LT   EN   RU  
2021 m. sausio 24 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
Amerikos ligoninėse vaikai žais su GameCube

2003-08-22 | Kompanija Nintendo ir labdaringos organizacijos Starlight Children‘s Foundation Amerikos padalinys sudarė sutartį dėl vaikų ligoninių Vašingtono valstijoje aprūpinimo kompiuteriniais žaidimų kambariais GameCube. „GameCube Fun Center – gera priemonė kovojant su vaikų stresu, kurie papuolė į ligoninę ir yra atplėšti nuo savo namų. O pacientams, kurie atsistato po operacijų – GameCube padės nepastebimai paspartinti ligoninėje leidžiamą laiką“, - sako Rebeka Bretčer iš vaikų ligoninės Sacred Heart Spokein mieste (Vašingtono valstija). Į GameCube Fun Center įeina žaidimo aparatas, skystųjų kristalų televizorius ir DVD grotuvas. Tokia programa, kai pradėti teikti GameCube Fun Center, prasidėjo 1991 metais JAV. Tuomet Fun Center teikiama buvo 16-os bitų žaidimų aparatai Super Nintendo Entertainment System (SNEC).

Lankomumo reitingasKomentarų: 7

plačiau >>

Kitos Microsoft Office versijos bus gaminamos kitaip

2003-08-22 | Kompanija Microsoft ketina keisti požiūrį į savo gaminamus produktus, pirmiausia į Microsoft Office. Gaminant paketą Office 12 arba Longhorn Office, Office 2003 palikuonį, kuris pasirodys šiais metais, bus naudojama nauja kokybės aprūpinimo kodo sistema. Jei dabar programuotojai savarankiškai įneša kodą į pagrindinę produkto šaką, tai ateityje jie galės tai padaryti tik po konsultacijų su testuotojais ir menedžeriais išvadų. Tai turi žymiai padidinti kodo kokybę ir padaryti produktą patikimesniu.

Lankomumo reitingasKomentarų: 5

plačiau >>

Gateway pagamino kompiuterį žaidimams

2003-08-22 | Kompanija Gateway pristatė kompiuterių seriją, specialiai skirtą kompiuterinių žaidimų mėgėjams. Šios srities pionierius yra kompanija Dell – pagrindinis Gateway konkurentas. Šių metų balandį ji išleido kompiuterių seriją žaidėjams pavadintą Dimension XPS. Gateway, savo ruožtu, greitu laiku rinkai pateiks du modelius – 700X ir 500S. Jie abu bus aprūpinti NVIDIA gamybos GeForce FX grafine korta, procesoriumi Pentium 4 2,8 Ghz. Be to, abi naujovės turės dviejų kanalų operatyvią atmintį DDR (512 Mb), muzikinę plokštę Sound Blaster Audigy 2, akustinę sistemą Boston Acoustics BA745, modemą 56K ir serverio kortą. Vyresnio modelio 700X stipresnė konfigūracija: GeForce FX 5900 Ultra su 256 Mb, kietas diskas 160 Mb, rašantis optinis atvedimas DVD (DVD-R/RW/SD-RW) ir 19 colių ELT monitorius.

Lankomumo reitingasKomentarų: 5

plačiau >>

JAV saugumo ekspertai būgštauja dėl pasaulinių interneto įsilaužimų

2003-08-08 | JAV Tėvynės saugumo departamentas paragino milijonus interneto vartotojų atnaujinti apsaugos sistemas savo kompiuteriuose, būgštaudami, kad įsilaužėliai visame pasaulyje gali sugadinti "Microsoft Windows" operacinę sistemą. Vyriausybės ekspertai teigia, kad kompiuterių įsilaužėliai jau baigia kurti virusą, kuris galės pasinaudoti pasaulyje populiariausios "Microsoft Windows" operacinės sistemos trūkumais. Pasak ekspertų, naujasis virusas padės įsilaužėliams kontroliuoti milijonus kompiuterių, prijungtų prie interneto, bei leis pasinaudoti konfidencialia informacija.

Lankomumo reitingasKomentarų: 5

plačiau >>

Ekspertai prognozuoja nematytą virusų epidemiją

2003-08-08 | Taip vadinami internetiniai kirminai, virusai, įsiveržiantys į kompiuterius per tinklą ir elektroninį paštą, apkrėsdami tūkstančius darbo vietų, tampa vis mažesniais, operatyvesniais ir nepastebimesniais. Tokios išvados priėjo ekspertai. Teoriškai tokie kirminai, pavadinti flash-worms, gali apkrėsti pasaulinį tinklą per 15 sekundžių plisdami mažosiomis dalelėmis, vienu metu apkrėsdami viską savo plitimo keliu. Tokios išvados priėjo Džonatanas Vignolas, Britanijos informacijos ir kompiuterių tinklų saugumo tarnybos prezidentas. „Kitą potencialią grėsmę kelia kirminas, kuris plinta taip lėtai, kad jį labai sunku pastebėti. Kirminas gali lėtai evoliucionuoti į didelę „virusų koloniją, kuri aktyvuosis ateityje“ – pareiškė Vignolas, kalbėdamas interneto apsaugos konferencijoje Las Vegase (Nevados valstija) dalyvaujant 5 000 saugumo ekspertų iš viso pasaulio.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Xbox" ir "PlayStation" konkurentas kelia sparnus

