LT   EN   RU  
2021 m. sausio 26 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
„Heroinas“ iš „Stalkerio“ kūrėjų

2004-09-16 | Ukrainiečių studija GSC Game World anonsavo savo naująjį projektą – realaus laiko fentezi strategiją Heroes of Annhilated Empires. Žaidimas apibūdinamas kaip unikalus RPG ir RTS mišinys su išties epiniais užmojais. Kertiniu HoAE akmeniu kūrėjai laiko įvykių pilną siužetą. Kampaniją pradėdamas kaip gana eilinis žmogus, žaidėjas turi nemažai padirbėti, įgydamas patirties ir naujų įgūdžių (ir tobulindamas jau esančius). Su laiku, ieškodamas artefaktų, jis apeis visus apylinkės požemius, įvykdys dešimtis šalutinių užduočių, sukaups tonas resursų, pristatys neįveikiamų bazių ir aplink save sutelks daugiatūkstantinę pasekėjų armiją. GSC žada mums pateikti 18 herojų, 100 skirtingų kovinių vienetų, priklausančių 6 visiškai viena į kitą nepanašioms rasėms, 70 gerai animuotų statinių, 50 stebuklingų daikčiukų ir gerai išplėtotą magijos instituciją su 6 magijos mokyklomis. Žaidimas vyks iškart keturiose sferose – sausumoje, po žeme, ore ir jūroje.

Lankomumo reitingasKomentarų: 5

plačiau >>

Aš, ryklys

2004-09-15 | Majesco leidykla paskelbė įsigijusi licenziją kurti žaidimui pagal filmo „Nasrai“ motyvus ir tuoj pat anonsavo būsimąjį veiksmo/nuotykių žaidimą. Projekto kūrimu užsiims studija Appaloosa Interactive, žinoma savo arkada Ecco the Dolphin: Defender of the Future, išėjusia PlayStation 2 ir Xbox sistemoms. Tiksliau sakant, tai bus tiesiog šiek tiek perdarytas žaidimas, nes iš tiesų Majesco perėmė po savo sparneliu žaidimą Sole Predator (jį Appaloosa kuria jau antrus metus) ir jį... pervadino. Žaidimo veikėjas – baltasis ryklys, nepatenkintas jo teritorijos ramybę ir vandenį drumsčiančiais naftininkais.

Lankomumo reitingasKomentarų: 6

plačiau >>

Tropikai be monstrų

2004-09-14 | Mūsų pastovūs skaitytojai, tikriausiai, dar atsimena DIOsoft studiją – būtent ji 2004 metų vasario 22-ąją pristatė veikiantį „tropinės šaudyklės“ „XXI amžiaus piratai“ prototipą. Per po anonso praėjusį pusmetį daug kas pasikeitė. Buvo pakeistas svetainės dizainas, o grafinis Monstrator varikliukas išmoko su grafika elgtis ne blogiau, nei madingasis vokiškas CryEngine, ypač atvaizduodamas vandenį ir paplūdimius. Šį kartą monstrų nelaukite – kūrėjai iškart paskelbė nemėgstantys jau atsibodusių genetinių šlykštukų ir atsisakė mokslinių-fantastinių elementų. Į šiukšlių kibirą nukeliavo ir užtamsinti superslaptų laboratorijų koridoriai, nors teisingumo dėlei pastebėsime, kad varikliukas palaiko ne tik atviras, bet ir uždaras erdves. Vietoj keisčiausių eksperimentų aukų mūsų laukia viliojančios okeano bangos, nuostabūs povandeniniai peizažai su rykliais ir koviniais (!!) delfinais, karšta pietų saulė ir dar karštesnės merginos, 30 šaunamųjų ginklų rūšių, „besiūlis“ žaidimo pasaulis, interaktyvi aplinka ir geras AI.

Lankomumo reitingasKomentarų: 6

plačiau >>

Broliai Pilotai ir trečiasis matavimas

2004-09-13 | „1C“ ir K-D LAB studija anonsavo naują serijos „Broliai Pilotai“ žaidimą – „Broliai Pilotai 3D. daržo kenkėjų byla“. Mūsų laukia kraują stingdanti, sunki, paini istorija apie herojišką Brolių kovą su Juodai Vilkinčiu Žmogumi; jame bus vietos ir kenkėjų nusiaubtam daržui, ir Egipto piramidėms, ir akies krašteliu pamatytam erdvės plyšiui, ir ore pakibusia klausimui “O kas gi dėl viso to kaltas?!“. „Broliai Pilotai 3D“ buvo kuriami K-D LAB sukurtos QD Engine technologinės bazės pagrindu. Detektyvinių tyrimų mėgėjų laukia dešimtys žaidimo ekranų, susitikimai su pažįstamais personažais ir mini arkadų bei galvosūkių rinkinys. Žaidimo išleidimo data bus paskelbta atskirai.

