LT   EN   RU  
2021 m. sausio 22 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
Pirmosios Oblivion naujienos

2005-01-02 | Vaidmenų žaidimo projekto The Elder Scrolls 4: Oblivion pristatymas nesuteikė jokios esminės informacijos smulkmenų ištroškusiems šio žaidimo serijos gerbėjams. Priežastis paprasta: laikydamasi EA, LucasArts ir Activision tradicijų, informacija apie žaidimą Bethesda Softworks nusprendė pasidalyti tik su Game Informer žurnalo skaitytojais. Visi ne JAV gyvenantys žanro gerbėjai, neturintys galimybės nusipirkti žurnalo numerį, buvo mandagiai paprašyti palaukti po dar kelių savaičių pasirodysiančių pirmųjų online žaidimo apžvalgų. Laimei, pasaulyje dar yra gerų žmonių, turinčių skanerius :)) Jau kitą dieną Tinkle pasirodė pirmieji straipsnių „švietalai“ ir 12 puslapių apimties TES 4: Oblivion skirta medžiaga, iš kurios daugiau sužinojome apie žaidimo veiksmą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Žaidžiant karu

2005-01-02 | Ispanų studija Enigma Software Productions anonsavo War Leaders: WWII strategiją, kuri, pasak pačių jos autorių, bus pačiu tiksliausiu ir patikimiausiai Antrojo Pasaulinio karo veiksmą atkuriančiu žaidimu. Sprendžiant iš aprašymo, mūsų laukia kažkas panašaus į Total War seriją - negreiti pamąstymai virš pasaulio žemėlapio pramaišiui su įspūdingomis, dinamiškomis kautynėmis realiu laiku (įskaitant mūšius jūrose ir padangėse!). Septynios pagrindinės konflikto dalyvės plius dar 19 „pagalbinių“ šalių, šakotas technologijų medis, istoriją atitinkantys koviniai vienetai, virš 200 lokacijų, kuriose galite išsiaiškinti santykius, dantingas 3D varikliukas, palaikantis naujausias videokortas, teramorfingas, iš tikrųjų įtakojantis žaidimo veiksmą, žemėlapių redaktorius - tai tik maža visų paskelbtų „deimančiukų“ dalis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nematanti akis

2005-01-02 | Chronišką pirmojo asmens perspektyvos simuliatorių deficitą greitu laiku planuoja pataisyti Octagon Entertainment kompanija. Patyrę leidėjai priglaudė australų KaWoW! komandą, kuriančią Unseelie projektą (šis yra FPS „pagal keltiškųjų epų motyvus“). Leidėjas mano, kad toks derinys turėtų pastebimai pagyvinti iš esmės bedvases šaudykles. Tam gali padėti ir gerai parašytas siužetas, unikalūs veikėjai ir, aišku, neįprasta kovos sistema, pagal kurią žaidėjas daugiau turėtų naudotis duriančiais-pjaunančiais ginklais, negu dideliais atstumais veikiančiais masinio naikinimo ginklais. Abejingais neliks ir RPG mėgėjai. Magiją ir kardą pasirinkusiems adeptai ras kaupiamą patirtį, įvairius daiktus ir iš septynių daiktų sudarytą „aprangą“.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Amerikos teismas išteisino P2P tinklus

2005-01-02 | Devintosios sesijos metu JAV apeliacinis teismas paskelbė gyvybiškai failų mainų tinklams svarbų verdiktą, palikęs galioti žemesniojo lygio teismo sprendimą, jog dviejų populiarių decentralizuotų (neturinčių centrinių serverių) failų mainų tinklų savininkai - Grokster ir StreamCast Networks kompanijos – negali atsakyti už savo vartotojų veiksmus. Visi trys teisėjai, dalyvavę garso įrašų industrijos ir kinokompanijų paduoto apeliacinio prašymo svarstyme, pripažino jį nepagrįstu, praneša Associated Press. Teisėjai pareiškė, kad „piringinius“ tinklus valdančios kompanijos tiesiog savo vartotojams suteikia galimybę keistis informacija, o kadangi patys tinklai neturi centrinių serverių, atsekti vartotojų veiksmus tiesiog neįmanoma. Todėl, jei jų vartotojai pažeidžia autorines teises, tinklų savininkai už tai neatsako.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Saugus internetas

