LT   EN   RU  
2021 m. sausio 23 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
Ar kam nors patinka Norton AntiVirus?

2004-11-21 | Skaitant į redakciją atėjusius laiškus, dažnai susimąstai - ar kam nors iš viso patinka Norton AntiVirus? Ar kas nors iš šio Symantec produkto naudojimo gavo kokį teigiamą efektą? Kiekvieną kartą, kai rašau apie naują Symantec antivirusinę programą, iš skaitytojų ateina vieni ir tie patys laiškai. Daugelis Symantec produktų pirkėjų skundžiasi, kad Norton AntiVirus (NAV) be saiko ryja jų sistemų resursus, kaip reikiant neapsaugo kompiuterio, o kai jie galiausiai nusprendžia atsisakyti šios programos, iš Symantec svetanės tam reikia atsisiųsti specialią išdiegimo programą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

IView MediaPro v2.6.2 - sudėliok savo failus !!!

2004-11-21 | IView MediaPro - galinga programa, skirta mediafailų tvarkymui. Ji padeda efektyviai ir greitai sutvarkyti savo failus, be to, vienodai gerai dirba ir su grafika, ir garso įrašais, ir filmais, “pažįsta” šriftus. Iš viso programa palaiko per 100 įvairių failų formatų. Galima ne tik peržiūrinėti į katalogą įtrauktus duomenis, bet ir atlikti jų paiešką, juos rūšiuoti ir konvertuoti, automatizuoti daugelį eksporto funkcijų. Paketas vienodai naudingas tiek pradedantiesiems vartotojams, tiek profesionalams.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

PandaLabs aptiko naują Sober.I kirmino versiją

2004-11-20 | PandaLabs laboratorija aptiko naują Sober.I kirmino modifikaciją. Jo kenkėjiškas kodas sukurtas greitam plitimui elektroniniu paštu. Kirminas sugeba generuoti skirtingus pranešimus anglų ir vokiečių kalbomis. Pasak iš Panda Software tarptautinės vartotojų palaikymo tarnybos gautos informacijos, Sober.I pradėjo plisti vokiškai kalbančiose šalyse, juo užkrėstų kompiuterių jau yra beveik visose pasaulio šalyse.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naujasis hakerių atakų taikinys - bankomatai

2004-11-20 | Nauja kibernetinio nusikalstamumo grėsme gali tapti hakerių sukeltos bankomatų atakos. Tokios nuomonės laikosi Globalinio Bankomatų Apsaugos Aljanso (angl. GASA) nariai. Galimas GASA su bankomatais suisjusių nusikaltimų skaičiaus augimas siejamas su jų naudojamos programinės įrangos keitimu. Kuo daugiau bankomatų veiks, valdomi OS/2 išstumiančios Windows OS pagrindu, tuo labiau didės naudojimosi jais pavojus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Netscape tikisi atsilošti prieš Firefox

2004-11-19 | Netscape, kritikuota dėl savo nesėkmingo Mozilla pagrindu sukurtos naršyklės starto, naujoje versijoje jau ne kartą žadėjo “perspjauti originalą”. Trečiadienį Netscape patvirtino savo ankstesnį pranešimą, jog planuojama išleisti naują Mozilla pagrindu sukurtą naršyklę - praeitą savaitę America Online padalinys pakvietė žmones dalyvauti testuojant kiek apribotą, lapkričio 30 d. pasirodysiantį naršyklės prototipą. Savo kreipmęsi į testuotojus Netscape nesusilaikė nuo pagundos pateikti keletą užuominų apie nuolatines Microsoft Internet Explorer naršyklės saugumo skyles.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

