LT   EN   RU  
2021 m. sausio 22 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
Pasikeitė Monolith savininkai

2004-12-18 | Warner Bros paskelbė įsigijusi studiją Monolith Productions. Nuo šiol jai vadovaus kompanija Warner Bros. Interactive Entertainment. Džeisonas Holas, Monolith įkūrėjas ir dabartinis WBIE viceprezidentas, pardavė jam priklausiusį akcijų paketą.

Monolith Productions žaidimų rinkoje debiutavo 1994 m. su šaudykle Blood, greitai užkariavusia kritikų ir publikos simpatijas. Po trumpalaikių, bet gan sėkmingų bandymų su kitais žarais (Claw, Sanity: Aiken's Artefact, Get Medieval) ir JAV išleistų šalutinių projektų (Odium, “Alodai”), kompanija visiškai perėjo į pirmojo asmens perspektyvos veiksmo žaidimų leidimą ir šį procesą ištobulino iki tobulybės. Per 10 savo veikimo metų Monolith išleido nemažai visuotinai pripažintų hitų, tarp kurių - Shogo: Mobile Armor Division, No One Lives Forever, Aliens vs. Predator 2 ir TRON 2.0.

Šiuo metu Monolith pluša su MMORPG The Matrix Online ir nuotykinio-siaubo žaidimo F.E.A.R. projektais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Sacred plečiasi

2004-12-18 | Veiksmo/RPG žaidimo Sacred laukia įdomi ateitis, praneša Ascaron Entertainment spaudos tarnyba. Įkandin galutinei pataisos 1.7 versijai (ji jau paskutinėje bandymo stadijoje) pasaulį išvys nemokamas priedas, kuriame rasite du naujus regionus, papildomas užduotis, priešus ir ginklų rūšis.

Specialiai tiems, kurie dar tik ruošiasi įsigyti Sacred, spalį bus išleistas komplektas Sacred Plus, su jau ištaisytu originalu ir žaidimo priedu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Codemasters: “Mes neparsiduodame!”

2004-12-18 | Codemasters paneigė solidaus britų verslo leidinio MCV paskelbtą pranešimą, esą, ji, kaip ir Eidos, išstačiusi pardavimui savo aktyvus ir kompaniją ruošiasi nupirkti prancūzų el. žaidimų leidėja Ubisoft. Patvirtinta tik tai, kad Ubisoft atsisakė planų įsigyti Eidos, kai šios kompanijos vertė pirmadienį nukrito 5.2% - investuotojai būgštavo, kad toks brangus pirkinys (prancūzų siūlyta suma 40% viršijo dabartinę Eidos vertę) pakenks finansinei kompanijos gerovei. Vietoj Ubisoft Eidos grandą gelbėti pasišovė amerikiečių Electronic Arts, lengva ranka ištiesusi $300 mln. dolerių už teisę priglausti Laros Kroft kūrėjus. Ne taip seniai EA spėjo įtvirtinti savo pozicijas ūkanotajame Albione, už $48 mln. nupirkusi Criterion Software, lenktyninės arkados Burnout ir RenderWare programos kūrėją.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

DICE skaičiuoja pelną

2004-12-18 | Digital Illusions suvedė trijų 2004 m. ketvirčių darbo rezultatus ir ne be pasitenkinimo pranešė apie 32.4 švediškų kronų pelną (praeitais metais per tokį pat laikotarpį kompanija uždirbo ”tik” 18.8 mln.), o taip pat pateikė šviežiausią savo produktų pardavimų statistiką. Bendras visų Battlefield serijos tiražų skaičius dabar jau siekia 4.1 mln. kopijų, iš jų 1.76 mln. tenka Battlefield 1942, 930 tūkstančių - Battlefield Vietnam. Priedai Road to Rome ir Secret Weapons po pasaulį paplito 1.1 mln. egzempliorių tiražu. Pasigirti gerais rezultatais gali ir rinkiniai Battlefield Anthology (70 tūkst. kopijų) ir Battlefield Deluxe Collection (370 tūkst. kopijų). Tuo pat metu jie dar sugebėjo sėkmingai prekiauti ir ralio simuliatorių serija RalliSport Challenge (850 tūkst. kopijų) bei ekskliuzyvine Xbox auto-arkada Midtown Madness 3 (500 tūkst. kopijų).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vampyras, gavęs “Oskarą”

