LT   EN   RU  
2021 m. sausio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
„Hey, terrorist! Terrorize this!“

2004-12-18 | „Kovoje prieš teroristus tinka visos priemonės!“ – pareiškė lenkai iš CITY Interactive ir arkadinėje šaudyklėje Terrorist Takedown suteikė priėjimą prie viso amerikiečių armijos arsenalo – nuo raketsvaidžių iki sraigtasparnių „Apache“. Nepakartojamais Tolimųjų Rytų kraštovaizdžiais, pagražintais šimtais teroristų kūnų, teks grožėtis visų 16 misijų metu, o šitą džiaugsmą galėsime įsigyti jau spalį. Leidėjas, aišku, Merscom Game Publishing.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Svetainės: „Legionas 3“

2004-12-18 | snowball.ru studija jau turi rusiškąją istorinės strategijos žaidimo Spartan versiją, Rusijoje žinomą kaip „Legionas 3: Spartiečiai“. Jos puslapiuose rasite trumpus duomenis ir naujienas apie žaidimą, elektroninį žaidimo vadovo variantą, o taip pat žaidimo vaizdų galeriją.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Svetainės: El Matador

2004-12-18 | Cenega atidarė svetainę El Matador, taktiniam veiksmo žanro žaidimui iš trečiojo asmens perspektyvos. Trumpas žaidimo ir jo varikliuko aprašymas, kukli, vos aštuonių paveiksliukų galerija – tai viskas, ką joje galima rasti šiuo metu. Likę skyreliai kol kas tušti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

NWN įrėmintas platina

2004-12-18 | Visiems, dar nespėjusiems susipažinti su Neverwinter Nights, spalį bus suteikta gera proga įsigyti originalų žaidimą ir abu jo priedus – Atari šiaurės Amerikos filialas ruošiasi išleisti Neverwinter Nights Platinum Edition. Deja, bonusai, kurie buvo NWN Collector's Edition rinkinyje, į šį jau neįeis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Viskas apie Doom 3: nuo - iki

2004-12-18 | Devintoji kasmetinė QuakeCon asamblėja pažėrė dar keletą su Doom susijusių naujienų. Dueinas “Uola” Džonsonas nevaidins pagrindinio vaidmens numatomoje ekranizacijoje. Beje, jei filmo “SpyHunter” filmavimo grafikas nenutrūks, tai, galimas daiktas, Džonsonas suvaidins Seržanto vaidmenį. Šiuo metu darbas su filmo scenarijumi jau beveik baigtas. SDK išleidimas Doom 3 modifikavimui išeis po kelių savaičių nuo pirmojo pataisų rinkinio išleidimo. Linux serverinė dalis jau paruošta, kliento - dar kuriama. Kalbėdamas su id Software kūrybos gerbėjais ir žurnalistais, Karmakas pranešė, kad kitu studijos žaidimu taps pirmojo asmens šaudyklė su daug žadančiu “singlo” pavadinimu ir paprastu kelių vartotojų palaikymu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nauji Warcraft 3 smegenys

2004-12-18 | Dauguma mėgsta kritikuoti strateginį kompiuterio intelektą šiuolaikiniuose RTS, kaltindami jį sukčiavimu ir nenatūraliu pačiam žaidėjui elgesiu. Būtent dėl to pora entuziastų pasaulin paleido Warcraft 3: Reign of Chaos ir Warcraft 3: The Frozen Throne nemokamą modifikaciją Advanced Melee AI (sutrumpintai - AMAI). MAI - tai bandymas ištaisyti jau egzistuojančio AI, Blizzard programistų “įsiūto” į žaidimo kodą, trūkumus. Pagerintas elektroninis priešininkas pastoviai įvertina kovos eigą, pagal įvairius parametrus (turimas aukso kiekis, priešiškų armijų dydžiai, kiek ilgai jau trunka žaidimas, ir t.t.) pasirinkdamas geriausią taktiką. Jis veikia bet kuriame skirmish tipo žemėlapyje ir šiai dienai (v2.31) palaiko visas pataisoje v1.17b įvestas naujoves, o, kad sudarytų tikrovišką iliuziją, kad žaidžiame prieš realų, gyvą priešininką, kompiuteris net pradėjo... juokauti.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Svetainės: The Moment of Silence

