LT   EN   RU  
2021 m. sausio 26 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
Naujuoju hakerių instrumentu tapo... šokoladas

2004-12-13 | Londono biurų tarnautojų apklausa parodė, kad beveik 3 iš 4 darbuotojų savo priėjimo prie korporacinio tinklo slaptažodį gali iškeisti į šokolado plytelę. Tyrimus atliko kitą savaitę Londone įvyksiančios informacinei saugai skirtos Infosecurity Europe 2004 konferencijos organizatoriai. Kiekvienam iš 172 Liverpool Street Station geležinkelio stotyje sutiktų keleivių jie pasiūlė mainus: šokolado plytelė į priėjimo prie keleivio darbovietės tinklo slaptažodį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kevino Mitniko knyga “Apgaulės Menas”

2004-12-10 | The Art of Deception - “Apgaulės Menas” parodo, kaip visi mes esame pažeidžiami. Šiuolaikiniame pasaulyje, kur saugumas dažnai tampa pirmąja būtinybe, kompiuterinių tinklų ir informacijos saugai skiriamos milžiniškos sumos. Šie pinigai išleidžiami saugumą užtikrinti turinčioms technologijoms. Knyga parodo, kaip dažnai būna paprasta pergudrauti visas apsaugos priemones ir įveikti technologinę gynybą, kaip dirba socialinės inžinerijos specialistai ir kaip atremti jų antpuolius.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Pasiektas naujas IT nusikalstamumo rekordas

2004-12-10 | Šiais metais mes tapome didėjančio fišingo aukų skaičiaus liudininkais, nemažėja ir virusinių atakų. Ekspertai pažymi atsiradus naujas tendencijas: kenkėjiškų programų kūrėjų konkurenciją ir mobiliesiems įręenginiams skirtų virusų epidemijos grėsmę. Kasmetinėje MessageLabs ataskaitoje sakoma, kad 2004 metais buvo patikrinti 147 milijardai el. laiškų, ir viename iš 16 buvo virusas. Praėjusiais metais virusas buvo randamas viename iš 33 laiškų, o 2002 metais - viename iš 212.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Nuhakink" Interpolą

2004-12-10 | Klaidų-klaidelių ar pasenusios informacijos pasitaiko ir valstybinių institucijų svetainėse, bet tokį dalyką pamatai tikrai ne kiekvieną diena, ir, jei tai būtų eilinė svetainė, niekas ir nesidomėtų, tačiau... Interpolo svetainėje aptikta įdomi klaida, leidžianti kaip nusikaltėlį pateikti bet kurį žmogų, prie jo nuotraukos pridedant atitinkamą prierašą. Tai pasiekiama tokia nuoroda:

Lankomumo reitingasKomentarų: 7

plačiau >>

Vaikinai neverkia

2004-12-10 | Varšuvos L’Art studijos gelmėse vyksta įtemptas darbas. Kuriamas naujas nuotykinis žaidimas Boyz Don't Cry, kuram patys autoriai jau pranašauja geriausio 2004 m. žaidimo titulą. 3D ir pikselinių šešėlių galite nelaukti – žaidimas atliktas klasikiniu, pieštiniu stiliumi, o žaidimo sąsąją galimą nusakyti tradiciniu LucasArts principu “pažymėk-ir-spustelk”. Žaidimas kuriamas vienvardės lenkiškos komedijos (“Chlopaki nie placza”, 2000), pasakojančios apie dviejų nevykėlių gangsterių nuotykius, pagrindu. Fredas – nervingas, pernelyg savimi pasitikintis banditas, mėgstantis brangius dalykėlius ir turintis blogą įprotį pirma šauti, o tik po to klausinėti. Vieną gražią dieną jis pagavo savo draugelio, rožiniu megztiniu vilkinčio niekšo “SuPearMan” paleistą kulką. Taip būtų ramiai sau ir numiręs, bet Aukštesnės Jėgos nemirtingos Fredo sielos atžvilgiu turėjo kitų planų...

