LT   EN   RU  
2021 m. sausio 24 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
Sakmė apie gerą [...] nusikaltėlį

2004-12-18 | Lenkų studija Heaven X anonsavo Alex Carver: Futurebrighter, futuristinio pirmojo asmens trilerio, kuriamo išimtinai PC, išleidimą. Aleksas Karveris - nusikaltėlis, laimingai sutapus aplinkybėms pabėgęs iš laivo-kalėjimo. Likimas jį nubloškia į planetą, valdomą žiauraus diktatoriaus, mėgstančio eksperimentus su genetika ir tarperdviniais portalais. Daugybė ginklų ir “gedžetų”, milžiniškų, niekieno neištirtų atvirų erdvių, įvairūs priešai ir sarkastiškos pagrindinio herojaus pastabos pardutuvių lentynose įsikurs 2005 m.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pas Eidos lankosi piršliai

2004-12-18 | Vos tik Eidos paskelbė norinti parduoti savo aktyvus, kompanijos Londono ofisą kaip skėriai užplūdo konkuruojančių leidyklų pasiuntiniai. Labiausiai perspektyviu laikomas prancūzų Ubisoft, įkandin mina visų karštai mylimas Microsoft, neatsilieka japonų Sony, domisi ir THQ. Šiuo metu Eidos vertė įvertinta 215 mln. GBP.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

32-bitų Asheron's Call ateitis

2004-12-18 | Turbine Entertainment paskelbė kai kurias smulkmenas apie būsimąjį Asheron's Call priedą, jau gavusį Throne of Destiny pavadinimą. Pagrindinė naujove taps 275 patirties lygiai. Personažams, suspėjusiems pasiekti didžiausią dabartinį leidžiamą lygį (šiuo metu jis sustojęs ties skaičiumi “126”), bus atliktas įgytos patirties perskaičiavimas”, atsižvelgiant į sugebėjimų ištobulinimo laipsnį ir statistikas. Be to, dabar už patirtį bus leista įsigyti taip vadinamus “augmentation gems” - brangakmenius, pagerinančius ginklų, šarvų ir kitų širdžiai mielų dalykėlių parametrus (panašų dalyką rasite “Diablo II”). Priedui perpiešta daugiau, nei 6000 originalių tekstūrų. Nauja rasė - The Viamont - jau iš pat pradžių džiugins 32-bitų spalvomis. Laukiama, kad ateityje prie “true color” iš senosios stovyklos perbėgs ir likę personažai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Operation Flashpoint 2 išleidimas atidėtas

2004-12-18 | Taktinės šaudyklės/simuliatoriaus Operation Flashpoint 2 laukimas vėl užtruko lyg bergždžia karvutė - oficialioje žaidimo svetainėje skelbiama, kad jis išeis tik 2006 m .pavasarį; šio pasikeitimo priežastis nežinoma. Anksčiau tikėtasi, kad OFP 2 bus galima įsigyti jau šių metų pabaigoje.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Into the East

2004-12-18 | Mažai žinoma Pietų Korėjos studija Webzen pasikvietė Hovardą Šterną, „Oskaro“ už „Žiedų valdovo“ trilogijos muziką laimėtoją, darbui su MMORPG SUN: Soul of the Ultimate Nation garso takeliu. Apie žaidimo egzistavimą iki šiol nežinojo nė viena žaidybinei tematikai skirta svetainė.

Smulkiau apie savo projektą Webzen ruošiasi parašyti kitų metų pradžioje. Garso takelis taip pat bus išleistas atskiru albumu tuo pat metu, kaip ir pats žaidimas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Acclaim - jau viskas?

2004-12-18 | Gandai apie Acclaim, legendiniam žaidimų leidėjui, gręsiantį bankrotą (jis išgarsėjo tokiais projektais, kaip Turok, Mortal Kombat 1-2, Shadow Man, Forsaken, Dave Mirra Freestyle BMX, Re-Volt), vis labiau tvirtėja. Paskutinis kompanijos PC projektas, veiksmo/nuotykių žaidimas Alias, pasirodė esąs toks nesėkmingas, kad potencialūs kreditoriai, atrodo, išsibėgiojom vos ištiesus ranką.

Jau vakar buvo uždarytas Teksase esantis firmos padalinys, o šį rytą tokio pat likimo sulaukė Mančesterio filialas, kur bedarbiais tapo 130 žmonių. Bandymai patikslinti šiuos duomenis nedavė rezultatų: pagrindinis Acclaim biuras Kensigtone neatsako į jokius telefoninius skambučius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Toshiba: išleista pirmoji patikima kvantinio šifravimo sistema

2004-12-15 | Toshiba Research Europe kompanija pademonstravo tai, kas, jos tvirtinimu, yra pirmoji pasaulyje patikima automatinė kvantinio šifravimo sistema. Sistema, kuri nepertraukiamai veikia nuo pat praėjusią savaitę įvykusio paleidimo momento, šifravimo raktus perduoda standartiniu šviesolaidžiu. Tam ji naudoja atskirus fotonus - bandant juos perimti, toks bandymas neliktų nepastebėtu. Sistema geba per sekundę perduoti tūkstančius raktų ir veikia net didesniu, kaip 100 km nuotoliu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

HalfLife 2 žaidėjai skundžiasi galvos skausmais

2004-12-15 | Daug HalfLife žaidėjų skundžiasi, jog po geros valandos žaidimas jiems sukelia pykinimo priepuolius, galvos sukimąsi ir jos skausmus. Tai išgirdę, atlikome bandymą - paeksperimentavę 1024*768 ir 1280*1024 skiriamosiomis gebomis, turėjome pripažinti - gandai tikri. Kokia to priežastis? Atrodo, kad visa tai sukelia per didelis žaidimo grafikos realumas ir nemažas ekrane atvaizduojamų detalių skaičius. Rega tiesiog nespėja susidoroti su tokiu krūviu ir taip žaidimų kūrėjų mums suteikti trokštamu "buvimo žaidime" efektu - žaidimo realumas tampa jau minusu, o nebe pliusu.

Lankomumo reitingasKomentarų: 12

plačiau >>

Kas sako, kad saugumas turi likti neįgyvendinama svajone?

2004-12-14 | Manęs dažnai klausia, ką gali padaryti eilinis Interneto vartotojas savo saugumui užtikrinti. Dažniausiai aš atsakau: “Nieko - jūs pasmerkti”. Tačiau tai - ne tiesa, ir realybė - kur kas sudėtingesnė. Jūs pasmerkti, jei nedarote nieko, kad apsisaugotumėte, tačiau yra daug būdų savo saugumui Internete padidinti. Prieš du metus aš paskelbiau PC saugai skirtų rekomendacijų sąrašą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Netrukus sulauksim naujų 1-ojo lygio domenų vardų

2004-12-14 | Netrukus Internetas pasipuoš dvejais naujais domenų vardais: .jobs ir .mobi. The Internet Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN) organizacija pirmadienį paskelbė, kad jos valdyba nubalsavo dėl derybų su įnašus sumokėjusiomis kompanijomis - 45.000 tūkst. JAV dolerių už kiekvieną paraišką, kad jos galėtų tvarkyti naujuosius domenų vardus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!