2004-12-18 | Digital Jesters sukūrė oficialų futuristinio-nuotykinio žaidimo The Moment of Silence svetainę. Šiuo metu prieinama informacija apie žaidimą, galima peržvelgti šviežius žaidimo vaizdelius ir forumą. Likusios skiltys bus atidarytos vėliau.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

“Brangioji, aš sumažinau LucasArts!”

2004-12-18 | LucasArts studija patvirtino trijų dešimčių kompanijos darbuotojų atleidimo faktą. Taip pat žinoma, kad Star Wars: Battlefront prodiuseris Piteris Hiršmanas paskirtas eiti projektų vadovo pareigas. Permainos įvyko dėl stambios restruktūrizacijos, kurią pradėjo kompanijos vadovas Džimas Uordas. Jis pareiškė: “Aš priėjau išvadą: tam, kad LucasArts padaryčiau klestinčia kompanija ir sėkmingai pasiruoštume ilgalaikei perspektyvai, būtina atlikti ne vieną esminę permainą.” Pirmoji “šoko terapijos” banga palietė vidines kompanijos studijas. Nuo šiol projektų kūrimu užsiims išimtinai išorinės studijos. Nuo neseniai anonsuoto veiksmo/nuotykinio žaidimo pagal III-iąjį Žvaigždžių Karų” Epizodą pereita prie The Collective - panašių dvasia žaidimų Buffy the Vampire Slayer ir Indiana Jones and the Emperor's Tomb, autorių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ka gi mums ruošia id Software?

2004-12-18 | Devintojoje kasmetinėje QuakeCon asamblėjoje, kalbėdamas su id Software kūrybos gerbėjais, Todas Cholenšidas papasakojo apie ateities planus. Pasak id vadovo, naujasis projektas radikaliai skiriasi nuo viso to, ką kompanija darė anksčiau. Žaidimas, kuris taps nauju studijos brendu nuo Quake pasirodymo laikų, kuriamas, galvojant apie PC vartotojus, tačiau neatmetama galimybė pradžiuginti ir naujos kartos konsolinių sistemų gerbėjus. Sikvelų ir priedų jau esantiems id žaidimams kūrimu užsiims trečiosios firmos. Raven Software dirba su Quake 4, kol kas neanonsuota studija lipdo priedą Doom 3, o tinkama kandidatūra į Return to Castle Wolfenstein 2 kūrėjus dar nerasta. Veikiantį Doom 3 varikliuką mes dar pamatysime mažiausiai tris kartus. Nauja pono Karmako technologija licenzijuota Quake 4, RtCW 2 ir dar vieno projekto kūrimui. Atskleisti jo pavadinimą ir kūrėją Cholenšidas atsisakė, bet vistik užsiminė, kad kalba eina apie populiarų brendą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Atari pradėjo karą

2004-12-18 | Atari ėmėsi aktyviai įsisavinti realaus laiko strategijų rinką. Iškart po fentezi RTS Dragonshard anonso buvo pristatytas projektas Act of War: Direct Action. Žaidimą kuria prancūzų studija Eugen Systems, siužetu užsiima Deilas Braunas, populiarių karinės tematikos technotrilerių autorius. Siužetas paprastas: smogiamoji amerikonų armijos elitinių karių grupė šlovingai kaunasi su niekšais, sugalvojusiais įvesti naują pasaulinę tvarką. Veiksmas vyksta įvairiuose pasaulio miestuose - nuo San-Francisko iki Maskvos. Be “singlo” titulo, Act of War galės didžiuotis galinti kartu su žaidimu pateikti net keletą režimų žaidimui tinkle. Žaidimą planuojama išleisti kitą pavasarį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!