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nauji Warcraft 3 smegenys

2004-12-10 | Dauguma mėgsta kritikuoti strateginį kompiuterio intelektą šiuolaikiniuose RTS, kaltindami jį sukčiavimu ir nenatūraliu pačiam žaidėjui elgesiu. Būtent dėl to pora entuziastų pasaulin paleido Warcraft 3: Reign of Chaos ir Warcraft 3: The Frozen Throne nemokamą modifikaciją Advanced Melee AI (sutrumpintai - AMAI). AMAI – tai bandymas ištaisyti jau egzistuojančio AI, Blizzard programistų “įsiūto” į žaidimo kodą, trūkumus. Pagerintas elektroninis priešininkas pastoviai įvertina kovos eigą, pagal įvairius parametrus (turimas aukso kiekis, priešiškų armijų dydžiai, kiek ilgai jau trunka žaidimas, ir t.t.) pasirinkdamas geriausią taktiką. Jis veikia bet kuriame skirmish tipo žemėlapyje ir šiai dienai (v2.31) palaiko visas pataisoje v1.17b įvestas naujoves, o, kad sudarytų tikrovišką iliuziją, kad žaidžiame prieš realų, gyvą priešininką, kompiuteris net pradėjo... juokauti. Tai jis daro žaidimo metu, laidydamas ironiškas žinutes žaidėjo adresu. Apgauti tokį protą – gan nelengva užduotis net patyrusiam Warcraft fanui. Beje, dabar pergalė suteikia žymiai didesnį pasitenkinimą, nei nugalėjus standartinį priešininką.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kraujo kerštas – beta stadijoje

2004-12-10 | Oficialioje Tribes svetainėje pranešta, kad prasidėjo vienos iš laukiamiausių šaudyklių, Tribes: Vengeance, beta testavimas. Ryšium su šiuo įvykiu kitą mėnesį Vivendi Universal visuomenei pamaloninti planuojama „vieno žaidėjo“ demo versija, o galutinė, greičiausiai, bus išleista po mėnesio. Kompanijos atstovas Adamas Kanas (Adam „Menzo“ Kahn) kelis žaidėjus palaikančią versiją pristatė rugsėjo 7-10 dienomis vykusiose World Cyber Games Championships varžybose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Acclaim – jau viskas?

2004-12-10 | Gandai apie Acclaim, legendiniam žaidimų leidėjui, gręsiantį bankrotą (jis išgarsėjo tokiais projektais, kaip Turok, Mortal Kombat 1-2, Shadow Man, Forsaken, Dave Mirra Freestyle BMX, Re-Volt), vis labiau tvirtėja. Paskutinis kompanijos PC projektas, veiksmo/nuotykių žaidimas Alias, pasirodė esąs toks nesėkmingas, kad potencialūs kreditoriai, atrodo, išsibėgiojom vos ištiesus ranką. Jau vakar buvo uždarytas Teksase esantis firmos padalinys, o šį rytą tokio pat likimo sulaukė Mančesterio filialas, kur bedarbiais tapo 130 žmonių. Bandymai patikslinti šiuos duomenis nedavė rezultatų: pagrindinis Acclaim biuras Kensigtone neatsako į jokius telefoninius skambučius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ir diena tęsis amžinai...

2004-12-10 | Eilinė MMORPG Wish (2.0) beta versija, pasak oficialios žaidimo svetainės pranešimų, pasaulį išvys tik po gruodžio 31 d. Buvusioji žaidimo išleidimo data – šių metų gruodžio 1 d. Atsiprašęs už užsitęsusį kūrimo procesą (priminsime, kad Wish beta testavimas vyksta jau apie metus), kūrėjai naujos versijos išleidimą atideda, teisindamiesi norintys įvykdyti daug E3 parodoje gautų su žaidimu susipažinusių žaidėjų pageidavimų. Tai, autorių manymu, verta laukimo, nes leis „ištaisyti kai kuriuos aktualius trūkumus“. Aišku, beta testavimo atidėjimas atsilieps ir galutinio leidimo datai: vietoj žadėtųjų 2005 metų pradžios žaidimą pamatysime ne anskčiau, kaip antrąjį ketvirtį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Priešo užnugaryje - 2?

2004-12-10 | Kol žaidimo „Priešo užnugaryje“ kūrėjai spėriai pluša, lipdydami pataisą su pilnaverčiu multiplayer palaikymu, žaidimo Vakaruose leidėjas, Codemasters, galvoja apie dar tolimesnę ateitį. Užregistruotiems oficialios kompanijos svetainės lankytojams pradėta apklausa, kurios tikslas – išaiškinti žaidėjų pageidavimus naujajam priedui (arba net sikvelui!).

Apklausoje - standartiniai klausimai apie tokius žaidimo elementus, kaip jo sąsaja, technikos įvairovė ir kt., o taip pat sunkias žaidimo vietas, nes Vakaruose žaidimas kritikuojamas būtent už per didelį kampanijų sudėtingumą. Be to, leidėją domina ir istorinis periodas – žaidimui siūloma pasirinkti abu pasaulinius karus arba kautynes Korėjoje ir Vietname.

Jokių komentarų iš Best Way ir „1С“ pusės kol kas nesulaukėme.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!