskas tiesiog nupiešta ir pateikta išstudijavimui. Bet aš kalbėjau apie komiksus - štai ir jie patys.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

IDC: 3 ateities technologijos

2005-01-04 | IDC specialistai įvardijo tris technologijas, kurios šiuo momentu tėra pradinėse savo plitimo stadijose, bet jau po keleto metų gali pakoreguoti informacinės rinkos jėgų santykį. Kaip tvirtina IDC, jau dabar vertėtų kreipti didelį dėmesį į kai kurias technologijas, kurių įtaka IT rinkai kol kas minimali ar dar net nepastebima, tačiau po kelių metų gali pasikeisti iš esmės. Šios technologijos yra:

Lankomumo reitingas

plačiau >>

2010 metais 20% japonų taps... telekompiuteriais

2005-01-04 | Japonijoje prasidėjo pilotinės Interneto programos realizacija, kurios tikslas - pasiekti, kad 2010 metais 1/5 visos šalies darbo jėgos pradėtų dirbti namie. Beje, šiuo metu telekompiuteriais Japonijoje dirba 4 mln. žmonių, t.y., 6% visos darbo jėgos (Japonijoje yra 63,2 mln. dirbančiųjų). Paaiškinimas: telekompiuteriais vadinami ne biure dirbantys tarnautojai, ryšiui su korporacine kompiuterine sistema naudojantys Internetą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

ADS įlįs Jums po oda - arba - Atėjo laikas Bio-lustams...

2005-01-04 | Amerikos kompanijai Applied Digital Solutions (ADS) leista pardavinėti mikročipus kodiniu „VeriChip” pavadinimu. Juos bus galima įsodinti žmogui. Skelbiama, kad davikliai galės turėti žmogų identifikuojantį kodą, bet ne medicininius duomenis, vis tik šis ID kodas gali būti susietas su duomenų baze, kurioje gali būti saugoma bet kokia informacija.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Priešo užnugaryje - 2?

2005-01-02 | Kol žaidimo „Priešo užnugaryje“ kūrėjai spėriai pluša, lipdydami pataisą su pilnaverčiu multiplayer palaikymu, žaidimo Vakaruose leidėjas, Codemasters, galvoja apie dar tolimesnę ateitį. Užregistruotiems oficialios kompanijos svetainės lankytojams pradėta apklausa, kurios tikslas - išaiškinti žaidėjų pageidavimus naujajam priedui (arba net sikvelui!). Apklausoje - standartiniai klausimai apie tokius žaidimo elementus, kaip jo sąsaja, technikos įvairovė ir kt., o taip pat sunkias žaidimo vietas, nes Vakaruose žaidimas kritikuojamas būtent už per didelį kampanijų sudėtingumą. Be to, leidėją domina ir istorinis periodas - žaidimui siūloma pasirinkti abu pasaulinius karus arba kautynes Korėjoje ir Vietname.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!