2005-01-02 | Internetas teikia vaikams daugybę galimybių mokytis, konstruktyvių pramogų ir saviugdos būdų. Tačiau savo ruožtu tėvai turėtų susidomėti pavojais, su kuriais jų vaikai susiduria naršydami tinkle. Tėvai turėtų patys mokytis ir mokyti savo vaikus, kaip saugiai naudotis internetu. Nors internetas yra puiki vieta vaikams, kibernetinėje erdvėje yra nemaža vietų, kurios yra netinkamos vaikams. Yra daugybė tinklapių, kurie yra tinkami tik suaugusiems. Būtent tam, kad tėvams lengviau būtų nuspręsti, kas jų vaikams internete yra lankytina, o kas ne, skirtas šis tinklapis. Sprendžiant, kas internete yra lankytina, nereikėtų pamiršti, kad internetas gali būti vertinamas labai įvairiai. Kiekvienos šeimos požiūris į internetą gali labai skirtis nuo vienos ar kitos bendruomenės požiūrio ar net nuo viso pasaulio požiūrio. Tačiau internete yra dalykų, nepriimtinų nė vienoje šalyje. Tai, pavyzdžiui, vaikų pornografija arba tekstai, kuriuose apstu nešvankių žodžių. Internetas - tai kaip didžiulė žaidimų aikštelė, kur daugybė pramogų ir kitų dalykų. Bet ne ką mažiau čia ir problemų. Reikia nepamiršti, kad kai kurios interneto problemos yra daug rimtesnės už kitas. Kai vaiką, žaidžiantį žaidimų aikštelėje, erzina kitas vaikas, tai yra mažiau pavojinga, negu kai prie jo seksualiai priekabiauja nepažįstamasis. Taip ir internete: gauti kokį nors nereikalingą laiškelį elektroniniu paštu nėra taip pavojinga, kaip kokiame nors pokalbių kambaryje (chat room) būti suviliotam nepažįstamojo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kaip išlikti saugiam internete

2005-01-01 | Prieš dešimtmetį tėvai savo vaikams aiškindavo, kaip pavojinga kalbėtis su nepažįstamaisiais, vartoti neleistinus preparatus, gerti svaigalus bei galiausiai kaupdavosi „rimtam“ pokalbiui apie paukštelius ir bitutes. Lyg šių rūpesčių tėvams dar būtų negana, šiandien būtinų temų sąrašą tenka papildyti dar vienu punktu - Internetu. Nusikaltimų prieš vaikus tyrimo centro atlikto Jaunimo saugumo Internete tyrimo duomenimis, 2001 metais vienas iš penkių vaikų nuo dešimties iki septyniolikos metų amžiaus susilaukė nepageidaujamų seksualinių pasiūlymų internetu. Mažesni vaikai gali būti per naivūs suvokti milžinišką Internetu teikiamos informacijos srautą, tačiau vyresnėliai, ypač jaunesniojo ir vyresniojo mokyklinio amžiaus vaikai, - pakankamai subrendę ir žino, ką dera skelbti pasauliniame tinkle, o ko - ne. Nepaisant to, jie vis tiek interneto puslapiuose arba pokalbių svetainėse, prie kurių gali prisijungti bet kas, pateikia savo asmens duomenis, tarp jų ir nuotraukas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

22 metų žaidimų mėgėjas už tik RPG egzistuojančią salą sumokėjo 26,500$ (13,700£)

2004-12-29 | Australas žaidimų mėgėjas, žinomas tik Deathifier slapyvardžiu, on-line aukcione nusipirko virtualią salą, kuri egzistuoja Project Entropia RPG, vaidmenų žaidime, padedančiame tarpusavyje bendrauti ir sąveikauti tūkstančiams žaidėjų. Tuo tarpu, kai prisiekę kitų žaidimų mėgėjai savo virtualias prekes siūlo per eBay aukcioną, Entropia savo žaidėjams virtualius daiktus leidžia pirkti ir parduoti, naudojant realius pinigus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 6

plačiau >>

Keletas kritinių PHP4-PHP5 pažeidimų

2004-12-20 | Programa: PHP4 <= 4.3.9, PHP5 <= 5.0.2 // Pavojus: Kritinis // Eksploitas: kol kas nėra // Aprašymas: PHP pakete aptikta keletas klaidų, daugiausia - leidžiančių perpildyti buferį ir nutekėti informacijai - lokalus ar per nuotolį veikiantis vartotojas pažeidžiamoje sistemoje gali įvykdyti kenkėjišką kodą. Pažeidžiamos funkcijos ir nuostatos:

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Windows XP SP2 ugniasienė kompiuterio failus rodo visam Internetui

2004-12-20 | Microsoft išleido Windows XP pataisą, užtaisančią potencialią klaidą SP2 ugniasienės nuostatose. Pasirodo, kad vartotojai, įdiegę SP2 atnaujinimų/pataisų paketą ir įgalinę dalijimąsi bendrais resursais bei spausdintuvais (Files and Printers Sharing), galėjo juos atverti visam Internetui.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Rasti pažeidžiamumai phpBB Attachment Mod 2.3.10 pakete

2004-12-20 | Programa: phpBB Attachment Mod 2.3.10 ir ankstesnės jos versijos // Aptiktas pažeidžiamumas phpBB Attachment Mod pakete - atakuotojas per nuotolį gali peržiūrėti seną phpBB Attachment Mod versiją turinčios sistemos failus. Saugumo spraga aptikta 'attach_mod/posting_attachments.php' ir 'attach_mod/includes/functions_attach.php' scenarijuose.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!