LT   EN   RU  
2021 m. sausio 26 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
Windows Media Player: Pirate Edition

2004-11-15 | Ar žinai, kad ne vien tu mėgsti Warez’ą? Vokiečių PC Welt leidinys atrado, kad Windows Media Player pateikiama su muzikiniais failais, kurie redaguoti piratine populiarios audio failų kūrimo ir redagavimo SoundForge PĮ versija. Kelių "WindowsHelpToursWindowsMediaPlayerAudioWav" kataloge esančių WAV failų kode, jį peržiūrėjus net paprastu Notepad, randame eilutę:

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naujasis kirminas viršijo greičio rekordą

2004-11-15 | Tinkle pradėjo plisti naujas virusas, eksploatuojantis Internet Explorer naršyklės pažeidžiamumus. Praėjo tik 4-ios dienos nuo to momento, kai du 'ned' ir 'SkyLined' nikais pasivadinę hakeriai rado šią skylę, o antivirusinės kompanijos jau aptiko kirminą, realizuojantį šį pažeidžiamumą. Microsoft korporacija naująjį virusą jau spėjo pavadinti eiliniu MyDoom variantu, tačiau su tokiu vertinimu sutinka ne visos antivirusus kuriančios kompanijos.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Virusai grąsina kiborgams?

2004-11-14 | Kevinas Varvikas, Ridingo universiteto (Anglija) kibernetikos profesorius vėl nusprendė tapti kiborgu, tačiau savo nervinę sistemą prie kompiuterio prijungęs ir į ranką RFID žymę įsisodinęs akademikas įspėja, kad gali ateiti diena, kai kompiuteriniai virusai galės užkrėsti ne tik PC, bet ir žmones.
Consult Hyperion Londone surengtame jau 5-ajame Skaitmeninės Identifikacijos Forume Varvikas kalbėjo apie tokią ateitį, kai kiborgais dar netapę žmonės atrodys kaip keistuoliai. “Tie iš jūsų, kas panorės likti žmonėmis... taps mažuma”, - pareiškė jis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Google - naujasis Firefox naršyklės “veidas”

2004-11-14 | Niekas tiksliai negali pasakyti, ar Google ir Mozilla kartu kuria Interneto naršyklę, tačiau išleidus Firefox, abi kompanijos labai suartėjo. Ir pas mus populiarus Google paieškos varikliukas Mozilla Foundation atvirojo kodo judėjimo sukurtoje Firexof v1.0 naršyklėje pagal nutylėjimą užima pagrindinę vietą. Ši naršyklės versija jau antradienį Internete buvo prieinama nemokama atsisiuntimui. Jau per 2 pirmąsias dienas naršyklę atsisiuntė maždaug 2,5 mln. žmonių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pentagonas kuria nuosavą Internetą

2004-11-13 | Prieš eilę metų nutraukęs savo “Žvaigždžių Karų” (“StarWars”) programą, dabar Pentagonas kuria naują, ateities karams skirtą visą pasaulį apimančio Interneto tinklo viziją. Vienas projekto tikslų - JAV vadus ir karius aprūpinti informacija apie visų užsienio šalių priešininkų ir kitų “galimų grėsmių” judėjimą, juos parodant iš paukščio skrydžio aukščio. Tai reiškia, kad praktiškai bet kokiomis oro sąlygomis bet kurioje pasaulio vietoje prireikus per kelias sekundes iš palydovo bus gautas visas detalus vietovės atvaizdas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Savo aukų tyko naujasis fišingo instrumentas

2004-11-11 | Didžiosios Britanijos kompanijos Message Labs specialistai pranešė, kad pastaruoju metu internetiniai sukčiai sukūrė naują programą, skirtą vogti bankiniams rekvizitams. Ekspertai išsako savo būgštavimus, kad ji gali tapti mėgstamu “fišerių” instrumentu. Iki šiol laišką iš sukčių gavusios aukos iš pradžių turėdavo atidaryti padirbtą laišką, o po to paspausti jame nurodytą “banko” ar kitos finansinės įstaigos svetainės nuorodą. Sukūrus naująją programą, apgaulė pradeda veikti atidarius iš pirmo žvilgsnio visai nekaltą laišką.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naujoji Microsoft Windows versija "nevirškins" Itanium procesorių

2004-11-11 | Kitais metais rinkai Microsoft pasiūlys specialią, klasteriams skirtą Windows versiją, tačiau ji neveiks su žymiai galingesniais Intel Itanium 2 serveriniais procesoriais, bent jau pirmuoju metu. PĮ milžinas pranešė, kad iki 128 procesorių turintiems klasteriams skirta Windows Server 2003 Compute Cluster Edition sistema veiks tik su 32-/64 bitų Intel ir AMD lustais. Sprendimas nepalaikyti Itanium 2 tapo eiliniu trukdžiu procesorių šeimynai, prieš 10 metų galėjusiai užkariauti visą pasaulį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Norton Anti-Virus paketo apribojimų apėjimas

2004-11-10 | Aprašymas: Pažeidžiamumas aptiktas Norton Anti-Virus pakete. Įsilaužėlis gali per nuotolį apeiti blokavimo funkciją ir pakeisti antiviruso konfigūracijos failą, o specialiai sukurtu scenarijumi apeiti scenarijų blokavimą ir sistemoje atlikti kenkėjiškus veiksmus. Pavyzdys:

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ddos ataka - konkurentų žlugdymo įrankis

2004-11-10 | Be savo svetainės Internete dabar neapsieina nė viena rimta organizacija. Jos turiniu vadybininkai stengiasi pritraukti naujų klientų, kuria naujas prekių ir paslaugų apmokėjimo ar pristatymo sistemas. Dalis įmonių į Internetą jau perkėlė visą savo verslą: jame rasite ir forumus bendravimui su kientais, ir parduotuves, ir informacijos agentūras, ir laikraščius. Kibernetinių nusikaltėlių nuomone, pats geriausias kovos su realiais konkurentais virtualioje erdvėje būdas, veikiantis nepriklausomai nuo "aukos" - Ddos (atsisakymo aptarnauti) ataka.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

IBM kuria naujos konstrukcijos 3D lustus

2004-11-08 | IBM Research tyrinėtojai atrado naują trimačių mikroschemų konstrukciją, kurios tranzistorius galima išdėstyti dviejais ar net daugiau sluoksnių, o pats lustų gamybos procesas primena daugiasluoksnio pyrago kepimą. “Antras ir po to kuriami sluoksniai dedami ant jau esančių, - pranešė projekto vadovė Ketrin Guarini. - Su šia technologija vietoj vieno tranzistorių sluoksnio mes gauname du-tris ar net daugiau”. Su laiku naujoji konstrukcija gali įtakoti žymiai galingesnių procesorių pasirodymą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!