2003-08-08 | Kompanija "Infiniumlabs" paskelbė, kad prasidėjo jos žaidimų kompiuterio "Phantom Gaming Console" beta testavimo periodas. Gandai apie "Phantom" sklinda jau gana seniai, tačiau nieko konkretaus kompanija dar neatskleidžia. Pranešama, kad naujosios konsolės testavimui iš 40 000 savanorių atrinkti 300 geriausiai tinkančių. "Phantom" kūrėjai tvirtina, kad jų konsolė būsianti daug greitesnė už "Microsoft Xbox" ir "Sony PlayStation".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pirmasis Doom 3 čempionatas

2003-08-08 | Kompanija Activision paskelbė šiais metais ketinanti surengti pirmąjį žaidimo Doom 3 čempionatą. Šios šaudyklės paskutinės versijos išleidimas atkeltas į pirmąjį 2004-ųjų metų ketvirtį, todėl turnyras vyks naudojant išankstinę žaidimo versiją, turinčią tiktai vieną deathmatch lygį. Pirmasis istorijoje Doom 3 turnyras įvyks jau rugpjūtį Dalase, Teksaso valstija, lygiai taip pat, kaip ir žinomas visame pasaulyje žaidimų čempionatas QuakeCon.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Kovotojas Maksas Peinas padavė į tesimą to paties pavadinimo kompiuterinio žaidimo kūrėjus

2003-08-08 | Žinomo visame pasaulyje kompiuterinio žaidimo „Max Payne“ kūrėjai greitu laiku gali atsidurti teisme kaip kaltinamieji. Dėl to pasistengė buvęs restlingo kovotojas Derilas Petersonas, kuris šioje sporto šakoje pasirodydavo Maxx Payne, Maximum Payne, Max Pain ir Lucifer Payne vardais. Kompanijoms Rockstar Games, REalms Entertaiment, Gathering of Developers ir Remedy Entertaiment pateiktame ieškinyje, Petersonas, kaltindamas už neteisėtą jo vardo naudojimą, reikalauja išmokėti jam 10 mln. JAV dolerių kompensaciją.

Lankomumo reitingasKomentarų: 7

plačiau >>

Doom III premjera eilinį kartą atkeliama

2003-08-08 | Activision antradienį pranešė, kad žaidimas Doom III dar nepasirodys. "Doom III, vienas iš labiausiai laukiamų sezono kompiuterinių "mėsmalių", šiais metais nepasirodys", - pranešė Activision atstovas. Jis taip pat pridūrė, kad žaidimas pasirodys ne anksčiau kaip 2004-ųjų kovo mėnesį. Savo metu, prieš 10 metų, pirma ir antra Doom versijos padarė revoliuciją 3D-šaudyklės žanre. Tuomet efektingai atrodė inovacinė Doom grafika. Kai kompanija idSoftvare, žaidimo autorė, paskelbė apie trečios žaidimo dalies darbo pradžią, visam žaidžiančiam pasauliui tai tapo labiausiai laukiamu projektu.

Lankomumo reitingasKomentarų: 10

plačiau >>

Artėja tarptautinio kompiuterinių žaidimų čempionato atrankinis turnyras

2003-08-08 | WCG čempionato organizatorius „International Cyber Marketing” prognozuoja, kad atrankinėse varžybose Baltijos šalyse dalyvaus apie 450 žaidėjų, tarp jų iš Lietuvos - apie 200. Į finalą pateks 216, tačiau tik 11 geriausių žaidėjų iš Baltijos šalių bus paskelbti nugalėtojais ir apdovanoti „Samsung Electronics” dovanomis bei turės teisę dalyvauti didžiajame finale Seule (P. Korėja), kuriame rungsis dėl piniginių prizų. Lietuvos žaidėjai dalyvaus kompiuterinių žaidimų „WarCraft III“, „Unreal Tournament“ ir „Counter Strike“ rungtyse. WCG Baltijos šalių finale turės galimybę dalyvauti po 16 geriausių „WarCraft III“ ir „Unreal Tournament“ žaidėjų bei 8 „Counter Strike“ komandos iš trijų Baltijos valstybių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!