2004-12-18 | Nuotykinio siaubo žaidimo BloodRayne aktorių trupė plečiasi. Prie Kristane Loken, čia atliekančios pagrindinį vaidmenį, prisijungė jau gavęs Oskarą Benas Kingsli, vaidinsiantis Kaganą, Mis Rein tėvą (jis, beje - visų vampyrų karalius). Pagal kol kas dar nepatvirtintą informaciją, vienam iš antraplanių vaidmenų sukurti prodiuseriai ketina pakviesti Mišelę Rodriges (ją pažįstame iš “Resident Evil”, “S.W.A.T.”). Filmas bus pradėtas filmuoti, 2005 m. viskam vadovaus dėdulė Uve Bolas. Siužetu užsiims Ženevjeva Terner, dalyvavusi rašant filmo “American Psycho” scenarijų.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

House of the Dead 3 - į РС?

2004-12-18 | Olandų kompanija Micromedia, užsiimanti žaidimų platinimu, atnaujino būsimų produktų sąrašus. Tarp jų atsidurė paslaptingas priedas Hidden & Dangerous 2: Courage Under Fire (turėsiantis išeiti kartu su H&D 2: Sabre Squadron rugsėjo 30-ąją), House of the Dead 3, Sonic Heroes (abu planuojama išleisti lapkričio 15 d.) ir Age of Empires 3 (lapkričio 26 d.). Microsoft, Take-Two ir SEGA minėtų žaidimų egzistavimo fakto kol kas nepatvirtino.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

ARUSH įsilies į Hip Interactive

2004-12-18 | Greitai auganti Kanados leidykla Hip Interactive paskelbė apie užbaigtą sandėrį, kuriuo įsigijo privačią kompaniją World Entertainment Broadcasting Corporation, žaidimų rinkoje žinomą ARUSH Entertainment pavadinimu. Kaip šis susiliejimas paveiks Playboy: The Mansion, Hunting Unlimited 3 ir Fear Factor: Unleashed išleidimo datas, kol kas nežinoma. Taip pat šiais metais Hip Interactive išplėtė savo įtaką už Naujojo Pasaulio ribų, įsigijusi prancūzų leidėją L.S.P. Games, tapusią Hip Interactive Europe dalimi.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Uru vėl Gyvas !!!

2004-12-18 | Cyan Worlds kūrybos gerbėjai ir toliau tiki šviesia on-lain nuotykinio žaidimo Uru: Ages Beyond Myst ateitimi. Prieš keletą mėnesių Ubisoft atjungė Uru serverius dėl mažo prenumeratorių, norėjusių kartu su draugais pratęsti rašytojo Atruso sumanytų pasaulių žvalgymą, skaičiaus.

Dabar serveriai vėl pradėjo dirbti, tiesa, nei Cyan Worlds, nei Ubisoft nieko bendro su jais nebeturi. Projektas Until Uru palaikomas grupės entuziastų, ir pateikiamas “kaip yra” - atnaujinimų, pagerinimų arba naujo turinio nelaukite. Atgimęs on-lain komponentas palaiko tik originalaus Uru turinį, “išsaugotos” tos pačios klaidos, kurios vargino žaidėjus nuo pat žaidimo pasirodymo.

Projekto kūrėjai tiki, kad anksčiau ar vėliau Until Uru išaugs ir atvirs į tikrą Uru Live.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Slaptasis ZootFly projektas

2004-12-18 | Slovėnijos studija ZootFly, šiuo metu kurianti futuristinį veiksmo žaidimą Hollow, pranešė apie su “viena iš stambiausiu Europos leidyklų” pasirašytą kontraktą. Kalba eina apie nuotykinį lenktynių žaidimą, kuris “prastums vieną iš pačių populiariausių simuliatorių brendų”. Vienos citatos! Šiuo metu kuriamos ir РС, ir Xbox versijos, dėl PS2 versijos dar tariamasi. Nors imk, ir pradėk lažybas, kas išleis šį žaidimą, ir kaip gi jis vadinsis...

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Svetainės: Starship Troopers

2004-12-18 | Empire Interactive atvėrė šaudyklės Starship Troopers svetainę. Žaidimą pagal Roberto Čenlaino knygą ir vienvardį Polo Verchoveno filmą kuria Strangelite Studio. Svetainėje jau galime pažvelgti į naujų žaidimo kadrų seriją, įdėtas vienas reklaminis filmukas. Patį žaidimą numatoma išleisti 2005 m. pavasarį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!