Lankomumo reitingasKomentarų: 5

plačiau >>

The Sims 2 bus pradėtas pardavinėti rugsėjo 14-ąją

2004-09-12 | Kompanija Electronic Arts paskelbė, kad „gyvenimo simuliatoriaus“ sikvelas The Sims 2 tapo „auksiniu“. The Sims 2 bus pradėta prekiauti šių metų rugsėjo 14 d., jis kainuos 49,99 JAV dolerius. Naujoje superpopuliaraus žaidimo versijoje žymiai pagerinta grafika ir animacija, žaidimas bus daug įdomesnis. Dabar žaidėjas galės kontroliuoti ne vieną „simą“, o visą virtualių žmogeliukų šeimą. Naujojo trimačio „varikliuko“ atsiradimas sikvele leis pagerinti virtualių personažų kūrimo procesą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 249

plačiau >>

Lenkijoje sulaikyta stambi piratų gauja

2004-09-11 | Lenkijos policija išaiškino maždaug šimto kompiuterinių piratų grupę, daugiausia sudarytą iš studentų. Grupė veikė JAV, Australijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Slovakijoje. Nusikaltėliai įsilauždavo į kompiuterines tehchnikos institutų ir universitetų sistemas, ir be jų savininkų žinios naudodavo galingų kompiuterių resursus programų, žaidimų, filmų ir muzikos saugojimui ir persiuntimui. Piratinė produkcija būdavo realizuojama juodojoje rinkoje. Buvo suimti grupės lyderiai, penketas lenkų programistų; pripažinus jų kaltę, jiems gali grėsti iki aštuonių metų kalėjimo. Nors apie 90-uosius Lenkijoje buvo patobulinti autorines teises saugantys įstatymai ir sustiprintos kovos su piratavimu priemonės, nusipirkti kontrabandinės produkcijos stambių Lenkijos miestų turguose - nedidelė problema.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Prancūzija teisiasi su Yahoo

2004-09-10 | Prancūzijos Respublikos teismas gali prikirpti uodegą Interneto gigantui Yahoo, nesugebančiam prancūzų naršytojams užblokuoti informaciją apie fašistinės atributikos pardavimus Amerikos svetainėse, praneša Infoworld. 2000 metais Prancūzijos žydų studentų sąjunga (UEJF) ir Lyga prieš rasizmą ir antisemitizmą (LICRA) padavė ieškinį prieš Yahoo Prancūzijos teismui, ir, jį peržiūrėjus, on-line kompanijai buvo duoti trys mėnesiai „tai“ blokuojančių filtrų įrengimui. Teismo verdikto neišpildymo atveju Yahoo grėse bauda, tačiau teismas nustatė, kad Prancūzijos teismų sprendimai JAV teritorijoje neturi jokios teisinės galios. Pirmadienį šiaurės Kalifornijos apylinkės devintojoje JAV apeliacinio teismo sesijoje prancūzų sprendimas buvo atšauktas, ir Yahoo atsakomybės prieš prancūzų įstatymus problema pakibo ore.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

KDE programuotojai kuria į Google panašią paieškos sistemą

2004-09-09 | Neseniai vykusiame viso pasaulio KDE kūrėjų susitikime buvo paskelbta, kad į kitą KDE versiją gali būti įtraukta į Google panaši informacijos Internete paieškos sistema. Kūrėjai sako, kad šiandien Internete reikiamus failus dažnai susirasti lengviau, nei paties kompiuterio kietajame diske, tačiau paieškos skydelis, kuris jau pradėtas programuoti, atliks paiešką tiek Internete, tiek pačiame kompiuteryje. Labiausiai šie pažadai primena Microsft apie Windows Longhorn pučiamus muilo burbulus. Iš visko sprendžiant, laisvosios PĮ kūrėjai mūšiui ruošiasi iš anksto.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Siaučia kompiuterių įsilaužėliai

2004-09-09 | Kriminalinės policijos biuro Nusikaltimų elektroninėje erdvėje tyrimo skyriaus (NEETS) pareigūnai labai operatyviai sulaikė ir pareiškė įtarimus buvusiam "5ci" darbuotojui Edvardui Filistovičiui, kuris ilgą laiką dirbo bendrovės kompiuterinių sistemų administratoriumi. Kaip "Veidui" pasakojo NEETS tardytojas Markas Martinkevičius, sulaikytas specialistas prisipažino, jog prieš buvusią darbovietę vykdė kompiuterines atakas, nes norėjo jai pakenkti dėl nesutarimų su vadovu. Pagal galiojančius Lietuvos įstatymus kompiuterių piratui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 3 metų. Kriminalinės policijos atstovo žodžiais, elektroninėje erdvėje įvykdyti nusikaltimai Lietuvoje jau nėra naujiena, tačiau iki šiol nė vienas įsilaužėlis nėra nuteistas realia laisvės atėmimo bauda. "Šiuo metu mūsų skyriaus žmonės tiria apie dešimt atvejų, kai buvo kenkiama virtualioje erdvėje, - kalbėjo M. Martinkevičius. – Netrukus kelios bylos turėtų pasiekti teismą, kai kuriems įtariamiesiems, matyt, nepavyks išvengti laisvės atėmimo bausmės, nes jų atvejais padaryta žala gerokai viršija milijoną litų". Leidinys "Washington ProFile" paskelbė šiuolaikinių kompiuterių įsilaužėlių motyvacijos, elgesio ypatumų ir pavojingumo laipsnių analizę. Pasaulyje per 2003 metus buvo užfiksuota per 80 tūkst. kompiuterinių tinklų apsaugos pažeidimo atvejų: įsilaužėlių atakų, mėginimų vogti informaciją ir pan. Įsilaužimų daugėja: 2002 m. tokių pažeidimų užfiksuota apie 58 tūkst., 2000 m. - tik 20 tūkst.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Blasterio „autorius“ pripažino savo kaltę

2004-08-23 | Džefris Ly Larsonas, praėjusiais metais arestuotas už tai, kad modifikavo žymiojo RPC-„kirmino“ kodą, pridėjęs kreipimąsį į svetainę, užregistruotą savo vardu, Minesotos federalinio teismo posėdyje prisipažino esąs kaltas. Galutinis nuosprendis bus paskelbtas lapkričio 12-ąją, galima bausmė - nuo 18 iki 37 mėnesių, jau neminint daugiamilijoninių baudų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!