IE atnaujinimas - įmanomas, - tvirtina Microsoft

2004-11-18 | Microsoft, savo IE naršyklei vis raginama pridėti naujų funkcijų, tikina, kad tai galima daryti per naršyklėje esantį papildomų modulių prijungimo mechanizmą. Kompanija laikosi savo nusistatymo, kad kol kas nauja, savarankiška IE naršyklės versija išleista nebus. Priminsime, kad paskutinį kartą ji buvo atnaujinta 2001 metų rugpjūčio mėnesį. Pergyvenusi eilę su IE saugumu susijusių krizių, Microsoft kartu su Windows XP Service Pack 2 išleido rimtesnę failų atnaujinimo pataisą, tačiau ji prieinama tik Windows ХР vartotojams, t.y., maždaug pusei Windows vartotojų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Intel pradeda diegti BTX technologiją

2004-11-17 | BTX - nauja PC sisteminio dizaino karta. Ji užtikrina mažesnį triukšmo lygį, palaiko produktyvias programas, yra įvairių dydžių, o taip pat leidžia sumažinti sistemų gamybos kaštus. Netrukus Intel pradės tiekti komponentus BTX standarto PC kompiuteriams gaminti, įskaitant tokias detales, kaip su BTX suderinami procesoriai kartu su aušinimo sistemomis, tarp jų - Intel Pentium 4 530J, 550J ir 560J modelių procesoriai, palaikantys Hyper-Threading technologiją.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Brangioji IE, aš palieku tave...!

2004-11-17 | Viskas baigta. Pastaruoju metu mūsų santykiai niekaip nesisekė ir štai - baigta. Aš palieku tave ir išeinu pas kitą naršyklę. Aš žinau, kad dabar - ne pats tinkamiausias metas - tu užsikrėtei eiliniu virusu. Tikiuosi, kad greit tau palengvės - patikėk, linkiu nuoširdžiai. Tačiau juk ir man reikia toliau gyventi. Per visą tą laiką, kai mes pažįstami, tu, atrodo, visada sirgai virusais ar kitokiais kirminais. Seniai laikas pas daktarą!

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Alienware Pentium 4 “įsuko” iki 4 GHz

2004-11-16 | Alienware kompanija, kurios specializacija - žaidimams skirtos sistemos, vieną iš savo stacionarių PC modelių pateikia su sava Intel Pentium 4 procesoriaus versija, veikiančia 4 GHz taktiniu dažniu. Penktadienį pristatytas Area-51 ALX modelis naudoja “overklokingą”, arba priverstinio procesoriaus taktinio dažnio padidinimo metodą, todėl pasiekta Intel oficialiai dar nepalaikoma 4 GHz dažnio kartelė. Aišku, esant tokiam darbo režimui, procesorius gali perkaisti, todėl Alienware naudoja savo sukurtą specialią skysto aušinimo sistemą. Daugumai vartotojų 4 GHz dažnio Area-51 ALX PC - per daug brangi pramoga: Alienware svetainėje esantis kainoraštis šį elektroninės galios stebuklą įvertino $4200, ir tai - tik pats pigiausias modelis, tačiau tikri žaidimų entuziastai visada pasiryžę mokėti didelius pinigus, kad tik galėtų turėti pačią moderniausią ir greičiausią aparatūrą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Halo 2: MS bandymas susidoroti su hakeriais?

2004-11-15 | Atrodo, kad savo triumfo sulaukusį Halo 2 žaidimą Microsoft panaudojo kaip ginklą prieš X-BOX čipų moderius ir kitus įsilaužimo į šią videožaidimų konsolę būdų mėgėjus. Šimtai X-BOX žaidėjų on-line forumuose staiga pradėjo skųstis, kad, Halo2 bandant žaisti Internete, modifikuotos konsolės nebegali naudotis Microsoft Xbox Live on-line žaidimų tarnyba. Microsoft atstovas smulkiau neaiškino, kokių naujų apsaugos priemonių imtasi, ir ar išvis tai buvo daryta. “Microsoft įdėmiai įsiklauso į Xbox Live žaidėjų bendruomenės poreikius ir daro viską, kas reikalinga, kad vartotojams niekas netrukdytų, - pareiškė MS.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!